Fullstendig resultatliste for Blåvegen-løpet 2019

DEL

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Trim Raudvatnet fra 13år (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Rita Benden MO I RANA 432 Completed

Geir Nikolaisen MO I RANA 500 Completed

Andreas Myrmo MO I RANA 501 Completed

Elisabet Vestvoll OSLO 503 Completed

Edvard Eik Isaksen KONSVIKOSEN 504 Completed

Marius Gjelstenli SKONSENG 505 Completed

Steinar Rausandaksel SKONSENG 506 Completed

Jonny Grande MERÅKER 507 Completed

Ørjan Klausen MO I RANA 508 Completed

Linda Trones MO I RANA 509 Completed

Frida Lindegaard MO I RANA 510 Completed

Marthe Nicolaisen MO I RANA 511 Completed

Emil Hansen MO I RANA 513 Completed

Askil Hauknes Svenøy MO I RANA 514 Completed

Lars-Andreas Østvik MO I RANA 515 Completed

Erlend MYHRE SKONSENG 517 Completed

Malin Neshagen MO I RANA 518 Completed

Torill Haugen MO I RANA 519 Completed

Aslak Johannes Hagland Amundsen MO I RANA 520 Completed

Lena Skåren MO I RANA 521 Completed

Mia Johnsen MO I RANA 522 Completed

Ole-Martin Norum MO I RANA 523 Completed

Signe Søfting MO I RANA 524 Completed

Ane Marthe Thorsvik MO I RANA 525 Completed

Katinka Ormseth SANDNESSJØEN 527 Completed

Elisabeth Sundsvåg Vilhelmsen MO I RANA 528 Completed

Stina Vassdal-Østvik MO I RANA 529 Completed

Kine Sørøy Andersen MO I RANA 531 Completed

Sigrunn Johansen MO I RANA 533 Completed

Hege Mariann Solbu MO I RANA 534 Completed

David Briel MO I RANA 535 Completed

Victoria Paulsen MO I RANA 536 Completed

Sondre Rødsand MO I RANA 538 Completed

Marita Skoglund MO I RANA 539 Completed

Ida Hernes Andreassen MO I RANA 540 Completed

Jon-Erik Aasen Grigoryan MO I RANA 542 Completed

David Abelsen STORFORSHEI 544 Completed

Liv-Hilde Sletten MO I RANA 548 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

1

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Mia Elisabet Nygård FAUSKE 549 Completed

Rebekka Braaten MO I RANA 550 Completed

Bjørn Einmo MO I RANA 551 Completed

Vidar T. Hansen MO I RANA 552 Completed

Stian Voldsund TRONDHEIM 554 Completed

Jim Rune Fjelldal MO I RANA 555 Completed

Jonas Gruben MO I RANA 557 Completed

Wenche Sørmo UTSKARPEN 558 Completed

Johan Hansen MO I RANA 559 Completed

Kristin Michalsen MO I RANA 564 Completed

Elisabeth Arntzen MO I RANA 565 Completed

Frank Limstrand MO I RANA 566 Completed

Maja Lisa Svartkjøneng SKONSENG 567 Completed

Georg Austvik Tande MO I RANA 568 Completed

Christian Hanssen MO I RANA 569 Completed

Håkon Nordnes MO I RANA 570 Completed

Martin Skauge Vilhelmsen MO I RANA 572 Completed

Marita Rødsand MO I RANA 573 Completed

Thomas Bustnes MO I RANA 574 Completed

Joakim Wist Larsen MO I RANA 575 Completed

Leif-Owe Fjørtoft SAUPSTAD 576 Completed

Hugo Oddbjørn Nilsen MO I RANA 577 Completed

John Morten Abelsen STORFORSHEI 579 Completed

John Kyrre Pedersen MO I RANA 580 Completed

Aina Bjørkmo MO I RANA 581 Completed

Marie Råum MO I RANA 582 Completed

Eirik Nikolaisen MO I RANA 583 Completed

Kai Hågensen MO I RANA 584 Completed

Therese Morken MO I RANA 585 Completed

Robin Åsheim PARADIS 586 Completed

Finn Hugo Amundsen MO I RANA 588 Completed

Line Førnes MO I RANA 589 Completed

Irja Mari Hilstad MO I RANA 590 Completed

Oskar Møllersen 591 Completed

Hanne Valrygg MO I RANA 593 Completed

Ine Espendatter Rønning MO I RANA 594 Completed

Simon Limstrand MO I RANA 595 Completed

Marius Tusvik HAMAR 596 Completed

Fredrik Strand MO I RANA 597 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

2

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Mikael Heien MO I RANA 599 Completed

Trine Nordeng MO I RANA 600 Completed

Rita Helen Jensen OSLO 601 Completed

Øyvind Tangstad MO I RANA 602 Completed

Øystein Sekse Øie MO I RANA 603 Completed

Elisabeth Rødfjell MO I RANA 604 Completed

Susanne Hansen MO I RANA 605 Completed

Stein Terje Krogli MO I RANA 606 Completed

Øyvind Lyngås FINNEIDFJORD 608 Completed

Kent Are Gjeseth MO I RANA 609 Completed

Mathilde Nilsen Sandstad MO I RANA 610 Completed

Trine Helland SKONSENG 612 Completed

Linn Ragnvaldsen MO I RANA 613 Completed

Ruben Flaa MO I RANA 614 Completed

Frida Østvann MO I RANA 616 Completed

Ann-Siri Sætermo Nordheim MO I RANA 617 Completed

Harald J. Isaksen KONSVIKOSEN 618 Completed

Geir Killi MO I RANA 619 Completed

Odd - Magne Sagli MO I RANA 621 Completed

Simon Karlsen MO I RANA 622 Completed

Maria Bech Urland OSLO 623 Completed

Hilde Rausandaksel MO I RANA 625 Completed

Tor Vidar Myrnes Hansen BODØ 626 Completed

Emilie Klaveness MO I RANA 627 Completed

Anette Røssvoll SKONSENG 628 Completed

Alexander Hjertås STJØRDAL 629 Completed

Adrian Hagen MO I RANA 630 Completed

Andrine Botn 631 Completed

Arve Hjertås MO I RANA 632 Completed

Mona Nordeng UTSKARPEN 633 Completed

Øyvind Evensen UTSKARPEN 634 Completed

Trond Tande MO I RANA 635 Completed

Madelen Nygård MO I RANA 636 Completed

Aleksander Edvardsen FINNEIDFJORD 638 Completed

Øyvind Norum MO I RANA 639 Completed

Borghild Nerleir MO I RANA 640 Completed

Kristin Sørensen MO I RANA 641 Completed

Karine Hagland Amundsen MO I RANA 642 Completed

Ingar Stordahl SKONSENG 643 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

3

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Kato Røsvoll BODØ 644 Completed

