BANEKART: Her er en oversikt over banene og fasiliteter på Kippermoen. Banene Olderskog (O) og Halsøy (H) kommer i tillegg. S står for sekretariat, K for Kippermoen idrettssenter og badeland og M står for Mosjøhallen.

Mange lokale lag til Kippermoencupen - Se kampoversikt for alle

Her finner du en oversikt over kampene under Kippermocupen sortert etter klasser. Sjekk banekartet for å se hvor kampene går. Olderskog bane (O) og Halsøy bane (H) er ikke oppført på banekartet.
Av
Publisert

[Helgelendingen]

Klasse A (G16) To puljer

Tid     Bane    Lag

Fredag 21. juni

19:20 HSB Mosjøen 1 - Rørvik

20:10 H Meløy - Gruben IL

21:50 H Mariehem SK - Mosjøen 2

Lørdag 22. juni

09:50 HSB Selbu BK - Mariehem SK

11:30 HSB Gruben IL - Mosjøen 1

11:30 O Rørvik - Meløy

14:00 O Mosjøen 2 - Sandnessjøen

14:50 HSB Meløy - Mosjøen 1

15:40 O Gruben IL - Rørvik

16:30 HSB Selbu BK - Sandnessjøen

19:00 HSB Mosjøen 2 - Selbu BK

19:50 HSB Sandnessjøen - Mariehem SK

Søndag 23. juni

09:40 O Nr 1 gruppe A - Nr 4 gruppe B

10:30 H Nr 2 gruppe A - Nr 3 gruppe B

10:30 HSB Nr 2 gruppe B - Nr 3 gruppe A

10:30 O Nr 1 gruppe B - Nr 4 gruppe A

13:00 O Semi (vinner A1- B4 mot A2-B3)

13:00 HSB Semi (vinner B2-A3 mot B1-A4)

15:30 O Bronsefinale

15:30 HSB Finale

Klasse B (G15) En pulje

Fredag 21. juni

16:50 HSB Bossmo/Ytt 2 - Mosjøen

18:30 HSB Namsos 1 - Olderskog

18:30 H Sandnessjøen - Bossmo/Ytt 1

19:20 H Mosjøen IL - Namsos

21:00 HSB Olderskog - Bossmo/Ytt 1

21:50 HSB Sandnessjøen - Namsos 2

Lørdag 22. juni

08:10 HSB Namsos 1 - Sandnessjøen

08:55 O Bossmo/Ytt 2 - Namsos 2

09:00 HSB Bossmo/Ytt 1 - Mosjøen

11:30 H Bossmo/Ytt 1 - Bossmo/Ytt 2

13:10 O Sandnessjøen - Olderskog

13:10 HSB Mosjøen IL - Namsos 1

15:40 HSB Olderskog - Namsos 2

16:30 O Bossmo/Ytt 2 - Sandnessjøen

17:20 HSB Namsos 1 - Bossmo/Ytt 1

21:20 O Namsos 1 - Bossmo/Ytt 2

22:10 O Bossmo/Ytt 1 - Namsos 2

22:20 B (G15) Mosjøen IL - Olderskog

Søndag 23. juni

08:00 O Sandnessjøen - Mosjøen IL

08:00 HSB Olderskog - Bossmo/Ytt 2

08:50 H Namsos IL - 2 - Namsos 1

11:20 O Bronsefinale (Nr 3 gr. A-Nr 4 gr. A)

11:20 HSB Finale (Nr 1 gr. A-Nr 2 gr. A)

