Her er navnene og starttidene på alle lagene som skal løpe Celsa-stafetten

DEL

100 SBM B-G Entreprenør AS BeeGees 11:10

101 SBM Brannvesenet Rana Brannvesen BIL. 11:10

102 SBM Celsa Armeringsstål BIL Celsa Adm Starz 11:10

103 SBM Celsa Armeringsstål BIL Celsa Nordic Management 11:10

104 SBM Celsa Armeringsstål BIL Valseverket Admin 11:10

105 SBM Celsa Armeringsstål BIL Celsa-Elektro 11:10

106 SBM Celsa Armeringsstål BIL Celsa Stålverket 11:10

107 SBM Elkem Rana Elkem Rana O2 11:10

108 SBM EVRY Team Fraud 11:10

109 SBM EVRY EVRY - Card is King 11:10

110 SBM Evry Card Services EVRY Scrubs 11:10

111 SBM Helgeland Betong Helgeland Betong 11:10

112 SBM Helgeland Kraft Helgeland Kraft 11:10

113 SBM Helgeland Marinasystemer AS Helgeland Flamingosystemer 11:10

114 SBM Helgeland Sparebank Helgeland Sparebank 11:10

115 SBM Herrelaget Nord universitet 11:10

116 SBM Imtas Prosjekt As Imtas 11:10

117 SBM KVN Nesna Superteam KVN Nesna 11:10

118 SBM Momek Bedriftsidrettslag Momek II 11:10

119 SBM NILSEN ELEKTRO INSTALLASJON AS NILSEN ELEKTRO 11:10

120 SBM Oksskolten IL Oksskolten IL 11:10

121 SBM Ospas AS Ospas AS 1 11:10

122 SBM Ospas AS Ospas AS 2 11:10

123 SBM Polarsirkelen vg. skole Polarsirkelen vgs idrett 11:10

124 SBM Sagelva BIL Sagelva Minikraftverk 11:10

125 SBM Siemens AS Siemens 11:10

126 SBM SpareBank 1 Nord-Norge SNN Runners 11:10

127 SBM Statens Innkrevingssentral Statens Innkrevingssentral 11:10

128 SBM Statkraft Energi AS STABIL 11:10

129 SBM The North Pole Crew The North Pole Crew 11:10

130 SBM Team Blåvegen Langløp Team Blåvegen Langløp 11:10

131 SBM Jaktlaget kjøttlaus Jaktlaget kjøttlaus 11:10

132 SBM Haaland Haaland 11:10

200 SBK Celsa Armeringsstål as Celsa Chicas 11:10

201 SBK Damelaget Nord universitet 11:10

202 SBK Englia barnehage Lompelaget 11:10

203 SBK EVRY Evry Woman 11:10

204 SBK Helgeland Sparebank Helgeland Sparebank 11:10

205 SBK Helgelandssykehuset Team langsom framgang 11:10

206 SBK Helgelandssykehuset HF Laboratoriet 11:10

207 SBK Helgelandssykehuset Mo i Rana KSF Sykehuset 11:10

208 SBK Korgen fysak-barnehage Fysakdamene 11:10

209 SBK Moltekarten gårds- og naturbarnehage Moltekarten gårds- og naturbarnehage 11:10

210 SBK Oksskolten IL Oksskolten IL Ladies 11:10

211 SBK Snekkersverre Snekkersverre 11:10

212 SBK Statens Innkrevingssentral SI-damene 11:10

213 SBK Utskarpen IL Utskarpen IL Damer 11:10

301 SI Bossmo & Ytteren IL Bossmo Ytteren ski 9-12 lag 1 11:10

302 SI Bossmo & Ytteren IL Bossmo Ytteren ski 9-12 lag 2 11:10

303 SI Bossmo & Ytteren IL Tretten Fine Frøkner 11:10

304 SI Bossmo & Ytteren IL Bossmo & Ytteren IL ski 13-16 11:10

305 SI Båsmo ungdomsskole BUS Elever 1 11:10

306 SI Båsmo ungdomsskole BUS Elever 2 11:10

307 SI Celsa Armeringsstål BIL CelsaKidz 11:10

308 SI Rana friidrettsklubb Rana FIK Young Guns 11:10

309 SI Rana FK Rana FK J2005 11:10

310 SI Rana FK Rana FK J15 11:10

311 SI Rana friidrettsklubb RANA FIK 11:10

312 SI Rana Slalåmklubb Rana Slalåmklubb 11:10

313 SI Selfors ungdomslag G13 SUL gutta 11:10

314 SI Skonseng UL Skonseng UL 11:10

315 SI Tärna IK Fjällvinden Tärna IK Fjällvinden 11:10

316 SI Tärna IK Fjällvinden Tärna IK Fjällvinden lag 2 11:10

317 SI Åga IL Åga IL G2004 11:10

400 SBMX Ahlsell/Bekken&Strøm Kooperere 11:20

401 SBMX Aker Solutions Aker Solutions 11:20

402 SBMX Bane NOR Team Bane NOR 11:20