Per Gunnar Tryggestad MO I RANA 645 Completed

Sverre Rønning Alterskjær MALVIK 646 Completed

Mona Myhre MO I RANA 647 Completed

Ronny Solli MO I RANA 648 Completed

Roy Nilsen TRONDHEIM 649 Completed

Laila Abelsen STORFORSHEI 650 Completed

Elise Åengfjelddahl MO I RANA 651 Completed

Karoline Klæbo Lomahaug MO I RANA 652 Completed

Henriette Fjeld TROMSØ 653 Completed

Camilla Bech MO I RANA 655 Completed

Kelly Smith MO I RANA 657 Completed

Rigmor Austvik MO I RANA 658 Completed

Tonje Juliussen MO I RANA 659 Completed

Hedda Dikvold MO I RANA 660 Completed

Ingrid Bakke Kristensen MO I RANA 662 Completed

Kirsti Aune Østbergh MO I RANA 663 Completed

Ida-Kristin Michalsen MO I RANA 664 Completed

Alvind Åsheim UTSKARPEN 665 Completed

Edle Melting Fjær MO I RANA 667 Completed

Helge Løkås MO I RANA 668 Completed

Grethe Mari Mathisen MO I RANA 670 Completed

Greta Skaland MO I RANA 672 Completed

Tom Thørnquist MO I RANA 673 Completed

Johanna Fjeld MO I RANA 675 Completed

Pål Asphaug MO I RANA 678 Completed

Jonas Breivik KRISTIANSAND S 679 Completed

Tor-Einar Kristensen MO I RANA 680 Completed

Eva Yttervik NESNA 681 Completed

Bjørn Sivertsen MO I RANA 682 Completed

Marthe Granset MO I RANA 683 Completed

Thea Mehus DRAMMEN 685 Completed

Hans Olav Hind MO I RANA 686 Completed

Karen Gullvik MO I RANA 687 Completed

Laila Ramstad MO I RANA 688 Completed

Margaretha Linnea Karlsson SANDNESSJØEN 690 Completed

Anita Yttervik UTSKARPEN 691 Completed

Connie Larsen MO I RANA 694 Completed

Marte Johanne Sørmo UTSKARPEN 695 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

4

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Peder Pedersen ALDRA 696 Completed

Tor Åge Bjerkadal SPILLUM 697 Completed

Ole Morten Kristensen MO I RANA 698 Completed

Ann Iren Jacobsen MO I RANA 700 Completed

Ida Lill Sørøy MO I RANA 701 Completed

Tove Bruvoll MO I RANA 702 Completed

Egil Johansen MO I RANA 703 Completed

Markus Evensen UTSKARPEN 706 Completed

Ole Jørgen Østensen MO I RANA 707 Completed

Synnøve Sætermo MO I RANA 708 Completed

Kathrine Johansen MO I RANA 709 Completed

Jorid Eliassen MO I RANA 710 Completed

Morten Augdahl MO I RANA 712 Completed

Emilie Bakke MO I RANA 714 Completed

Svein Ottar Mikalsen MO I RANA 715 Completed

Eira Hauknes Svenøy MO I RANA 716 Completed

Ørjan Svenøy MO I RANA 718 Completed

Merethe Sollund| MO I 719 Completed

Reidar Fagerdal MO I RANA 720 Completed

Andrea Løkås MO I RANA 721 Completed

Viggo Liasjø SKONSENG 722 Completed

Line Husnes MO I RANA 723 Completed

Geir Morten Waage MO I RANA 724 Completed

Siri Dahle MO I RANA 725 Completed

Marcus Haukland MO I RANA 726 Completed

Ørjan Nyrud Bjørnmyr MO I RANA 727 Completed

Agnes Hagland Amundsen MO I RANA 730 Completed

Kristian Hansen MO I RANA 731 Completed

Henriette Skeie KRISTIANSAND S 732 Completed

Ine Kristin Solli MO I RANA 733 Completed

Pernille Ravnåmo MO I RANA 735 Completed

Roger Hansen MO I RANA 736 Completed

Sara Eline Jacobsen Eide 738 Completed

Lilli-Ann Krutå MO I RANA 739 Completed

Johnny Svartkjøneng SKONSENG 740 Completed

John Myklebust MO I RANA 741 Completed

Lisbeth Jamtli SAUPSTAD 742 Completed

Lars Emil Paulsen MO I RANA 744 Completed

Solgunn Krutå Enge MO I RANA 745 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

5

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Gunnar Olaussen MO I RANA 746 Completed

Majken Hauknes MO I RANA 747 Completed

Simon Otterlei Olsen STORFORSHEI 749 Completed

Fredrick Leo Larsen MO I RANA 750 Completed

John Ivar Hagen MO I RANA 751 Completed

Arne Terje Nykmark MO I RANA 752 Completed

Ask Bjørkmo MO I RANA 753 Completed

Krister Johansen MO I RANA 754 Completed

Martin Moen Iversen MO I RANA 756 Completed

Mathias Karlsen FAUSKE 757 Completed

Marit Pedersen Eik KONSVIKOSEN 758 Completed

Mette Vassdal MO I RANA 759 Completed

Anna-Marie Urland BJERKA 760 Completed

Martine Karlsen MO I RANA 762 Completed

Lajla Ellingsen RANHEIM 763 Completed

Tine Jakobsen 764 Completed

Nikolai Trondsen MO I RANA 765 Completed

Hanne Klæboe MO I RANA 766 Completed

Turid Uhlving 767 Completed

Dag Jodaa 768 Completed

Olve Ellingsen Røsvoll 769 Completed

Alva Jodaa MO I RANA 770 Completed

Gunnbjørg Sivertsen 771 Completed

Karen Hauknes MO I RANA 772 Completed

Viljar Jodaa MO I RANA 773 Completed

Geir Røsvoll RANHEIM 775 Completed

Christina Krokan Evjen 776 Completed

Line Ellingsen 777 Completed

Vår Ellingsen Røsvoll 778 Completed

Turid Saupstad Opdahl Åga IL 780 Completed

Ørjan Ravnåmo Åga IL 781 Completed

Oskar Ravnåmo Åga IL 783 Completed

Sindre Grindskar Åga IL 785 Completed

Astrid Aarthun Åga IL 787 Completed

Lars Elias Engseth Åga IL 788 Completed

Lotte Aarthun Åga IL 789 Completed

Yngve Johansen Åga IL 791 Completed

Jan Erik Breimo Allnex Norge 793 Completed

Roy M Nilssen Bjerkvik IF 797 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

6

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Marianne Morris Bohlin Bossmo & Ytteren 798 Completed

Vegard Hansen Bossmo & Ytteren 799 Completed

Ole Hovd Bossmo & Ytteren IL 800 Completed

Leo Fjellheim Bossmo & Ytteren IL 801 Completed

Kristine Masterdalshei Bossmo & Ytteren IL 802 Completed

Markus Alejandro Øie Bossmo & Ytteren IL 803 Completed Arne-Martin IL Lantz-Juløy / Bossmo & Ytteren