Klasse C (G14) Tre puljer

Fredag 21. juni

16:50 HK 2 Sandnessjøen - Mosjøen 1

16:50 HK 1 Fauske/Sprint - Overhalla

17:40 HK 1 Åga IL - Tverlandet 1

17:40 HK 2 Rørvik - Hållingen

18:30 HK 2 Namsos 1 - Steigen SK

19:20 HK 1 Namsos IL - 2 - Sandnessjøen

19:20 HK 2 Saltdalskam. 1 - Gullvikmoen

20:10 HK 1 Selfors UL - Overhalla

20:10 HK 2 Fauske/Sprint - Mosjøen 1

21:50 HK 2 Rana FK - Namsos 1

22:40 HK 2 Nidelv IL - Mosjøen 2

22:40 HK 1 Gullvikmoen - Steigen SK

Lørdag 22. juni

08:50 HK 1 Tverlandet 1 - Hållingen

09:40 HK 2 Nidelv IL - Rørvik

10:30 HK 1 Åga IL - Mosjøen 2

11:20 HK 1 Selfors UL - Sandnessjøen

11:20 HK 2 Fauske/Sprint - Namsos 2

12:10 HK 2 Overhalla - Mosjøen 1

12:10 HK 1 Rana FK - Saltdalskam. 1

13:00 HK 1 Tverlandet 1 - Nidelv IL

13:00 HK 2 Mosjøen 2 - Rørvik

13:50 HK 2 Namsos 1 - Gullvikmoen

14:40 HK 2 Steigen SK - Rana FK

14:40 HK 1 Namsos IL - 2 - Selfors UL

16:20 HK 2 Hållingen - Åga IL

17:10 HK 1 Mosjøen 2 - Tverlandet 1

17:10 HK 2 Gullvikmoen - Rana FK

18:00 HK 1 Mosjøen 1 - Namsos 2

18:50 HK 2 Saltdalskam. 1 - Namsos 1

18:50 HK 1 S.sjøen - Fauske/Sprint

19:40 HK 1 Rørvik - Tverlandet 1

19:40 HK 2 Åga IL - Nidelv IL

20:30 HK 2 Hållingen - Mosjøen 2

21:20 HK 2 Steigen SK - Saltdalskam. 1

21:20 HK 1 Overhalla - Sandnessjøen

22:10 HK 2 Selfors UL - Fauske/Sprint

Søndag 23. juni

08:00 HK 1 Overhalla - Namsos 2

08:00 HK 2 Mosjøen 1 - Selfors UL

08:50 HK 2 Hållingen - Nidelv IL

08:50 HK 1 Rørvik - Åga IL

11:20 HK 1 Nr 1 gruppe A - Beste treer

11:20 HK 2 Nr 1 gruppe C - Nr 2 gruppe C

12:10 HK 1 Nr 2 gruppe A - Nr 2 gr. B

12:10 HK 2 Nr 1 gr. B - Nest beste treer

13:50 HK 2 Semifinale

13:50 HK 1 Semifinale

15:30 HK 2 Bronsefinale

15:30 HK 1 Finale

Klasse D (G13) Fire puljer

Fredag 21. juni

17:40 Power Kolvereid - Olderskog

17:40 Frisk 3 Saltdalsk. - Tverlandet IL

17:40 Hertz Steigen SK - Mosjøen IL 2

18:30 Frisk 3 Åga IL - Grong IL

18:30 Power Fauske/Sprint 1 - Rørvik

19:20 Hertz Fauske/Sprint 2 - Overhalla

19:20 Frisk 3 Junkeren 1 - Sandnessj. 2

20:10 Hotell Milano Tverlandet IL - Olderskog

21:00 Hotell Milano Mosjøen IL 1 - Fauske/Spr 1

21:00 Frisk 3 Mosjøen IL 2 - Grong IL

21:20 Hertz Junkeren 2 - Selfors UL

22:00 Pizzabakeren Sandnessj. 2 - Steigen SK

22:10 Signal Fauske/Sprint 2 - Ørnes IL

22:10 Hertz Junkeren 1 - Åga IL

Lørdag 22. juni

08:00 Frisk 3 Sandnessjøen 1 - Kolvereid

08:00 Hotell Milano Grong IL - Steigen SK

08:50 Hertz S.sjøen 2 - Mosjøen IL 2

08:50 Hotell Milano Junkeren 2 - Mosjøen IL 1

08:50 Frisk 3 Selfors UL - Rørvik

09:40 Hertz Ørnes IL - Overhalla

09:40 Hotell Milano Bossmo/Ytt. - Fauske/Spr. 2

10:30 Hertz Tverlandet IL - Kolvereid

10:30 Hotell Milano Olderskog - Sandnessjøen 1

11:20 Hotell Milano Åga IL - Steigen SK

11:20 Hertz Junkeren 1 - Mosjøen IL 2

12:10 Hertz Mosjøen IL 1 - Selfors UL

12:10 Hotell Milano Fauske/Spr. 1 - Junkeren 2

13:00 Hertz Selbu BK - Fauske/Sprint 2

13:00 Hotell Milano Ørnes IL - Bossmo/Ytteren

13:50 Hotell Milano Sandnessj. 1 - Tverlandet IL

13:50 Hertz Kolvereid - Saltdalskam.

