Ane, Maria, Aurora og Åsa-Kristin i kø for å starte. Her er hele resultatlisten

Her står nybegynnerne i kø for  starte, fra venstre Ane Sollien-Røssvoll, Skonseng UL, Maria Irgum, Bossmo & Ytteren IL, Aurora Mjølkarlid, Hattfjelldal IL og Åsa-Kristin Berg-Olsen, Skonseng UL.

Her står nybegynnerne i kø for starte, fra venstre Ane Sollien-Røssvoll, Skonseng UL, Maria Irgum, Bossmo & Ytteren IL, Aurora Mjølkarlid, Hattfjelldal IL og Åsa-Kristin Berg-Olsen, Skonseng UL.

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra Nordlandscup 2 på Emilmyra 17. desember. Øvelsen var sprint. Arrangør Skonseng UL.

Gutter nybegynnere 2 km

Plass Start Tid

  0003 Øystein Sirijord Hattfjelldal IL 0-1

  0004 Ole Magnus Sirijord Hattfjelldal IL 0-0

  0005 Marius Ronesen Bossmo & Ytteren IL 1-1

  0006 Leo G. Bjerkadal Bossmo & Ytteren IL 0-4

  0008 Iver August Bergli Bossmo & Ytteren IL 0-0

  0009 Ånund Fagerli Hattfjelldal IL 0-2

8 påmeldte. 8 startet. 6 resultater.

Jenter 11-12 år 3 km

Plass Start Tid

1 0010 Rikke Kalkenberg Skonseng UL 2-2 14.00

2 0011 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 2-3 15.18 01.18

3 0012 Synne M Berg- Olsen Skonseng UL 5-2 17.03 03.03

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Jenter 15-16 år 4,5 km

Plass Start Tid

1 0013 Hanne K Johansen Bossmo & Ytteren IL 0-0 15.29

2 0016 Andrine Bjørkmo Bossmo & Ytteren IL 1-1 17.25 01.56

3 0014 Anette S Schreiner Bossmo & Ytteren IL 4-1 22.16 06.47

4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Jenter 13-14 år 3 km

Plass Start Tid

1 0018 Ida Therese Hagen Bossmo & Ytteren IL 4-4 18.35

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Jenter nybegynnere 2 km

Plass Start Tid

  0020 Ane Sollien-Røssvoll Skonseng UL 0-0

  0021 Maria Irgum Bossmo & Ytteren IL 2-2

  0022 Aurora Mjølkarlid Hattfjelldal IL 0-4

  0023 Åsa- Kristin Berg- Olsen Skonseng UL 0-0

  0024 Tamara Joelsen Bossmo & Ytteren IL 0-0

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

Gutter 13 -14 år 3 km

Plass Start Tid

1 0029 Noah Kolåsæter Bossmo & Ytteren IL 2-3 12.13

2 0025 Emil Kristoffer Bergli Bossmo & Ytteren IL 1-4 12.55 00.42

3 0030 Johan Snefjellå Bossmo & Ytteren IL 1-0 12.57 00.44

4 0026 Stein Deinboll Markås Bossmo & Ytteren IL 0-2 13.00 00.47

5 0028 Eirik Irgum Bossmo & Ytteren IL 1-3 13.51 01.38

6 0031 Eirik Snefjellå Bossmo & Ytteren IL 1-1 14.39 02.26

7 0027 Oliver Larsen Bossmo & Ytteren IL 3-1 15.24 03.11

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.

Gutter 15-16 år 5,5 km

Plass Start Tid

1 0036 Nikolai Aslaksen Bossmo & Ytteren IL 0-2 17.16

2 0032 Sondre Gjesbakk Bossmo & Ytteren IL 3-1 17.53 00.37

3 0035 Olve Solvoll Bossmo & Ytteren IL 2-1 18.27 01.11

4 0034 Vegard Steinbakken Hattfjelldal IL 2-1 18.44 01.28

5 0033 Ludvik Pruglhei Skonseng UL 3-3 19.39 02.23

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

Gutter 11-12 år 3 km

Plass Start Tid

1 0037 Kasper Å Kalkenberg Skonseng UL 1-1 11.56

2 0045 Magnus Hanem Hattfjelldal IL 2-0 13.15 01.19

3 0042 Sigurd Mjølkarlid Hattfjelldal IL 1-2 15.25 03.29

4 0038 Ådne Vollan Hattfjelldal IL 3-3 15.42 03.46

5 0043 Sigurd Sollien-Røssvoll Skonseng UL 3-2 15.45 03.49

6 0039 Iver Vollan Hattfjelldal IL 1-1 16.19 04.23

7 0040 Johannes M Paulsen Bossmo & Ytteren IL 2-2 16.53 04.57

8 0046 Lars Andreas Sirijord Hattfjelldal IL 4-4 17.56 06.00

9 0041 Tobias A Westman Skonseng UL 4-2 18.27 06.31

10 påmeldte. 10 startet. 9 resultater.

Kvinner 17 år 6 km

Plass Start Tid

1 0050 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 1-3 28.03

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Kvinner 18-19 år 6 km

Plass Start Tid

1 0051 Marthe K Johansen Bossmo & Ytteren IL 2-2 22.17

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn 17 år 7,5 km

Plass Start Tid

1 0052 Axel Rundhaug Skonseng UL 1-1 26.37

2 0054 Martin Fjellavli Bossmo & Ytteren IL 4-1 28.00 01.23

3 0053 Adrian F Trones Skonseng UL 3-3 30.46 04.09

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Menn 18-19 år 7,5 km

Plass Start Tid

1 0056 Trym Paulsen Bossmo & Ytteren IL 0-2 24.53

Brutt 0055 Trygve Deinboll Markås Bossmo & Ytteren IL 1-*

2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater.

Menn 20-21 år 7,5 km

Plass Start Tid

1 0057 Sondre Steinbakken Hattfjelldal IL 2-0 25.55

2 0058 Nikolai Frydenlund Skonseng UL 1-1 29.03 03.08

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Miljø 4,5 km

Plass Start Tid

1 0059 Espen Bergli Bossmo & Ytteren IL 0-4 22.18

2 0060 Hallvar S Korsvik Skonseng UL 4-1 25.28 03.10

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Foto:

Artikkeltags