Her kan du se navnene på alle som gikk i trimklassene

Fra blåvegenløpet.

Fra blåvegenløpet. Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

BlåvegenløpetHer er resultatene fra trimklassen under årets Blåvegenløp 24. mars.

Fra Rauvatnet:

779 Rita Ågheim F NOR Selfors UL
776 Elin Alte F NOR Selfors UL
519 Ragnhild Ankervold F NOR ØVERBYGD
842 Jan Robert Antonsen M NOR Vel Bevart, Nasjonalbiblioteket
954 Erik Sjøvold Aune M NOR MO I RANA
1148 Kirsti Bakke M NOR MO I RANA
1252 Marie Brækka Horn F NOR NAV Mellomvika B.I.L
982 Aana Edmondson F SWE TÄRNABY
488 Adrian Einhaug M NOR MO I RANA
999 Fredrik Endre Einmo M NOR MO I RANA
496 Eskil Eliassen M NOR MO I RANA
875 Sindre Råde Engstrøm M NOR Rena IL
1052 Tove Fjellstad F NOR MO I RANA
1032 Andrea Jeanett Fredheim F NOR MO I RANA
832 Kari Gåskjønli F NOR Team Pjøtthøla
677 Una Gilbert F NOR Bossmo & Ytteren
704 Roy Grytemark M NOR Casa de Schei Grytemark
829 Maria Hanssen F NOR Team Nubbe
698 Anita Holmstrand F NOR Bossmo og Ytteren IL
1086 Tor-Egil Horn M NOR MO I RANA
801 John-Arne Hovd M NOR Skonseng UL
1137 Karna Jodaa F NOR MO I RANA
830 Nubbe Johansen M NOR Team Nubbe
1168 Sandra Sjonbotn Johansen F NOR HEMAVAN
928 Mia Johnsen F NOR MO I RANA
1216 Viktoria Kråkstad F NOR HEMNESBERGET
731 Frida Kråkstad F NOR Hemnes IL
484 Tone Kråkstad F NOR HEMNESBERGET
566 Stein Krogli M NOR MO I RANA
953 Stian Lauvdahl M NOR MO I RANA
1130 Maren Viktoria Løkås Losnedahl F NOR MO I RANA
689 Børre Michaelsen M NOR Bossmo og Ytteren IL
752 Jenny Molin F SWE NAV Mellomvika B.I.L
945 Fredrik Nordeng M NOR Noteam
1053 Harald Olsen M NOR MO I RANA
587 Siw Olsen F NOR MO I RANA
1105 Marie Pedersen F NOR Åga IL / Åga IL
1106 Maja Pedersen F NOR Åga IL / Åga IL
558 Knut Magne Rasmussen M NOR MO I RANA
872 Johanne Møllevik Rødsjø F NOR Rana Friidrettsklubb
1062 Ane Rosendal F NOR Åga IL / Åga il
944 Live Grøtte Sandvik F NOR Mosjøen Sykkelklubb
807 Rolf Lennart Sætermo M NOR Skonseng UL
898 Kjetil Olav Skoglund M NOR Evry Cardservices AS
623 Veronika Solbakk F NOR MO I RANA
1050 Tuva Solstrand F NOR TROMSØ
1172 Remi Stenersen M NOR UTSKARPEN
831 Kristian Stormo M NOR Team Nubbe
854 Mia Svartkjønneng F NOR MO I RANA
774 Emil Alte Svendsen M NOR Selfors U.L.
620 Arne Teigstad M NOR MO I RANA
1002 Haakon Vargdal M NOR MO I RANA
485 Espen Vaslestad M NOR ØVERBYGD
925 Martin Skauge Vilhelmsen M NOR MO I RANA
606 Yvonne Wiltsch F GER MO I RANA
998 Ole Skivik M NOR Løpegruppa Midtlivskrisa
763 Bjørn Idar Bjørhusdal M NOR Polarsirkelen Golf
836 Anna Vetvik Morken F NOR Team Tenvik
1178 Tom Oredalen M NOR SØMNA
742 Gorm Breimo M NOR Kvaløysletta Skilag
1231 Rune Nilsen M NOR HEMNESBERGET
633 Sofie Kalbakk Pedersen F NOR MO I RANA
610 Bente Kalbakk F NOR MO I RANA
975 Ruben Flaa M NOR MO I RANA
974 John Kyrre Pedersen M NOR MO I RANA
1041 Lise Sletvold F NOR Bakeriet Mo i Rana
581 Daniel Edvardsen M NOR MO I RANA
1220 Alf-Tore Angelsen M NOR MO I RANA
1221 Rita Benden F NOR MO I RANA
579 Marianne Bohlin F NOR MO I RANA
826 Carin Tjernström F SWE Tärna Ik Fjällvinden
963 Eivind Sæther M NOR Verdal IL
964 Elias Sæther M NOR Verdal IL
503 Frode Bernhard Hjelmseth M NOR MO I RANA
470 Kurt Jøran Johansen M NOR MO I RANA
797 Tore Setså M NOR Sentralverkstedet BIL
1119 Vegard Finstad M NOR MO I RANA
1082 Tobias Sommernes M NOR SKONSENG
1192 Eskild Sommernes M NOR Rana Gruber BIL
1083 Johanne Israelsen F NOR MO I RANA
560 Elisabeth Arntzen F NOR MO I RANA
795 Ola Nordhagen M NOR Selfors UL
546 Øystein Bruvold M NOR MO I RANA
769 Brede Bruvold M NOR Rana Slalåmklubb
764 Vegard Bromseth M NOR PwC
627 Linn Ragnvaldsen F NOR MO I RANA
940 Erlend Strand M NOR Team Strand
548 Kai Hågensen M NOR MO I RANA
941 Andrine Strand F NOR Team Strand
713 Anette Vetvik F NOR Færder Skilag
736 Sigrid Holter Ingebrigtsen F NOR Innstrandens IL
1058 Steinar Håkon Sjonbotn M NOR Utskarpen il
816 Jan Normann Nilen M NOR Statskog SF
773 Else Jenssen F NOR Saltens Bilruter
669 Roy M Nilssen M NOR Bjerkvik IF
950 Elise Nilsen F NOR Byåsen IL
939 Roy Nilsen M NOR TRONDHEIM
1240 Odd - Magne Sagli M NOR Posten
647 Tore Bjørnstad M NOR MO I RANA
1179 Marius Skevik Westgaard F NOR MO I RANA
650 Svein Sivertsen M NOR  
1025 Rune Falstad M NOR MO I RANA
1180 Rolf Arne Westgaard F NOR MO I RANA
1160 Viktor Andre Fjellheim M NOR Bossmo og Ytteren IL
1047 Lise Marie Johansen F NOR STORFORSHEI
747 Dennis Ramseng Haseth M NOR MK Trondhjem
810 Rolf Henriksen M NOR Stålkameratene
916 Martine Olsen F NOR DALSGRENDA
1174 Thomas Opdal M NOR Selfors UL
525 Kirsti Aune Østbergh F NOR MO I RANA
770 Torfinn Nerdal M NOR Rana Turmarsjklubb
614 Lisbeth Nerdal F NOR MO I RANA
541 Edvard Eik Isaksen M NOR KONSVIKOSEN
788 Gabriel Gjesbakk Valla M NOR Selfors UL
580 Heine Vangen M NOR MO I RANA
543 Johnny Vangen M NOR MO I RANA
612 Wenche Sørmo F NOR UTSKARPEN
595 Harald J. Isaksen M NOR KONSVIKOSEN
1223 Jens Jæger M NOR Rambøll
739 Ketil Fjeldavli Tuven M NOR Korgen IL
1028 Eirik Andreas Snefjellå M NOR Bossmo og Ytteren IL
1157 Askil Hauknes Svenøy M NOR MO I RANA
567 Tom-Ivar Myrvang M NOR LEIRFJORD
1234 Per Andreas Fagerjord M NOR MO I RANA
636 Synnøve Edvardsen F NOR LEIRFJORD
537 Martine Johansen F NOR LEIRFJORD
1193 Paul Kristensen M NOR Rana Gruber BIL
915 Kristian Nodland M NOR MO I RANA
1133 Markus Alejandro Øie M NOR Bossmo og Ytteren IL
1132 Stig Magne Øie M NOR Bossmo og Ytteren IL
694 Eveline Michaelsen F NOR Bossmo og Ytteren IL
456 Kaja Marie Braaten F NOR MO I RANA
834 Rebekka Bruvold F NOR Team Sprudle
513 Maria Braaten F NOR MO I RANA
1189 Kjell Jacobsen M NOR MO I RANA
1213 Lars Kvanmo M NOR MO I RANA
883 Joakim Wist Larsen M NOR MO I RANA
966 Maja Nilsen F NOR MO I RANA