15:20 Hotell Milano Grong IL - Junkeren 1

16:20 Hertz Rørvik - Mosjøen IL 1

17:10 Hertz Overhalla - Selbu BK

17:45 Hotell Milano Selfors UL - Fauske/Sprint 1

18:40 Frisk 3 Olderskog - Saltdalskam

18:40 Hertz Steigen SK - Junkeren 1

19:15 Hotell Milano Åga IL - Sandnessjøen 2

19:40 Hertz Bossmo/Ytteren - Selbu BK

20:20 Frisk 3 Rørvik - Junkeren 2

21:20 Hotell Milano Mosjøen IL 2 - Åga IL

21:45 Hertz Sandnessjøen 2 - Grong IL

21:45 Hotell Milano Saltdalskam. - S.sjøen 1

22:10 Signal Overh. - Bossmo/Ytteren

22:15 Hertz Selbu BK - Ørnes IL

Søndag 23. juni

08:00 Frisk 3 Nr 1 gruppe A - Nr 2 gruppe D

08:00 Hertz Nr 1 gruppe C - Nr 2gruppe B

08:00 Hotell Milano Nr 1 gruppe D - Nr 2gruppe A

08:00 Power Nr 1 gruppe B - Nr 2gruppe C

10:10 Hertz Semifinale

10:30 Frisk 3 Semifinale

11:50 Hertz Bronsefinale

12:10 Frisk 3 Finale

Klasse E (G12)

Fredag 21. juni

19:20 Power Rørvik - Hattfjelldal

20:00 Power Leirfjord 2 - Fauske/Sprint

20:40 Pizzabakeren Hållingen - Sandnessjøen 2

Lørdag 22. juni

08:50 Power S.sjøen 1 - Gullvikmoen 1

09:30 Power Halsøy - Sømna

10:00 Pizzabakeren Leirfjord 1 - Selfors Stars

10:10 Power Leirfjord 2 - Rørvik

10:50 Power Fauske/Sprint - S.sjøen 2

12:10 Frisk 3 Gullvikmoen 1 - Halsøy

12:40 Retura Leirfjord 1 - Selbu BK

13:20 Signal Sømna - Overhalla

13:50 Power Saltdalskam. - Grong IL

14:00 Signal Rørvik - Fauske/Sprint

14:30 Power Brønnøysund - Olderskog 1

14:40 Signal Hållingen - Leirfjord 2

15:10 Power Nærøy IL - Namsos IL

15:20 Signal Hattfjelldal - S.sjøen 2

15:50 Power Olderskog 1 - Leirfjord 1

16:00 Signal Gullvikmoen 1 - Steigen

16:40 Signal Selbu BK - Selfors Stars

17:10 Power Halsøy - Sandnessjøen 1

17:20 Signal Overhalla - Gullvikmoen 1

17:50 Power Namsos IL - Grong IL

18:00 Hertz Olderskog 1 - Saltdalskam.

18:35 Hotell Milano Nærøy IL - Brønnøysund

18:50 Signal Olderskog 2 - Gullvikmoen 1

20:10 Signal Sandnessjøen 1 - Overhalla

20:10 Power Gullvikmoen 1 - Sømna

20:40 Pizzabakeren Hållingen - Hattfjelldal

20:50 Signal Steigen - Olderskog 2

21:30 Signal Selfors - Gullvikmoen 2

22:00 Reklamekam 1 Olderskog 1 - Namsos IL

Søndag 23. juni

08:00 Retura Selfors Stars - Steigen

08:40 Signal Sandnessjøen 2 - Leirfjord 2

08:50 Power Nærøy IL - Grong IL

09:20 Signal Br.sund - Saltdalskam.

09:30 Power Sømna - Sandnessjøen 1

10:00 Signal Steigen - Selbu BK

10:10 Power Overhalla - Halsøy

10:40 Hotell Milano Hattfjelldal - Leirfjord 2

10:50 Power Sandnessjøen 2 - Rørvik

10:40 Signal Fauske/Sprint - Hållingen

11:20 Retura Grong IL - Olderskog 1

11:30 Power Gullvikmoen 2 - Leirfjord 1

12:00 Power Selbu BK - Olderskog 2

12:00 Hotell Milano Saltdalskam. - Nærøy IL

12:10 Power Namsos IL - Brønnøysund

12:40 Hotell Milano Hattfjelldal - Fauske/Sprint

12:50 Power Rørvik - Hållingen

14:00 Power Gullvikmoen 2 - Selbu BK

14:00 Hotell Milano Grong IL - Brønnøysund

14:00 Frisk 3 Namsos IL - Saltdalskam.

