Skiskytterne har avsluttet sesongen, og det med skikkelig stil

Tamara Joelsen (t.v.) og Mina Andersen, begge fra Bossmo & Ytteren, stilte pent pyntet til start.

Tamara Joelsen (t.v.) og Mina Andersen, begge fra Bossmo & Ytteren, stilte pent pyntet til start. Foto:

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra avslutningsrennet Emilmyra 22.04.2017, arrangør Skonseng UL.

Rennleder: Espen Kalkenberg

Tradisjon tro ble avslutningsrennet i skiskyting arrangert på Skonseng, og der stiller skiskytterne gjerne opp i helt annet utstyr enn de gjør resten av sesongen.

Nybegynnere gutter 2 km

  0004 Per Steinar Sirijord Hattfjelldal IL 1-0 13.00

  0005 Håkon Brennbakk Hattfjelldal IL 0-0 13.13

  0006 Georg Aasen Hattfjelldal IL 0-2 14.42

  0007 Øystein Sirijord Hattfjelldal IL 0-0 10.06

  0008 Ole Magnus Sirijord Hattfjelldal IL 1-0 10.10

  0009 Jørgen Brennbakk Hattfjelldal IL 0-0 12.17

  0010 Ånund Fagerli Hattfjelldal IL 4-2 15.12

  0011 Iver-Johan Børsheim Skonseng UL 2-0 14.00

  0012 Emil Brennbakk Hattfjelldal IL 0-0 12.22

Nybegynnere jenter 2 km

0015 Ane E Sollien-Røssvoll Skonseng UL 0-1 11.51

  0016 Emilie Sæterstad Olsen Hattfjelldal IL 0-0 12.30

  0017 Mie Steinmo Bossmo & Ytteren 0-0 13.43

  0018 Kristine Lovise Andersen Skonseng UL 0-1 17.13

  0019 Åsa Berg- Olsen Skonseng UL 1-0 11.42

  0020 Mina Andersen Bossmo & Ytteren 0-1 12.27

  0021 Tamara Joelsen Bossmo & Ytteren 2-1 14.22

  0022 Andrine Ivarud Hattfjelldal IL 0-2 13.05

  0023 Odil Vollan Hattfjelldal IL 1-2 17.29

  0024 Aurora Mjølkaralid Hattfjelldal IL 1-0 11.18

11-12 år gutter 2 km

1 0032 Kasper Å Kalkenberg Skonseng UL 0-0 09.59

2 0029 Sigurd Sollien-Røssvoll Skonseng UL 0-0 11.15 01.16

3 0034 Tobias Alte Westman Skonseng UL 0-0 11.31 01.32

4 0035 Lars Andreas Sirijord Hattfjelldal IL 2-0 11.52 01.53

5 0028 Ådne Vollan Hattfjelldal IL 2-2 12.34 02.35

6 0030 Iver Vollan Hattfjelldal IL 0-3 12.45 02.46

7 0036 Victor Soleglad Bossmo & Ytteren 1-0 12.47 02.48

8 0031 Sigurd Mjølkarlid Hattfjelldal IL 0-0 13.22 03.23

9 0033 Magnus Børsheim Skonseng UL 1-1 14.35 04.36

10 0027 Håkon Andrè Andersen Skonseng UL 2-3 17.28 07.29

11-12 år jenter 2 km

1 0041 Rikke Kalkenberg Skonseng UL 0-0 09.39

2 0037 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 0-2 11.36 01.57

3 0038 Tuva Andersen Bossmo & Ytteren 3-1 12.25 02.46

4 0040 Benedikte K Sjonbotn Bossmo & Ytteren 3-2 14.10 04.31

5 0039 Synne Berg- Olsen Skonseng UL 2-0 15.12 05.33

13-14 år gutter 3 km

1 0042 Emil Kristoffer Bergli Bossmo & Ytteren 0-0 12.21

2 0044 Oliver Larsen Bossmo & Ytteren 0-0 14.02 01.41

3 0043 Eirik Hagen Bossmo & Ytteren 1-0 15.00 02.39

4 0046 Stein Deinboll Markås Bossmo & Ytteren 0-1 15.24 03.03

5 0045 Johan Snefjellå Bossmo & Ytteren 1-0 15.45 03.24

6 0047 Eirik Snefjellå Bossmo & Ytteren 0-0 17.58 05.37

13-14 år jenter 3 km

1 0048 Ida Therese Hagen Bossmo & Ytteren 1-2 19.30

15-16 år gutter 4 km

1 0052 Ludvik Pruglhei Skonseng UL 3-2-2 17.07

15-16 år jenter 4 km

1 0054 Hanne K Johansen Bossmo & Ytteren 0-0-0 15.16

Miljø aktiv 5 km

1 0062 Jesper Andersen Bossmo & Ytteren 0-3-0-1 25.26

2 0063 Espen Bergli Bossmo & Ytteren 0-0-2-0 27.06 01.40

3 0064 Bjørn Soleglad Bossmo & Ytteren 4-0-1-2 34.27 09.01

4 0060 Susannne Hagen Bossmo & Ytteren 1-4-0-2 34.28 09.02

Menn 17 år 5 km

1 0067 Martin Fjellavli Bossmo & Ytteren 1-1-0-0 19.30

2 0065 Axel Rundhaug Skonseng UL 0-0-1-1 20.23 00.53

3 0066 Adrian F Trones Skonseng UL 1-1-0-2 23.30 04.00

Kvinner 17 år 5 km

1 0069 Benedicte Stien Screiner Bossmo & Ytteren 0-0-1-0 21.01

2 0068 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 0-0-1-1 26.39 05.38

Kvinner 18-19 år 5 km

1 0070 Marthe K Johansen Bossmo & Ytteren 0-0-0-0 18.17

Menn 20-21 år 5 km

1 0071 Nikolai Frydenlund Skonseng UL 0-0-0-0 19.48

Kvinner 20-21 år 5 km

1 0072 Emilie Å Kalkenberg Skonseng UL 0-0-0-1 19.48

Miljø uaktiv 3 km

1 0058 Asle Vollan Skonseng UL 4-2 15.17

2 0061 Hallvar S Korsvik Skonseng UL 3-1 18.48 03.31

3 0056 Ståle Benden Skonseng UL 4-3 26.11 10.54

4 0057 Katrine Sakrihei Skonseng UL 1-0 30.00 14.43

16 år gutter 5 km

1 0051 Vegard Steinbakken Hattfjelldal IL 2-0-1-0 18.48

2 0049 Olve Solvoll Bossmo & Ytteren 0-0-2-2 20.34 01.46

3 0050 Sondre Gjesbakk Bossmo & Ytteren 0-2-1-3 21.20 02.32

16 år jenter 5 km

1 0055 Andrine Bjørkmo Bossmo & Ytteren 0-1-2-0 21.54

Artikkeltags