403 SBMX Biltema Norge AS Biltema 11:20

404 SBMX Blikk Fasader/Th Blikk Lyn/ØyeBLIKK 11:20

405 SBMX BUS Båsmo ungdomsskole-ansatte 11:20

406 SBMX Byporten Byporten 11:20

407 SBMX Celsa Steel Service Come Get Some 11:20

408 SBMX DnB DnB 11:20

409 SBMX Elkem Rana Elkem Rana 11:20

410 SBMX Englia barnehage Englia barnehage 11:20

411 SBMX EVRY EVRY Fraud Prevention 11:20

412 SBMX Evry Card Services BS247 11:20

413 SBMX Familiekirka Familiekirka 11:20

414 SBMX Ferroglobe Mangan BIL Ferroglobe Mangan 11:20

415 SBMX Folkeaksjonen for høyere utdanning på Helgeland#lobberfornesna 11:20

416 SBMX Friskgården Rana AS Friskgården 11:20

417 SBMX Gasskameratene BIL AGA Gasskameratene 11:20

418 SBMX Glør AS Glør AS 11:20

419 SBMX Helgelandssykehuset Team Heavy Mental 11:20

420 SBMX Helgelandssykehuset Narcos 11:20

421 SBMX Helgelandssykehuset Ambulansetjenesten Rana 11:20

422 SBMX Helgelandssykehuset , Akuttmottak Rød Triage 11:20

423 SBMX Helgelandssykehuset Mo i Rana Medisinsk avdeling 11:20

424 SBMX Helgelandssykehuset Mo i Rana - intensiven komatøsene and the propofools 11:20

425 SBMX Helgelandsykehuset Ortopedene 11:20

426 SBMX KVN & Flyktningetjenesten #velgnesna KVN Nesna 11:20

427 SBMX KVN Nesna Dreamteam KVN Nesna 11:20

428 SBMX Miras Elektro AS Happy Loosers 11:20

429 SBMX Moheia Fysikalske Moheia Fysikalske 11:20

430 SBMX Momek Momek techteam 11:20

431 SBMX Momek Bedriftsidrettslag Momek I 11:20

432 SBMX Nasjonalbiblioteket Nasjonalbiblioteket 11:20

433 SBMX NAV Rana NAV Rana 11:20

434 SBMX NAV Økonomi & NAV Kontaktsenter Mellomvika Bedriftidrettslag 11:20

435 SBMX NAV Økonomi & NAV Kontaktsenter Mellomvika Bedriftidrettslag 2 11:20

436 SBMX Norconsult Norconsult 11:20

437 SBMX Nord Advokatfirma Nord Advokatfirma 11:20

438 SBMX Polarsirkelen Kampsportklubb Polarsirkelen Kampsportklubb 11:20

439 SBMX Polarsirkelen vg. skole Polarsirkelen B.I.L. 11:20

440 SBMX Polarsirkelen vg. skole Polarsirkelen vgs mixed team 11:20

441 SBMX Polarsirkelklinikken Polarsirkelklinikken 11:20

442 SBMX Rana Blad Rana Blad 11:20

443 SBMX Rana Gruber Bedriftsidrettslag Rana Gruber A-team 11:20

444 SBMX Rana Gruber Bedriftsidrettslag Rana Gruber Gruvelaget 11:20

445 SBMX Rana Gruber Bedriftsidrettslag Rana Gruber Team Løpetid 11:20

446 SBMX Rana Kommune Rana Ungdomsskole 11:20

447 SBMX Rana Kommune KTA Selfors 11:20

448 SBMX Rana Kommune Team knesvIKT 11:20

449 SBMX Rana Kommune Ytter`n Ræseran 11:20

450 SBMX Rana kommune MTA Heimenget Allstar 11:20

451 SBMX Rana Politiidrettslag Politiet 11:20

452 SBMX Rana ungdomsskole Rana ungdomsskole 2 11:20

453 SBMX Rehabiliteringstjenesten Rana Kommune Fjorårsvinneran 11:20

 454 SBMX Revelheia Barnehage Revelheia Barnehage 11:20

455 SBMX SINTEF Molab as Labil 11:20

456 SBMX Skatteetaten Team Skatt 11:20

457 SBMX Sparebank 1 FS Sandnessjøen Øyertan 11:20

458 SBMX SpareBank 1 Nord-Norge SNN Runners Mix 11:20

459 SBMX Stamina Helse Stamina Group 11:20

460 SBMX Stamina Trening Stamina Group 11:20

461 SBMX Tärna IK Fjällvinden Tärna IK Fjällvinden lag 3 11:20

462 SBMX UL Daggry Alteren Ungdomslag 2 11:20

463 SBMX UL Daggry Alteren Ungdomslag 1 11:20

464 SBMX Vestvikheia barnehage Vestvikheia barnehage 11:20

465 SBMX Tingrettene på Helgeland Tingrettene på Helgeland 11:20

466 SBMX Team Petter Team Petter 11:20

Artikkeltags