Resultater fra Alstahaug maraton, der mange fra Nord-Helgeland deltok

Alstahaug maraton 2017 med 500 deltakere i fantastisk vær.

Alstahaug maraton 2017 med 500 deltakere i fantastisk vær.

Artikkelen er over 2 år gammel

Her er alle resultatene fra årets løpsfest på Tjøtta.

DEL

[HELGELENDINGEN] Resultatliste Alstahaug Maraton. 10.06.2017

Hel 18-19 K

1. Melissa Leer.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  5:48:38. 

Hel 18-19 M

1. Håkon Bendik Pedersen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  3:48:13. 

2. Sondre Skipnes.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  5:04:45. 

Hel 23-34 M

1. Emil Sorsell.  Storforshei IF.  2:49:15. 

2. Christian Wiik.  Leirfjord innebandyklubb.  3:46:00. 

3. Muzi Valdal Myeza.  NOTEAM.  3:54:34. 

4. Trond Vegard Kaspersen.  NOTEAM.  4:07:30. 

Hel 35-39 K

1. Ingvild Gabrielsen.  Tverlandet IL.  3:42:04. 

Hel 35-39 M

1. Thomas Johansen.  NOTEAM.  3:44:06. 

Hel 40-44 K

1. Karin Kjensli.  Kjærstad IL.  3:30:53. 

Hel 40-44 M

1. Rolv-Jørgen Bredesen.  sømna il.  3:19:38. 

2. Ronny Larsen.  NOTEAM.  3:55:18. 

Hel 45-49 M

1. Vegar Sjøvoll.  Sandnessjøen VGS.  3:58:04. 

Hel 55-59 M

1. Knut Nilsen.  Olderskog il.  3:20:10. 

Hel 60-64 M

1. Jan-Helge Balto.  Sirbmá - Sirma IL.  3:21:45. 

2. Eiolf Eivindsen.  Alcoa.  3:23:48. 

Halv 16-17 K

1. Malin T. Abrahamsen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  2:21:25. 

Halv 18-19 K

1. Pernille Festvåg.  NOTEAM.  1:57:59. 

2. Hanna Eidem.  NOTEAM.  2:07:35. 

3. Sara Berget.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  2:21:18. 

Halv 20-22 M

1. Tomas Ainasoja.  NOTEAM.  1:39:48. 

2. Sigurd Åsland Sørensen.  NOTEAM.  1:43:13. 

Halv 23-34 K

1. Ida Gudbrandsen.  NOTEAM.  2:00:18. 

2. Iuliia Vermeulen.  NOTEAM.  2:06:12. 

3. Vivian Moe Sundset.  NOTEAM.  2:06:37. 

Halv 23-34 M

1. Lasse Blom.  sømna il.  1:11:47. 

2. Vegard Åsland Sørensen.  NOTEAM.  1:27:11. 

3. Eivind Jarl Hansen.  Utskarpen IL.  1:50:24. 

4. Morten Mjåvatn.  Ømmervatn Skytterlag.  2:02:41. 

5. Patrick Solvang.  Haaland AS.  2:05:37. 

6. Rikard Eide.  Tjøtta il.  2:12:55. 

6. Ludvik Eide.  Tjøtta il.  2:12:55. 

8. Ruben Edvardsen.  NOTEAM.  2:28:20. 

Halv 35-39 M

1. Kjell Arne Trælnes.  sømna il.  1:16:02. 

2. Stefan Winterhoff.  LG Bad Soden / Sulzbach / Neue.  1:33:27. 

3. Andreas Berg.  NOTEAM.  1:49:07. 

4. Petter Søreng.  Team Blåvegen Langløp.  2:00:33. 

5. Odd Lysfjord.  NOTEAM.  2:05:23. 

6. Kenneth Johan Gabrielsen.  Optimogården.  2:31:17. 

Halv 40-44 K

1. Bodil Berntsen.  Frisk 3.  1:56:35. 

2. Ingrid Bredesen Hangaas.  Helse Nord RHF.  2:04:29. 

3. Lise Olderskog.  NOTEAM.  2:21:06. 

4. Gina Kjellsdatter Kaspersen.  NOTEAM.  2:30:11. 

Halv 40-44 M

1. Bjørn Arve Bønå.  Brønnøysind Idrettslag.  1:33:21. 

2. Trond Waage.  Stålkameratene.  1:42:48. 

3. Tore Hansen.  Nesna il.  2:01:57. 

Halv 45-49 K

1. Britt Ina Hals.  Alstahaug kommune.  1:45:55. 

2. Anita Rosland.  Brønnøysind IL.  1:54:38. 

Halv 45-49 M

1. Steinar Westerberg.  sømna il.  1:28:47. 

2. Czeslaw Szura.  LinjePartner Running Team.  1:46:45. 

3. Arnt-Inge Olsen.  NOTEAM.  1:54:48. 

4. Kenneth Åsland.  NOTEAM.  1:55:01. 

5. Ørjan Th. Rosvold.  NOTEAM.  2:03:48. 