935 Øyvind O. Flaageng M NOR BTC
992 Henrik Hognestad M NOR Bossmo og Ytteren
991 Sigurd Hognestad M NOR Bossmo og Ytteren
1219 Daniel Nordheim M NOR STORFORSHEI
754 Trude Karin Fjelddahl F NOR Nav, Vika
967 Vilde Christine Nilsen F NOR MO I RANA
965 Christian Alexander Nilsen M NOR MO I RANA
979 Geir Morten Waage M NOR MO I RANA
559 Laila Kapskarmo F NOR MO I RANA
586 Trond Arvid Haldorsen M NOR MO I RANA
1151 Hannah Kjelstadhøsøien F NOR MO I RANA
1149 Pål Høsøien M NOR Bossmo og Ytteren IL
728 Jenny Jakobsen F NOR Gruben Il
615 Lukas Skugghei Fagerhaug M NOR MO I RANA
473 Kristoffer Festvåg M NOR MO I RANA
1163 Kine-Lise Johansen F NOR DALSGRENDA
1171 Jenny Kristoffersen F NOR MO I RANA
648 Morten  Johansen M NOR  
936 Iver Leiråmo M NOR Bossmo og Ytteren IL
1198 Ranja Olsen Granaas F NOR MO I RANA
498 Gunhild Myrbakk F NOR MO I RANA
867 Elin Bergan F NOR NAV Mellomvika B.I.L.
1007 Teresa Price Kvanmo F NOR MO I RANA
888 Peter Marius E Johnsen M NOR Team Granbo
820 Hege Flatum F NOR Storforshei IF
823 Kjell-Ivan Pedersen M NOR Storforshei IF
687 Erik Fagerli M NOR Bossmo og Ytteren IL
894 Marius Sollie M NOR Evry Cardservices AS
1138 Markus Isaksen M NOR Bossmo og Ytteren IL
1162 Tor Vidar Myrnes Hansen M NOR BODØ
553 Carina Sagli F NOR MO I RANA
904 Beate Kathrine Berge F NOR Evry Cardservices AS
1150 Trine Kjelstad F NOR MO I RANA
451 Alexander Hjertås M NOR STJØRDAL
775 Svein-Erik Valla M NOR Selfors UL
482 Karianne Egeberg Gullfjell F NOR MO I RANA
790 Anne Birgitte Gjesbakk F NOR Selfors UL
493 Arve Hjertås M NOR MO I RANA
851 Morten Pedersen M NOR MO I RANA
1233 Åse Helene Føre Karlsen F NOR MO I RANA
853 Lena Svartkjønneng F NOR MO I RANA
653 Lotte Aarthun F NOR Åga IL
1122 Ingrid Myrnes Hansen F NOR TRONDHEIM
1232 Geir Karlsen M NOR MO I RANA
1185 Hilde Amundsen M NOR Mo Skilag
1063 Heidi Kristine Sjonbotn F NOR Utskarpen il
1140 Grethe Mari Mathisen F NOR Bossmo og Ytteren IL
1227 Stig Haugen M NOR Rana Politi
734 Sofie Steinsvik F NOR Hof Skole
561 Sindre Strand M NOR HORTEN
771 Ingrid Jakobsen F NOR Rana Turnforening
1170 Sondre Strøm Nordnes M NOR SNN
489 Oskar Ravnåmo M NOR MO I RANA
478 Ørjan Ravnåmo M NOR MO I RANA
576 Jorid Eliassen F NOR MO I RANA
1212 Mia Helene Westgård F NOR  
477 Marthe Westgård F NOR TRONDHEIM
1152 Silje Neeraas F NOR MO I RANA
1110 Emilie Klaveness F NOR MO I RANA
1005 Frida Lindegaard F NOR Rana FK
572 Thomas Axelsson M SWE MO I RANA
876 Camilla Råde Engstrøm F NOR Rana FK
873 Linda Råde F NOR Trimgruppa HSB
1208 Christer Anfindsen M NOR Silkefot
1209 Ken Anfindsen M NOR DØNNA
926 Amalie Rabliås Bustnes F NOR Bossmo og Ytteren IL
556 Helle Festvåg F NOR MO I RANA
601 Ine Solli F NOR MO I RANA
852 Linn Svartkjønneng F NOR MO I RANA
887 Alexander Ræstad M NOR MO I RANA
1114 Bastian Brumoen M NOR Åga IL Ski
847 Elise Pettersen F NOR MO I RANA
848 Tommy Høgås M NOR MO I RANA
538 Frank Limstrand M NOR MO I RANA
772 Gunnar Olaussen M NOR Rørirør.Il
762 Johnny Thørnquist M NOR Polarsirkelen Frimerkeklubb
782 Gøril Ditlefsen F NOR Selfors UL / Selfors ul
1075 Kristine Bergin F NOR MO I RANA
617 Trine Myhre F NOR MO I RANA
828 Ellen Edvardsen F NOR Team Granbo
827 Lars Erik Johnsen M NOR Team Granbo
846 Anne Heidi Østvann F NOR MO I RANA
845 Frida Østvann F NOR MO I RANA
825 Torunn Sund-Olsen F NOR Sundterapi AS
730 Viktoria Kråkstad F NOR Hemnes IL
792 Torill Rødsjø F NOR Selfors UL
714 Trond Rødsjø M NOR Ferroglobe Mangan Norge
1048 Kristin Klæboe F NOR MO I RANA
452 Rigmor Nygård Hansen F NOR MO I RANA
741 Monica Paulsen F NOR Kunnskapsparken Helgeland
717 Kurt Grønli M NOR Førde Orientering
1081 Gina Brendmo KOLSTAD F NOR Bossmo & Ytteren IL
1097 Jonas Brendmo Karlsen M NOR RANHEIM
983 Vegar Alterås M NOR Bossmo og Ytteren IL
640 Eli Redal Alterås F NOR MO I RANA
1169 Kjell  Hansen M NOR  
1049 Bjørg-Randi Klæboe F NOR MO I RANA
692 Steinar Sund-Olsen M NOR Bossmo og Ytteren IL / Sundterapi AS
824 Tina Kleven F NOR Sundterapi AS
726 Lars Hjelle M NOR Gruben IL
1210 Ivar Skår Davidsen M NOR MO I RANA
1246 Lukas Larsen M NOR Selfors UL / Selfors UL
1011 Siv Sivertsen F NOR Bossmo & Ytteren IL
1010 Bjørn Arne Larsen M NOR Bossmo & Ytteren IL
799 Arne Alte M NOR Skonseng ul
919 Martin Pettersen M NOR MO I RANA
968 Stine Isaksen F NOR MO I RANA
501 Marita Solfjeld F NOR MO I RANA
1043 Martheolea Stupforsmo F NOR MO I RANA
1035 Hans Olav Hind M NOR MO I RANA
1116 Sigurd Rønningsen M NOR Squatte
1036 Rigmor Austvik F NOR MO I RANA
1115 Adrian Nylund M NOR Squatte
679 Camilla Johansen Tysnes F NOR Bossmo & Ytteren IL
986 Marie Vist F NOR MO I RANA
686 Christine Johansen Tysnes F NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo & Ytteren IL
980 Simon Edmondson M AUS TÄRNABY
1090 Bård Irgum M NOR Bossmo og Ytteren IL
861 Jesper Andersen M NOR Bossmo og Ytteren ski
634 Thomas Gullvik Hines M NOR MO I RANA
637 Karen Gullvik F NOR MO I RANA
811 Kjell-Magne Kristiansen M NOR Stålkameratene IL
1245 Morten Larsen M NOR Selfors UL / Selfors UL
591 Eivind Pettersen M NOR MO I RANA
761 Johnny Svartkjøneng M NOR Plurdalen UL
718 Brita Eilertsen Grønli F NOR Førde Orientering
499 Bjørn Rune Sørensen M NOR MO I RANA
1230 Sander Fjellheim Klausen M NOR Bossmo & Ytteren IL
804 Hallvar Sakrihei Korsvik M NOR Skonseng UL
895 Petter Skogmo M NOR Evry Cardservices AS
985 Martin Alexander Alterås M NOR Bossmo og Ytteren IL
1113 Rune Grønbech M NOR Bossmo og Ytteren IL
805 Simon Sakrihei Korsvik M NOR Skonseng UL
864 Ole Jørgen Østensen M NOR MO I RANA
1142 Vidar T. Hansen M NOR MO I RANA
1235 Ståle Furuheim M NOR Gruben IL
565 Tove Michalsen F NOR MO I RANA
578 Ane Bonsaksen F NOR STORFORSHEI
822 John Morten Abelsen M NOR Storforshei IF
