Jenny-Marie og Kristine var slett ikke de eneste som hadde ski på beina - her er resultatene fra cuprenn

Jenny-Marie Myhre og Kristine Ingebrigtsen var to av deltakerne på cuprennet på Skonseng.

Jenny-Marie Myhre og Kristine Ingebrigtsen var to av deltakerne på cuprennet på Skonseng. Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Resultater fra tredje cuprenn på Emilmyra 30.01.2018.

Arr: Skonseng UL

G og j 6år og yngre Liten løype

  0001 Ingvild Sperstad Skonseng UL

  0002 Håkon Loftfjell-Kjelen Skonseng UL

  0003 Linnea Granhei Trøite Skonseng UL

  0004 Kristoffer Emil Jamtli Skonseng UL

  0005 Erika Mathisen Skonseng UL

  0006 Linas Sletten Røssvoll Skonseng UL

  0007 Odin Lie Hermansen Skonseng UL

  0008 Sienna Rostad Henriksen Skonseng UL

  0009 Tobias Brekke Rasmussen Skonseng UL

  0010 Andreas Bonsaksen Skonseng UL

  0012 Mailin Grongstad Skonseng UL

  0013 Jonas Strømsnes Skonseng UL

  0014 Beate Sofie Nygård Skonseng UL

  0017 Live W Nyjordet Skonseng UL

  0018 Johan Seljeli Røsdal Skonseng UL

  0019 Lotte Birgitte Høgli Skonseng UL

  0020 Otine Westman Skonseng UL

  0021 Milde Sletten Røssvoll Skonseng UL

  0022 Ane Othelia Sletteng Skonseng UL

  0023 Brage Lie Hermansen Skonseng UL

  0024 Petrine Langfjell Skonseng UL

  0025 Eva Westman Skonseng UL

  0026 Leon W Nyjordet Skonseng UL

  0027 Emrik A Langfjell Solvang Skonseng UL

  0029 Mathias Mediå Skonseng UL

  0030 Casper Mathisen Skonseng UL

  0031 Celine Mathisen Skonseng UL

  0032 Matheo Z Krokstrand Skonseng UL

  0033 Othelie Langfjell Solvang Skonseng UL

  0034 Vilde Hermin Wedvik Skonseng UL

  0035 Live Pauline L Pedersen Skonseng UL

  0036 Oskar Strandjord Skonseng UL

  0038 Sara Skugghei Skonseng UL

  0039 Andreas Nikolai Jamtli Skonseng UL

39 påmeldte. 39 startet. 34 resultater.

Jenter og gutter 7 år 1 km

  0040 Lotte R Langfjell Solum Skonseng UL

  0041 Bendik Strandjord Skonseng UL

  0042 Martin Røssvoll Andersen Skonseng UL

  0043 Hedda Sofie Olsen Skonseng UL

  0044 Linea Brekke Rasmussen Skonseng UL

  0045 Sofie Loftfjell-Kjelen Skonseng UL

  0046 Henrik Børsheim Skonseng UL

  0047 Henning Johansen Olsen Skonseng UL

  0048 Tor Mikkel Gipling Norum Skonseng UL

  0049 Millian A Krokstrand Skonseng UL

  0050 Frøydis Helland Skonseng UL

  0051 Tyr Hedin Hansen Skonseng UL

  0053 Sølve Rufsvoll Sveen Skonseng UL

  0055 Brede Seljeli Johansen Skonseng UL

  0056 Theo Alxander Mathisen Skonseng UL

17 påmeldte. 17 startet. 15 resultater.

Gutter og Jenter 8 år 1 km

  0059 Hilmar Sætermo Skonseng UL

  0060 Elvin Edvardsen Storholm Skonseng UL

  0061 Sigrid Strømsnes Skonseng UL

  0062 Martin Mediå Skonseng UL

  0064 Erling Malmhaug Angelsen Skonseng UL

9 påmeldte. 9 startet. 5 resultater.

Gutter og Jenter 9 år 2 km

  0066 Malin Elvebakk Skonseng UL

  0067 Kristian Helland Skonseng UL

  0068 Peder Røssvoll Andersen Skonseng UL

  0070 Ådne Seljeli Røsdal Skonseng UL

5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater.

Gutter og Jenter 11 år 2 km

1 0076 Odin Arnesen Skonseng UL 08.33

2 0071 Lotte Marie Amundsen Skonseng UL 11.13 02.40

3 0074 Marie Fordelsen Skonseng UL 14.17 05.44

4 0072 Hedda Hågensen Skonseng UL 16.16 07.43

6 påmeldte. 6 startet. 4 resultater.

Gutter og Jenter 10 år 2 km

1 0080 Ane E Sollien-Røssvoll Skonseng UL 08.45

2 0081 Iver Johan Børsheim Skonseng UL 09.59 01.14

3 0083 Erling Johan S Haugsdal Skonseng UL 12.50 04.05

4 0079 Trym Ægir Hansen Skonseng UL 16.43 07.58

7 påmeldte. 7 startet. 4 resultater.

Gutter og Jenter 12 år 2,7 km

1 0086 Sigurd Sollien-Røssvoll Skonseng UL 10.12

2 0085 Håkon Andre Andersen Skonseng UL 12.59 02.47

3 0084 Magnus Børsheim Skonseng UL 16.39 06.27

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km

1 0087 Rikke Kalkenberg Skonseng UL 08.52

2 0090 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 09.39 00.47

3 0091 Tobias Westman Skonseng UL 10.34 01.42

5 påmeldte. 5 startet. 3 resultater.

Fellesstart 15 år og el.. 5 km  med tidtakning

1 0102 Espen Kalkenberg Skonseng UL 16.01

2 0100 Adrian Fallhei Trones Skonseng UL 16.51 00.50

3 0095 Bjørn Ingebrigtsen Skonseng UL 16.54 00.53

4 0101 Jan Sollien-Røssvoll Skonseng UL 17.15 01.14

5 0097 Torstein Myhre Skonseng UL 19.48 03.47

6 0096 Hallvard S Korsvik Skonseng UL 22.33 06.32

7 0098 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 27.33 11.32

10 påmeldte. 10 startet. 7 resultater.

Artikkeltags