6. Morten Andre Romslo.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  2:26:57. 

7. Kenneth Rasmussen.  Marine Harvest.  2:40:29. 

Halv 50-54 K

1. Marit Klaussen.  Mosjøen il ski.  1:53:04. 

2. Brita Røli.  Løpeklubben Mosjøen.  2:02:13. 

3. Anna Dalen.  ISS Facility Services.  2:10:12. 

4. Berit Grønbech.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  2:15:06. 

Halv 50-54 M

1. Robin Eivik.  Skånland sportsklubb.  1:43:00. 

Halv 55-59 K

1. Hanssen Heidi.  Vega.  2:04:54. 

Halv 55-59 M

1. Jonny Nyheim.  BYGGTORGET.  1:47:27. 

2. Magne Damsgård.  Red Vine Runners.  2:05:14. 

Halv 60-64 K

1. Kari Anne Halsen.  NOTEAM.  2:16:44. 

Halv 70-74 M

1. Bjørnar Torgersen.  Sport Torghatten il.  1:50:06. 

2. Otto Simskar.  Grane il.  1:51:44. 

Mila 12-13 K

1. Emilija Kibalcica.  Tjøtta oppvekstsenter.  53:38. 

Mila 12-13 M

1. Nikolai Edvardsen.  Tjøtta oppvekstsenter.  1:12:31. 

Mila 14-15 M

1. Birk Fjellheim.  Bossmo og Ytteren IL.  42:49. 

2. Trym Gjerstad.  Mosjøen il ski.  43:48. 

3. Sigurd Nilsen.  Båsmo & Ytteren ski.  43:49. 

4. Håvard Aarthun.  Åga il.  44:04. 

5. Morten Hjørnerød.  Mosjøen il ski.  44:47. 

6. Bismillah Yosuf.  Tjøtta oppvekstsenter.  47:19. 

7. Ali Mohammadi.  Tjøtta oppvekstsenter.  47:40. 

8. Aman Hussaini.  Tjøtta oppvekstsenter.  49:13. 

9. Arthur Andersen.  Bakken Bruk.  52:34. 

10. Eivind Vold Hansen.  Tjøtta oppvekstsenter.  54:42. 

11. Eirik Fjelddahl Hagen.  Bossmo ski.  55:51. 

12. Jonas Østvann.  Båsmo & Ytteren.  57:58. 

13. Sander Kålvik Kristiansen.  Sil.  1:01:40. 

14. Mattias Lukkassen.  Tjøtta oppvekstsenter.  1:05:48. 

Mila 16-17 K

1. Lisen Brønmo Næss.  Brønnøysund Idrettslag.  51:31. 

2. Marthe Westvik.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  59:53. 

3. Malin Valla Villmones.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:00:08. 

4. Erica Bjørhusdal Wangsvik.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:00:15. 

5. Maren Strømstad.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:01:23. 

6. Mathilde Vatnan.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:03:45. 

7. Sofie Alma Almås Simonsen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:05:01. 

8. Emma Johnsen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:06:04. 

9. Maja Engdal.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:07:52. 

10. Synne Holmen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:21:57. 

10. Emma Tokle.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:21:57. 

12. Elise Granhaug.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:30:16. 

13. Maren Jacobsen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:32:00. 

14. Charlotte Hanssen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:32:01. 

Mila 16-17 M

1. Håkon Romstad Jacobsen.  Mosjøen il ski.  41:20. 

2. Robert Jægtvik Aas.  Alstahaug Idrettslag.  43:01. 

3. Martin Johansen.  Brønnøysund Idrettslag.  49:12. 

Mila 18-19 K

1. Marthe Kråkstad Johansen.  Bossmo & Ytteren IL.  43:13. 

2. Amalie Tokle.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  48:37. 

