Slik gikk det i de forskjellige klassene under karatestevne

Talenter: Også de yngste fikk prøve seg. Her under kyndig veiledning av dommer Espen Karlsen.

Talenter: Også de yngste fikk prøve seg. Her under kyndig veiledning av dommer Espen Karlsen.

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra regionmesterskapet i karate i Mo i Rana 22. april.

Arr: Rana karateklubb

Kata Kvinner Eldre Barn 11 år

1. Joy Angelica Breivik (Rana Karateklubb)

2. Thea Jentoft Hagen (Bodø Karateklubb)

3. Melina C. Guttormsen (Rana Karateklubb)

Kata Kvinner Ungdom 12-13år.

1. Dounia El Ghami (Rana Karateklubb)

2. Leah Kristine Rasmussen (Rana Karateklubb)

3. Julia Sieminska (Rana Karateklubb)

Kata Menn Eldre Barn 11 år.

1. Christian Rasmussen (Bodø Karateklubb)

2. Benjamin Oppdahl Olsson (Bodø Karateklubb)

3. Maruis Westgaard (Rana Karateklubb)

3. Gabriel Wright Nilssen (Rana Karateklubb)

Kata Menn Ungdom/Kadett 12-15år.

1. Sander Fretheim Nygård (Rana Karateklubb)

2. Sebastian Hveding Trana (Byafossen Karate)

3. Jason Angelo Breivik (Rana Karateklubb)

Kumite Kvinner Eldre Barn 11år.

1. Melina C. Guttormsen (Rana Karateklubb)

2. Joy Angelica (Rana Karateklubb)

3. Thea Jentoft Hagen (Bodø Karateklubb)

Kumite Kvinner Senior Åpen.

1. Hanne Lill Sørø (Rørvik IL -  Karate)

2. Linda Wright (Rana Karateklubb)

Kumite Kvinner Ungdom/Kadett 12-15år Åpen.

1. Dounia El Ghami (Rana Karateklubb)

2. Leah Kristine Rasmussen (Rana Karateklubb)

3. Julia Sieminska (Rana Karateklubb)

Kumite Menn Eldre Barn 11år.

1. Marius Westgaard (Rana Karateklubb)

2. Gabriel Wright Nilssen (Rana Karateklubb)

3. Fredrik Hveding Trana (Byafossen Karate)

Kumite Menn Junior 16-17 år Åpen.

1. Julian Halsøy (Rana Karateklubb)

2. Mathias Moen Jakobsen (Rana Karateklubb)

Kumite Menn Kadett 14-15år +50kg.

1. Nikolai Kråkstad (Rana Karateklubb)

2. Sondre Krogh Bursvik (Rana Karateklubb)

3. Aksel Walla (Rana Karateklubb)

Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen Rekrutt.

1. Erik Arntsen (Salten Karateklubb)

2. Espen Andreas Fjærli (Rørvik IL - Karate)

Kumite Menn Ungdom/Kadett 12-15 år Åpen.

1. Nikolai Kråkstad (Rana Karateklubb)

2. Sondre Krogh Bursvik (Rana Karateklubb)

3. Aksel Walla (Rana Karateklubb)

Artikkeltags