Tirsdag var det første renn på Emilmyra - Se hvem som gikk

DEL

71 unge skiløpere gikk tirsdag kveld årets første renn på Emilmyra på Skonseng.

Her er den komplette lista over hvem som gikk i de ulike klassene:

Se flere bilder i karusellen øverst i artikkelen

G og J 6 år og yngre – Liten løype
 

PlassStart   Tid
 0001Lotte HøgliSkonseng UL  
 0002Ludvig LangfjellSkonseng UL  
 0003Mailin GrongstadSkonseng UL  
 0004Sofie BonsaksenSkonseng UL  
 0005Erika Sofie MathisenSkonseng UL  
 0006Sindre Rufsholm SveenSkonseng UL  
 0008Eva WestmanSkonseng UL  
 0009Jonas StrømsnesSkonseng UL  
 0010Milde Sletten RøssvollSkonseng UL  
 0011Andreas BonsaksenSkonseng UL  
 0013Elias WestmanSkonseng UL  
 0014Andreas Nikolai JamtiliSkonseng UL  
 0015Angelica FagerdalSkonseng UL  
 0016Håkon Loftfjell KjelenSkonseng UL  
 0017Lionel Rostad HansenSkonseng UL  
 0018Oskar StrandjordSkonseng UL  
 0019Othelie SolvangSkonseng UL  
 0020Elida Linnea SætermoSkonseng UL  
 0021Leon Westman NyjordetSkonseng UL  
 0022Milliam Regin LilleheimSkonseng UL  
 0023Ingvild SperstadSkonseng UL  
 0024Ane Othelia SlettengSkonseng UL  
 0025Johanna Aminda LangvannSkonseng UL  
 0026Emrik Langfjell SolvangSkonseng UL  
 0027Tobias Brekke RasmussenSkonseng UL  


Jenter og gutter 7 år – 1 km
 

PlassStart   Tid
 0030Vilde WedvikSkonseng UL  
 0031Linas Sletten RøssvollSkonseng UL  
 0033Kristoffer Emil JamtliSkonseng UL  
 0034Beate Sofie NygårdSkonseng UL  
 0035Lars-Petter Berg-OlsenSkonseng UL  
 0036Mathias MediåSkonseng UL  
 0037Sienna Rostad HenriksenSkonseng UL  
 0038Sara SkuggheiSkonseng UL  
 0039Petrine LangfjellSkonseng UL  
 0040Johan Seljeli-RøsdalSkonseng UL  
 0041Live Westman NyjordetSkonseng UL  

Gutter og Jenter 8 år – 1 km
 

PlassStart   Tid
 0043Frøydis HellandSkonseng UL  
 0044Sølve Rufsholm SveenSkonseng UL  
 0045Henrik BørsheimSkonseng UL  
 0046Bendik StrandjordSkonseng UL  
 0048Theo Alexander MathisenSkonseng UL  
 0050Lotte Regine SolumSkonseng UL  
 0052Kristianne Elise LangvannSkonseng UL  
 0053Linea Brekke RasmussenSkonseng UL  
 0054Martin Røssvoll AndersenSkonseng UL  


 

Gutter og Jenter 9 år – 2 km
 

PlassStart   Tid
 0055Erling Malmhaug AngelsenSkonseng UL  
 0056Hilmar SætermoSkonseng UL  
 0058Emil FagerdalSkonseng UL  
 0059Martin MediåSkonseng UL  
 0060Sigrid StrømsnesSkonseng UL  


 

Gutter og Jenter 11 år – 2 km
 

PlassStart   Tid
10061Ane Sollien-RøssvollSkonseng UL09.29 
20064Iver-Johan BørsheimSkonseng UL11.0701.38
30062Isak Granhei HalsenSkonseng UL14.3405.05
40063Leanne FagerdalSkonseng UL16.1106.42


 

Gutter og Jenter 10 år – 2 km
 

PlassStart   Tid
10067Kristian HellandSkonseng UL09.21 
20068Ådne Seljeli-RøsdalSkonseng UL10.1600.55
30066Peder Røssvoll AndersenSkonseng UL11.2102.00
40065Ingrid KjelenSkonseng UL14.4805.27

Gutter og Jenter 12 år – 2,7 km
 

PlassStart   Tid
10069Odin ArnesenSkonseng UL12.41 
20070Åsa-Kristin Berg-OlsenSkonseng UL12.5700.16


 

Gutter og Jenter 13 år – 2,7 km
 

PlassStart   Tid
10090Sigrud Sollien RøssvollSkonseng UL11.16 

Gutter og Jenter 14 år – 2,7 km
 

PlassStart   Tid
10071Rikke KalkenbergSkonseng UL09.43 
20073Kristine S IngebrigtsenSkonseng UL10.0600.23
30072Tobias WestmanSkonseng UL11.1901.36


 

Fellesstart 15 år og eldre – 5 km med tidtakning
 

PlassStart   Tid
10075Anne-Lise SætermoSkonseng UL15.05 
20080Kasper KalkenbergSkonseng UL17.1802.13
30081Espen KalkenbergSkonseng UL18.1103.06
40077Bjørn IngebrigtsenSkonseng UL19.2204.17
50078Ludvik PruglheiSkonseng UL19.3704.32
60079Jenny-Marie MyhreSkonseng UL24.1209.07
70074Torstein MyhreSkonseng UL24.2609.21

Artikkeltags