Idar Sabvik-Mikalsen Bossmo & Ytteren IL 805 Completed

Roger Mathisen Bossmo & Ytteren IL 806 Completed

Iver Leiråmo Bossmo & Ytteren IL 807 Completed

Petra Øvermo Bossmo & Ytteren IL 810 Completed

Trond Vassvik Snefjellå Bossmo & Ytteren ski 813 Completed

Hedda Kristoffersen Bossmo og Ytteren 814 Completed

Hanne Kristoffersen Bossmo og Ytteren 817 Completed

Johanne Tetmo Bossmo og Ytteren 819 Completed

Tina Svaleng Bossmo og Ytteren 820 Completed

Dina Kristoffersen Bossmo og Ytteren 821 Completed

Roger Kristoffersen Bossmo og Ytteren 822 Completed

Viktor Andre Fjellheim Bossmo og Ytteren IL 824 Completed

Emma Marie Andersen Bossmo og Ytteren IL 825 Completed

Stig Magne Øie Bossmo og Ytteren IL 826 Completed

Espen Bergli Bossmo og Ytteren IL 829 Completed

Erik Fagerli Bossmo og Ytteren IL 831 Completed

Lars Krane Bossmo og Ytteren IL 832 Completed

Bård Irgum Bossmo og Ytteren IL 834 Completed

Jesper Andersen Bossmo og Ytteren IL 836 Completed

Emilie N.brynlund Bossmo og Ytteren IL 837 Completed

Ben Brynlund Bossmo og Ytteren IL 839 Completed

Noah Bakke Hansen Bossmo og Ytteren IL 841 Completed

Halvard Liasjø Bossmo og Ytteren IL 842 Completed

Hilde Sofie Hansen Bossmo og Ytteren IL 843 Completed

Øyvind Snefjellå Bossmo og Ytteren IL 845 Completed

Tuva Andersen Bossmo og Ytteren IL 847 Completed

Victor Soleglad Bossmo og Ytteren IL 848 Completed

Terje Johansen Bossmo og Ytteren IL 849 Completed

Camilla Morken Bossmo og Ytteren IL 850 Completed

Tone Hanssen Bossmo og Ytteren IL 852 Completed

Merete Soleglad Bossmo og Ytteren IL 853 Completed

Rune Grønbech Bossmo og Ytteren IL 855 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

7

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Camilla Johansen Tysnes Bossmo og Ytteren IL 857 Completed

Benedikte Sjonbotn Bossmo og Ytteren IL 858 Completed

Silje B. Fjellheim Bossmo og Ytteren IL 859 Completed

Ron Selnes Bossmo og Ytteren IL 862 Completed

Bjørn Arne Larsen Bossmo Ytteren Idrettslag 864 Completed

Siv Sivertsen Bossmo Ytteren Idrettslag 865 Completed

Bjørn Soleglad Celsa BIL 868 Completed

Øyvind O. Flaageng Equinor Bil/Bergen Triathlon Club 869 Completed

Marius Sollie Evry 872 Completed

Stig Yttervik Evry 873 Completed

Petter Svendsen Evry 874 Completed

Harald Bakke Hanssen Evry 875 Completed

Lena Rognli Evry 876 Completed

Petter Skogmo Evry 877 Completed

Robert Bjørknes Evry 878 Completed

Karianne Haukland Evry 879 Completed

Kjetil Skoglund Evry 880 Completed

Nora Kalkenberg Evry 881 Completed

Christine Tysnes Evry 883 Completed

Geir Vold Evry 884 Completed

Kjell Rune Vilhelmsen Evry 885 Completed

Frode Nicolaisen Evry 886 Completed

Beate Berge Evry 888 Completed

Ørjan Johansen Evry 889 Completed

Anette Vetvik Færder Skilag 890 Completed

Marit Skjolden Fisker Uten Sykkel 892 Completed

Morten Josefsen FK Frigg 893 Completed

Lars Josefsen FK Frigg 894 Completed

Eiliv Kristoffersen-Sund Fk Silkefot 895 Completed

Jarl Anton Mellingen FK Silkefot 896 Completed

Marit Barstad Freidig, SPK 898 Completed

Skjalg Are Fagerjord Grønfjelldal UL 899 Completed

Sturla Mikal Fagerjord Grønfjelldal UL 900 Completed

Petter Botn Gruben IL 901 Completed

Kristine Uhlving Røreng Gruben IL 903 Completed

Lars Hjelle Gruben IL 904 Completed

Eivind Aasen Gruben IL 907 Completed

Brigt Aslak Hjelle Gruben IL 908 Completed

Rita Langseth Gruben IL 909 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

8

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Tor Harald Tusvik Hamar Skiklubb 911 Completed

Ingrid Jakobsen Hammeren UL 912 Completed

Sondre Kråkstad Hemnes IL 913 Completed

Emilie Josefsen IL Heming 914 Completed

Sigrid Holter Ingebrigtsen Innstranda IL 916 Completed

Erlend Holter Nilssen Innstranda IL 917 Completed

Johnny Thørnquist Jon Lord Racing 918 Completed

Marit Breimo Kvaløysletta Skilag 919 Completed

Gorm Breimo Kvaløysletta Skilag 920 Completed

Hedda Breimo Kvaløysletta Skilag 921 Completed

Theo Sjonbotn Leksvik IL 923 Completed

Sverre Selfors Mo Bridgeklubb 924 Completed

Ingvild Oxaas Wie Mo O-Klubb 927 Completed

Ole Morten Wie Mo O-Klubb 928 Completed

Ingrid Oxaas Mo O-Klubb 929 Completed

Tom Eliassen Mo Orienteringsklubb 930 Completed

Ole Ormseth Mo Skilag 931 Completed

Ole Johan Amundsen Mo Skytterlag 932 Completed

Thomas Bentzen Momek 933 Completed

Ida Søfting Berg Momek 934 Completed

Liv Elly Moen NAV Mellomvika B.I.L 935 Completed

Lisbeth Haugen NAV Mellomvika B.I.L 936 Completed

Elin Bergan NAV Mellomvika B.I.L. 937 Completed

Mona Knutsen NAV Mellomvika BIL 938 Completed

Trude Karin Fjelddahl Nav Mellomvika BIL 939 Completed

Georg Remmen Nesna 940 Completed

Berit Forsbakk Nesna 941 Completed

Kaja Helene Remmen Nesna 942 Completed

Eirik Wie Furunes Nobil 943 Completed

Roy Nordheim NRK BIL 945 Completed

Anna Vetvik Morken Oseberg Skilag 947 Completed

Bjørn Bjørhusdal Polarsirkelen Golf 949 Completed

Lisa Bøe Rana FIK 951 Completed

Karianne Egeberg Gullfjell Rana FK 952 Completed

Ingrid Marie Ulstad Rana FK 953 Completed

Eline Ulstad Rana FK 955 Completed

Helena Egeberg Gullfjell Rana FK 956 Completed

Kristine Hamre Rana Friidrettsklubb 957 Completed

Vegard Finstad Rana Friidrettsklubb 958 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

9

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Rune Kristoffersen Rana Gruber BIL 959 Completed

Brede Bruvold Rana Slalåmklubb 960 Completed

Torfinn Nerdal Rana Turmarsjklubb 961 Completed

Lisbeth Nerdal Rana Turmarsjklubb 962 Completed

Nora Kallestad Selfors ul 964 Completed

Laila Edvardsen Selfors UL 965 Completed

Kristine Hellesvik Selfors UL 966 Completed

Espen Gabrielsen Selfors ul 967 Completed

Anne Skar Gabrielsen Selfors ul 970 Completed

Synne Skar Gabrielsen Selfors ul 973 Completed

Lukas André Larsen Selfors UL 974 Completed

Jørn Christensen Selfors UL 976 Completed

Eivind Sorsell Selfors UL 979 Completed

Morten Larsen Selfors UL 981 Completed

Ole Andreassen Mikalsen Selfors UL 984 Completed

Hedda Søfting Berg Selfors ul 985 Completed

Tore Setså Sentralverkstedet BIL 987 Completed

Martin Kvandal Silkefot 988 Completed

Jone Måsøy Skogmo IL 989 Completed

Eilif Måsøy Skogmo IL 990 Completed

Henriette Måsøy Skogmo IL 991 Completed

Tore Måsøy Skogmo IL 992 Completed

Sabina Hansen Skonseng 993 Completed

Steinar Myhre Skonseng UL 995 Completed

Alexandra Solbakken Skonseng UL / Skonseng 996 Completed

Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 997 Completed

Jessica Midjord Westman Skonseng UL / Skonseng 998 Completed

Vegar Myhre Skonseng UL 999 Completed

Arne Alte Skonseng UL 1000 Completed

Torstein Myhre Skonseng UL / Momek 1002 Completed

Øystein Bruvold Stabil 1003 Completed

Rolf Henriksen Stålkameratene 1005 Completed

Kjersti Abelsen Storforshei IF 1007 Completed

Kjell-Ivan Pedersen Storforshei IF 1010 Completed

Johannes Abelsen Storforshei IF 1011 Completed

Hege Flatum Storforshei IF 1012 Completed

Thomas Schei Grytemark Team Grytemark 1015 Completed

Reidun Helene Schei Grytemark Team Grytemark 1016 Completed

Roy Grytemark Team Grytemark 1017 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