14:00 Hertz Olderskog 1 - Nærøy IL

Klasse F (G11)

Fredag 21. juni

19:20 Retura Hållingen - Brønnøysund

20:00 Reklamekam 1 Bangsund IL - Finneid IL

20:00 Pizzabakeren Nordstranda 2 - Halsøy

22:00 Reklamekam 1 Hållingen - Nordstranda 2

Lørdag 22. juni

08:00 Reklamekam 1 Olderskog 1 - Rana FK 2

08:00 Reklamekam 2 Halsøy - Brønnøysund

08:00 Retura Nordstranda 2 - Bangsund

08:00 Reklamekam 1 Olderskog 1 - Rana FK 2

08:40 Retura Grong IL - Olderskog 2

09:20 Reklamekam 2 Valnesfjord - Bodø/Glimt 4

10:00 Reklamekam 2 Bangsund IL - Hållingen

10:00 Retura Br.sund - Nordstranda 2

10:40 Reklamekam 2 Rana FK 2 - Sandnessjøen 2

10:40 Pizzabakeren Bodø/Glimt 1 - Olderskog 1

10:40 Retura Namsos IL - Sømna IL

11:20 Pizzabakeren Bodø/Glimt 2 - Grong IL

11:20 Reklamekam 1 Olderskog 2 - Steigen SK

12:00 Reklamekam 2 Finneid IL - Nordstranda 2

12:00 Pizzabakeren Halsøy - Hållingen

12:40 Reklamekam 2 Mosjøen - Bodø/Glimt 3

12:40 Signal Selbu BK - Valnesfjord

13:20 Reklamekam 1 Klompen FK - Rørvik

13:20 Reklamekam 2 S.sjøen 1 - Fauske/Sprint

13:20 Pizzabakeren Bodø/Glimt 4 - Rana FK 1

13:20 Retura Nordstranda 1 - Hattfjelldal

14:00 Retura Rana FK 2 - Namsos IL

14:00 Pizzabakeren Bodø/Glimt 1 - Sømna IL

14:40 Pizzabakeren Olderskog 1 - S.sjøen 2

14:40 Hotell Milano Finneid IL - Brønnøysund

15:20 Pizzabakeren Rørvik - Fauske/Sprint

16:00 Reklamekam 2 Mosjøen - Sandnessjøen 1

16:10 Hotell Milano Bangsund IL - Halsøy

16:40 Retura Steigen SK - Bodø/Glimt 2

16:40 Pizzabakeren Grong IL - Selfors UL

17:20 Retura Klompen FK - Bodø/Gl. 3

18:00 Retura Sandnessjøen 2 - Sømna

18:30 Power Selbu BK - Hattfjelldal

18:40 Retura Bodø/Glimt 1 - Namsos IL

18:40 Reklamekam 2 Brønnøys. - Bangsund IL

19:10 Power Hållingen - Finneid IL

20:40 Reklamekam 1 Rana FK 1 - Hattfjelldal

20:40 Reklamekam 2 Selbu BK - Nordstranda 1

20:50 Retura Selfors UL - Bodø/Glimt 2

21:20 Reklamekam 2 Finneid IL - Halsøy

Søndag 23. juni

08:00 Reklamekam 1 Bodø/Gl 4 - Nordstranda 1

08:00 Reklamekam 2 Valnesfjord - Rana FK 1

08:40 Reklamekam 1 Olderskog 2 - Selfors UL

08:40 Retura Rørvik - Sandnessjøen 1

08:40 Reklamekam 2 Mosjøen - Klompen FK

08:40 Pizzabakeren Fauske/Spr - Bodø/Glimt 3

09:20 Retura Sømna IL - Olderskog 1

10:00 Reklamekam 1 Rana FK 1 - Selbu BK

10:00 Pizzabakeren Namsos IL - Sandnessj.2

10:00 Reklamekam 2 Rana FK 2 - Bodø/Glimt 1

10:40 Retura Steigen SK - Grong IL

10:40 Pizzabakeren Sandnessjøen 1 - Klompen

10:40 Reklamekam 1 Bodø/Glimt 3 - Rørvik

10:40 Reklamekam 2 Fauske/Sprint - Mosjøen

11:20 Signal Bodø/Glimt 2 - Olderskog 2

12:00 Reklamekam 2 Hattfjelldal IL - Valnesfjord

