Alvin fra Nesna slo til med superresultat. Sjekk alle resultatene

Alvin Nikolai Johansen fra Nesna slo til med 350 poeng på Alteren.

Alvin Nikolai Johansen fra Nesna slo til med 350 poeng på Alteren. Foto:

DEL

Resultater fra det åpne banestevne til Alteren skytterlag den 28.05.2019:

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen 341, 2. Arne Steinfjell, Alteren 336, 3. Nils J. Johansen, Nesna 335, 4. Ben Helland, Alteren 335, 5. Morten Eriksen, Mosjøen 334, 6. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen 334, 7. Tom Karlsen, Røvassdalen 332, 8. Lars Handå, Røvassdalen 332, 9. Adrian Hansen, Nesna 331, 10. Hilmar Johansen, Nesna 327, 11. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 325, 12. Maren Jensen, Alteren 320, 13. Siv Svartisdal, Røvassdalen 320.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 334, 2. Hans Gullesen, Alteren 330, 3. Verner Yttervoll, Nesna 326, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 320, 5. Asmund O. Amundsen, Mo 222.

J, 16-17 år: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 348, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 347, 3. Carl Konow, Nesna 343, 4. Sondre Nordheim, Røvassdalen 343, 5. Maths Østensen Winnem, Alteren 327, 6. Benjamin Iversen Sletten, Alteren 310.

ER, 14-15 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 349, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna 344, 3. Mathilde Nordheim, Røvassdalen 339.

R, 11-13 år: 1. Sverre J G Ødegård, Alteren 330, 2. Ellen Østensen Winnem, Alteren 327, 3. Isak Magnussen, Alteren 304, 4. Even Mathias Rønning Skogsøy, Nesna 294, 5. Dennis Thomassen, Alteren 274.

V65: 1. Steinar Aufles, Mosjøen 348, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 346, 3. Will-Arne Jakobsen, Sortland 343, 4. John petter norhagen, Alteren 314.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 347, 2. Egil Silåmo, Dunderlandsdalen 346, 3. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen 245.

Klasse 2: 1. May Helen Steinfjell, Alteren 328, 2. Lars Emil Røbergeng, Alteren 308.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen 241, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen 238, 3. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen 237, 4. Hilmar Johansen, Nesna 232.

Klasse 4: 1. Ben Helland, Alteren 240, 2. Nils J. Johansen, Nesna 238, 3. Morten Eriksen, Mosjøen 237, 4. Lars Handå, Røvassdalen 237, 5. Arne Steinfjell, Alteren 237, 6. Adrian hansen, Nesna 235, 7. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 230, 8. Siv Svartisdal, Røvassdalen 229.

Klasse 3: 1. Maren Jensen, Alteren 231.

Klasse 2: 1. May Helen Steinfjell, Alteren 236, 2. Lars Emil Røbergeng, Alteren 230.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 237, 2. Hans Gullesen, Alteren 237, 3. Verner Yttervoll,

Nesna 234, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 228, 5. Asmund O. Amundsen, Mo 222.

J, 16-17 år: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 247, 3. Sondre Nordheim, Røvassdalen 245, 4. Carl Konow, Nesna 244, 5. Benjamin Iversen Sletten, Alteren 230, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren 230.

ER, 14-15 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 250, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna 246, 3. Mathilde Nordheim, Røvassdalen 242.

R, 11-13 år: 1. Sverre J G Ødegård, Alteren 234, 2. Ellen Østensen Winnem, Alteren 231, 3. Even Mathias Rønning Skogsøy, Nesna 220, 4. Isak Magnussen, Alteren 204, 5. Dennis Thomassen, Alteren 191.

NU, -15 år: 1. Jonas Antonsen Gulla, Alteren , 1. Augustinus Meidel Einmo, Nesna , 1. Birk Ramberg, Alteren , 1. Sigve Rogne Jenssen, Dunderlandsdalen , 1. Pia Marie Skogsøy Rønning, Nesna , 1. Maja Sletvik, Alteren .

V65: 1. Steinar Aufles, Mosjøen 248, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 246, 3. Will-Arne Jakobsen, Sortland 243, 4. John Petter norhagen, Alteren 221.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 248, 2. Egil Silåmo, Dunderlandsdalen 247, 3. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen 245.

HK4: 1. Jørn Ove Sandstad, Hv-14 Sør-hålogaland 211, 2. Kenny Christiansen, Hv-14 Sør-hålogaland 195.

Artikkeltags