10

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Robin Johansen Team Robin & Aurora 1019 Completed

Unni Lillealter UL Daggry 1020 Completed

Bjørn Olav Lillealter UL Daggry 1021 Completed

Heine Lillealter UL Daggry 1022 Completed

Halvard Gabrielsen Ut på tur Aldri sur 1024 Completed

Kirsten Gabrielsen Ut på tur Aldri sur 1025 Completed

Laila Tverå Utskarpen IL 1027 Completed

Frida Søreng Utskarpen IL 1028 Completed

Jan Robert Antonsen Vel Bevart, Nasjonalbiblioteket 1029 Completed

Elin Nordhagen Selfors UL 1031 Completed

Anna Nordhagen Selfors UL 1032 Completed

Ola Nordhagen Selfors UL 1033 Completed

Ida Solli Mo Orienteringsklubb 1035 Completed

Elise Evensen MO I RANA 1036 Completed

Sandra Dragland BODØ 1037 Completed

Krisin Berg 1038 Completed

Morten Lind 1039 Completed

Sigrid Lind 1040 Completed

Ståle Furuheim MO I RANA 1043 Completed

Kristian Furuheim MO I RANA 1044 Completed

Tor Espen Urdshals 1045 Completed

Tord Lillegård 1048 Completed

Brage Lillegård 1049 Completed

Odd Harald Olsen MO I RANA 1051 Completed

Kjell Hansen 1052 Completed

Martin Steinmo MO I RANA 1055 Completed

Hege Storteig 1056 Completed

Cecilie Nordvik 1057 Completed

Else Johansen 1058 Completed

Petter Hågensen 1060 Completed

Henning Masterdalshei MO I RANA 1061 Completed

Hilde Einmo MO I RANA 1062 Completed

Mia Sletten 1063 Completed

Kjell Nyrud MO I RANA 1067 Completed

Stine Eliassen 1068 Completed

Trond Waage MO I RANA 1069 Completed

Karoline Waage MO I RANA 1070 Completed

Marthe Waage MO I RANA 1071 Completed

Nora Waage MO I RANA 1072 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

11

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Line Sønvisen MO I RANA 1073 Completed

Josefine Vargdal MO I RANA 1074 Completed

Karoline Vargdal MO I RANA 1075 Completed

Eveline Michaelsen MO I RANA 1076 Completed

Henriette Dilkestad 1077 Completed

Hans Marius Kristensen 1078 Completed

Ole Mathias Kristensen 1079 Completed

Pål Høsøien MO I RANA 1081 Completed

Hannah Høsøien 1082 Completed

Trine Kjelstad MO I RANA 1083 Completed

Kjersti Selfors MO I RANA 1084 Completed

Synnøve Skauge 1085 Completed

Silje Neeraas MO I RANA 1086 Completed

Kenneth Gabrielsen 1087 Completed

Sigurd Oxaas Wie Mo O-Klubb 1088 Completed

Emilie Vassdal 1089 Completed

Ida Varem 1090 Completed

Janne Kristin Solli MO I RANA 1091 Completed

Kaja Marie Braaten MO I RANA 1092 Completed

Rigmor Nygård Hansen 1093 Completed

Bjørn Rune Sørensen 1094 Completed

Maria Braaten 1095 Completed

Tommy Skarheim 1096 Completed

Morten Grimsø 1097 Completed

Even Grimsø 1098 Completed

Håkon Nerdal MO I RANA 1099 Completed

Trond Haldorsen 1102 Completed

Snorre Petersen 1106 Completed

Markus Falch Larsen 1107 Completed

Martin Alterås 1110 Completed

Vegard Alterås 1111 Completed

Eli Alterås 1112 Completed

Terje Villy Pedersen MO I RANA 1113 Completed

Frode Andreassen MO I RANA 1114 Completed

Johanne Engbakk 1115 Completed

Kåre Berg-Hansen Åga IL 1116 Completed

Terje Ditlefsen 1117 Completed

Ine Marit Lund Soløy 1104 DNF

Maja Elise Lund Soløy 1105 DNF

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

12

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Trim Raudvatnet under 13år (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Mattis Johansen MO I RANA 502 Completed

Imre Hauknes Svenøy MO I RANA 516 Completed

Malene Tryggestad MO I RANA 526 Completed

Ingrid Lina Sorsell MO I RANA 530 Completed

Gia Tråslett MO I RANA 532 Completed

Lilja Erica Johanne Gabrielsen MO I RANA 541 Completed

Kristoffer Andre Gjeseth MO I RANA 543 Completed

Martin Røssvoll Andersen SKONSENG 545 Completed

Ingeborg Oline Barstad TRONDHEIM 547 Completed

Elvira Sorsell MO I RANA 553 Completed

Nora Granset MO I RANA 560 Completed

Dina Asphaug MO I RANA 561 Completed

Ava Tråslett MO I RANA 563 Completed

Nora Moxness MO I RANA 571 Completed

Benjamin Sletten MO I RANA 578 Completed

Helle Bruvold MO I RANA 587 Completed

Agnes Sætermo Eggen MO I RANA 592 Completed

Axel Elvebakk-Stordahl SKONSENG 598 Completed

Emilie Marie Fjelldal MO I RANA 607 Completed

Dina Solvang Bjørnmyr MO I RANA 611 Completed

Mie Matilde Solli MO I RANA 615 Completed

Amund Ulstad MO I RANA 620 Completed

Stella Granset MO I RANA 624 Completed

Frida Fjellheim Klausen MO I RANA 654 Completed

Peder Røssvoll Andersen SKONSENG 661 Completed

Kristian Helland SKONSENG 666 Completed

Lea Solvang Bjørnmyr MO I RANA 671 Completed

Magnus Johan Heggedal MO I RANA 677 Completed

Leah Helmine Martinussen MO I RANA 692 Completed

Frøydis Helland SKONSENG 711 Completed

Andrea Hagen MO I RANA 713 Completed

Nathalie Nystrøm Hansen MO I RANA 734 Completed

Niklas Bang Johansen MO I RANA 737 Completed

Eljar Johan Gabrielsen MO I RANA 743 Completed

Andrine Kolåsæter Enga MO I RANA 755 Completed

Sander Opdahl Åga IL 779 Completed

Erlend Johan Jacobsen Åga IL 782 Completed

Christian Magnus Berg-Hansen Åga IL 786 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

13

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Agnes Sivertsen Rølvåg B 794 Completed

