Gå til sidens hovedinnhold

Her er samtlige resultater fra KM i feltskyting

Artikkelen er over 3 år gammel

Resultater fra KM felt søndre krets 2018, arrangert av Alteren Skytterlag 13. og 14. april.

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Marius Hagfors, Austerbygda  41/07, 2. Raymond Eliassen, Saltdal  40/07, 3. Morten Eriksen, Mosjøen  40/04, 4. Arnt Erik Aune, Beiarn  40/02, 5. Øyvind Abel, Grane  38/04, 6. Georg Storvik, Øvre Velfjord  36/02, 7. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  35/02, 8. Siv Svartisdal, Røvassdalen  30/01, 9. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  24/08, 10. Nils J. Johansen, Nesna  24/08, 10. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  24/12, 12. Arne Steinfjell, Alteren  24/07, 13. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  23/13, 14. Grete Ernstsen, Saltdal  22/08, 15. Espen Kirkesæther, Bodø Østre  22/10, 16. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  21/06, 17. Anders Heiberg Jakobsen, Bodø Østre  21/03, 17. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  21/03, 19. Lisa Kristina Nilsen, Dunderlandsdalen  19/06, 20. Tom Karlsen, Røvassdalen  19/09, 21. Arild Bjørge, Alteren  19/08, 22. Børge Søreng, Nesna  16/02, 23. Simen Sørhøy Bjørge, Alteren  12/03, 24. Marius Fellingfors, Grane  10/03, 25. Knut R Dalen, Hattfjelldal  09/00.

V55: 1. Frode Albertsen, Mosjøen  34/03, 2. Magnus Lund, Bodø Østre  33/05, 3. Svein Andreassen, Bodø Østre  33/03, 4. John Bernhard Kvandal, Grane  30/01, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  29/03, 6. John Gjølstad, Alteren  25/00, 7. Asmund O. Amundsen, Mo  22/07, 8. Verner Yttervoll, Nesna  22/06, 9. Bård Pedersen, Bodø Østre  21/04, 10. Terje Røstad, Fagervika  17/07, 11. Yngve Langfjell, Dunderlandsdalen  10/02.

J, 16-17 år: 1. Runar Tobiassen, Bodø Østre  41/08, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  40/04, 3. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  40/02, 4. Mathias Johan Rogne, Mosjøen  38/03, 5. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  37/00, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  19/08, 7. Benjamin Iversen Sletten, Alteren  19/05, 8. Lars Emil Røbergeng, Alteren  12/01.

ER, 14-15 år: 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  42/09, 2. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  42/08, 3. Mats Hjartland, Fagervika  42/07, 4. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  41/09, 5. Carl Konow, Nesna  41/08, 6. Tobias A. Huskebakk, Nesna  41/04, 7. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  27/15, 8. Sondre Nordheim, Røvassdalen  27/09.

R, 11-13 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  41/07, 2. Sander Haugbakken, Grane  36/03, 3. Sverre J G Ødegård, Alteren  35/01, 4. Isak Magnussen, Alteren  33/04, 5. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  18/04, 6. Ellen Østensen Winnem, Alteren  16/06.

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  41/07, 2. Lillian Herring, Austerbygda  41/05, 3. Aksel Skoglund, Beiarn  40/09, 4. Jan Erik Sørdal, Saltdal  40/06, 5. Kjell Hansen, Saltdal  27/11, 5. Eldor Jørgensen, Fagervika  27/15.

V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  42/10, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen  42/08, 3. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  41/06, 4. Torbjørn Fagervik, Fagervika  41/04, 4. Alf Tobiassen, Bodø Østre  41/04, 6. Terje Håkonsen, Beiarn  39/02, 7. Martin Yttervik, Alteren  28/18, 8. Trond Brennhaug, Grane  28/15, 9. Steinar Nilsen, Grane  27/14.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Marius Hagfors, Austerbygda  29/17, 2. Morten Eriksen, Mosjøen  29/07, 3. Raymond Eliassen, Saltdal  28/13, 4. Arnt Erik Aune, Beiarn  28/13, 5. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  27/13, 6. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  24/12, 7. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  23/13, 8. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  21/03, 9. Tom Karlsen, Røvassdalen  19/09.