3. Caroline Aune.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  51:15. 

4. Julia Strikwerda.  NOTEAM.  51:34. 

5. Solveig Brennhaug Lund.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  55:21. 

6. Amalia Aufles.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  56:05. 

7. Mari Vold Hansen.  Tjøtta il.  1:02:40. 

8. Tonje Stålsett Nes.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:06:37. 

9. Ingvild Flatøy Næstby.  Tjøtta idrettslag.  1:07:27. 

10. Trude Tverå.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:10:06. 

11. Ebba Kvitnes.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:13:25. 

12. Vendelin Sandnes.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  1:30:09. 

Mila 18-19 M

1. Eirik Johansen.  Brønnøy IL.  35:33. 

2. Ola Berge.  Olderskog il.  40:54. 

3. Ivar Tverå.  MERÅKER VIDEREG./KORGEN IL.  43:45. 

4. Håkon Fjærli.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  48:27. 

Mila 20-22 K

1. Amalie Kvandal.  Leirfjord IL.  40:07. 

2. Ida Amanda Henriksen.  NOTEAM.  1:15:01. 

Mila 20-22 M

1. Stian Mikalsen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  42:19. 

2. Sivert Vevelstad.  Marine Harvest.  42:20. 

3. Ole-Kristian Kaspersen.  Mo Orienteringsklubb.  48:24. 

4. Frithjof Leirvik.  Marine Harvest.  1:08:57. 

5. Kristoffer Karlsen.  Marine Harvest.  1:10:03. 

Mila 23-34 K

1. Stine Bøe Karlsen.  NOTEAM.  44:56. 

2. Tone Hanssen.  Bossmo & Ytteren IL.  46:28. 

3. Helene Hatling.  NOTEAM.  47:42. 

4. Maren Lunde Sæterstad.  NOTEAM.  49:46. 

5. Pia Therese Forseng Olsen.  NOTEAM.  51:18. 

6. Cecilie Utsumo.  Arne Johansen & Co.  52:49. 

7. Dina Larsen.  Alstahaug kommune.  54:07. 

8. Melizza Kaspersen.  Alstahaug kommune.  55:03. 

9. Signe Solheim.  Sandnessjøen Sykehus.  57:17. 

10. Ingrid Storvoll.  Il vega.  58:23. 

11. Kevin Udoto.  Alstahaug kommune.  1:00:08. 

12. Ingunn Stemland.  Alstahaug kommune.  1:00:16. 

13. Maria Ingebriktsen.  NOTEAM.  1:02:04. 

14. Maren Lindseth Pettersen.  NOTEAM.  1:02:32. 

15. Heidi Christin Johansen Vaags.  Apollon Treningssenter DEG + T.  1:05:59. 

16. Inger Helene Meyer.  Marine Harvest.  1:09:33. 

17. Linda Grovassbakk.  NOTEAM.  1:10:30. 

18. Linda Ratama.  Marine Harvest.  1:17:30. 

19. Ingeborg Kjærstad.  NOTEAM.  1:20:51. 

20. Tor Borgan.  Alstahaug kommune.  1:31:32. 

Mila 23-34 M

1. Are Moe.  NOTEAM.  38:47. 

2. Halvor Folstad Åkervik.  Hattfjelldal IL.  40:33. 

3. Ron Selnes.  Bossmo & Ytteren Ski.  41:55. 

4. Mats Olsen.  NOTEAM.  42:30. 

5. Lars Andersen.  NOTEAM.  42:40. 

6. Peder Johnsen.  Leirfjord IL.  45:48. 

7. Adrian Benjamin Olsen.  NOTEAM.  47:29. 

8. Eskild Bang.  Il vega.  48:24. 

9. Per-Håkon Dalen.  Husmo gård.  50:43. 

10. Kai Pedersen.  Husmo gård.  51:27. 

11. Christian Nyland.  NOTEAM.  51:40. 

12. Lukas Larsson.  NOTEAM.  52:52. 

13. Giedrius Matulevicius.  Marine Harvest.  54:47. 

14. Martin Bøkestad.  NOTEAM.  55:02. 

15. Martin Kulseng.  NOTEAM.  55:04. 

16. Robin Skogseth.  NOTEAM.  56:03. 

17. Fredrik Høgstedt.  Marine Harvest.  1:01:11. 

18. Bendik Fjellberg.  Marine Harvest.  1:01:27. 

19. Ørjan Jensen.  NOTEAM.  1:02:33. 