Sondre Iversen Selfors B&Y IL 795 Completed

Silje Kalås Thørnquist Baasmo&Ytteren Skiskyting 796 Completed

Erik Leiråmo Bossmo & Ytteren IL 808 Completed

Sanna Berge Bossmo & Ytteren IL 809 Completed

Albert Lantz-Juløy Bossmo & Ytteren IL 811 Completed

Tobias Vassvik Snefjellå Bossmo & Ytteren ski 812 Completed

Eirik Kristoffersen Bossmo og Ytteren 815 Completed

Vegar Svaleng Bossmo og Ytteren 816 Completed

Nicolai Bakke Hansen Bossmo og Ytteren IL 823 Completed

Maria Irgum Bossmo og Ytteren IL 827 Completed

Julian Fagerli Bossmo og Ytteren IL 830 Completed

Linnea Kristoffersen-Sund Bossmo og Ytteren IL 833 Completed

Iver August Bergli Bossmo og Ytteren IL 835 Completed

Live N.brynlund Bossmo og Ytteren IL 838 Completed

Petter Snefjellå Bossmo og Ytteren IL 840 Completed

Mina Andersen Bossmo og Ytteren IL 844 Completed

Matilde Soleglad Bossmo og Ytteren IL 846 Completed

Emma Selnes Bossmo og Ytteren IL 851 Completed

Anna Kristoffersen-Sund Bossmo og Ytteren IL 854 Completed

Lucas Grønbech Bjerkadal Bossmo og Ytteren IL 856 Completed

Tamara Joelsen Bossmo og Ytteren IL 860 Completed

Elias Selnes Bossmo og Ytteren IL 861 Completed

Leo Grønbech Bjerkadal Bossmo og Ytteren IL 863 Completed

Jonas Sivertsen Larsen Bossmo Ytteren Idrettslag 866 Completed

Anton Børli-Mellingen FK Silkefot 897 Completed

Oliver Aasen Gruben IL 902 Completed

Nicolai Bech Kristensen Gruben IL 905 Completed

Hedda Hågensen Gruben il 906 Completed

Linas Ruud-Eliassen Gruben IL 910 Completed

Kristine Holter Nilssen Innstranda IL 915 Completed

Gwen Joy Olaussen Leeds United 922 Completed

Maria Vetvik Morken Oseberg Skilag 948 Completed

Amalie Karina Fagerjord Rælingen Skiklubb 950 Completed

Sander Andreassen Mikalsen Selfors UL 963 Completed

Sondre Jørnsønn Hellesvik Selfors UL 971 Completed

Ingrid Andreassen Mikalsen Selfors UL 972 Completed

Hedvig Ditlefsen Selfors UL 977 Completed

Rikke Skar Gabrielsen Selfors ul 978 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

14

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Raudvatnet

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Tobias Skar Gabrielsen Selfors ul 982 Completed

Sander Rio Larsen Selfors UL 983 Completed

Daniel Jørnsønn Hellesvik Selfors UL 986 Completed

Sebastian Gjelstenli Skonseng UL 994 Completed

Casper Gjelstenli Skonseng UL 1001 Completed

Leo Vassdal-Østvik Stålkameratene 1004 Completed

Andreas Flatum Pedersen Storforshei IF 1008 Completed

Thea Pauline Abelsen Storforshei IF 1009 Completed

Julie Flatum Pedersen Storforshei IF 1013 Completed

Helmer Fjelddahl Svendsen Team Bonanza/ Rana Slalåmklubb 1014 Completed

Aurora Robinsdatter Johansen Team Robin & Aurora 1018 Completed

Odin Lillealter UL Daggry 1023 Completed

Birk Jürgensen MO I RANA 1034 Completed

Joakim Lind 1041 Completed

Daniel Lind 1042 Completed

Marius Ronesen MO I RANA 1046 Completed

Erik Yttervik 1050 Completed

Markus Steinmo MO I RANA 1053 Completed

Kristoffer Johansen 1059 Completed

Linas Røssvoll 1064 Completed

Fredrik F. Kristiansen Stålkameratene IL 1065 Completed

Lukas Nyrud 1066 Completed

Emilian Kristiansen 1080 Completed

Sofie K Sollund MO I 1100 Completed

Axel Brean Gjølstad Gruben IL 1101 Completed

Ronja Alterås 1108 Completed

Niklas Alterås 1109 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

15

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Utsikten

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Trim Utsikten fra 13år (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Trille Devries BIRKERØD 303 Completed

Bjørn Immonen MO I RANA 304 Completed

Morten Lein MO I RANA 308 Completed

Rolf Audun Aasebøstøl MO I RANA 310 Completed

Guro Richardsen MO I RANA 311 Completed

Veronica Sortland MO I RANA 313 Completed

Jan Kåre Vatne MO I RANA 314 Completed

Gunn Liss Ruud Marie Othelie Valrygg Olsen 317 Completed

Trine Kristensen MO I RANA 322 Completed

Morten Nikolaisen MO I RANA 323 Completed

Monica Bang MO I RANA 325 Completed

Frank Hansen MO I RANA 326 Completed

Line-Marie Sakariassen MO I RANA 329 Completed

Lill-Hege Knudsen MO I RANA 334 Completed

Bart Devries BIRKERØD 337 Completed

Renathe Aglen MO I RANA 339 Completed

Frank-Stian Olsen MO I RANA 341 Completed

Frank Robert Enga MO I RANA 345 Completed

Ove Thørnquist MO I RANA 348 Completed

Susanne Kolåsæter MO I RANA 350 Completed

Eli Ringdalen MO I RANA 353 Completed

Ragnhild Gaustad STORFORSHEI 354 Completed

Jonas Hågensen MO I RANA 355 Completed

Marte Solli MO I RANA 358 Completed

Hege Almo MO I RANA 362 Completed

Torbjørn Bergvik Johnsen Åga IL 367 Completed

Kirsti Johansen Åga il 370 Completed

Tore Bjørnstad Åga il 372 Completed

Morten Johansen Bossmo & Ytteren IL 378 Completed

Åse Lantz-Juløy Bossmo & Ytteren IL 381 Completed

Agnete Høgås Bossmo & Ytteren IL 382 Completed

Hilde Anita Vassvik Snefjellå Bossmo & Ytteren ski 386 Completed

Iselin Fagerli Bossmo og Ytteren IL 388 Completed

Marte Iren Aasebøstøl Bossmo og Ytteren IL 393 Completed

Kine Renate Bjørkmo Dalselv IL 394 Completed

Bjørn Vold Evry 395 Completed

Tina Endresen Evry 396 Completed

Lise-Kathrin Svartvatn Evry 397 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

16

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Utsikten

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Maria Wassbakk Evry 398 Completed

Ida Kathrine Flaageng Fisken/ Bergen Triathlon Club 399 Completed

Anne Lene Vold FK Silkefot 400 Completed

Marius Willumsen Gruben il 402 Completed

Kine Cecilie Valrygg Gruben IL 407 Completed

Renee Myrset Gruben il 408 Completed

Linda Hågensen Momek 410 Completed

Andrea Kolåsæter NAV Mellomvika B.I.L 411 Completed

Lisbeth Nyrud NAV Mellomvika B.I.L 412 Completed

Rita Tostrup Hagen PwC 415 Completed

Lykke Bjørkmo - Johansen Rana Friidrettsklubb 416 Completed

Helge Sandnes Rana Slalåmklubb 418 Completed

Kristin Willumstad Johansen Siso, IL 423 Completed

Kirsten Alte Skonseng UL 424 Completed

Pål Moe Storforshei il 425 Completed

Daniel Lindgren Tärna IK Fjällvinden 426 Completed

Andreas Lindgren Tärna IK Fjällvinden 427 Completed

Morten Steen MO I RANA 428 Completed

Ole Morten Kristiansen 437 Completed

Tonje Bergh Grimsø 439 Completed Trim Utsikten under 13år (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Elise Immonen Mjelle MO I RANA 300 Completed