Klasse 4: 1. Øyvind Abel, Grane  26/07, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen  25/14, 3. Nils J. Johansen, Nesna  24/08, 4. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  24/08, 5. Arne Steinfjell, Alteren  24/07, 6. Espen Kirkesæther, Bodø Østre  22/10, 7. Grete Ernstsen, Saltdal  22/08, 8. Lisa Kristina Nilsen, Dunderlandsdalen  19/06.

Klasse 3: 1. Georg Storvik, Øvre Velfjord  26/14, 2. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  21/06, 3. Anders Heiberg Jakobsen, Bodø Østre  21/03, 4. Arild Bjørge, Alteren  19/08, 5. Børge Søreng, Nesna  16/02, 6. Simen Sørhøy Bjørge, Alteren  12/03, 7. Marius Fellingfors, Grane  10/03, 8. Knut R Dalen, Hattfjelldal  09/00.

Klasse 2: 1. Øyvind Langø, Øvre Velfjord  21/08, 2. Per Magne Fellingfors, Grane  18/04, 3. Raymond Evensen Hagen, Mo  15/02, 4. Morten Emil Amundsen, Mo  14/03, 5. Freddy Jakobsen, Mo  13/04, 6. Trond Haugbakken, Grane  07/03.

Klasse 1: 1. Alf Rune Alexandersen, Brønnøysund  18/03, 2. Karl Anton Svartisdal, Røvassdalen  05/02.

J, 16-17 år: 1. Runar Tobiassen, Bodø Østre  29/24, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  28/20, 3. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  28/13, 4. Mathias Johan Rogne, Mosjøen  28/12, 5. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  27/15, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  19/08, 7. Benjamin Iversen Sletten, Alteren  19/05, 8. Lars Emil Røbergeng, Alteren  12/01.

ER, 14-15 år: 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  30/30, 2. Mats Hjartland, Fagervika  30/22, 3. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  30/17, 4. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  29/20, 5. Carl Konow, Nesna  29/17, 6. Tobias A. Huskebakk, Nesna  29/16, 7. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  27/15, 8. Sondre Nordheim, Røvassdalen  27/09.

R, 11-13 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  29/13, 2. Sander Haugbakken, Grane  26/10, 3. Sverre J G Ødegård, Alteren  25/07, 4. Isak Magnussen, Alteren  24/11, 5. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  18/04, 6. Ellen Østensen Winnem, Alteren  16/06.

V55: 1. Svein Andreassen, Bodø Østre  26/11, 2. Frode Albertsen, Mosjøen  24/09, 3. Magnus Lund, Bodø Østre  23/13, 4. John Gjølstad, Alteren  23/07, 5. John Bernhard Kvandal, Grane  22/11, 6. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  22/08, 7. Asmund O. Amundsen, Mo  22/07, 8. Verner Yttervoll, Nesna  22/06, 9. Bård Pedersen, Bodø Østre  21/04, 10. Terje Røstad, Fagervika  17/07, 11. Yngve Langfjell, Dunderlandsdalen  10/02.

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  30/24, 2. Jan Erik Sørdal, Saltdal  30/16, 3. Lillian Herring, Austerbygda  29/15, 4. Aksel Skoglund, Beiarn  29/13, 5. Eldor Jørgensen, Fagervika  27/15, 6. Kjell Hansen, Saltdal  27/11.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  30/21, 2. Terje Håkonsen, Beiarn  30/21, 3. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  30/19, 4. Alf Tobiassen, Bodø Østre  30/17, 5. Torbjørn Fagervik, Fagervika  30/13, 6. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  30/10, 7. Martin Yttervik, Alteren  28/18, 8. Trond Brennhaug, Grane  28/15, 9. Steinar Nilsen, Grane  27/14.

