186 gikk HSB-cup. Her er navnet på alle med tidene til de eldste

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Resultater fra HSB Cup 1 - 2018 06.02.2018 Det var totalt 186 startende.

Arr: Bossmo & Ytteren IL

Gutter 7 år: Isak Johan Alte; Sander Hugvik Andersen; Isak Leander B.sletvik; Sivert Børli-Mellingen; Viljar Fagerli; Oliver Solli Høyen; Nikolai Lindseth; Marius Soleglad; 

Jenter 7 år: Maja Elise Storvik Arntsen; Live Hansen; Maja Lian Hansen; Mie Einmo Hermansen; Eira Jamtli-Nilsskog; Tuva Emerentze Eivik Pedersen; Emily Ruud-Rønning; Elvira Sorsell; 

Gutter 6 år: Johannes Abelsen; Alexander Eldorsen; Emil Fjeld Kristensen; Johan Lantz-Juløy; Matheo Mikalsen; Sivert Mikalsen; Theo Olsen; Trym Othelius Eivik Pedersen; Valter Rygh; Eskil Sandhei Stanghelle; 

Jenter 6 år: Tiril Alida Bjellånes; Frida Hugdal Fordelsen; Amanda Haustreis; Anna Helleberg; Martine Arneberg Jensen; Liv Kao Forbord; Malin Elvira Keim; Thea Kristiansen; Emma Leirbekkhei; Mali Leonhardsen; Maren Pedersen; Amanda Salamonsen; Mari Svidal; Freidis Steinmo Vonstad; Ida Aasebøstøl Øie; Mathea Øyjord; 

Gutter 5 år: Julian Amundsen; Sindre Hugvik Andersen; Mathias Johan Storvik Arntsen; Tinus Bang-Bratland; Oscar Bergersen; Sander Derås-Brendberg; Magnus Djønne; Sander Espenes; Greger Hansen; Håkon Helleberg; Leon Pettersen Høgås; Simon Bang Johansen; Tian Renatesønn Johansen; Øyvind Johan Karlsen Kvitnes; Håkon Brekke Klaudiussen; Lukas Leonhardsen; Henry Mellingen Loftfjell; Anton Nilsen Midtstraum; Jakob Moe; Jacob Nikolaisen; Iver Riksvold; Filip Ruud-Rønning; Elliot Walseth; Isak Aasebøstøl Øie; Vetle Hamre Østvik; 

Jenter 5 år: Emilie Lysfjord Arnes; Tilje Brage-Eriksen; Linea Gruben Brennesvik; Lilly Børli-Mellingen; Mia Dahle-Johansen; Linnea Hansen Gaup; Adelia Høgås Johansen; Maja Kjerrvang; Anna Frøysa Krokstrand; Emilie Pedersen; Pernille Rygh; Emmy Elstad Røsvoll; Marie Tangen; Jenny Vold Varem; 

Gutter 10 år: Ole-Jakob Aas; Iver August Bergli; Leo Grønbech Bjerkadal; Julian Fagerli; Emrik Falstad; William Hansen; Isak Svarttjønneng Johansen; Ivar Lillevik Kolden; Eirik Kristoffersen; Albert Lantz-Juløy; Fredrik Müller; Elias Selnes; 

Jenter 10 år: Mina Andersen; Leah Elise Pettersen Høgås; Maria Irgum; Helene Arneberg Jensen; Tamara Joelsen; Nora Lindseth; Matilde Soleglad; Mie Steinmo; Ane Stormdalshei; Silje Kolås Thørnqvist;  Gutter 9 årAdam Amundsen; Nicholas Lysfjord Arnes; Lucas Grønbech Bjerkadal; Isak Dahle-Johansen; Noah Andre Fjelldalselv; Magnus Kvitnes; Gabriel Mikalsen; Simon Salomonsen; 

Jenter 9 år: Sanne Mellingen Hagen; Aurora Robinsdatter Johansen; Maja Amalie B. Sletvik; Ingrid Lina Sorsell; 

Gutter 8 år: Jakob Antonsen; Millian Bang-Bratland; Teo Brage-Eriksen; Emil Djønne; Sondre Irgum; Markus Johan Wright Jacobsen; Niklas Bang Johansen; Isak Karoliussen; Isak Kjerrvang; Sverre Lillevik Kolden; Emil Olai Leirbekkhei; Fredrik Teigen Nygård; Leander Riksvold; Henrik Sandhei Stanghelle; Markus Steinmo; Helmer Fjelldahl Svendsen; Bendik Zahl-Pettersen; Adam Hamre Østvik; Theodor Øyjord; 

Jenter 8 år: Irene Antonsen; Sandra Hansen; Vilde Brekke Klaudiussen; Mathilde Frøysa Krokstrand; Sofie Log; Martine Nerdal; Emma Selnes; Martine Steinan; Johanna Tangen; 

Gutter 11 år: 1) Viljar Fjellheim, 7:36; 2) Sondre Steinan, 9:15; 3) Vegar Svaleng, 10:06; 4) Sander Elias Fjelldalselv, 10:47; 5) Emil Aas, 10:51; 6) Aleksander Antonsen, 11:18; 7) Peder Røsvoll Aleksandersen, 11:24; 

Jenter 11 år: 1) Selma Kristiansen, 15:36; 2) Mia Jenssen, 15:37;  Gutter 12 år1) Lars Krane, 7:24; 2) Emilian Falstad, 7:35; 3) Leo Fjellheim, 7:37; 4) Victor Soleglad, 9:09; 

Gutter 14 år: 1) Stein Deinboll Markås, 9:51; 

Gutter 16 år: 1) Preben Horven, 13:25;  Gutter 15 år1) Birk Fjellheim, 14:39; 2) Sigurd Nilsen, 14:50; 3) Johan Olav Snefjellå, 18:49; 

Jenter 15 år: 1) Oda Leiråmo, 17:15; 

Åpen klasse menn 5km: 1) Jesper Andersen, 15:25; 2) Lars Solli, 15:31; 3) Brage Kleven, 16:07; 4) Egil Fjellheim, 16:23; 5) Jostein Bakken, 17:12; 6) Ron Selnes, 17:16; 7) Viktor Fjellheim, 17:25; 8) Jørgen Solli, 17:39; 9) Bjørn Soleglad, 18:15; 10) Arne-Martin Lantz-Juløy, 19:09; 11) Trond Snefjellå, 19:29; 12) Ole Asbjørn Solli, 20:10; 13) Espen Bergli, 20:11; 14) Andreas Eriksen, 20:31; 15) Bjørn Dalskjær Krstiansen, 21:36; 16) Harald Hagen, 23:42;  Åpen klasse kvinner 5km1) Doris Stien Kaspersen, 18:47; 

Menn 10km: 1) Rolf Einar Jensen, 26:27; 2) Kristoffer Rundhaug, 29:53; 3) Sten Frode Kristoffersen, 30:37; 4) Vegard Nerdal, 31:57; 5) Jonas Hiller, 32:15; 6) Vegard Åsland Sørensen, 33:35; 7) Patrik Solvang, 33:43;

Se også opptak av vår sending her:

Artikkeltags