173 stilte til start i HSB cup 4 og 74 på cuprenn på Emilmyra - her er full resultatliste

Fra cuprennet på Emilmyra.

Fra cuprennet på Emilmyra. Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Tirsdag kveld er som vanlig skirenn-kveld. I dag har det vært HSB-cup 4 på Skillevollen, og cuprenn på Emilmyra

Deltagere på HSB-cup 4:

Gutter 7 år

Oliver Aasen; Isak Johan Alte; Sander Hugvik Andersen; Sivert Børli-Mellingen; Viljar Fagerli; Oliver Solli Høyen; Casper Knudsen Kvernemo; Daniel Lind; Emil Moen; Sebastian Høgseth Ranum; Ask Reinfjell-Nordlund; Isak Leander B. Sletvik

Jenter 7 år

Mie Einmo Hermansen; Emily Ruud-Rønning; Agnes Elstad Røsvoll; Elvira Sorsell

Gutter 6 år

Johannes Abelsen; Emil Fjeld Kristensen; Johan Lantz-Juløy; Matheo Mikalsen; Sivert Mikalsen; Theo Olsen; Trym Othelius Eivik Pedersen; Eskil Sandhei Stanghelle

Jenter 6 år

Frida Hugdal Fordelsen; Amanda Haustreis; Martine Arneberg Jensen; Malin Elvira Keim; Thea Kristiansen; Mali Leonhardsen; Maren Pedersen; Mari Svidal

Gutter 5 år

Julian Amundsen; Sindre Hugvik Andersen; Mathias Johan Storvik Arntsen; Tinus Bang-Bratland; Oscar Bergersen; Sander Derås-Brendberg; Sander Espenes; Loke Ramstad Hillestad; Liam Solli Høyen; Tian Renatesønn Johansen; Øyvind Johan Karlsen Kvitnes; Ask Karoliussen; Håkon Brekke Klaudiussen; Lukas Leonhardsen; Jakob Nyhus Michaelsen; Anton Nilsen Midtstraum; Jakob Moe; Jacob Nikolaisen; Iver Riksvold; Filip Ruud-Rønning; Marius Iversen Selfors; Isak Aasebøstøl Øie; Iver Aasebøstøl Øie

Jenter 5 år

Elise Aasen; Eldri Olsen Bjørn; Linea Gruben Brennesvik; Lilly Børli-Mellingen; Leah Marie Wright Jacobsen; Adelia Høgås Johansen; Maja Kjerrvang; Oda Kristensen; Emilie Pedersen; Nora Reinfjell-Nordlund; Tale Reinfjell-Nordlund; Emmy Elstad Røsvoll; Marie Tangen; Jenny Vold Varem; Sanne Vestvold

Gutter 10 år

Ole-Jakob Aas; Iver August Bergli; Leo Grønbech Bjerkadal; Julian Fagerli; Emrik Falstad; Isak Svarttjønneng Johansen; Elias Selnes

Jenter 10 år

Mina Andersen; Isa Bjørkmo Eliassen; Maria Irgum; Helene Arneberg Jensen; Tamara Joelsen; Nora Lindseth; Mie Steinmo; Silje Kolås Thørnqvist

Gutter 9 år

Adam Amundsen; Lucas Grønbech Bjerkadal; Isak Dahle-Johansen; Noah Andre Fjelldalselv; Sondre Fjellheim; Magnus Kvitnes; Gabriel Mikalsen; Edvin Sivertsen Rølvåg; Simon Salomonsen

Jenter 9 år

Sanne Mellingen Hagen; Aurora Robinsdatter Johansen; Maja Amalie B. Sletvik; Ingrid Lina Sorsell

Gutter 8 år

Jakob Antonsen; Millian Bang-Bratland; Teo Brage-Eriksen; Sondre Irgum; Niklas Bang Johansen; Isak Karoliussen; Isak Kjerrvang; Fredrik Teigen Nygård; Leander Riksvold; Sondre Iversen Selfors; Henrik Sandhei Stanghelle; Markus Steinmo; Helmer Fjelldahl Svendsen; Sindre Vestvold; Adam Hamre Østvik

