Her er resultatene fra stevnet arrangert av Mo skytterlag

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Åpent stevne 15m, Mo Skytterlag, 28.01.2017:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Martin Albrigtsen, Mo Skytterlag 224

Eldre rekrutt: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 247, 3. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen 246, 4. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 242, 5. Sondre Nordheim, Røvassdalen 241

Junior: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 243, 2. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 241, 3. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 240, 4. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen 238

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 244

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen 246, 2. Martin Yttervik, Alteren 246, 3. Steinar Nilsen, Grane 241

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 244, 2. Harald Rødal, Bjøllånes 238, 3. Morten Emil Amundsen, Mo Skytterlag 232, 4. Freddy Jakobsen, Mo Skytterlag 231, 5. Katrine Sakrihei, Alteren 228

Klasse 3-5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen 244, 2. Ben Helland, Alteren 243, 2. Ida Kristine Fagerjord, Røvassdalen 243, 4. Lars Handå, Røvassdalen 241, 5. Torstein Maurstad, Røvassdalen 240, 6. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana 240

V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 246, 3. Hans Gullesen, Alteren 244, 4. Agnes Olsen, Røvassdalen 239, 5. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 233

Hovedskyting:

Klasse R: 1. Martin Albrigtsen, Mo Skytterlag 224

Klasse ER: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 247, 3. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen 246, 4. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 242, 5. Sondre Nordheim, Røvassdalen 241, 6. Camilla Albrigtsen, Mo Skytterlag 238

Klasse J: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 243, 2. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 241, 3. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 240, 4. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen 238

Klasse NV: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen 243

Klasse V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 244

Klasse V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen 246, 2. Martin Yttervik, Alteren 246, 3. Steinar Nilsen, Grane 241

Klasse 1: 1. Ole-Herman Bergem, Hemnes og Sør-Rana 245, 2. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 244, 3. Tommy Albrigtsen, Mo Skytterlag 242, 4. Eirin Adriane Jørgensen, Røvassdalen 236

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 244, 2. Harald Rødal, Bjøllånes 238, 3. Morten Emil Amundsen, Mo Skytterlag 232, 4. Freddy Jakobsen, Mo Skytterlag 231, 5. Katrine Sakrihei, Alteren 228

Klasse 3: 1. Torstein Maurstad, Røvassdalen 240

Klasse 4: 1. Ben Helland, Alteren 243, 2. Lars Handå, Røvassdalen 241, 3. Nils J. Johansen, Nesna 239, 4. Siv Svartisdal, Røvassdalen 238, 5. Hilmar Johansen, Nesna 235, 6. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 224

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen 244, 2. Ida Kristine Fagerjord, Røvassdalen 243, 3. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana 240, 4. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 238

Klasse V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 246, 3. Hans Gullesen, Alteren 244, 4. Agnes Olsen, Røvassdalen 239, 5. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 233, 6. Geir Åge Remmen, Nesna 230

Artikkeltags