Nesna vant fire av klassene på hjemmebane. Her er alle resultatene

Artikkelen er over 3 år gammel
DEL

Nesna Open 2016, Arrangør Nesna Skytterlag, 18-19.11. november:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 237, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna 234, 3. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 231

Eldre rekrutt: 1. Carl Konow, Nesna 248, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 248, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna 247

Junior: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 244, 2. Einar Kristian Johansen, Nesna 244, 3. Marianne Tønder, Nesna 240

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 240

Klasse 2: 1. Kenneth J. Nygaard, Nesna 244, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 242, 3. May Helen Steinfjell, Alteren 231

Klasse 3-5: 1. Nils Kristian Johansen, Nesna 243, 2. Arne Steinfjell, Alteren 242, 3. Ben Helland, Alteren 241, 4. Siv Svartisdal, Røvassdalen 238, 5. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 237

V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 2. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 242, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 242

Hovedskyting:

Klasse R: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 237, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna 234, 3. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 231

Klasse ER: 1. Carl Konow, Nesna 248, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 248, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna 247, 4. Siri Thørnquist, Røvassdalen 243, 5. Lars Emil Røbergeng, Alteren 235, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren 234

Klasse J: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 244, 2. Einar Kristian Johansen, Nesna 244, 3. Marianne Tønder, Nesna 240, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 238, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen 227

Klasse V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 240

Klasse 2: 1. Kenneth J. Nygaard, Nesna 244, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 242, 3. May Helen Steinfjell, Alteren 231, 4. Harald Rødal, Bjøllånes 229

Klasse 3: 1. Geir Tønder, Nesna 230, 2. Børge Søreng, Nesna 224, 3. Ludvig Fagervik, Nesna 218, 4. Didrik Mathias Høgås, Røvassdalen 216, 5. Niels Widsten, Alteren 214

Klasse 4: 1. Nils Kristian Johansen, Nesna 243, 2. Ben Helland, Alteren 241, 3. Siv Svartisdal, Røvassdalen 238, 4. Terje Røstad, Fagervika 235, 5. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 235, 6. Nils J. Johansen, Nesna 235, 7. Hilmar Johansen, Nesna 230, 8. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 226

Klasse 5: 1. Arne Steinfjell, Alteren 242, 2. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 237

Klasse V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 2. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 242, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 242, 4. Hans Gullesen, Alteren 237, 5. Geir Åge Remmen, Nesna 229

Artikkeltags