Resultater fra kretsrenn i Mosjøen der flere fra Rana og Hemnes deltok

Maria Bolin Krane fra B&Y var en av de lokale utøverne som tok turen til Kjærstadrennet søndag.

Maria Bolin Krane fra B&Y var en av de lokale utøverne som tok turen til Kjærstadrennet søndag. Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Resultater fra Kjærstadrennet klassisk søndag 14. januar 2018

Kjærstadrennet klassisk

Gutter og jenter 0-7 år, 0,7 km: Jens Byrø, Halsøy, Peder H Næstby, Leirfjord, Jonas Slydahl Rystad, Kjærstad, Ludvig Skog Aakviv, Mosjøen, Oliver Rene Rølvåg Jenssen, Drevja, Håkon Osmo Krane, Kjærstad, Sondre Haldorsen, Leirfjord, Oskar Andreas Dypaune, Drevja, Adrian Slydahl Rystad, Kjærstad, Vilde Haldorsen, Leirfjord

Gutter og jenter 8 år, 1 km: Hans Kristian Dyrhaug, Mosjøen, Birk Gangmark Heimstad, Halsøy, William Skogsaas, Kjærstad, Kasper Djupvik, Halsøy, Jonas Lintho Byhrø, Halsøy, Elvira Sorsell, Selfors Ungdomslag, Leonore Storjord, Halsøy

Gutter og jenter 9 år, 1 km: William Storesund, Oliver Liam Dypaune Kvam Drevja, Olav Eindride Fagerdal, Leirfjord, Olav Tangen Olsen, Drevja, Kristian Laksforsmo, Kjærstad, Halvar Haldorsen, Leirfjord, Ingrid Lina Sorsell, Selfors UL

Gutter og jenter 10 år, 1 km :Benjamin Tverå, Kjærstad, Sivert Djupvik, Halsøy, Aksel Wikran Vassvik, Mosjøen, Maria Irgum, Bossmo/Ytt, Mina Andersen, Bossmo/Ytt

G 11 år, 2 km: Viljar Fjellheim, Bossmo/Ytt 9:11, Mathias Brennhaug, Grane 10:51, Petter Horsberg Kolsvik, Mosjøen 9:16, Magnus Laksforsmo, Kjærstad 10:54, Vegar Svaleng, Bossmo/Ytt 10:49, Daniel Jarnæs Båtsrand, Halsøy 9:50, Brage Henriksbø Gjerstad, Mosjøen 9:24, Oliver Bjørnli, Halsøy 8:21

J 11 år, 2 km: Siri Grønvik, Mosjøen 10:49, Mina Skogsaas, Kjærstad 19:06, Regine Solhaug Hansen, Mosjøen 10:06

G 12 år, 2 km: 1. Lars Bolin Krane, Bossmo/Ytt 9:02, 2. Erling H Næstby, Leirfjord 11:11

J 12 år, 2 km: 1. Elise Bredesen Øvereng, Mosjøen 8:22, 2. Astrid Aarthun, Åga IL 8:51, 3. Marthe Elena Stenhaug, Mosjøen 9:56, 4. Signe Laukvik, Mosjøen 11:27, 5. Mathea Osheim, Kjærstad 18:23

G 13 år, 3 km: 1. Viljar Henriksbø Gjerstad, Mosjøen 11:08, 2. Eirik Nystuen, Mosjøen 12:41, 3. Johannes Brennhaug, Grane 13:27, 4. Håkon Sandvik, Drevja 14:24, 5. Mathias Tangen Olsen, Drevja 16:40, 6. Henrik Volden, Halsøy 17:26

J 13 år, 3 km: 1. Tuva Andersen, Bossmo/Ytt 12:55, 2. Helene Grønvik, Mosjøen 13:27

G 14 år, 3 km: 1. Trygve Mathias Hines, Herringen 10:58, 2. Kristoffer Aakvik, Mosjøen 11:56, 3. Valdemar S Heilmann Olderskog il 14:08, 4. Kristian Volden, Halsøy 14:33, 5. Sigurd H Næstby, Leirfjord 15:30, 6. Marcus Olsen Davidsen, Kjærstad 19:21

J 14 år, 3 km: 1. Martine Evensen, Sømna 11:57, 2. Maria Bolin Krane, Bossmo/Ytt 12:09, 3. Sofie Kvandal Weis-Fogh, Kjærstad 14:36, 4. Lilly Anne Forsmo Holmen, Kjærstad 16:27

Menn senior 10 km:1. Torstein Østnor, Lierne IL 28:10, 2. Yngvar Alexander Hansen, Mosjøen 29:15, 3. Martin Vatshaug, Drevja 31:22, 4. Ørjar Wærum Evensen, Sømna 31:24

M 19/20 10 km: 1 Sigurd Aarthun, Åga IL 28:38

M 17 år 10 km: 1. Sander Hagfors Haustreis, Mosjøen 31:49

Herrer åpen, 5 km: 1. Stian Skogsaas, Kjærstad 16:05, 2. Kjell Nystuen, Mosjøen 16:183. Andreas Moen Forsjord, Kjærstad 16:55, 4. Trond Aarthun, Åga IL 17:20, 5. Eivind Sorsell, Selfors UL 18:23, 6. Ottar Haldorsen, Leirfjord 18:54, 7. Jonny Haldorsen, Leirfjord 20:20

Kvinner senior 10 km:1. Vilde Finne, Kolvereid 34:36

Kvinner senior, 5 km:1. Karin Kjensli, Kjærstad 17:492. Amalie Kristin Kvandal, Leirfjord 18:11

Kvinner åpen, 3 km: 1. Gry Solbraa, Olderskog 14:26

J 18 år, 5 km: 1. Ida Kjensli Eriksen, Kjærstad 20:31

J 15 år, 5 km: 1. Ida Breivik Amundsen, Leirfjord 18:12

G 16 år, 5 km: 1. Kristoffer Grønvik, Mosjøen 15:10, 2. Petter Lenningsvik, Korgen 16:05, 3. Trym Henriksbø Gjerstad, Mosjøen 16:08

G 15 år, 5 km: 1. Johannes Bredesen Øvereng, Mosjøen 16:42, 2. Eirik Irgum, Bossmo/Ytt 17:16, 3. Eirik Hagen, Bossmo/Ytt 17:44, 4. Erlend Nervik, Mosjøen 17:50, 5. Martin Solhaug Hansen, Mosjøen 17:54

Artikkeltags