819 Laila Abelsen F NOR Storforshei IF
920 Marie Voldsund F NOR Rana Røde Kors Hjelpekorps
921 Katrine Bårdsen F NOR Rana Røde Kors Hjelpekorps
901 Stig Martin Yttervik M NOR Evry Cardservices AS
1084 Laila Tverå F NOR UTSKARPEN
1085 Frida Søreng F NOR UTSKARPEN
1121 Liv Elly Moen F NOR UTSKARPEN
977 Per Jurczek M GER MO I RANA
1144 Stein Deinboll Markås M NOR Bossmo & Ytteren IL
533 Ronja Axelsson F NOR MO I RANA
1194 Arnulf Gulbrandsen M NOR MO I RANA
619 Hege Granaas M NOR MO I RANA
539 Maria Therese Anbakk Alterskjær F NOR MALVIK
902 Maiken Høgås Kvitle F NOR Evry Cardservices AS
905 Tiril Osmo F NOR Evry Cardservices AS
661 Rune Opdahl M NOR Åga IL
532 Grete Henriksen F NOR MO I RANA
666 Jarl Anton Mellingen M NOR B&Y
943 Eirik Nikolaisen M NOR MO I RANA
942 Geir Nikolaisen M NOR MO I RANA
494 Sverre Rønning Alterskjær M NOR MALVIK
618 Hedda Søfting Berg F NOR MO I RANA
958 Ida Solli M NOR Mo Orienteringsklubb
903 Nils Arne Jensen M NOR Evry Cardservices AS
897 Harald Bakke Hansen M NOR Evry Cardservices AS
663 Turid Saupstad Opdahl F NOR Åga Il
491 Dina Emily Grigoryan F NOR MO I RANA
1104 Alexander Nyrud M NOR Rana Oldboys Håndball Klubb
1013 Jørgen Fagerli M NOR MO I RANA
460 Daniel Ulriksen M NOR MO I RANA
603 Jørgen Hjelle M NOR MO I RANA
989 Silje Fjellheim F NOR Bossmo og Ytteren IL
859 Aina Konradsen Bjørkmo F NOR MO I RANA
1012 Sivert M Hallsteinsen M NOR MO I RANA
725 Rita Langseth F NOR Gruben IL
502 Hugo Henriksen M NOR MO I RANA
626 Espen Skarpås Henriksen M NOR MO I RANA
1249 Jan Rune Olsen M NOR MO I RANA
1125 Marit Grønli F NOR KAR AS
1248 Ida Oddvang F NOR MO I RANA
492 Aleksander Edvardsen M NOR FINNEIDFJORD
507 Ida Andersen F NOR  
611 Thea-Malene Hagen F NOR STORFORSHEI
1027 Kelly Smith F NOR MO I RANA
1015 Geir Killi M NOR MO I RANA
569 Frank Vesteraa M NOR MO I RANA
862 Tuva Andersen F NOR Bossmo og Ytteren Ski
1059 Benedikte Kristine Sjonbotn F NOR B&Y IL ski
604 Susanne Hagen F NOR STORFORSHEI
642 Ida-Therese Hagen F NOR STORFORSHEI
592 Ida Søfting Berg F NOR MO I RANA
1037 Trond Snefjellå M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
1039 Hilde Anita Snefjellå F NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
1006 Henning Masterdalshei M NOR MO I RANA
479 Ingvil Nagelhus F NOR MO I RANA
924 Elisabeth Vilhelmsen F NOR MO I RANA
540 Andreas Svan Karlsen M NOR MO I RANA
906 Kjell-Rune Vilhelmsen M NOR Evry Cardservices AS
480 Karl Nagelhus M NOR MO I RANA
1088 Richard Setså M NOR Stålkameratene`
1173 Elise Åengfjelddahl F NOR MO I RANA
1020 Tone Hanssen F NOR Bossmo & Ytteren IL Ski
727 Brigt Aslak Hjelle M NOR Gruben IL
896 Frode Nicolaisen M NOR Evry Cardservices AS
951 Hege Nilsen F NOR Utleira IL
938 Ann Iren Jacobsen F NOR MO I RANA
1206 Cerine Pedersen M NOR MO I RANA
865 Terje Israelsen M NOR MO I RANA
1205 Terje Villy Pedersen M NOR MO I RANA
753 Mona Knutsen F NOR NAV Mellomvika BIL
528 Tone Jakobsen F NOR MO I RANA
878 Håkon Nordnes M NOR Båsmo & Ytteren
886 Lars Hallsteinsen M NOR MO I RANA
843 Camilla Gåskjønli F NOR SKONSENG
844 Stian Isaksen M NOR MO I RANA
639 Christoffer Fallhei M NOR MO I RANA
649 Tare Steiro M NOR MO I RANA
1203 Marita Fagerheim F NOR MO I RANA
927 Ole Johnsen M NOR MO I RANA
1120 Erlend Finstad M NOR MO I RANA
1202 Mariell Nilsen F NOR MO I RANA
1200 Heine Lillealter M NOR MO I RANA
545 Merethe Aasen F NOR MO I RANA
590 Trine Mari Aasen F NOR MO I RANA
582 Hanne Lisbeth Alterskjær F NOR MO I RANA
585 Greta Hermansen F NOR MO I RANA
464 Frode Kristensen M NOR MO I RANA
552 Tuva Cathrine Daae F NOR MO I RANA
506 Torill Haugen F NOR MO I RANA
516 Idunn Lucia Steiro F NOR MO I RANA
613 Jo Viljar Steiro M NOR MO I RANA
651 Gunnbjørg Sivertsen F NOR  
685 Viktoria L Liasjø F NOR Bossmo og Ytteren IL
787 Anna Nordhagen F NOR Selfors UL
598 Elin Nordhagen F NOR MO I RANA
860 Ask Bjørkmo M NOR MO I RANA
838 Anita Yttervik F NOR Utskarpen
542 Jon-Erik Aasen Grigoryan M NOR MO I RANA
1030 Øyvind Snefjellå M NOR Bossmo og Ytteren IL
455 Merete Jakobsen F NOR MO I RANA
529 Tina Melfjord F NOR MO I RANA
500 Cathrine Melfjord F NOR MO I RANA
635 Kirsti Johnsen F NOR UTSKARPEN
483 Linn Grytten F NOR OSLO
1190 Terje Botn M NOR MO I RANA
574 Rita Jakobsen F NOR MO I RANA
907 John Pedersen M NOR Polarsirkelen bil
908 Reidun Breirem F NOR Stålkameratene
976 Falk Jurczek M GER TSV Leuna
521 Espen Valla M NOR FINNEIDFJORD
608 Aina Hågensen F NOR MO I RANA
1177 Rune Olsen M NOR  
1093 Marie Ulstad F NOR Stålkameratene
1204 Andrea Klaveness F NOR Rana FK
643 Hugo Oddbjørn Nilsen M NOR MO I RANA
515 Nina Therese Nilsen F NOR MO I RANA
802 Odd-Anders Sætermo Nordheim M NOR Skonseng UL
760 Roy Nordheim M NOR NRK BIL
469 Ann-Siri Sætermo Nordheim F NOR MO I RANA
645 Marte Nyquist Fjelldal F NOR MO I RANA
1065 Amalie Kristiansen F NOR Gruben IL
1008 Daniel Krutå Enge M NOR MO I RANA
547 Lars Eriksen M NOR MO I RANA
674 Lilli-Ann Krutå F NOR Bossmo
690 Merete Soleglad F NOR Bossmo og Ytteren IL
1238 Svein H. Petteresen M NOR Åga IL
1145 Anne Deinboll F NOR Nord Universitet B.I.L.
594 Lena Eriksen F NOR MO I RANA
969 Laila Ramstad F NOR MO I RANA
1034 Mia Haugnes-Møllersen F NOR MO I RANA
990 Anne Hognestad F NOR Bossmo og Ytteren
458 Martine Vassdal-Østvik F NOR MO I RANA
551 Kine Guttormsen F NOR MO I RANA
719 Marit Barstad F NOR Freidig, SPK
554 Thommy Karlsen M NOR MO I RANA
1064 Ingrid Marie Jakobsen F NOR MO I RANA
453 John Myklebust M NOR MO I RANA
744 Stian Sjonbotn M NOR Leksvik IL
881 Jens Ruud M NOR  
746 Bjørn Sivertsen M NOR Mellomvika Bedriftsidrettslag
605 Sverre Stålem M NOR HEMNESBERGET
573 Vetle Sivertsen M NOR MO I RANA
923 Veronica Rødfjell F NOR MO I RANA