Tian Vold MO I RANA 301 Completed

Greger Hansen MO I RANA 302 Completed

Live Hansen MO I RANA 305 Completed

Theo Vold MO I RANA 306 Completed

Celina Olsen Vindstad MO I RANA 309 Completed

Tuva Hiller MO I RANA 315 Completed

Ditlev Devries BIRKERØD 316 Completed

Aurora Bruhaug Ressem MO I RANA 319 Completed

Leah Elida Søreng Vindstad MO I RANA 320 Completed

David Aglen Lein MO I RANA 324 Completed

Sofie Aglen Lein MO I RANA 327 Completed

Tage Alexander Gjeseth MO I RANA 328 Completed

Simon Bang Johansen MO I RANA 330 Completed

Caroline Knudsen Kvernemo MO I RANA 331 Completed

Eskil Nyrud Millerjord MO I RANA 333 Completed

Liva Devries BIRKERØD 335 Completed

Izak Kolåsæter Enga MO I RANA 336 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

17

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Utsikten

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Lilja Nikolaisen MO I RANA 338 Completed

Sonja Solli MO I RANA 346 Completed

Eivor Magnussen-Mojlanen DALSGRENDA 347 Completed

Adrian Hågensen MO I RANA 349 Completed

Frida Aglen Lein MO I RANA 351 Completed

Oda Kristensen MO I RANA 352 Completed

Ragnhild Vatne Olufsen MO I RANA 356 Completed

Selma Devries BIRKERØD 359 Completed

Heily Solli MO I RANA 360 Completed

Casper Knudsen Kvernemo MO I RANA 361 Completed

Lavrans Ringdalen MO I RANA 363 Completed

Lucas Nikolaisen MO I RANA 364 Completed

Linnea Lauritsen MO I RANA 365 Completed

Iver Richardsen Åga IL 366 Completed

Oliver Bergvik Johnsen Åga IL 369 Completed

Aksel Johan Berg-Hansen Åga IL 371 Completed

Helene Johansen Skevik Åga IL 373 Completed

Vetle Bjørnstad Åga il 374 Completed

Ingrid O. Flaageng Bergen Triathlon Club 376 Completed

Eirik O. Flaageng Bergen Triathlon Club 377 Completed

Adelia Høgås Johansen Bossmo & Ytteren IL 379 Completed

Kristoffer Høgås Johansen Bossmo & Ytteren IL 380 Completed

Johan Lantz-Juløy Bossmo & Ytteren IL 383 Completed

Vetle Høgås Johansen Bossmo & Ytteren IL 384 Completed

Ida Josefine Vassvik Snefjellå Bossmo & Ytteren ski 385 Completed

Ida Aasebøstøl Øie Bossmo og Ytteren IL 387 Completed

Ulrik Kallestad Bossmo og Ytteren IL 389 Completed

Viljar Fagerli Bossmo og Ytteren IL 390 Completed

Isak Aasebøstøl Øie Bossmo og Ytteren IL 391 Completed

Iver Aasebøstøl Øie Bossmo og Ytteren IL 392 Completed

Marie Othelie Valrygg Olsen Gruben IL / Marie Othelie Valrygg Olsen 404 Completed

Emil Myrset Gruben il 405 Completed

Johannes Myrset Gruben il 406 Completed

Fryd Bjørkmo - Johansen Rana Friidrettsklubb 417 Completed

Håkon Tostrup Sandnes Rana Slalåmklubb 419 Completed

Sondre Tostrup Hagen Rana Slalåmklubb 420 Completed

Vilja Amelie Pedersen Selfors Idrettslag 421 Completed

Mathilde Søfting Berg Selfors ul 422 Completed

Jonas Steen MO I RANA 429 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

18

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Utsikten

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Kristine Steen MO I RANA 430 Completed

Ivan Krokstrand 431 Completed

Anna Benden Angelsen 433 Completed

Vilja Nævermo Sand 434 Completed

Helge Ranum 435 Completed

Ninni Breimo Ranum 436 Completed

Mattis Kristiansen 438 Completed

Iver Bergh Grimsø 440 Completed

Dina Elita Svartvatn MO I RANA 512 Completed

Tage Sakariassen MO I RANA 321 DNS

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

19

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Umbukta med tidtaking

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff K15-16 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Maria Krane Bossmo og Ytteren IL 11 2:40:11 0:00

2 Martine Evensen Sømna IL ski 26 2:42:51 2:40

3 Oda Leiråmo Bossmo & Ytteren IL 7 2:49:22 9:11 K17-18 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Andrine Bjørkmo Bossmo og Ytteren 8 2:37:01 0:00

2 Julie Petrine Lenningsvik Korgen IL 20 3:15:13 38:12 K19-20 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Benedicte Stien Schreiner Skonseng UL 22 2:29:48 0:00 M15-16 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL 15 2:13:59 0:00

2 Eirik Irgum Bossmo og Ytteren IL 12 2:33:35 19:36

3 Noah Kolåsæter Skonseng UL 23 2:34:34 20:35

4 Håvard Aarthun Åga IL 3 2:35:23 21:24

5 Eirik Fjelddahl Hagen Bossmo og Ytteren IL 18 2:38:09 24:10

6 Emil Kristoffer Bergli Bossmo og Ytteren IL 10 2:46:24 32:25

7 Bastian Brumoen Åga IL 2 2:50:50 36:51

8 Johan Snefjellå Bossmo og Ytteren IL 14 2:53:23 39:24

9 Oliver Larsen Bossmo og Ytteren IL 9 2:54:56 40:57

10 Eirik Snefjellå Bossmo og Ytteren IL 16 3:10:52 56:53

11 Isak Storvoll Åga IL 5 3:16:33 1:02:34 M17-18 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Preben Horven Bossmo og Ytteren IL 17 2:09:59 0:00

2 Petter Lenningsvik KORGEN 1 2:21:49 11:50

Nikolai Aslaksen Bossmo & Ytteren ski 6 DNF

Sigve Skatland MO I RANA 117 DNF Bossmo og Ytteren IL / Bossmo&Ytteren il

Ski M19-20 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Sigurd Aarthun Åga IL 4 2:06:01 0:00

2 Martin Fjellavli Skonseng UL 24 2:18:24 12:23

3 Axel Kristian Rundhaug Skonseng UL 25 2:29:22 23:21 K26-30 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Anna Svendsen Tromsø Skiklubb Langrenn 29 2:08:29 0:00

2 Oda Weberg Konnerud IL / Equinor BIL 27 2:35:56 27:27

3 Kamilla Høsøien Skanska Aktiv / Oksskolten IL 28 2:37:24 28:55 M26-30 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Espen SUNDSVIK Frol IL 31 2:02:23 0:00

2 Erik Johanson 19 2:05:45 3:22

3 Rolf Einar JENSEN Oksskolten IL 33 2:06:57 4:34

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

20

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Umbukta med tidtaking

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff 4 Magnus Beyer Brattli Mo Skilag 32 2:18:40 16:17