Jenter 8 år

Mathea Olivia Øverheim Aag; Irene Antonsen; Vilde Brekke Klaudiussen; Mathilde Frøysa Krokstrand; Martine Nerdal; Emma Selnes; Martine Steinan; Johanna Tangen; Mille Gabrielsen Trulsen

Gutter 11 år

1) Viljar Fjellheim, 6:14; 2) Erik Leiråmo, 7:18; 3) Sondre Steinan, 8:04; 4) Vegar Svaleng, 8:28; 5) Emil Aas, 8:59; 6) Sander Elias Fjelldalselv, 9:01; 7) Peder Røsvoll Aleksandersen, 9:47; 8) Aleksander Antonsen, 10:20

Jenter 11 år

1) Agnes Sivertsen Rølvåg, 9:02; 2) Caroline Knudsen Kvernemo, 13:01; 3) Selma Kristiansen, 16:09; 4) Mia Jenssen, 16:10

Gutter 12 år

1) Emilian Falstad, 6:24; 2) Lars Krane, 6:49; 3) Leo Fjellheim, 7:34

Gutter 13 år

1) Iver Leiråmo, 9:36

Jenter 13 år

1) Tuva Andersen, 23:52

Gutter 14 år

1) Emil Kristoffer Bergli, 14:25; 2) Oliver Larsen, 16:47

Jenter 14 år

1) Maria Krane, 15:18; 2) Ida Hagen, 23:53

Gutter 16 år

1) Preben Horven, 12:28

Gutter 15 år

1) Eirik Irgum, 15:52; 2) Birk Fjellheim, 16:25; 3) Johan Olav Snefjellå, 16:44

Jenter 15 år

1) Oda Leiråmo, 15:09

Åpen klasse menn 5km

1) Mathias Hamre Østvik, 13:25; 2) Jesper Andersen, 13:57; 3) Lars Solli, 15:07; 4) Jostein Bakken, 15:08; 5) Ron Selnes, 15:58; 6) Morten Lind, 16:33; 7) Egil Fjellheim, 16:40; 8) Espen Bergli, 16:41; 9) Arne-Martin Lantz-Juløy, 17:07; 10) Harald Hagen, 17:28; 11) Jørgen Solli, 17:43; 12) Bjørn Soleglad, 17:50; 13) Trond Snefjellå, 18:19; 14) Bjørn Dalskjær Krstiansen, 19:23; 15) Ole Asbjørn Solli, 19:29

Åpen klasse kvinner 5km

1) Doris Stien Kaspersen, 18:24

Menn 10km

1) Rolf Einar Jensen, 24:22; 2) Magnus Beyer Brattli, 26:16; 3) Stian Lamo, 27:53; 4) Vegard Nerdal, 27:58; 5) Kristoffer Rundhaug, 28:14; 6) Eivind Hansen, 28:31; 7) Haakon Bjerkadal, 28:32; 8) Sten Frode Kristoffersen, 29:11; 9) Vegard Åsland Sørensen, 31:35

Deltagerliste fra rennet på Emilmyra:

G og J 6år og yngre Liten løype
 

PlassStart   Tid
 0001Mathias MediåSkonseng UL  
 0002Casper MathisenSkonseng UL  
 0003Lotte Birgitte HøgliSkonseng UL  
 0004Emrik A Langfjell SolvangSkonseng UL  
 0006Live Pauline L PedersenSkonseng UL  
 0007Elena KnudsenSkonseng UL  
 0009Sara SkuggheiSkonseng UL  
 0010Othelie Langfjell SolvangSkonseng UL  
 0011Live W NyjordetSkonseng UL  
 0012Tobias Brekke RasmussenSkonseng UL  
 0013Lars-Petter Berg- OlsenSkonseng UL  
 0014Johanne LangvannSkonseng UL  
 0015Kristoffer Emil JamtliSkonseng UL  
 0017Eva WestmanSkonseng UL  
 0018Håkon Loftfjell-KjelenSkonseng UL  
 0021Andreas BonsaksenSkonseng UL  
 0022Oskar StrandjordSkonseng UL  
 0023Jonas StrømsnesSkonseng UL  
 0025Matheo Z KrokstrandSkonseng UL  
 0027Vilde Hermin WedvikSkonseng UL  
 0028Linas Sletten RøssvollSkonseng UL  
 0030Otine WestmanSkonseng UL  
 0031Andreas Nikolai JamtliSkonseng UL  
 0032Jørgen Emil ChristensenSkonseng UL  
 0033Leon W NyjordetSkonseng UL  
 0034Erika MathisenSkonseng UL  
 0035Mailin GrongstadSkonseng UL  
 0036Ane Othelia SlettengSkonseng UL  
 0037Milde Sletten RøssvollSkonseng UL  
 0038Sienna Rostad HenriksenSkonseng UL  
 0039Celine MathisenSkonseng UL  
 0040Petrine LangfjellSkonseng UL  