12:00 Retura Nordstranda 1 - Rana FK 1

12:00 Reklamekam 1 Bodø/Glimt 4 - Selbu BK

12:40 Retura Namsos IL - Olderskog 1

12:40 Reklamekam 1 Sømna IL - Rana FK 2

12:40 Reklamekam 2 S.sjøen 2 - Bodø/Glimt 1

12:40 Signal Selfors UL - Steigen SK

12:40 Pizzabakeren Rørvik - Mosjøen

13:20 Signal Bodø/Glimt 3 - S.sjøen 1

14:00 Retura Fauske/Spr. - Klompen FK

14:00 Pizzabakeren Nordstranda 1 - Valnesfjord

14:00 Reklamekam 1 Hattfjelldal - Bodø/Glimt 4

Klasse G (J15-16)

Fredag 21. juni

17:40 HSB Halsøy 2 (J15) - Leirfjord

20:10 HSB Gruben IL - Brønnøysund

21:00 H Gullvikmoen (J15) - Selfors UL (J15)

Lørdag 22. juni

10:40 HSB Halsøy 2 (J15) - Gullvikmoen (J15)

10:40 O Leirfjord - Selfors UL (J15)

12:20 O Gruben IL - Selbu BK

12:20 HSB Brønnøysund - Halsøy 1

14:00 HSB Selfors UL (J15) - Halsøy 2 (J15)

14:50 O Leirfjord - Gullvikmoen (J15)

18:10 O Selbu BK - Halsøy 1

20:40 HSB Selbu BK - Brønnøysund

21:30 HSB Halsøy 1 - Gruben IL

Søndag 23. juni

08:50 HSB Nr 1 gruppe A - Nr 4 gruppe B

08:50 O Nr 2 gruppe A - Nr 3 gruppe B

09:40 H Nr 2 gruppe B - Nr 3 gruppe A

09:40 HSB Nr 1 gruppe B - Nr 4 gruppe A

12:10 HSB Semifinale

12:10 O Semifinale

14:40 O Bronsefinale

14:40 HSB Finale

DE MINSTE SPILLER 3v3: Banene for 3v3 ligger tett i tett på Kipermoen. Alle spillerne under 10 år spiller tre mot tre, og det er flest lag i mini gutter og jenter sju år. De andre klassene er mini jenter 8, 9 og 10 år og mini gutter 8, 9 og 10 år. Kampoppsettet for disse klassene finner du på Kippermocupens hjemmesider.

DE MINSTE SPILLER 3v3: Banene for 3v3 ligger tett i tett på Kipermoen. Alle spillerne under 10 år spiller tre mot tre, og det er flest lag i mini gutter og jenter sju år. De andre klassene er mini jenter 8, 9 og 10 år og mini gutter 8, 9 og 10 år. Kampoppsettet for disse klassene finner du på Kippermocupens hjemmesider.

Klasse J (J14)

Fredag 21. juni

21:00 HK 1 Spillum IL - Overhalla

21:00 HK 2 Steigen SK - Halsøy

21:50 HK 1 Rørvik - Finneid IL

Lørdag 22. juni

08:50 HK 2 Tverlandet IL - Spillum IL

09:40 HK 1 Steigen SK - Rørvik

10:30 HK 2 Skonseng UL - Overhalla

13:50 HK 1 Finneid IL - Steigen SK

15:30 HK 1 Spillum IL - Skonseng UL

15:30 HK 2 Overhalla - Tverlandet IL

16:20 HK 1 Halsøy - Rørvik

18:00 HK 2 Skonseng UL - Tverlandet IL

20:30 HK 1 Finneid IL - Halsøy

Søndag 23. juni

09:40 HK 2 Nr 1 gruppe A - Nr 4 gruppe B

09:40 HK 1 Nr 2 gruppe A - Nr 3 gruppe B

10:30 HK 2 Nr 2 gruppe B - Nr 3 gruppe A

10:30 HK 1 Nr 1 gruppe B - Nr 4 gruppe A

13:00 HK 1 Semifinale

13:00 HK 2 Semifinale

14:40 HK 1 Bronsefinale

14:40 HK 2 Finale

Klasse K (J13)

