Her er alle rekruttene i skiskyting på Helgeland, og resultatene fra helgens kretsrenn

Skiskyting Hattfjelldal Rekruttene fra alle klubbene samlet etter premieutdelingen

Skiskyting Hattfjelldal Rekruttene fra alle klubbene samlet etter premieutdelingen Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Resultater Nordlandscup 2, sprint Hattfjelldal

Jenter og gutter nybegynnere og yngre: Mina Andersen, Bossmo/Ytt, Runa Linnea Finseth, Hattfjelldal, Maria Irgum, Bossmo/Ytt, Ida Hagen Jarmund, Hattfjelldal, Tamara Joelsen, Bossmo/Ytt, Aurora Mjølkarlid, Hattfjelldal, Ane Elida Sollien-Røssvoll, Skonseng, Mie Steinmo, Bossmo/Ytt, Odil Vollan, Hattfjelldal, Iver August Bergli, Bossmo/Ytt, Jørgen Brennbakk, Hattfjelldal, Sigurd Elias Bråten, Hattfjelldal, Ånund Fagerli, Hattfjelldal, Eirik Kristoffersen, Bossmo/Ytt, Magnus Kvitnes, Bossmo/Ytt, Ole-Magnus Sirijord, Hattfjelldal, Per-Steinar Sirijord, Hattfjelldal, Øystein Sirijord, Hattfjelldal, Georg August Aasen, Hattfjelldal

M Senior: 1. Hallvar Sakrihei Korsvik, Skonseng 28:12 (3-3)

K17: 1. Andrine Bjørkmo Bossmo/Team Polarsirkelen 19:53 (0-0)

M17: 1. Nikolai Aslaksen, Bossmo/Ytt 22:02 (0-3), 2. Olve Solvoll, Bossmo/Ytt 24:51 (3-4)

K18-19: 1. Marthe Kråkstad Johansen, Bossmo/Team Polarsirkelen 18:51 (0-1), 2. Alexandra Valen, Bossmo/Ytt 24:35 (0-2), 3. Jenny-Marie Myhre, Skonseng 25:41 (1-2)

M18-19: 1. Axel Kristian Rundhaug, Skonseng 23:31 (1-3)

J11-121. Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal 19:27 (4-3), 2. Emilie Olsen, Hattfjelldal 20:07 (1-1), 3. Hilde Hermanson, Bossmo/Ytt 22:12 (4-4), 4. Agnes Sivertsen Rølvåg, Bossmo/Ytt 22:53 (4-5), 5. Helene Hanem, Hattfjelldal 27:00 (5-4)

G11-12: 1. Viljar Fjellheim, Bossmo/Ytt 16:20 (5-4), 2. Sigurd Sollien-Røssvoll, Skonseng 16:28 (2-4), 3. Leo Melfjord Fjellheim, Bossmo/Ytt 17:37 (4-2), 4. Victor Soleglad, Bossmo/Ytt 19:50 (3-2), 5. Emil Brennbakk, Hattfjelldal 23:20 (4-2), 6. Håkon Brennbakk, Hattfjelldal 24:38 (1-2)

J15-16: 1. Hanne Kråkstad Johansen, Bossmo/Ytt 14:00 (0-0), 2. Anette Stien Schreiner, Skonseng 19:00 (3-2)

G15-16: 1. Eirik Irgum, Bossmo/Ytt 17:18 (0-2), 2. Ludvik Pruglhei, Skonseng 17:2 (1-4), 3. Birk Fjellheim, Bossmo/Ytt 18:31 (0-1), 4. Eirik Fjelddahl Hagen, Bossmo/Ytt 18:44 (2-2), 5. Johan Olav Sønvisen Snefjellå, Bossmo/Ytt 20:02 (3-2), 6. Eirik Andreas Sønvisen Snefjellå, Bossmo/Ytt 25:14 (5-5)

J13-14: 1. Maria Bolin Krane, Bossmo/Ytt 13:22 (2-1), 2. Rikke Bolstad Kalkenberg, Skonseng 13:46 (1-1), 3. Tuva Andersen, Bossmo/Ytt 13:54 (1-1), 4. Kristine Sandstedt Ingebrigtsen, Skonseng 16:31  (3-4)

G13-14: 1. Kasper Ågheim Kalkenberg, Skonseng 11:52 (0-1), 2. Emil Kristoffer Bergli, Bossmo/Ytt 13:11 (1-2), 3. Stein Deinboll Markås, Bossmo/Ytt 13:56 (2-2), 4. Oliver Larsen, Bossmo/Ytt 14:04 (1-2), 5. Tobias Alte Westman, Skonseng 15:39 (2-2), 6. Lars-Andreas Sirijord, Hattfjelldal 16:09 (3-3), 7. Ådne Vollan, Hattfjelldal 17:19 (1-4), 8. Magnus Hanem, Hattfjelldal 17:31 (4-5), 9. Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal 19:02 (4-4), 10. Iver Vollan, Hattfjelldal 19:21 (4-3)

Artikkeltags