Disse tre fikk like mange poeng - sjekk alle resultatene fra samlagsmesterskapet

De tre beste i eldre rekrutt, 1. plass Carl Konow, Nesna  349, 2. plass Mats Hjartland, Fagervika  349 og 3. plass Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 349

De tre beste i eldre rekrutt, 1. plass Carl Konow, Nesna 349, 2. plass Mats Hjartland, Fagervika 349 og 3. plass Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 349 Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

I helga ble det arrangert samlagsmesterskap i skyting av Røvassdalen skytterlag.

Her er resultatene:

Samlagsmesterskap bane 2018

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  340, 2. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  340, 3. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  338, 4. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  337, 5. Mia Christin Pedersen, Røvassdalen  337, 6. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  335, 7. Johanne M. Amundsen, Mo  334, 8. Tom Karlsen, Røvassdalen  334, 9. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  334, 9. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen  334, 11. Siv Svartisdal, Røvassdalen  327, 12. Ben Helland, Alteren  236, 13. Hilmar Johansen, Nesna  235, 13. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  235, 15. Hjalmar Andersen, Dunderlandsdalen  234, 16. Emil Johan Hansen, Bjøllånes  229, 17. Arne Steinfjell, Alteren  228, 18. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  226, 19. Ingrid Larsen, Alteren  225, 20. Jørn Sandstedt, Mo  222, 21. Leif Engseth, Aldersund  220, 22. Elias HV Gullvikmo , Hv-14 Sør-Hålogaland 201, 23. Rune Jensen, Alteren  190.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  339, 2. Terje Røstad, Fagervika  338, 3. Asmund O. Amundsen, Mo  324, 4. Agnes Olsen, Røvassdalen  228, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  179.

Beste 55+ år: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  334, 2. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  334, 3. Siv Svartisdal, Røvassdalen  327, 4. Arne Steinfjell, Alteren  228, 5. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  226, 6. Leif Engseth, Aldersund  220.

Beste kvinne: 1. Mia Christin Pedersen, Røvassdalen  337, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen  327, 3. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  235, 4. Ingrid Larsen, Alteren  225.

Beste -20 år: 1. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  340.

J, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  349, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  343, 3. Noah Aanonli, Røvassdalen  337, 4. Maths Østensen Winnem, Alteren  302.

ER, 14-15 år: 1. Carl Konow, Nesna  349, 2. Mats Hjartland, Fagervika  349, 3. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  349, 4. Kaja Helene Remmen, Nesna  348, 5. Sondre Nordheim, Røvassdalen  347, 6. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  345, 7. Tobias A. Huskebakk, Nesna  337.

Rekrutt, 11-13 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  343, 2. Sverre J G Ødegård, Alteren  320, 3. Ellen Østensen Winnem, Alteren  319.

V65: 1. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  345, 2. Harald Opdalshei, Dunderlandsdalen  344, 3. Eldor Jørgensen, Fagervika  242.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren  349, 2. Torbjørn Fagervik, Fagervika  243.

Klasse 2: 1. May Helen Steinfjell, Alteren  329, 2. Morten Emil Amundsen, Mo  326, 3. Kenneth J. Nygaard, Nesna  323, 4. Freddy Jakobsen, Mo  227, 5. Raymond Evensen Hagen, Mo  216.

Simon Røstad (t.h.) vant samlagsmesterskapet i senior foran Tommy Opdalshei.

Simon Røstad (t.h.) vant samlagsmesterskapet i senior foran Tommy Opdalshei. Foto:

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  241, 2. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  240, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  240, 4. Mia Christin Pedersen, Røvassdalen  239, 5. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  239, 6. Tom Karlsen, Røvassdalen  237, 7. Ben Helland, Alteren  236, 8. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  235.

Klasse 4: 1. Siv Svartisdal, Røvassdalen  239, 2. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  238, 3. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen  238, 4. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  237, 5. Hilmar Johansen, Nesna  235, 6. Hjalmar Andersen, Dunderlandsdalen  234, 7. Arne Steinfjell, Alteren  228, 8. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  226, 9. Ingrid Larsen, Alteren  225, 10. Jørn Sandstedt, Mo  222.

Klasse 3: 1. Johanne M. Amundsen, Mo  236, 2. Emil Johan Hansen, Bjøllånes  229, 3. Leif Engseth, Aldersund  220, 4. Elias HV Gullvikmo , Hv-14 Sør-Hålogaland 201, 5. Rune Jensen, Alteren  190.

Klasse 2: 1. Kenneth J. Nygaard, Nesna  238, 2. Morten Emil Amundsen, Mo  237, 3. May Helen Steinfjell, Alteren  236, 4. Freddy Jakobsen, Mo  227, 5. Raymond Evensen Hagen, Mo  216.

Klasse 1: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen  232, 2. Liv Kari Huskebakk, Nesna  232, 3. Frank Andersen, Dunderlandsdalen  209.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  245, 2. Terje Røstad, Fagervika  241, 3. Asmund O. Amundsen, Mo  232, 4. Agnes Olsen, Røvassdalen  228, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  179.

J, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  250, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  246, 3. Noah Aanonli, Røvassdalen  240, 4. Maths Østensen Winnem, Alteren  206.

ER, 14-15 år: 1. Carl Konow, Nesna  250, 2. Mats Hjartland, Fagervika  249, 3. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  249, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna  249, 5. Sondre Nordheim, Røvassdalen  247, 6. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  246, 7. Tobias A. Huskebakk, Nesna  242.

R, 11-13 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  246, 2. Sverre J G Ødegård, Alteren  230, 3. Ellen Østensen Winnem, Alteren  227.

V65: 1. Harald Opdalshei, Dunderlandsdalen  248, 2. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  247, 3. Eldor Jørgensen, Fagervika  242.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren  249, 2. Torbjørn Fagervik, Fagervika  243.

HK4: 1. Ørjan  Svartidal Karlsen, Hv-14 Sør-Hålogaland 235, 2. Elias HV Gullvikmo , Hv-14 Sør-Hålogaland 223.

Lagskyting

Senior individuell: 1. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  98, 2. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  97, 3. Hjalmar Andersen, Dunderlandsdalen  97, 3. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  97.

Ungdom individuell: 1. Carl Konow, Nesna  100, 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  100, 3. Sondre Nordheim, Røvassdalen  100.

Veteran individuell: 1. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  99, 2. Harald Opdalshei, Dunderlandsdalen  98, 3. Terje Røstad, Fagervika  97.

Artikkeltags