20. Morten Mathias Olsen.  Husmo gård.  1:03:32. 

21. Arnfinn Elstad.  Marine Harvest.  1:06:33. 

22. Viktor Savic.  Marine Harvest.  1:08:25. 

23. Erik Pedersen.  NOTEAM.  1:09:00. 

24. Mats Hansen.  Marine Harvest.  1:09:02. 

25. Sven Magnus Steinvik.  Marine Harvest.  1:17:23. 

Mila 35-39 k

1. Henriette Tostrup Aas.  NOTEAM.  46:06. 

2. Christina Berg Orvik.  Torsdagsklubben.  47:01. 

3. Maria Jakobsen.  Marine Harvest.  53:09. 

4. Liss Iren K. Larsen.  Alstahaug kommune.  56:22. 

5. Maria Breines Elsfjord.  NOTEAM.  58:32. 

6. Renate Danielle Sørøy .  Alstahaug kommune.  1:01:03. 

7. May Helen Bakken.  NOTEAM.  1:01:46. 

8. Lill-Monika Bastesen.  NOTEAM.  1:08:39. 

9. Jovanka Bekric Kostic.  Alstahaug kommune.  1:10:37. 

10. Johanne Falch.  Marine Harvest.  1:24:32. 

11. Vera-Mari Berg Johansen.  Alstahaug kommune.  1:37:36. 

Mila 35-39 M

1. Morten Lenningsvik.  Korgen il.  39:31. 

2. Stian Bohlin.  Hammeren UL.  42:20. 

3. Michal Motyka.  NOTEAM.  45:04. 

4. Geir Harsvik.  NOTEAM.  48:41. 

5. Kristian Olaisen.  Hil.  49:46. 

6. Morten Klaussen.  Mosjøen IL.  55:24. 

7. Marius Nilsen.  Båsmo & Ytteren.  55:39. 

8. Kenneth Johansen.  Båsmo & Ytteren.  1:00:09. 

9. Øystein Flatmo.  Marine Harvest.  1:00:29. 

