...
Renée Zellweger. Foto: UIP

Belønnet snill paparazzi

Oslo (ANB-NTB): Renée Zellweger kunne nylig takke en omtenksom paparazzifotograf for at hun slapp å bli bøtelagt.

Publisert 11.03.2010 kl 12:31 Oppdatert 11.03.2010 kl 12:48

Tips en venn på e-post:


Skuespilleren er svært populær blant den store svermen av paparazzifotografer i Hollywood, og hun ble ikke mindre populær etter sitt siste stunt.

Onsdag kjøpte hun et gavekort verdt 100 dollar på kaffehuset Starbucks til en av sine nye fotografvenner.

Gesten kom i kjølvannet av at fotografen hev på penger på et parkometer for at skuespilleren skulle unngå bot. Hendelsen fant sted mens Zellweger tok seg en kaffe etter omfattende shopping i Santa Monica, California.

Og da fotografen så en parkeringsvakt med stø kurs mot blondinens bil, var han snarrådig – og hev på penger.

Et øyevitne sier til byrået Wenn: – Renee var så takknemlig da hun innså hva paparazzien hadde gjort. Hun snudde, gikk inn på Starbucks igjen og kom ut med et gavekort for å vise sin takknemlighet. (ANB-NTB)

Mest leste saker




Siste 10 utenriks

Houston obdusert
...

Rettsmedisinere har nå gjennomført en obduksjon av Whitney Houston, men må vente på resultatene fra laboratorietester før de kan si noe om dødsårsaken.

Sparepakke vedtatt

Norsk elev omkom i Kenya

– Myndighetene uten skyld

Musikkverdenen sørger

Whitney Houston er død

1.000 milliarder på nye våpen

Mandela på sedler

Italia snør ned

Protester mot ACTA





Tips oss

Telefon: 75 12 55 00
SMS: 2005 kodeord rntips
MMS: 2005 kodeord rnbilde
E-post: redaksjonen@ranablad.no

Kontakt oss

Telefon: 75 12 55 00
Postadresse: Boks 55, 8601 Mo i Rana.
Besøksadresse: O.T. Olsens gate 2

Annonser

Reklamekonsulent nett: Svein Ole Nilsen
Telefon: 75 12 55 78
For annonser i papiravisen - ring 75 12 55 00

Ansvarlige

Adm. dir. og sjefredaktør:
Kirsti Nielsen
Digitalsjef: Kenneth Johan Gabrielsen
All videre bruk av stoff og annonser fra
Rana Blad er ulovlig uten særskilt avtale.

Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.