955 Hilde Vist F NOR MO I RANA
987 Andreas Sætran M NOR MO I RANA
947 Daniel Hallin M NOR MO I RANA
630 Katinka Ormseth F NOR SANDNESSJØEN
461 Sandra Dragland F NOR MO I RANA
946 Linda Hallin F NOR MO I RANA
682 Tina Svaleng F NOR Bossmo og Ytteren
696 Emil Kristoffer Bergli M NOR Bossmo og Ytteren IL
1124 Thomas Maude M NOR Team Rana Totalserv
1123 Kristine Grønli F NOR KAR AS
504 Janne Solli F NOR MO I RANA
486 Ronny Solli M NOR MO I RANA
712 Skjalg Arneberg Jensen M NOR Eika Forsikring
466 Christian Riksvold M NOR MO I RANA
454 Greta Skaland F NOR MO I RANA
997 Finn Fillipsveen Lande M NOR SØMNA
995 Bjørn Tore Henriksen M NOR MO I RANA
557 Elin Bøe F NOR MO I RANA
599 Lisa Bøe F NOR MO I RANA
767 Kristine Ormseth Hamre F NOR Rana Friidrettsklubb
994 Andre Rønningsen M NOR MO I RANA
1019 Ron Selnes M NOR Bossmo & Ytteren IL Ski
706 Bjørn Soleglad M NOR Celsa Bedriftidrettslag
996 Jimmy Andre Andersen M NOR MO I RANA
1199 Unni Lillealter F NOR MO I RANA
783 Kristine Hellesvik F NOR Selfors UL
794 Jørn Christensen M NOR Selfors UL
621 Simon Karlsen M NOR MO I RANA
833 Erik-Andre Sølberg M NOR Team Scandic Havet
1092 Eline Ulstad F NOR Stålkameratene
577 Emilie Vassdal-Østvik F NOR MO I RANA
1187 Tobias Briel M NOR MO I RANA
729 Emilie Josefsen F NOR Heming, IL
688 Morten Josefsen M NOR Bossmo og Ytteren IL
495 Vidar Slettjord M NOR SKONSENG
524 Jørgen Tetmo M NOR MO I RANA
972 Tora Øvermo F NOR Bossmo & Ytteren
676 Kaja Gilbert F NOR Bossmo & Ytteren
1218 Kirsti Baadstrand F NOR MO I RANA
1042 Mats Kjerrvang M NOR  
631 Georg Tande M NOR MO I RANA
1018 Stian Aleksander Pedersen M NOR Selforslynet
1154 Marthe Granset F NOR MO I RANA
1098 Dag Ove Olsen M NOR Olsenbanden
625 Johanne Tetmo F NOR MO I RANA
766 Mads Myrvang Rødsjø M NOR Rana Friidrettsklubb
657 Lina H.olsen F NOR Åga IL / Åga IL
472 Beate Holst F NOR MO I RANA
1186 Elisabeth Rødfjell F NOR MO I RANA
1076 Hege Rølvåg F NOR Bossmo og Ytteren IL
697 Trond Tangen M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
758 Guro Eilertsen Nordlund F NOR Nordlund
680 Roger Mathisen M NOR Bossmo & Ytteren IL
1044 Tommy Skarheim M NOR MO I RANA
1046 Frid Nordhus-Skarheim F NOR Stålkameratene IL
609 Inga Kristine Juliussen F NOR MO I RANA
505 Tonje Juliussen F NOR MO I RANA
671 Terje Nilsen M NOR Bleikvassli IL / Nesna
1217 Elisabeth Meisfjord F NOR MO I RANA
874 Ståle Krokstrand M NOR Rana FK
796 Terje Ditlefsen M NOR Selfors UL / Selfors ul
808 Marius Gjelstenli M NOR Skonseng UL / Skonseng UL
803 Frøya Arnesen F NOR Skonseng UL
514 Martin Lysholm Steen M NOR MO I RANA
490 John Ivar Hagen M NOR MO I RANA
550 Hege Vangen F NOR MO I RANA
798 Sabina Hansen F NOR Skonseng Naturbarnehage
857 Thea Jensen F NOR MO I RANA
1146 Ole-Morten Kristensen M NOR Rana Svømmeklubb
922 Sigrunn Johansen F NOR  
1201 Pedersen Anette F NOR MO I RANA
1136 Alva Jodaa F NOR MO I RANA
654 Kåre Berg-Hansen M NOR Åga IL
1215 Nora Waage M NOR Bossmo&Ytteren
1165 Ben Brynlund M NOR Bossmo&Ytteren
1147 Ingrid Bakke Kristensen F NOR Gruben IL
1183 Else Yksnøy  Johansen F NOR  
1254 Ørjan Henriksen M NOR MO I RANA
1126 Øyvind Furuheim M NOR Stål
715 Petr Skjolden Fagereng M NOR Fisker Uten Sykkel
850 Sveinung Rydland M NOR MO I RANA
716 Marit Skjolden F NOR Fisker Uten Sykkel
1135 Line Ellingsen F NOR Bossmo og Ytteren IL
1155 Ørjan Svenøy M NOR MO I RANA
1156 Majken Hauknes F NOR MO I RANA
596 Øyvind Karlsen M NOR MO I RANA
563 Martine Karlsen F NOR MO I RANA
1214 Marthe Waage F NOR Gruben
722 Sturla Fagerjord M NOR Grønfjelldal UL
721 Skjalg Are Fagerjord M NOR Grønfjelldal UL
879 Robin Johansen M NOR MO I RANA
667 Karen Hauknes F NOR B&Yil
691 Oddvar Ellingsen M NOR Bossmo og Ytteren IL
1139 Matilde Pedersen F NOR MO I RANA
1023 Christine Rønningen F NOR MO I RANA
1040 Kirsti Baadstrand F NOR Bakeriet Mo i Rana
1024 Daniel Aga M NOR MO I RANA
814 Børge Josefsen M NOR Stålkameratene IL
509 Martha Stålem F NOR FLATÅSEN
759 Margaretha Linnea Karlsson F NOR Novika Husmorlag
785 Sunniva Gjesbakk Valla F NOR Selfors UL
973 Petra Øvermo F NOR Bossmo & Ytteren
1167 Emilie Brynlund F NOR Bossmo&Ytteren
708 Maren Mikalsen F NOR Celsa BIL
1054 Mille Langstrand F NOR MO I RANA
475 Kristin Sørensen F NOR MO I RANA
855 Line Førnes F NOR MO I RANA
1051 Tor Yngve Hovd M NOR UTSKARPEN
749 Willy Kvandal Kvandal M NOR Mo Il
703 Vibeke Malin F NOR Bossmo&Ytteren
856 Thor Jensen M NOR MO I RANA
750 Ole Johan Amundsen M NOR Mo Skytterlag
884 Liv-Hilde Yksnøy Sletten F NOR MO I RANA
632 Marita Skoglund F NOR MO I RANA
755 Carl Konow M NOR Nesna il
1069 Stian Lomahaug M NOR MO I RANA
970 Kjell Magne Bang M NOR MO I RANA
1243 Hege Johansen F NOR MO I RANA
1242 Henrik Johansen M NOR MO I RANA
511 Liss Hege Bjørnø F NOR MO I RANA
523 Camilla Bjørnø F NOR UTSKARPEN
1241 Laila Holm F NOR MO I RANA
1244 Mette Johansen F NOR MO I RANA
1001 Sarah Fjelldal F NOR Gruben il
1000 Thomas Andal Lillebø M NOR Gruben
701 Nikolai L Liasjø M NOR Bossmo og Ytteren IL
868 Tom Thørnquist M NOR MO I RANA
1078 Mariann Jeanett Fagerdal F NOR MO I RANA
1182 Trond Harila M NOR HARSTAD
1181 Rita Harila F NOR HARSTAD
459 Arne Eggen M NOR MO I RANA
508 Synnøve Sætermo F NOR MO I RANA
534 Lars-Andreas Østvik M NOR MO I RANA
1079 Glenn Larsen M NOR MO I RANA
1080 Marcus Fagerdal M NOR MO I RANA
711 Anders Mikalsen M NOR Celsa BIL
778 Trude Iren Anderassen F NOR Selfors UL / Selfors UL
695 Svein Ottar Mikalsen M NOR Bossmo og Ytteren IL
1228 Stein Terje Krogli M NOR MO I RANA
646 Merethe Sollund F NOR MO I RANA
815 Johannes William Blichfeldt Myhre M NOR Stålkameratene IL
512 Sten Hugo Kvitnes M NOR MO I RANA
1091 Ingrid Marie Ulstad F NOR Stålkameratene
497 Stina Vassdal-Østvik F NOR MO I RANA