Mila 40-44 K

1. Linda Schei.  Alstahaug kommune.  53:01. 

2. Kirsten Toft.  Alstahaug kommune.  53:39. 

3. Barbro Reielsen.  NOTEAM.  54:49. 

4. Aino Olaisen.  Lovund ungdoms-og idrettslag.  55:20. 

5. Helene Langmo.  NOTEAM.  56:48. 

6. Vera Stenhaug.  Mosjøen il ski.  59:35. 

7. Janne Laksholm.  Il vega.  1:06:26. 

8. Merete Bredesen Pedersen.  Team frisk3.  1:06:38. 

9. Heidi Fagerbach.  Team Frisk 3.  1:08:58. 

10. Ann-Iren Ruderaas.  Alstahaug kommune.  1:11:22. 

Mila 40-44 M

1. Torbjørn Larsen.  Hattfjelldal IL.  42:16. 

2. Jesper Andersen.  Bossmo & Ytteren IL ski.  43:20. 

3. Egil Fjellheim.  Bossmo og Ytteren IL.  46:25. 

4. Mads Lenes.  Marine Harvest.  52:53. 

5. Erik Wangsvik.  Team Nava.  54:17. 

6. Espen Rostad.  NOTEAM.  54:18. 

7. Tommy Gjerstad.  Mosjøen il ski.  55:55. 

8. Lars Morten Meland.  NOTEAM.  56:08. 

9. Odd Rikard Wik-Iversen.  Marine Harvest.  57:14. 

10. Geir Horsdal.  Marine Harvest.  1:00:26. 

11. Bård Anders Langø.  Alstahaug kommune.  1:01:06. 

12. Erlend Henriksen.  Marine Harvest.  1:26:24. 

Mila 45-49 K

1. Doris Kaspersen.  Mo Orienteringsklubb.  52:40. 

2. Merete Skjærvold.  NOTEAM.  53:09. 

3. Heidi Jenssen.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  58:13. 

4. Kjersti Flatøy Lindgaard.  NOTEAM.  1:00:03. 

5. Heidi Kristine Sjonbotn.  Utskarpen il ski.  1:01:39. 

6. Mona Pedersen.  Frisk3.  1:03:12. 

7. Siv Anne Almås Simonsen.  Løpeklubben Mosjøen.  1:03:58. 

8. Tone Holmen.  Team frisk3.  1:05:43. 

9. Eva Brandth.  Apollon Deg+Trening.  1:06:48. 

10. Barbro Solvang.  Alstahaug kommune.  1:15:44. 

11. Heidi Pedersen.  Team frisk3.  1:15:53. 

12. Sissel Salhus.  Sporttorghatten.  1:23:04. 

13. Evy Beate Andersen.  Alstahaug kommune.  1:37:37. 

Mila 45-49 M

1. Kjetil Mathisen.  NOTEAM.  42:03. 

2. Terje Jørgensen.  NOTEAM.  42:41. 

3. Tom Snorre Leirvik.  Marine Harvest.  51:07. 

4. Børge Toft.  Alstahaug kommune.  55:54. 

5. Ronny Johansen.  Il vega.  57:11. 

6. Kurt Ove Mikalsen.  Team Frisk 3.  59:36. 

7. Kenneth Aakerøy.  Rævskørdalen IF.  1:02:45. 

8. Tom Jøran Johansen.  Marine Harvest.  1:12:00. 

9. Jan Magne Berglund.  Marine Harvest.  1:12:30. 

Mila 50-54 M

1. Gunnar Thrana.  sømna il.  38:25. 

2. Geir-Arne Otting.  Sandnessjøen videregående.  42:25. 

3. Bouke Strikwerda.  NOTEAM.  51:34. 

Mila 55-59 K

1. Ragnhild Solli.  sømna il.  48:29. 

2. Sigrun Hol.  NOTEAM.  49:33. 

3. Kari Pedersen Dalen.  Husmo gård.  1:07:31. 

4. Airin Levang.  NOTEAM.  1:08:03. 

Mila 55-59 M

1. Roy-Arne Saltnes.  Sømna.  45:59. 

2. Torstein Aasen.  LLL.  46:07. 

3. Asbjørn Edvardsen.  Sandnessjøen idrettslag.  51:22. 

4. Rune Heggedal.  Korgen il.  51:59. 

5. Frank Torben Bless.  Marine Harvest.  55:36. 

6. Steinar Håkon Sjonbotn.  Bolt construction.  59:09. 

7. Jim Brasøygård.  Marine Harvest.  1:01:19. 