AG3: 1. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 26/05.

Stang: 1. Raymond Eliassen, Saltdal  21, 2. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 18, 3. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 17, 4. Anders Heiberg Jakobsen, Bodø Østre  15, 5. Magnus Lund, Bodø Østre  14, 6. Georg Storvik, Øvre Velfjord  13, 7. Morten Emil Amundsen, Mo  13, 7. Freddy Jakobsen, Mo  13, 9. Børge Søreng, Nesna  12, 10. Nils J. Johansen, Nesna  12, 11. Marius Fellingfors, Grane  11, 12. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  11, 13. Raymond Evensen Hagen, Mo  10, 13. Bård Pedersen, Bodø Østre  10, 15. Øyvind Langø, Øvre Velfjord  8, 16. Gudmund Røsdal, Mosjøen  8, 17. Alf Rune Alexandersen, Brønnøysund  7, 17. Asmund O. Amundsen, Mo  7, 19. Karl Anton Svartisdal, Røvassdalen  5, 20. Per Magne Fellingfors, Grane  3.

Felthurtig: 1. Raymond Eliassen, Saltdal  9,40, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  9,47, 3. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 10,67, 4. Nils J. Johansen, Nesna  10,86, 5. Georg Storvik, Øvre Velfjord  12,89, 6. Øyvind Langø, Øvre Velfjord  13,32, 7. Asmund O. Amundsen, Mo  15,40, 8. Freddy Jakobsen, Mo  15,62, 9. Magnus Lund, Bodø Østre  16,32, 10. Børge Søreng, Nesna  16,37, 11. Marius Fellingfors, Grane  17,20, 12. Morten Emil Amundsen, Mo  18,95, 13. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 19,19, 14. Bård Pedersen, Bodø Østre  20,28, 15. Alf Rune Alexandersen, Brønnøysund  20,95, 16. Gudmund Røsdal, Mosjøen  22,62.

HK4: 1. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 21/07.

Stang

Stang sammenlagt: 1. Raymond Eliassen, Saltdal  21, 2. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 18, 3. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 17, 4. Anders Heiberg Jakobsen, Bodø Østre  15, 5. Magnus Lund, Bodø Østre  14, 6. Georg Storvik, Øvre Velfjord  13, 7. Morten Emil Amundsen, Mo  13, 7. Freddy Jakobsen, Mo  13, 9. Børge Søreng, Nesna  12, 10. Nils J. Johansen, Nesna  12, 11. Marius Fellingfors, Grane  11, 12. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  11, 13. Raymond Evensen Hagen, Mo  10, 13. Bård Pedersen, Bodø Østre  10, 15. Øyvind Langø, Øvre Velfjord  8, 16. Gudmund Røsdal, Mosjøen  8, 17. Alf Rune Alexandersen, Brønnøysund  7, 17. Asmund O. Amundsen, Mo  7, 19. Karl Anton Svartisdal, Røvassdalen  5, 20. Per Magne Fellingfors, Grane  3.

Felthurtig

Felthurtig sammenlagt: 1. Raymond Eliassen, Saltdal  9,40, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  9,47, 3. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 10,67, 4. Nils J. Johansen, Nesna  10,86, 5. Georg Storvik, Øvre Velfjord  12,89, 6. Øyvind Langø, Øvre Velfjord  13,32, 7. Asmund O. Amundsen, Mo  15,40, 8. Freddy Jakobsen, Mo  15,62, 9. Magnus Lund, Bodø Østre  16,32, 10. Børge Søreng, Nesna  16,37, 11. Marius Fellingfors, Grane  17,20, 12. Morten Emil Amundsen, Mo  18,95, 13. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 19,19, 14. Bård Pedersen, Bodø Østre  20,28, 15. Alf Rune Alexandersen, Brønnøysund  20,95, 16. Gudmund Røsdal, Mosjøen  22,62.

Kommentarer til denne saken