1016 Cathrine Carlsen Loe F NOR MO I RANA
1237 Andreas Finneide M NOR OSLO
593 Mette Lorentzen F NOR MO I RANA
1068 Hans-Petter Jakobsen M NOR Celsa Armeringsstål AS
777 Anne Katrine Skar Gabrielsen F NOR Selfors UL
520 Harald Lorentzen M NOR MO I RANA
522 Sonja Pedersen F NOR MO I RANA
1195 Jan Ove Ulstad M NOR MO I RANA
962 Hanne Valrygg F NOR DNB
1109 Eilif Måsøy M NOR BRØNNØYSUND
644 Aslak Amundsen M NOR MO I RANA
929 Ingar Stordahl M NOR SKONSENG
1003 Josefine Vargdal F NOR MO I RANA
1004 Line Sønvisen F NOR MO I RANA
1131 Andrea Løkås F NOR MO I RANA
1108 Henriette Måsøy F NOR BRØNNØYSUND
931 Pål Asphaug M NOR MO I RANA
602 Per Tryggestad M NOR MO I RANA
1129 Helge Løkås M NOR MO I RANA
1107 Tore Måsøy M NOR BRØNNØYSUND
890 Elisabeth Bomo F NOR DØNNA
871 Vilde Fagerheim F NOR MO I RANA
870 Per Opland M NOR MO I RANA
889 Randi Opland F NOR HERØY
660 Katrine Johansen Skevik F NOR Åga IL
655 Yngve Johansen M NOR Åga IL
900 Ørjan Johansen M NOR Evry Cardservices AS
913 Jasper Wikran Henriksen M NOR Team Wikran
1094 Kenneth Johan Gabrielsen M NOR Rana No
1207 Lars-Petter Kalkenberg M NOR Skonseng UL
912 Magnus Lorentsen Wikran M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
911 Kai-Ove Wikran M NOR Team Wikran
910 Tommy Robert Wikran M NOR Team Wikran
914 Martine Lorentsen Wikran F NOR Selfors UL / Selfors UL
909 Gry Wikran F NOR Celsa Armeringsstål AS
549 Anne Grete Solbakk F NOR MO I RANA
932 Cecilie Strømsnes F NOR MO I RANA
628 Roger Andre Hansen M NOR MO I RANA
462 Halvard Liasjø M NOR MO I RANA
530 Camilla Selo F NOR MO I RANA
517 Terje Arnulf Pedersen M NOR MO I RANA
536 Viggo Liasjø M NOR SKONSENG
481 Øyvind Tangstad M NOR MO I RANA
468 Henriette Øijord F NOR MO I RANA
789 Kirsten Gabrielsen F NOR Selfors UL
841 Kim-André Åsheim M NOR Utskarpen IL
839 Alvind Åsheim M NOR Utskarpen
748 Camilla Bech F NOR Mo i Rana
956 Lena Rognli F NOR Evry Cardservices AS
1057 Lars Emil Paulsen M NOR MO I RANA
1056 Victoria Paulsen F NOR MO I RANA
1071 Hans-Marius Kristensen M NOR STORFORSHEI
1066 Ane Marthe Thorsvik F NOR MO I RANA
1067 Mikael Heien M NOR MO I RANA
1226 Christine Djupvik F NOR MO I RANA
1225 Victoria Bjøro F NOR MO I RANA
1117 Fredrik Lundestad M NOR MO I RANA
1118 Rita Helen Beøy F NOR MO I RANA
1031 Martine Nordheim F NOR MO I RANA
840 Vigdis Åsheim F NOR Utskarpen
1033 Andrea Nordheim Olsen F NOR MO I RANA
607 Annvei Kyllingmo F NOR MO I RANA
1070 Lars Christensen M DEN MO I RANA
575 Elsa Venes F NOR MO I RANA
960 Øyvind Lyngås M NOR FINNEIDFJORD
959 Eva Yttervik F NOR NESNA
961 Heidi Tove Lorentzen M NOR UTSKARPEN
899 Majken Venes Yttervik F NOR Evry Cardservices AS
589 Martin Yttervik M NOR MO I RANA
705 Thomas Schei M NOR Casa de Schei Grytemark
624 Reidun Helene Schei F NOR MO I RANA
917 Bjørn Einmo M NOR MO I RANA
918 Hilde Einmo F NOR MO I RANA
1103 Ingrid Hamre Østvik F NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren
1100 Mathias Hamre Østvik M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren
527 Karine Amundsen F NOR MO I RANA
1128 Pjohannes Furuheim M NOR Stål
1061 Nicolai Bakke Hansen M NOR Bossmo og Ytteren IL
1222 Amalie Horn F NOR MO I RANA
882 Leonore Horn F NOR MO I RANA
570 Angelika Kråkstad F NOR HEMNESBERGET
738 Erlend Holter Nilssen M NOR Innstrandens IL
467 Liam Teigstad M NOR MO I RANA
474 Leonie Wiltsch F NOR MO I RANA
535 Gabriel Johansen M NOR MO I RANA
835 Maria Vetvik Morken F NOR Team Tenvik
743 Theo Sjonbotn M NOR Leksvik IL
813 Fredrik F. Kristiansen M NOR Stålkameratene IL
656 Viljar Johansen M NOR Åga IL
1026 Emilian Falstad M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
1161 Leo Fjellheim M NOR Bossmo og Ytteren IL
786 Sondre Jørnsønn Hellesvik M NOR Selfors UL
1175 Kristoffer Jamtli Opdal M NOR Selfors UL
740 Oda Fjeldavli Tuven F NOR Korgen IL
1134 Colin Elias Ågheim M NOR Bossmo og Ytteren IL
768 Helle Bruvold F NOR Rana Slalåmklubb
1224 Fredrik F. Kristiansen M NOR MO I RANA
821 Andreas Flatum Pedersen M NOR Storforshei IF
937 Erik Leiråmo M NOR Bossmo og Ytteren IL
693 Julian Fagerli M NOR Bossmo og Ytteren IL
670 Heike Rekve Røsvassbukt M NOR Bleikvassli il
699 Sanna Berge F NOR Bossmo og Ytteren IL
658 Astrid Aarthun F NOR Åga IL
765 Helena Egeberg Gullfjell F NOR Rana FK
1141 Emma Marie Andersen F NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo & Ytteren IL
463 Imre Axelsson M NOR MO I RANA
849 Leah Elise Høgås F NOR Bossmo og Ytteren IL
737 Kristine Holter Nilssen F NOR Innstrandens IL
984 Niklas Kristoffer Alterås M NOR Bossmo og Ytteren IL
1009 Jonas Sivertsen Larsen M NOR Bossmo & Ytteren IL
1111 Leo Grønbech Bjerkadal M NOR Bossmo og Ytteren IL
584 Natalie Pettersen F NOR MO I RANA
665 Anton Børli-Mellingen M NOR B&Y
981 Ina Maddja Edmondson F SWE TÄRNABY
863 Mina Andersen M NOR Bossmo og Ytteren Ski
1089 Maria Irgum F NOR Bossmo og Ytteren IL
812 Matilde F. Kristiansen F NOR Stålkameratene IL
1247 Sander Rio Larsen M NOR Selfors UL / Selfors UL
588 Seline Pettersen F NOR MO I RANA
465 Simon Otterlei Olsen M NOR STORFORSHEI
1112 Lucas Grønbech Bjerkadal M NOR Bossmo og Ytteren IL
1236 Kristian Furuheim M NOR Gruben IL
818 David Abelsen M NOR Storforshei IF
817 Johannes Abelsen M NOR Storforshei IF
988 Viljar Fjellheim M NOR Bossmo og Ytteren IL
1164 Emil Anbakk Hoven M NOR MALVIK
662 Sander Opdahl M NOR Åga Il
652 Christian Magnus Berg-Hansen M NOR Åga IL
1060 Noah Bakke Hansen M NOR Bossmo og Ytteren IL
1211 Noah Engen  Olsen  M NOR  
1021 Elias Selnes M NOR Bossmo & Ytteren IL Ski
683 Iver August Bergli M NOR Bossmo og Ytteren IL
1014 Erik Fagerli M NOR MO I RANA
893 Ava Tråslett F NOR MO I RANA
891 Gia Tråslett F NOR Rana Turn