8. Bjørn Edvardsen.  NOTEAM.  1:06:50. 

Mila 60-64 K

1. Unni Mathisen.  NOTEAM.  1:11:50. 

Mila 60-64 M

1. Geir Rådmannsøy.  Alstahaug kommune.  50:48. 

2. Hårek Nilssen.  Apollon Treningssenter DEG + T.  52:12. 

3. Jan Egil Løvli.  Team Frisk 3.  1:13:57. 

4. John Karstein Strøm.  Marine Harvest.  1:17:29. 

Mila 65-69 K

1. Dagrun Ruderaas.  Tjøtta il.  1:14:06. 

Mila 65-69 M

1. Tor Inge Normann.  Bodø & omegn IF friidrett.  59:58. 

Mila 70-74 M

1. Ove Emil Pedersen.  Frisk3.  59:28. 

Mila 80-84 M

1. Aksel Nilssen.  Valnesfjord I.L.  59:24. 

Mila 85-89 K

1. Bodil Laugsand Lillegaard.  NOTEAM.  1:42:32. 

Mini K

1. Benedikte Kristine Sjonbotn.  Bossmo & Yttern il ski.  25:07. 

2. Tuva Andersen.  Bossmo og Ytteren il ski.  25:14. 

3. Ida-Therese Hagen.  Bossmo og Ytteren ski.  26:30. 

4. Marina Måntrøen.  Lovund ungdoms-og idrettslag.  27:26. 

5. Katrin Andersen.  Bakken Bruk.  27:38. 

6. Edda Olaisen-Enqvist.  Lovund ungdoms-og idrettslag.  28:03. 

7. Anita Sjøset.  NOTEAM.  28:34. 

8. Ingrid Jakobsen.  Drevja IL.  29:17. 

9. Caroline Gjestemoen.  ISS Facility Services.  29:25. 

10. Astrid Pettersen.  Marine Harvest.  29:29. 

11. Marika Iversen.  Tjøtta oppvekstsenter.  29:48. 

12. Rhea Kirkerød.  Tjøtta oppvekstsenter.  29:56. 

13. Carina Tverå.  Korgen il.  30:07. 

14. Silje B. Fjellheim.  Bossmo og Ytteren IL.  30:55. 

15. Hege Ansnes Igeland.  NOTEAM.  32:24. 

16. Astrid Aarthun.  Åga il.  34:00. 

17. Ramona Damian.  Marine Harvest.  35:38. 

18. Andrea Baadstø Langmo.  Halsøy IL.  36:31. 

19. Elfrid Nilsen.  Tjøtta oppvekstsenter.  38:53. 

20. Cherry Jakobsen.  Alstahaug kommune.  39:02. 

21. Natalia Andersen.  Bakken Bruk.  41:19. 

22. Janne H D Søraunet.  Team Frisk 3.  42:51. 

23. Dominika Konopka.  Tjøtta oppvekstsenter.  43:15. 

24. Alise Jensen.  NOTEAM.  44:07. 

25. Elisabeth Angel.  Marine Harvest.  45:31. 

25. Borghild Nilsen.  Marine Harvest.  45:31. 

27. Alice Vassdal.  Tjøtta oppvekstsenter.  47:00. 

28. Maja Sofie Hokland Johnsen.  NOTEAM.  47:12. 

29. Merethe Hokland.  NOTEAM.  47:13. 

30. Anita Grønnevik.  NOTEAM.  48:00. 

31. Liv F. Vistnes.  Tjøtta oppvekstsenter.  48:27. 

32. Lilja Ulriksen.  Tjøtta oppvekstsenter.  48:28. 

33. Mette Aspnes.  Tjøtta oppvekstsenter.  48:29. 

34. Elin Pettersen.  Marine Harvest.  48:51. 

35. Kirsten Engevik.  Marine Harvest.  48:52. 

36. Gun Catrin Måtts.  ISS Facility Services.  50:11. 

37. Monica Karlsen.  Marine Harvest.  53:03. 

38. Elisabeth Iversen.  ISS Facility Services.  53:08. 

39. Kjersti Mosti.  NOTEAM.  53:28. 

40. Line Dahl Aasen.  NOTEAM.  53:39. 

41. Anette Sofie Kjellaug Aalbotsjord.  ISS Facility Services.  54:33. 

42. Britt Synnøve Eriksen.  ISS Facility Services.  54:37. 

43. Reidun Kristin Dahle.  ISS Facility Services.  54:38. 

44. Åse Heidi Fagerli.  ISS Facility Services.  55:52. 