5 Emil Sorsell Storforshei IF 34 2:25:36 23:13

6 Endre Jarl Hansen Utskarpen IL 35 2:44:53 42:30 Molde og Omegn IF - Ski / Eimund Kringstad

Skjæret 8 Mads Karlsen FAUSKE 30 3:23:00 1:20:37 K31-35 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Line Ruud Mo Orienteringslag 36 2:55:55 0:00 M31-35 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Tor Larsson Tärna IK Fjällvinden 44 2:06:19 0:00

2 Anders Blom Åsen Jakt Vel og Bra 39 2:20:07 13:48

3 Jørgen Danielsen Oksskolten IL 41 2:24:36 18:17

4 Danielsen Jonas Oksskolten IL 42 2:34:19 28:00

5 Stig Fagerheim Lockertsen TROMSØ 37 2:35:40 29:21

6 Patrick Solvang MO I RANA 111 2:38:21 32:02

7 Adrian Benjamin Olsen Oksskolten IL 43 2:43:53 37:34

8 Kristian Søreng Evry 40 2:49:58 43:39

9 Andreas Johansen Team LFP 46 3:03:27 57:08

10 Erlend Kristensen Team LFP 45 3:14:33 1:08:14

11 Stian Aleksander Pedersen MO I RANA 38 3:23:59 1:17:40 K21-25 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Elina Rønnlund 112 2:16:08 0:00

2 Julie Frydenlund Kristoffersen Storforshei IF 48 2:46:33 30:25

3 Tiril Nilsen Bossmo & Ytteren IL SKI 47 3:00:17 44:09 M21-25 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Andre Lenningsvik Korgen IL 50 2:07:41 0:00

2 Simon Kalkenberg Rana Brannvesen BIL 52 2:20:08 12:27

3 Johannes Sæther Verdal il 57 2:28:06 20:25 Rolf Martin JENSEN / Eika Forsikring

Helgeland 5 Martin Utland Utskarpen il 56 2:41:07 33:26

6 Lars Solli Mo Orienteringsklubb 51 2:45:46 38:05

7 Jesper Larsson Tängvattnet 53 3:03:51 56:10

8 Marius Nilsen Team Skitgo Athletes 54 3:10:08 1:02:27

8 Daniel Vareide Team Skitgo Athletes 55 3:10:08 1:02:27

10 Hogne Vangen 114 3:11:23 1:03:42 K36-40 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Kristine Sandberg Bardu IL 58 2:48:28 0:00

2 Kristin Jæger Wing OK 59 4:00:53 1:12:25 M36-40 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Tommy Hågensen Avinor Røsvoll/ Skonseng ul 61 2:08:15 0:00

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

21

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Umbukta med tidtaking

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff 2 Christian Lejon UMEÅ 60 2:19:28 11:13

3 Thomas Michaelsen Oddersjaa SSK / Oksskolten Il 63 2:21:30 13:15

4 Ola A. Eggen Multiconsult 62 2:32:25 24:10 K41-45 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Katrine Fjelddahl Team Bonanza 64 3:05:13 0:00 M41-45 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Vidar Valvik Siso, IL 69 2:09:59 0:00

2 Jan Olav Smalås Skorovas IL 71 2:14:40 4:41

3 Lars Persson IFK Umeå 68 2:18:10 8:11

4 Morten Lenningsvik KORGEN 65 2:25:36 15:37

5 Lars Granlund Byåsen IL 66 2:34:12 24:13

6 Martin Johansen Dalselv IL 67 2:55:13 45:14

7 Peter Berg-Olsen Skonseng UL / Peter Berg-Olsen 70 3:15:02 1:05:03 K46-50 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Hege Helen Vangen MO I RANA 72 3:42:14 0:00 M46-50 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Nils Andre Reinfjord Sømna IL 21 2:20:09 0:00

2 Sten Frode Kristoffersen Storforshei if 78 2:23:54 3:45

3 Morten Øvermo Rana Sykkelklubb 77 2:35:55 15:46

4 Karstein Fjellheim MO I RANA 115 2:44:59 24:50

5 Per Sverre Engdal HATTFJELLDAL 74 2:50:19 30:10

6 Halvard Meisfjord MO I RANA 73 2:55:41 35:32

7 Geir Jenssen B&Y IL 75 2:58:39 38:30

8 Audun Erik Stensø Flatås IL 76 3:03:58 43:49

9 Ove Andre Olsen 118 3:32:44 1:12:35 K51-55 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Ellen Eliassen Fauske IL 79 3:48:50 0:00 M51-55 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Tor Arne Morken Tor Arne Morken / Oseberg Skilag 86 2:36:24 0:00

2 Yngve Mikalsen Eika Forsikring Helgeland 82 2:46:33 10:09

3 Trond Hågensen Team Blåvegen 87 2:57:46 21:22

4 Trond Kenneth Larsen Kalås MO I RANA 80 3:05:15 28:51

5 Jon Arne Karlsen Fauske IL 84 3:11:36 35:12

6 Johnny Vangen MO I RANA 81 3:15:23 38:59

Rolf Inge Rasmussen Evry 83 DNS

Lars Losvik If Minken 85 DNS M56-60 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Geir Johan Alte Polarsirkelen vgs 91 2:15:38 0:00

2 Jostein Bakken MO I RANA 89 2:35:44 20:06

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

22

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Umbukta med tidtaking

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff 3 Tor Helge Nordvang Team Blåvegen 92 2:53:05 37:27

4 Rune Heggedal KORGEN 88 3:12:54 57:16

5 Terje Eide Andersen Bodø Cykleklubb 90 3:15:20 59:42 M61-65 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Webjørn Solli Drevja IL 98 2:24:37 0:00

2 Alv-Arne Vilhelmsen Mosjøen il ski 101 2:28:16 3:39

3 Tom Sandberg Mo Skilag 100 2:28:32 3:55

4 Kenneth Solli Drevja IL 97 2:35:24 10:47

5 Thor Inge Kristensen MO I RANA 95 2:39:22 14:45

6 Jan Danielsen Bossmo og Ytteren IL 96 2:41:07 16:30

7 Gjert Monsen MO I RANA 94 2:53:14 28:37

8 Ronny Solli Grøa IL 99 3:02:03 37:26

9 Nils-Konrad Enge Team Blåvegen Langløp 102 3:23:58 59:21 M66-70 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Jonny Mulstad Stålkameratene IL / Team Blåvegen Langløp 104 2:57:44 0:00

2 Roar Blom Åsen Jakt Vel og Bra 103 3:03:09 5:25

3 Rickard Kristoffersson Tärna IK Fjällvinden 105 3:25:43 27:59 M71-75 (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

1 Kai Hestekker VALNESFJORD 106 2:58:06 0:00

2 Ingvar Tverå KORGEN 107 3:01:14 3:08

3 Allan Johansen Åga il 108 3:11:11 13:05 M76+ (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Arne Leiråmo 109 DNS

Arne Leiråmo 116 DNS

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

23

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Umbukta

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Trim Umbukta fra 15år (Påmeldt: 0 - Startet: 0 - Fullført: 0 - Premier: 0)