892 Oda Tråslett F NOR MO I RANA
664 Sivert Børli-Mellingen M NOR B&Y
1038 Tobias Snefjellå M NOR Bossmo og Ytteren IL
952 Stine Nilsen F NOR Utleira IL
866 Marthe Nicolaisen F NOR Gruben IL
702 Victor Soleglad M NOR Bossmo og Ytteren IL
1029 Petter Angel Snefjellå M NOR Bossmo og Ytteren IL
668 Kevin Leon Grigoryan M NOR Båsmo og Ytteren
1191 Petter Botn M NOR Gruben IL
978 Jette Jurczek F GER MO I RANA
1176 Ask Stray Slørdahl M NOR MO I RANA
837 Ingeborg Oline Barstad F NOR Trygg/Lade
993 Sigrid Karene Hognestad M NOR Bossmo og Ytteren
641 Mattis Johansen M NOR MO I RANA
745 Ada Sjonbotn F NOR Leksvik IL
948 Trygve Hallin M NOR MO I RANA
1239 August Pettersen M NOR Åga
949 Edvard Hallin M NOR MO I RANA
681 Vegar Svaleng M NOR Bossmo og Ytteren
809 Sebastian Gjelstenli M NOR Skonseng UL
457 Mie Solli F NOR MO I RANA
684 Helene Arneberg Jensen F NOR Bossmo og Ytteren IL
672 Tuva Rekve Røsvassbukt F NOR Bleikvassli il
1055 Albert Lantz-Juløy M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
1022 Emma Selnes F NOR Bossmo & Ytteren IL Ski
700 Matilde Soleglad F NOR Bossmo og Ytteren IL
780 Daniel Jørnsønn Hellesvik M NOR Selfors UL
673 August Sølberg M NOR Bodø Glimt
720 Lars Josefsen M NOR Frigg, FK
526 Amanda Slettjord F NOR SKONSENG
1153 Stella Granset F NOR MO I RANA
1099 Tora Olsen Granaas F NOR Olsenbanden
1188 David Briel M NOR MO I RANA
1184 Kristoffer Yksnøy Johansen M NOR  
1077 Agnes Sivertsen Rølvåg F NOR Bossmo og Ytteren IL
1045 Liv Nordhus-Skarheim F NOR Stålkameratene IL
757 Noah Nordlund M NOR Nordlund
756 Theo Nordlund M NOR Nordlund
1250 Tuva Rekve Røsvassbukt F NOR Bleikvassli IL
806 Odin Arnesen M NOR Skonseng UL
659 Magnus Hultgreen Olsen M NOR Åga IL
877 Maja Walla-Krokstrand F NOR Selfors UL
781 Hedvig Nemine Ditlefsen F NOR Selfors UL / Selfors ul
600 Iver Møllevik Rødsjø M NOR Rana Friidrettsklubb
800 Casper Gjelstenli M NOR Skonseng UL
629 Adrian Hagen M NOR MO I RANA
510 Andrea Hagen F NOR MO I RANA
571 Aurora Lovise Holst F NOR MO I RANA
1253 Nora Katrine Klaveness F NOR MO I RANA
1127 Petter Furuheim M NOR Stål
1159 Imre Hauknes Svenøy M NOR MO I RANA
1158 Eira Hauknes Svenøy F NOR MO I RANA
583 Amalie Karina Fagerjord F NOR RÆLINGEN
880 Aurora Robinsdatter Johansen F NOR MO I RANA
858 Thomas Jensen M NOR MO I RANA
885 Benjamin Yksnøy Sletten M NOR MO I RANA
1096 Amund Ulstad M NOR Stålkameratene
1229 Frida Fjellheim Klausen F NOR Bossmo & Ytteren IL
971 Ida Mathea Bang Seterdal F NOR MO I RANA
791 Tobias Skar Gabrielsen M NOR Selfors UL
869 Silje Thørnquist F NOR MO I RANA
1017 Aksel Carlsen Loe M NOR MO I RANA
597 Leo Vassdal-Østvik M NOR MO I RANA
638 Agnes Sætermo Eggen F NOR MO I RANA
709 Ingrid Andreassen Mikalsen F NOR Celsa BIL
710 Ole Andreassen Mikalsen M NOR Celsa BIL
471 Sofie Kroglisollund F NOR MO I RANA
735 Villiam Lillejordhansen M NOR Innstranda IL
1251 Amund  Ulstad M NOR Il Stålkameratene
793 Rikke Skar Gabrielsen F NOR Selfors UL
784 Synne Skar Gabrielsen F NOR Selfors UL
1196 Othilie Aspenulstad F NOR MO I RANA
1197 Lotte Aspenulstad F NOR MO I RANA
1143 Linus Fjelddahl Svendsen M NOR Rana Slalåmklubb / Team Bonanza
555 Agnes Amundsen F NOR MO I RANA
707 Sander Andreassen Mikalsen M NOR Celsa BIL
930 Axel Elvebakk-Stordahl M NOR SKONSENG
933 Dina Asphaug F NOR MO I RANA
562 Malene Tryggestad F NOR MO I RANA
751 Kristian Bakkland M NOR Namsos
1072 Ole-Mathias Kristensen M NOR STORFORSHEI
1095 Eljar Johan Gabrielsen M NOR MO I RANA
934 Leah Asphaug F NOR MO I RANA
1073 Nikolai Kristensen M NOR STORFORSHEI
531 Emil Andre Hansen M NOR MO I RANA
616 Emma Aurora Konradsen Selo F NOR MO I RANA
723 Nicolai Bech Kristensen M NOR Gruben IL
957 Madelen Rognli Bentzen F NOR MO I RANA
1166 Live Brynlund F NOR Bossmo&Ytteren
1074 Emilian Kristensen M NOR STORFORSHEI
568 Sofia Kyllingmo F NOR MO I RANA
622 Emma V.yttervik F NOR MO I RANA
487 Nora V.yttervik F NOR MO I RANA
1101 Adam Hamre Østvik M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren
1102 Vetle Hamre Østvik M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren

Fra Umbukta

258 Pernille Larsenfestvåg F NOR MO I RANA
338 Morten Emil Amundsen M NOR Mo Skytterlag
270 Marte Bjørnestad F NOR MO I RANA
351 Sebastian Bratt M NOR Trnn
273 Marit Kristensen Flod F NOR MO I RANA
331 Ole Morten Grotnes M NOR DNB Eiendom
332 Ståle Indregård M NOR Helgeland Invest AS
291 Iselin Inselseth F NOR MO I RANA
367 Eilif Karl Iversen M NOR Evry Cardservices AS
287 Heidi Jacobsen F NOR MO I RANA
314 Karl Anton Jacobsen M NOR KLØFTA
358 Cathrin Jensen F NOR MO I RANA
359 Christine Jensen F NOR MO I RANA
356 Petter Johansen M NOR MO I RANA
330 Marius Kallestad M NOR DNB Eiendom
288 Johnny Marken M NOR HOSLE
282 Emilie Helen Nilsen F NOR TROMSØ
350 Jørn Erik Søfting M NOR Team Rynkeby Nord-Norge
309 Markus Sørfjordmo M NOR MO I RANA
262 Nils-Aaron Wiltsch M NOR MO I RANA
267 Christian Wiltsch M GER MO I RANA
388 Jens-Reidar Mjånes M NOR IL Knubben
422 Odd Martin Olsen M NOR Sk Speed
268 Magnar Lillebjerka M NOR MO I RANA
408 Geir Magnor Olsen M NOR STORFORSHEI
409 Ketil  Amundsen M NOR Rana Brannvesen BIL
426 Terje Karoliussen M NOR TVERLANDET
357 Vegard Åsland Sørensen M NOR MO I RANA
263 Reidar Fjorden M NOR MO I RANA
386 Roald Bjerkadal M NOR Rana Politiidrettslag
369 Vigdis Borkvik F NOR Evry Cardservices AS
370 Aud Rabliås F NOR Evry Cardservices AS
372 Bjørg Rodahl Kristensen F NOR Evry Cardservices AS
392 Ida Gudbrandsen F NOR MO I RANA
393 Pia Therese Forseng Olsen F NOR MO I RANA
411 Ivar «blåvegenkongen» Rystad M NOR Kjærstad IL
424 Ane-Kristin Bustnesli F NOR MO I RANA
425 Petter Beyer Brattli M NOR TROMSØ
415 Bjørn Olav Lillealter M NOR UL Daggry