 

40 påmeldte. 40 startet. 32 resultater.
 

Jenter og gutter 7 år 1 km
 

PlassStart   Tid
 0044Frøydis HellandSkonseng UL  
 0046Henning Johansen OlsenSkonseng UL  
 0047Tor Mikkel Gipling NorumSkonseng UL  
 0049Kristianne LangvannSkonseng UL  
 0050Millian A KrokstrandSkonseng UL  
 0051Sofie Loftfjell-KjelenSkonseng UL  
 0052Bendik StrandjordSkonseng UL  
 0053Hedda Sofie OlsenSkonseng UL  
 0054Linea Brekke RasmussenSkonseng UL  
 0056Theo Alxander MathisenSkonseng UL  


 

17 påmeldte. 17 startet. 10 resultater.
 

Gutter og Jenter 8 år 1 km
 

PlassStart   Tid
 0059Hilmar SætermoSkonseng UL  
 0060Martin MediåSkonseng UL  
 0063Emil FagerdalSkonseng UL  
 0065Gøran OlsenSkonseng UL  
 0066Erling Malmhaug AngelsenSkonseng UL  


 

9 påmeldte. 9 startet. 5 resultater.
 

Gutter og Jenter 9 år 2 km
 

PlassStart   Tid
 0067Malin ElvebakkSkonseng UL  
 0069Peder Røssvoll AndersenSkonseng UL  
 0070Kristian HellandSkonseng UL  
 0071Ådne Seljeli RøsdalSkonseng UL  


 

5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater.
 

Gutter og Jenter 11 år 2 km
 

PlassStart   Tid
10077Odin ArnesenSkonseng UL08.46 
20076Åsa-Kristin Berg OlsenSkonseng UL09.2600.40
30073Aron KjelenSkonseng UL10.5602.10
40072Marie FordelsenSkonseng UL12.4804.02
50074Hedda HågensenSkonseng UL16.0107.15


 

6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.
 

Gutter og Jenter 10 år 2 km
 

PlassStart   Tid
10081Ane E Sollien-RøssvollSkonseng UL09.13 
20079Iver Johan BørsheimSkonseng UL09.3300.20
30080Kristine Lovise AndersenSkonseng UL10.4901.36
40083Trym Ægir HansenSkonseng UL13.3004.17


 

7 påmeldte. 7 startet. 4 resultater.
 

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km
 

PlassStart   Tid
10089Kasper KalkenbergSkonseng UL08.05 
20088Rikke KalkenbergSkonseng UL08.4000.35
30092Kristine S IngebrigtsenSkonseng UL09.2501.20
40091Tobias WestmanSkonseng UL09.4501.40


 

5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater.
 

Gutter og Jenter 14 år 2,7 km
 

PlassStart   Tid
10093Håkon PruglheiSkonseng UL15.00 


 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
 

Fellesstart 15 år og eldre 5 km med tidtakning
 

PlassStart   Tid
10105Ludvik PruglheiSkonseng UL15.24 
20104Tommy HågensenSkonseng UL15.3000.06
30095Espen KalkenbergSkonseng UL15.4200.18
40101Adrian Fallhei TronesSkonseng UL16.2200.58
50103Torstein MyhreSkonseng UL18.1802.54
60094Bjørn IngebrigtsenSkonseng UL19.0103.37
70098Jenny-Marie MyhreSkonseng UL19.1203.48
80102Hallvard S KorsvikSkonseng UL20.4205.18
90096Simon S KorsvikSkonseng UL21.0405.40


 

12 påmeldte. 12 startet. 9 resultater.
 

Artikkeltags