Fredag 21. juni

16:50 Power Dønna - Sømna

17:40 Hotell Milano Gruben IL - Gullvikmoen 1

17:40 Signal Gullvikmoen 2 - Sandnessjøen

18:50 Signal Rørvik - Hållingen

19:20 Hotell Milano Sverresborg - Hattfjelldal

19:40 Signal Leirfjord - Spillum IL

20:10 Frisk 3 Halsøy 1 - Saltdalskam.

20:10 Hertz Fauske/Sprint - Brønnøysund

20:40 Power Gruben IL - Dønna

21:20 Signal Kolvereid - Sandnessjøen

21:30 Frisk 3 Bossmo/Ytteren - Rørvik

22:15 Signal Gullvikmoen 2 - Fauske/Sprint

22:20 Power Spillum IL - Sverresborg

Lørdag 22. juni

08:00 Signal Kolvereid - Gullvikmoen 2

09:40 Signal Sandnessjøen - Brønnøysund

09:40 Frisk 3 Hållingen - Bossmo/Ytteren

10:30 Frisk 3 Saltdalskam. - Rørvik

11:20 Frisk 3 Sømna - Selbu BK

11:30 Power Hattfjelldal IL - Leirfjord

11:50 Signal Halsøy 2 - Sverresborg

12:20 Power Halsøy 1 - Bossmo/Ytteren

13:40 Frisk 3 Gullvikmoen 1 - Selbu BK

14:30 Frisk 3 Sømna - Gruben IL

14:40 Hertz Hattfjelldal IL - Halsøy 2

15:20 Frisk 3 Saltdalskam. - Hållingen

15:30 Hertz Fauske/Sprint - Sandnessj.

16:10 Frisk 3 Brønnøysund - Kolvereid

16:55 Hotell Milano Halsøy 2 - Spillum IL

17:00 Frisk 3 Dønna - Gullvikmoen 1

17:50 Frisk 3 Rørvik - Halsøy 1

18:00 Signal Sverresborg - Leirfjord

19:30 Frisk 3 Bossmo/Ytt - Saltdalskam.

20:00 Retura Selbu BK - Gruben IL

20:05 Hotell Milano Spillum IL - Hattfjelldal

20:55 Hotell Milano Leirfjord - Halsøy 2

20:55 Hertz Hållingen - Halsøy 1

21:10 Frisk 3 Br.sund - Gullvikmoen 2

21:30 Power Gullvikmoen 1 - Sømna

22:00 Frisk 3 Fauske/Sprint - Kolvereid

22:20 Power Selbu BK - Dønna

Søndag 23. juni

08:50 Hotell Milano Nr 1 gr A - Nr 2 gr D

08:50 Frisk 3 Nr 1 gr D - Nr 2 gruppe A

08:50 Hertz Nr 1 gruppe B - Nr 2 gruppe C

09:40 Frisk 3 Nr 1 gruppe C . Nr 2 gruppe B

11:00 Hertz Semifinale

11:20 Frisk 3 Semifinale 3

12:40 Hertz Bronsefinale

13:00 Frisk 3 Finale

Klasse L (J12)

Fredag 21. juni

17:20 Reklamekam 2 Fauske/Sprint - Tjalg

17:20 Pizzabakeren S.sjøen - Saltdalskam.

18:40 Reklamekam 2 Halsøy - Steigen SK

18:40 Reklamekam 1 Korgen IL - Overhalla

18:40 Pizzabakeren Grong IL - Gullvikmoen 1

19:20 Pizzabakeren Bossmo/Ytteren - Tjalg

19:20 Reklamekam 1 Fauske/Sprint - S.sjøen

19:20 Reklamekam 2 Saltdalskam. - Gullvikm. 2

20:00 Reklamekam 2 Rørvik - Finneid IL

21:20 Reklamekam 1 Korgen IL - Steigen SK

21:20 Pizzabakeren Halsøy - Grong IL

21:50 Hotell Milano Gullvikmoen 2 - Rørvik

Lørdag 22. juni

08:40 Reklamekam 1 Overhalla - Grong IL

09:20 Retura Bossmo/Ytteren - S.sjøen

09:20 Pizzabakeren Fauske/Spr. - Saltdalskam.