404 Susann Iren Hall F NOR Mobekken Racing Team
364 Hedvig Sanderud F NOR MO I RANA
339 Per-Martin Hall M NOR Mobekken Racing Team
381 Hilde Mikalsen F NOR Verdal IL
343 Torbjørn Aag M NOR Rana Sykkelklubb
261 Ørjan Mekkalgården Ressem M NOR MO I RANA
405 Eskil Furuheim M NOR MO I RANA
279 Kristian Gjølstad M NOR MO I RANA
319 John Gjølstad M NOR  
368 Rolf Inge Rasmussen M NOR Evry Cardservices AS
264 Ingvild Jerstad F NOR FAUSKE
302 John Tore Bøe M NOR MO I RANA
335 Håvard Mølnås M NOR Mo O Klubb
385 Erik Schreiner M NOR Evry Cardservices AS
365 Atle Rokkan M NOR Rana PIL
366 Håvard Rokkan M NOR Mo Orienteringsklubb
317 Marte Sørmo F NOR UTSKARPEN
307 Svein Morten Eilertsen M NOR UTSKARPEN
395 Anette Stien Schreiner F NOR Skonseng UL
300 Ståle Jerstad M NOR FAUSKE
337 Anniken Opdal F NOR Mo Skilag
420 Magnus Beyer Brattli M NOR Mo Skilag / Team Oksskolten
342 Lill-Wenche Ditlefsen Aag F NOR Rana Sykkelklubb
308 Margido Sørgård M NOR LUNDAMO
294 Terje Alterås M NOR MO I RANA
423 Hans-Petter Pettersen M NOR Åga
361 Trond Oldernes M NOR Høybråten og Stovner IL
387 Vegar Bergli M NOR Skonseng UL
312 Maren Lunde Sæterstad F NOR MO I RANA
378 Axel Birkeland M NOR MO I RANA
402 Mildrid Solli F NOR Grøa IL
401 Idun Solli F NOR Grøa IL
306 Rune Austvik M NOR TRONDHEIM
371 Petter Bakke Hågensen M NOR Evry Cardservices AS
347 Einar Eliassen Ringstad M NOR Silkefot
346 Johan Eliassen Ringstad M NOR Silkefot
344 Veronika Amundsen F NOR Selfors UL / Selfors ul
354 Leif Røli M NOR Utskarpen il
400 Ida Larsson F SWE Tärna IK Fjällvinden
334 Asbjørn Mølnås M NOR Langstein
325 Sofie Mathisen F NOR Bossmo & Ytteren IL
382 Håkon Stanghelle M NOR Team Labakken / Sta BIL
398 Morten Øvermo M NOR Bossmo & Ytteren
397 Laila Øvermo F NOR Bossmo & Ytteren
362 Josef Noll M NOR Høybråten og Stovner IL
326 Sigurd Åsland Sørensen M NOR Bossmo og Ytteren IL
419 Kim Ellingjord M NOR Telenor
333 Vegard Heggedal M NOR Korgen IL / Korgen il
324 Lene Gilbert F NOR Bossmo & Ytteren
301 Ole Morten Wie M NOR MO I RANA
403 Odd Einar M Hansen M NOR MO I RANA
286 Martin Evensen M NOR OSLO
311 Martin Kulseng M NOR MO I RANA
348 Martin Kvandal M NOR Silkefot fk
271 Tor-Einar Kristensen M NOR MO I RANA
399 Eirik Irgum M NOR Bossmo og Ytteren IL
322 Torbjørn Vatne M NOR Aldersund il.
363 Anders Edin M NOR Båssmo og Ytteren
376 Vegard Bruvoll Antonsen M NOR MO I RANA
416 Edagr Åsland M NOR  
374 Geir Jørgen Vold M NOR Evry Cardservices AS
328 Espen Bergli M NOR Bossmo og Ytteren IL
360 Trine Oldernes F NOR Høybråten og Stovner IL
265 Marius Fagernes M NOR MO I RANA
379 Silja Ildgruben F NOR NAV Mellomvika B.I.L
284 Anne Sehm F NOR MO I RANA
394 Laila Eliassen Gruben F NOR MO I RANA
355 Jonas Østvann M NOR MO I RANA
321 Ellen-Karin Kolle F NOR Aldersund il
290 Geir Vatne M NOR BRATLAND
281 Eivind Parelius M NOR MOSJØEN
349 Anne Birgitte Herstad F NOR Team Oksskolten
289 Ole-Kristian Kaspersen M NOR MO I RANA
274 Jonas Einhaug M NOR MO I RANA
323 Wenche Skog F NOR Bjerka IL
304 Trond Tande M NOR MO I RANA
345 Joachim Gullvik Hines M NOR Siemens
341 Arnfinn Pettersen M NOR Norconsult
272 Erlend Yngve Fagerjord M NOR RÆLINGEN
410 Elisabeth B Iversen F NOR MO I RANA
256 Simon Moen M NOR MO I RANA
352 Ragnhild Utland F NOR Utskarpen IL
353 Terje Utland M NOR Utskarpen IL
254 Eskil Sagli Haldorsen M NOR MO I RANA
297 Frank Idar Evensen M NOR UTSKARPEN
275 Ida Johanne Monsen Gløsen F NOR MO I RANA
252 Grete B Bakken F NOR RANHEIM
299 Kari-Anne Hatlen F NOR  
251 Knut Hatlen M NOR MO I RANA
412 Gard Marius Guldhav M NOR Rana Gruber BIL
396 Øyvind Sjøgård M NOR MO I RANA
276 Kristine Henriette Snefjellå F NOR MO I RANA
389 Arne Terje Nykmark M NOR MO I RANA
285 Tor Budalbakk M NOR MO I RANA
373 Petter Svendsen M NOR Evry Cardservices AS
417 Lotte Langseth F NOR MO I RANA
418 Thomas Lauvås M NOR MO I RANA
327 Edgar Åsland M NOR Bossmo og Ytteren IL
414 Kjetil Jensen M NOR Rana Gruber BIL
293 Edvard J. Gløsen M NOR MO I RANA
413 Johannes Gylseth M NOR Rana Gruber BIL
316 Brita Svarttjønneng M NOR MO I RANA
278 Ingrid Tofte F NOR MO I RANA
292 Lars Kristensen M DEN MO I RANA
391 Nils Magnus Håland M NOR Korgen IL
383 Elisabet Sandhei F NOR Team Labakken / Sta BIL
384 Pål Gabrielsen M NOR Boif
390 Borghild Håland F NOR BODØ
266 Trude Edvardsen F NOR LEIRFJORD
427 Odd Øystein Bjørsvik M NOR Rmbil
283 Øystein Selseng M NOR MO I RANA
318 Frode Breivik M NOR LEIRFJORD
315 Dag Edvardsen M NOR MOSJØEN
310 Daniel Andreas Monsen Gløsen M NOR MO I RANA
375 Lollo Vedbring F SWE HEMAVAN
305 Geir Snefjellå M NOR MO I RANA
253 Anne Kari Leiråmo Snefjellå F NOR MO I RANA
329 Finn Hugo Amundsen M NOR DnB Bil
269 Fredrik Mikal Meyer Gløsen M NOR MO I RANA
295 Jorid Meyer Monsen F NOR MO I RANA
340 Jan Oddbjørn Johansen M NOR Mosjøen Videregående Skole, Studiested Marka
303 Brita Røli F NOR MOSJØEN
421 Yngve  Johnsen M NOR MO I RANA
320 Judith Johansen F NOR Åga IL
298 Kristoffer Monsen Gløsen M NOR MO I RANA
296 Ida Gløsen Josefsen F NOR OSLO
255 Fabienne Fournier F NOR OSLO
406 Birk Stray Slørdahl M NOR  
407 Sverre Stray Slørdahl M NOR MO I RANA
336 Ole Ormseth M NOR Mo Skilag
377 Marianne Fagerdal F NOR STORFORSHEI
313 Hilde Bøe F NOR MO I RANA
257 Einar Bondevik M NOR MO I RANA
277 Mikal Nyquist M NOR MO I RANA
280 Stig-Morten Pedersen M NOR MO I RANA
260 Emilie Rønning F NOR TROMSØ
259 Kristoffer Fagerdal M NOR STORFORSHEI
380 Kent-Inge Fagerdal M NOR STORFORSHEI

Fra Utsikten:

1554 Kirsten Alte F NOR Skonseng ul
1510 Ann Kristin Dahle F NOR JØA
1544 Iselin Fagerli F NOR Bossmo og Ytteren IL
1605 Jim Rune Fjelldal M NOR MO I RANA
1508 Sofie Sjule Marken F NOR HOSLE
1584 Anders Moxness M NOR MO I RANA
1585 Marthe Olsen F NOR MO I RANA
