Resultater fra kretsmesterskapet i skiskyting

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Offisiell resultatliste KM sprint, arrangert av Hattfjelldal IL 21. januar 2017.

KM-klassene er fra 13 år og oppover

Jenter og gutter 10 og yngre (skyteresultat i parentes):

Mina Andersen, Bossmo/Ytt, (1-0), Runa Linnea Finseth, Hattfjelldal, (0-1), Helene Hanem, Hattfjelldal, (1-2), Tamara Joelsen, Bossmo/Ytt, (2-0), Aurora Mjølkarlid, Hattfjelldal, (3-0), Emilie Olsen, Hattfjelldal, (1-0), Ane Elida Sollien-Røssvoll, Skonseng, (1-0), Emil Brennbakk, Hattfjelldal, (0-1), Håkon Brennbakk, Hattfjelldal, (1-5), Jørgen Brennbakk, Hattfjelldal, (2-1), Iver-Johan Børsheim, Skonseng, (4-3), Ånund Fagerli, Hattfjelldal, (3-3), Viljar Fjellheim, Bossmo/Ytt, (1-0), Eirik Kristoffersen, Bossmo/Ytt, (1-1), Hans Olav Lie, Hattfjelldal, (4-4), Marius Ronesen, Bossmo/Ytt, (2-3), Ole-Magnus Sirijord, Hattfjelldal, (0-1), Per Steinar Sirijord, Hattfjelldal, (4-5), Øystein Sirijord, Hattfjelldal, (1-0), Georg August Aasen, Hattfjelldal, (1-3)

J11-12

1. Rikke Kalkenberg, Skonseng    11:09 (1-2)

2. Tuva Andersen, Bossmo/Ytt    11:52. (0-4)

3. Kristine Sandstedt Ingebrigtsen, Skonseng    12:00 (2-2)

G11-12

1. Kasper Kalkenberg, Skonseng    9:31 (0-1)

2. Magnus Hanem, Hattfjelldal    11:03  (1-0)

3. Lars-Andreas Sirijord, Hattfjelldal    11:49 (2-0)

4. Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal    12:31  (1-0)

5. Leo Melfjord Fjellheim, Bossmo/Ytt    13:24 (3-1)

6. Tobias Alte Westman, Skonseng    13:41 (3-3)

7. Sigurd Sollien-Røssvoll, Skonseng    14:53  (3-3)

8. Iver Vollan, Hattfjelldal    16:34 (4-4)

9. Victor Soleglad, Bossmo/Ytt    17:35 (5-2)

10. John Håkon Lie, Hattfjelldal    19:28 (3-4)

J13-14

1. Maria Krane, Bossmo/Ytt    16:26 (2-4)

2. Maya Valen, Tromsø SSL    20:58 (3-3)

3. Ida-Therese Hagen, Bossmo/Ytt    21:08 (3-4)

G13-14

1. Birk Fjellheim, Bossmo/Ytt    13:38 (1-3)

2. Noah Kolåsæter, Bossmo/Ytt    14:25 (4-2)

3. Johan Olav Sønvisen Snefjellå, Bossmo/Ytt    15:27 (2-1)

4. Eirik Fjelddahl Hagen, Bossmo/Ytt    16:43 (2-2)

5. Eirik Irgum, Bossmo/Ytt    16:44 (2-2)

6. Eirik Andreas Sønvisen Snefjellå, Bossmo/Ytt    17:19 (2-2)

7. Oliver Larsen, Bossmo/Ytt    17:47 (1-2)

8. Emil Grønnevik Kroken, Skonseng    18:25 (2-5)

9. Elias Fagerbakk, Hattfjelldal    20:16 (3-4)

J15-16

1. Hanne Kråkstad Johansen, Bossmo/Ytt    15:16 (0-0)

2. Anette Stien Schreiner, Bossmo/Ytt    19:38  (2-2)

G15-16

1. Olve Solvoll, Bossmo/Ytt    16:41 (1-2)

2. Vegard Steinbakken, Hattfjelldal    16:44 (3-1)

3. Nikolai Aslaksen, Bossmo/Ytt    17:24 (3-2)

4. Sondre Gjesbakk, Bossmo/Ytt    17:35 (4-3)

M Miljø

1. Hallvar Sakrihei Korsvik, Skonseng    25:20 (1-3)

K17

1. Benedicte Stien Schreiner, Bossmo/Ytt    24:28 (2-2)

2. Alexandra Angelin Valen, Tromsø SSL    27:55 (1-3)

3. Beatrice Valen, Tromsø SSL    29:18 (5-2)

4. Jenny-Marie Myhre, Skonseng    35:59 (4-0)

M17

1. Martin Fjellavli, Bossmo/Ytt    25:33 (1-2)

2. Axel Rundhaug, Skonseng    25:34 (1-3)

3. Adrian Fallhei Trones, Skonseng    30:44 (3-3)

K18-19

1. Marthe Kråkstad Johansen, Bossmo/Ytt    20:45 (1-0)

M20-21

1. Petter Alfheim, Bossmo/Ytt    32:17 (1-0)

2. Sondre Steinbakken, Hattfjelldal    33:57 (2-1)

Artikkeltags