45. Rihannon Bjørgan.  Tjøtta oppvekstsenter.  56:34. 

46. Harriet Varnvatn Lamo.  ISS Facility Services.  56:39. 

47. Elin Astrid Erlandsen.  ISS Facility Services.  56:42. 

48. Celina Kristine Flatøy.  NOTEAM.  58:27. 

49. May Bente Nilsen.  Tjøtta oppvekstsenter.  59:21. 

50. Marieta Køllersen.  Marine Harvest.  1:01:48. 

51. Amalie Nikoline Flatøy.  NOTEAM.  1:01:51. 

52. Anita Nyland.  NOTEAM.  1:03:11. 

53. Synnøve Teigen.  NOTEAM.  1:03:17. 

53. Gry M Nilssen.  NOTEAM.  1:03:17. 

55. Emma Renate Pedersen.  I/L Visto.  1:04:56. 

55. Lone Arnesen.  I/L Visto.  1:04:56. 

57. Elin Merethe Kiil.  NOTEAM.  1:04:59. 

58. Jelena Sultani.  ISS Facility Services.  1:06:19. 

59. Ellen Martine Pedersen.  I/L Visto.  1:06:30. 

60. Emilie Christine Kiil.  NOTEAM.  1:08:07. 

61. Jenny Viktoria Ingebrigtsen.  I/L Visto.  1:11:35. 

61. Elena Ingebrigtsen.  I/L Visto.  1:11:35. 

Mini M

1. Simen Sørra.  Sil.  20:34. 

2. Henrik Sørra.  Sil.  20:37. 

3. Mathias Lenningsvik.  Korgen il.  22:27. 

4. Petter Myrnes Herringbotn.  NOTEAM.  23:29. 

5. Remi Andre Otting.  Alstahaug kommune.  23:45. 

6. Viljar Gjerstad.  Mosjøen il ski.  24:08. 

7. Elias Selnes.  Bossmo & Ytteren Ski.  24:29. 

8. Anker Olaisen Kjelstrup.  Lovund ungdoms-og idrettslag.  24:57. 

9. Vetle Johannes Mathisen.  NOTEAM.  24:59. 

10. Johan Kristian Larsen.  Sandnessjøen IL.  25:14. 

11. Mathias Pedersen.  Frisk3.  25:34. 

12. Silas Mørk.  Tjøtta oppvekstsenter.  25:37. 

13. Johnny Skjærvold.  Marine Harvest.  25:45. 

14. Sondre Andre Romslo.  Idrettsfag Mosjøen videregåend.  26:04. 

14. Muluje Gebreslasie Tesfa.  ISS Facility Services.  26:04. 

16. Bjørn-Magne Hanssen.  Olderskog il.  26:12. 

16. Stig Sørra.  Sil.  26:12. 

18. Jonas Tverå.  Korgen il.  27:11. 

19. Abdumajeed Hamdard.  Tjøtta oppvekstsenter.  27:16. 

20. Jonas Jakobsen.  Drevja IL.  27:17. 

21. Marius Solvang.  Drevja.  27:32. 

22. Brage Gjerstad.  Mosjøen il ski.  28:50. 

23. Kristian Volden.  Halsøy IL.  28:54. 

24. Ole Kristian Volden.  Halsøy IL.  28:56. 

25. Abdul Mumen Sultani.  ISS Facility Services.  29:25. 

26. Håvard Kristian Larsen.  Sandnessjøen IL.  30:08. 

27. Viljar Fjellheim.  Bossmo og Ytteren IL.  30:19. 

28. Tedros Eyob Naizghi.  ISS Facility Services.  30:21. 

29. Thomas Andersen.  Alstahaug kommune.  30:59. 

30. Szymon Niedploch.  Tjøtta oppvekstsenter.  31:42. 

31. Patricija Kibalcica.  Tjøtta oppvekstsenter.  33:14. 

32. Rune M Larsen.  Sandnessjøen IL.  33:27. 

33. Magnus Volden.  Halsøy IL.  34:05. 

34. Amer Al-Kholui.  ISS Facility Services.  36:06. 

35. Besnik Tafili.  Marine Harvest.  37:38. 

36. Mohammed Ilhomjonov.  Tjøtta oppvekstsenter.  38:04. 

37. Samiullah Badamkhel.  Tjøtta oppvekstsenter.  38:11. 

38. Kevin Jakobsen.  NOTEAM.  38:57. 

39. Pheeraphat Kamsanpan.  Lovund ungdoms- og idrettslag.  39:26. 

40. Elias Olvik.  Lovund ungdoms-og idrettslag.  39:36. 

41. Yngve Magnussen.  Marine Harvest.  40:06. 

42. Svein Andersen.  Bakken Bruk.  41:19. 

43. Borgar Garnås.  Tjøtta oppvekstsenter.  42:50. 

44. Alf-Håkon Grovassbakk.  Marine Harvest.  43:54. 

45. Isak Dalen.  Husmo gård.  44:37. 

46. Elias Jensen.  NOTEAM.  45:13. 

47. Ole Johan Andersen.  Marine Harvest.  45:30. 

48. Roger Nyrud.  Marine Harvest.  45:31. 

49. Arnt-Ludvik Ellingsen.  Marine Harvest.  46:18. 

50. Robin Andrè Grønnevik.  NOTEAM.  48:00. 

51. Finn Ulrichsen.  Alstahaug kommune.  48:31. 

52. Henrik Jacobsen.  Tjøtta oppvekstsenter.  50:17. 

53. Birger Iversen.  Tjøtta oppvekstsenter.  50:19. 

54. Lars Arne Johan Johansen.  Marine Harvest.  53:03. 

55. Roald Køllersen.  Marine Harvest.  53:17. 

56. Sander Hallera Mathisen.  Tjøtta il.  53:20. 

57. Jan Terje Albertsen.  NOTEAM.  53:28. 

57. Per Bonsaksen.  NOTEAM.  53:28. 

59. Bjarne Jakobsen.  NOTEAM.  56:36. 

60. Karl Årstrand.  I/L Visto.  1:00:40. 

61. Niclas Ruderaas.  Tjøtta oppvekstsenter.  1:00:49. 

61. Gabriel Ulriksen.  Tjøtta oppvekstsenter.  1:00:49. 

63. Martin Alexander Ingebrigtsen.  I/L Visto.  1:02:18. 

Artikkeltags