1505 Eva Cecilie Sjule F NOR HOSLE
1524 Leif Konrad Tranås M NOR JØA
1620 Rigmor Tveråli F NOR MO I RANA
1613 Johan Alte Westman M NOR Skonseng UL
1504 Lone Lysholm F NOR MO I RANA
1534 Torbjørn Bergvik Johnsen M NOR Åga IL
1533 Elisabeth Johansen Skevik F NOR Åga IL
1624 Wenche Skevik F NOR NAV Mellomvika BIL
1611 Daniel Lindgren M SWE Tärna IK Fjällvinden
1612 Andreas Lindgren M SWE Tärna IK Fjällvinden
1617 Lena Hanssen F NOR MO I RANA
1615 Bjørg Eirin Berg F NOR Selfors UL
1518 Ragnhild Gaustad F NOR MO I RANA
1641 Sandra Nysæther F NOR MO I RANA
1636 Nikolai Jentoft-Åsheim M NOR MO I RANA
1639 Iselin Fagerli F NOR Bossmo & Ytteren
1631 Øyvind Åsheim M NOR UTSKARPEN
1579 Rita Tostrup Hagen F NOR PwC
1632 Ann-Merete Jentoft F NOR UTSKARPEN
1567 Dag-Tore Hansen M NOR MO I RANA
1562 Eivind Aasen M NOR MO I RANA
1581 Line-Marie Sakariassen F NOR MO I RANA
1502 Trine Kristensen F NOR MO I RANA
1600 Frank Hansen M NOR MO I RANA
1607 Tore Gregersen M NOR MO I RANA
1601 Linda Hågensen F NOR MO I RANA
1602 Jonas Hågensen M NOR MO I RANA
1507 Monica Bang M NOR MO I RANA
1527 Egil Johansen M NOR MO I RANA
1633 Vegar Nyvold M NOR HITRA
1634 Astri Lorentzen F NOR HITRA
1550 Kine Cecilie Valrygg F NOR Gruben IL / Gruben IL
1515 Renathe Aglen F NOR MO I RANA
1588 Eiliv Kristoffersen-Sund M NOR Fk Silkefot
1519 Kent Are Gjeseth M NOR MO I RANA
1547 Idar Sandvik-Mikalsen M NOR Bossmo og Ytteren IL
1545 Emilie Sandvik-Mikalsen F NOR Bossmo og Ytteren IL
1543 Maria Sandvik-Mikalsen F NOR Bossmo og Ytteren IL
1569 Kjersti Selfors F NOR MO I RANA
1570 Sverre Å. Selfors M NOR MO I RANA
1643 Frode Andreassen M NOR MO I RANA
1514 Kine Renate Bjørkmo F NOR DALSGRENDA
1576 Ida O. Flaageng F NOR BERGEN
1542 Bendik Hovd M NOR Bossmo og Ytteren IL
1540 Tonje Hovd F NOR Bossmo og Ytteren IL
1541 Emilie Hovd F NOR Bossmo og Ytteren IL
1539 Ole Hovd M NOR Bossmo og Ytteren IL
1594 Elisabeth Kristoffersen F NOR MO I RANA
1528 Renee Myrset F NOR MO I RANA
1627 Maria Wassbakk F NOR Evry Cardservices AS
1592 Tone Breimo F NOR MO I RANA
1591 Lisbeth Breimo Pettersen F NOR MO I RANA
1626 Bjørn Vold M NOR Evry Cardservices AS
1573 Susanne Kolåsæter F NOR MO I RANA
1572 Karoline Klæbo Lomahaug F NOR MO I RANA
1563 Andrea Kolåsæter F NOR MO I RANA
1565 Frank Robert Enga M NOR MO I RANA
1583 Ronja Therese Fredriksen F NOR MO I RANA
1556 Marte Iren Aasebøstøl F NOR MO I RANA
1557 Øystein Sekse Øie M NOR MO I RANA
1555 Rolf-Audun Aasebøstøl M NOR MO I RANA
1537 Lise Børli-Jenssen F NOR B&Y
1610 Maiken Johansen F NOR MO I RANA
1553 Trude Oline Lamo F NOR Selfors U
1637 Freddy Braseth M NOR FK Silkefot
1638 Vanessa Skagen F NOR FK Silkefot
1526 Jorunn Olsen F NOR UTSKARPEN
1530 Adrian Johan Olsen M NOR UTSKARPEN
1640 Hedda Pettersen M NOR Åga
1599 Åse Lantz-Juløy F NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL
1521 Fredrik Fjeld Kristensen M NOR MO I RANA
1606 Emilie Marie Fjelldal F NOR MO I RANA
1578 Eirik O. Flaageng M NOR BTC
1586 Nora Moxness F NOR MO I RANA
1587 Maia Moxness F NOR MO I RANA
1513 Kristine Lysholm Steen F NOR MO I RANA
1621 Brian Tveråli M NOR MO I RANA
1614 Otine Athea Westman F NOR Skonseng UL
1503 Jonas Lysholm Steen M NOR MO I RANA
1597 Ole-Jakob Aas M NOR Bossmo og Ytteren IL
1618 Emrik Falstad M NOR MO I RANA
1645 Jacob Mjelle Andreassen M NOR MO I RANA
1536 Oliver Bergvik Johnsen M NOR Åga IL
1623 Sigur Stray Slørdahl M NOR  
1532 Helene Johansen Skevik F NOR Åga IL
1625 Mia Skevik Westgaard F NOR MO I RANA
1619 Elliot Falstad M NOR MO I RANA
1506 Kristoffer Andre Gjeseth M NOR MO I RANA
1616 Sander Rødvand M NOR Selfors UL
1642 Mathias Våtvik M NOR Gruben IL
1635 Selma Kalbakk Pedersen F NOR MO I RANA
1622 Nora Granset F NOR MO I RANA
1546 Viljar Fagerli M NOR Bossmo og Ytteren IL
1580 Sondre Tostrup Sandnes M NOR Rana Slalåmklubb
1568 Signe Maria Hansen F NOR MO I RANA
1561 Oliver Aasen M NOR Gruben IL
1501 Emil Andre Myrset M NOR MO I RANA
1531 Johannes Myrset M NOR MO I RANA
1582 Tage Sakariassen M NOR MO I RANA
1603 Adrian Hågensen M NOR MO I RANA
1608 Magnus Gregersen M NOR MO I RANA
1604 Hedda Hågensen F NOR MO I RANA
1512 Niklas Bang Johansen M NOR MO I RANA
1529 Simon Bang Johansen M NOR MO I RANA
1551 Marie Othelie Valrygg Olsen F NOR Gruben IL / Gruben IL
1522 David Aglen Lein M NOR MO I RANA
1523 Sofie Aglen Lein F NOR MO I RANA
1590 Anna Kristoffersen-Sund F NOR Bossmo og Ytteren IL
1589 Linnea Kristoffersen-Sund F NOR Bossmo og Ytteren IL
1509 Tage Alexander Gjeseth M NOR MO I RANA
1549 Vilja Sandvik-Mikalsen F NOR Bossmo og Ytteren IL
1571 Sondre I. Selfors M NOR MO I RANA
1644 Sigve Andreassen Nerleir M NOR MO I RANA
1525 Fryd Bjørkmo-Johansen F NOR DALSGRENDA
1577 Ingrid O. Flaageng F NOR BTC
1517 Lykke Bjørkmo-Johansen F NOR DALSGRENDA
1548 Frida Hovd F NOR Bossmo og Ytteren IL
1595 Mia Helene Jakobsen F NOR MO I RANA
1596 Amalie Tangen F NOR MO I RANA
1520 Sandra Myrset F NOR MO I RANA
1630 Tian Wassbakk Vold M NOR MO I RANA
1575 Henrik Johan Halstvedt M NOR  
1593 Ninni Breimoranum F NOR MO I RANA
1629 Theo Wassbakk Vold M NOR MO I RANA
1574 Live Hansen F NOR MO I RANA
1558 Ida Aasebøstøl Øie F NOR MO I RANA
1564 Andrine Enga F NOR MO I RANA
1566 Caroline Haaberg F NOR MO I RANA
1560 Isak Aasebøstøl Øie M NOR MO I RANA
1559 Iver Aasebøstøl Øie M NOR MO I RANA
1538 Lilly Børli-Mellingen F NOR B&Y
1511 Mathilde Søfting Berg F NOR MO I RANA
1609 Lilja Erica Johanne Gabrielsen F NOR MO I RANA
1552 Lilly Seljen F NOR Selfors u
1516 Anneli Olsen F NOR UTSKARPEN
1628 Odin Lillealter M NOR MO I RANA
1535 Aksel Johan Berg-Hansen M NOR Åga IL
1598 Johan Lantz-Juløy M NOR Bossmo og Ytteren IL / Bossmo og Ytteren IL

Artikkeltags