09:20 Reklamekam 1 Finneid IL - Gullvikmoen 2

10:00 Reklamekam 1 Halsøy - Korgen IL

10:30 Signal Gullvikmoen 1 - Steigen SK

11:10 Signal Rørvik - Tjalg

12:00 Reklamekam 1 Finneid IL - Bossmo/Ytteren

13:10 Power Overhalla - Gullvikmoen 1

14:00 Reklamekam 2 Grong IL - Korgen IL

16:00 Retura Tjalg - Finneid IL

16:00 Reklamekam 1 Gullvikmoen 2 - Fauske/Sp

16:30 Power Sandnessjøen - Rørvik

16:40 Reklamekam 2 Saltdalskam. - Bossmo/Ytt

17:20 Reklamekam 1 Overhalla - Halsøy

17:20 Reklamekam 2 Steigen SK - Grong IL

17:20 Pizzabakeren Gullvikmoen 1 - Korgen IL

18:40 Reklamekam 1 Finneid IL - Fauske/Sprint

19:20 Pizzabakeren Gullvikmoen 1 - Halsøy

19:20 Reklamekam 2 Tjalg - Saltdalskam.

19:20 Retura Bossmo/Ytteren - Rørvik

19:20 Reklamekam 1 Gullvikmoen 2 - S.sjøen

20:00 Pizzabakeren Steigen SK - Overhalla

Klasse M (J11)

Fredag 21. juni

18:00 Reklamek. 2 Sandnessj. - Saltdalskam.

18:00 Retura Olderskog - Bossmo/Ytt

18:00 Reklamekam 1 Rørvik 1 - Beitstad FK

20:00 Retura Rørvik 1 - Sandnessjøen

20:40 Reklamek. 2 Namsos IL - Bossmo/Ytter.

20:40 Retura Saltdalskam. - Grønnåsen 1

20:40 Reklamekam 1 Beitstad FK - Olderskog

Lørdag 22. juni

08:40 Reklamekam 2 Beitstad FK - Saltdalskam.

10:40 Reklamekam 1 Rørvik 1 - Namsos IL

11:20 Reklamekam 2 Rana FK - Klompen FK

11:20 Retura Rørvik 2 - Overhalla

12:00 Retura Grønnåsen 1 - Sandnessj.

12:40 Pizzabakeren Beitstad FK - Namsos

12:40 Reklamekam 1 Saltdalskam. - Olderskog

14:00 Reklamekam 1 Klompen FK - Overhalla

14:40 Reklamekam 1 Sandnessj. - Bossmo/Ytt.

14:40 Retura Namsos IL - Saltdalskam.

14:40 Reklamekam 2 Olderskog - Rørvik 1

15:20 Reklamekam 1 Halsøy - Rana FK

15:20 Reklamekam 2 Valnesfjord - Tjalg

15:20 Retura Grønnåsen 2 - Rørvik 2

16:00 Pizzabakeren Grønnåsen 1 - Beitstad FK

16:40 Reklamekam 1 Bossmo/Ytteren - Rørvik 1

18:00 Reklamekam 1 Valnesfjord - Klompen FK

18:00 Reklamekam 2 Halsøy - Tjalg

18:00 Pizzabakeren Sandnessjøen - Olderskog

18:40 Pizzabakeren) Bossmo/Ytt. - Grønnåsen 1

20:00 Reklamekam 2 Rørvik 2 - Valnesfjord

20:00 Reklamekam 1 Halsøy - Grønnåsen 2

21:20 Reklamekam 1 Namsos IL - Grønnåsen 1

Søndag 23. juni

09:20 Reklamekam 1 Tjalg - Klompen FK

09:20 Pizzabakeren Overhalla - Grønnåsen 2

09:20 Reklamekam 2 Valnesfjord - Rana FK

11:20 Reklamekam 1 Grønnåsen 2 - Rana FK

11:20 Pizzabakeren Rørvik 2 - Halsøy

11:20 Reklamekam 2 Overhalla - Tjalg

13:20 Reklamekam 1 Tjalg - Grønnåsen 2

13:20 Pizzabakeren Klompen FK - Halsøy

13:20 Retura Rana FK - Rørvik 2

13:20 Reklamekam 2 Overhalla - Valnesfjord

Artikkeltags