Svein Morten Eilertsen UTSKARPEN 1400 Completed

Anders Arras MO I RANA 1402 Completed

Nils Håland KORGEN 1403 Completed

Maren Nonskar MO I RANA 1404 Completed

Geir Magnor Olsen STORFORSHEI 1405 Completed

Daniel Andreas Monsen Gløsen MO I RANA 1406 Completed

Tor Budalbakk MO I RANA 1407 Completed

Frode Kvernemo MO I RANA 1408 Completed

Sagka Sundset HATTFJELLDAL 1409 Completed

Martin Sæterstad Kulseng MO I RANA 1410 Completed

Borghild Håland BODØ 1411 Completed

Øyvind Sjøgård MO I RANA 1412 Completed

Thomas Gullvik Hines MO I RANA 1413 Completed

Gøril Monica Øie MO I RANA 1416 Completed

Lars-Ketil Risøy MO I RANA 1417 Completed

Lotte Langseth MO I RANA 1418 Completed

Marius Lyng Danielsson TRONDHEIM 1419 Completed

Laila Øvermo MO I RANA 1420 Completed

Edvard J. Gløsen MO I RANA 1421 Completed

Jørgen Solli MO I RANA 1422 Completed

Joachim Gullvik Hines MO I RANA 1423 Completed

Lollo Vedbring HEMAVAN 1424 Completed

Maren Sæterstad Kulseng MO I RANA 1425 Completed

Roy Hansen STOKKVÅGEN 1426 Completed

Knut Bratland MO I RANA 1428 Completed

Ketil Amundsen MO I RANA 1429 Completed

Martine Homnes TRONDHEIM 1430 Completed

Anne Fladvad MO I RANA 1431 Completed

Anne Kari Leiråmo Snefjellå MO I RANA 1432 Completed

Tuva Daae MO I RANA 1433 Completed

Kjell-Harald Johansen MO I RANA 1434 Completed

Eivind Parelius MOSJØEN 1435 Completed

Doris Stien Kaspersen MO I RANA 1436 Completed

Eskil Furuheim MO I RANA 1437 Completed

Ståle Benden MO I RANA 1438 Completed

Pernille Festvåg MO I RANA 1441 Completed

Terje Alterås MO I RANA 1442 Completed

Terje Karoliussen 1444 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

24

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Umbukta

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff John Gjølstad 1445 Completed

Simen Nordnes Accenture 1446 Completed

Laila Storvoll Åga IL 1447 Completed

Judith Johansen Åga il 1448 Completed

Torbjørn Vatne Aldersund il 1449 Completed

Ellen-Karin Kolle Aldersund il 1450 Completed

Geir Vatne Aldersund il 1451 Completed

Pål Gabrielsen Pål Gabrielsen / Boif 1452 Completed

Sofie Mathisen Bossmo & Ytteren IL 1453 Completed

Bjørn Krane Bossmo og Ytteren IL 1454 Completed

Egil Fjellheim Bossmo og Ytteren IL 1455 Completed

Stein Deinboll Markås Bossmo og Ytteren IL 1456 Completed

Aud Rabliås Evry 1457 Completed

Andrè Moen Eide Evry 1458 Completed

Vigdis Borkvik Evry 1459 Completed

Eilif Iversen Evry 1460 Completed

Ståle Jerstad Fauske 1461 Completed

Ingvild Jerstad Fauske 1462 Completed

Øyvind Varem FK Silkefot 1463 Completed

Kristian Gjølstad FK Silkefot 1464 Completed

Erlend Yngve Fagerjord Grønfjelldal UL 1466 Completed

Mari Rise Gruben IL 1467 Completed

Jørgen Hjelle Gruben IL 1468 Completed

Eirik Hjelle Gruben IL 1469 Completed

Kristin Storvoll Botn Gruben IL 1470 Completed

Ida Gløsen Josefsen Grüner 1471 Completed

Espen Leirvik Hemnes IL 1472 Completed

Trond Oldernes Høybråten og Stovner IL 1473 Completed

Trine Oldernes Høybråten og Stovner IL 1474 Completed

Josef Noll Høybråten og Stovner IL 1475 Completed

Jens-Reidar Mjånes IL Knubben 1476 Completed

Odd Arne Stavik Kongsberg Knekken 1477 Completed

Benedikte Sandberg Mo Skilag 1478 Completed

Hilde Amundsen Mo Skilag 1479 Completed

Morten Emil Amundsen Mo Skyttterlag 1480 Completed

Thor Martin Michaelsen Momek Bil 1481 Completed

Thomas Lauvås Nord Universitet 1482 Completed

Krister Bjørnbak Oksskolten IL 1483 Completed

Ida Gudbrandsen Oksskolten IL 1484 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

25

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Umbukta

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff Fabienne Fournier Paris 1485 Completed

Gunnar Jakobsen Polarsirkelen vgs 1486 Completed

Ole Leiråmo Rana Brannvesen B.I.L 1487 Completed

Kjetil Jensen Rana Gruber BIL 1488 Completed

Roy Anders Johansen Tollåli Rana Gruber BIL 1489 Completed

Gard Marius Guldhav Rana Gruber BIL 1491 Completed

Johannes Gylseth Rana Gruber BIL 1492 Completed

Roald Bjerkadal Rana Politiidrettslag 1493 Completed

John Tore Bøe Rana Politiidrettslag 1494 Completed

Veronika Amundsen Selfors UL 1495 Completed

Johan Eliassen Ringstad Silkefot 1496 Completed

Einar Eliassen Ringstad Silkefot 1497 Completed

Anette Stien Schreiner Skonseng UL 1498 Completed

Ørjar Wærum Evensen Sømna IL ski 1499 Completed

Rune Austvik Sparebank 1 SMN 1500 Completed

Adrian Nylund Squatte 1501 Completed

Sigurd Rønningsen Squatte 1502 Completed

Håkon Stanghelle Stabil / Team Labakken 1503 Completed

Elisabet Sandhei Stabil / Team Labakken 1504 Completed

Vegard Nerdal Stålkameratene IL 1505 Completed

Per Morten Thomassen Statkraft Bil 1506 Completed

Stig-Jøran Kristiansen Statkraft BIL 1507 Completed

Ida Larsson Tärna IK Fjällvinden 1508 Completed

Marius Fagernes Team LFP 1510 Completed

Tor-Jøran Hansen Team LFP 1511 Completed

Arnfinn Pettersen Team Norconsult 1512 Completed

Bjørn Sagmo Trones IL 1513 Completed

Ragnhild Utland Utskarpen 1514 Completed

Leif Røli Utskarpen i.l 1515 Completed

Terje Utland Utskarpen il 1516 Completed

Yngve Johansen FØRRESFJORDEN 1517 Completed

Arne Krokstrand 1518 Completed

Gunnar Brattli 1519 Completed

Axel Birkeland MO I RANA 1520 Completed

Silja Ildgruben MO I RANA 1521 Completed

Dag Soløy 1522 Completed

Marianne Fagerdal STORFORSHEI 1523 Completed

Lar Petter Falch Larsen 1524 Completed

Andreas A Solhaug MO I RANA 1525 Completed

PUBLISHED TIME SIGN STATUS PRINT TIME

PAGE 13.04.2019 15.34.00

26

Blåvegenløpet 2019 Mo i Rana

IL Stålkameratene RESULTATLISTE

13.04.2019 Trim Umbukta

Navn Klubb Startnr Totaltid Diff John Arne Hovd 1526 Completed

Thomas Søreng MO I RANA 1415 DNF

 

 

Artikkeltags