Her ser du hvem som er blitt kretsmestere i skyting for søndre krets

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Alteren skytterlag har arrangert kretsmesterskapet i søndre krets for 2016 i miniatyrskyting. Her er resultatene.

KM Søndre Krets 2016

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  347, 2. Arnt Erik Aune, Beiarn  345, 3. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  344, 4. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  342, 5. Andre Ivar Nilsen, Dunderlandsdalen  342, 6. Tom Karlsen, Røvassdalen  341, 7. Hjalmar Andersen, Dunderlandsdalen  340, 8. Lars Andreas Nystad, Bodø Østre  340, 9. Arne Steinfjell, Alteren  340, 10. Morten Eriksen, Mosjøen  339, 11. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  339, 12. Ben Helland, Alteren  338, 13. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen  338, 14. Lars Handå, Røvassdalen  338, 15. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  337, 16. Anders Rakvaag, Bjøllånes  334, 17. Ingrid Larsen, Alteren  334, 18. Hege Kristin Jørgense, Beiarn  333, 19. Siv Svartisdal, Røvassdalen  333, 20. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  333, 21. Øyvind Abel, Grane  330, 22. Terje Røstad, Fagervika  329, 23. Nils J. Johansen, Nesna  328, 24. Arnfinn Ruderaas, Grane  327, 25. Didrik Mathias Høgås, Røvassdalen  326, 26. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana  326, 27. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  326, 28. Simen Sørhøy Bjørge, Alteren  325, 29. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  324, 30. Tor-Einar Larsen, Valnesfjord  322, 31. Harry Nilsen, Fagervika  320, 32. Rune Jensen, Alteren  205.

V55: 1. Svein Andreassen, Bodø Østre  344, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  343, 3. Åge Steinslett, Hattfjelldal  343, 4. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  340, 5. Lillian Herring, Austerbygda  340, 6. Frode Albertsen, Mosjøen  339, 7. Helge Helgesen, Valnesfjord  338, 8. Agnes Olsen, Røvassdalen  335, 9. Verner Yttervoll, Nesna  334, 10. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  334, 11. Magnus Lund, Bodø Østre  333, 12. Hans Gullesen, Alteren  332, 13. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  328.

Junior: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  345, 2. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  344, 3. Vegard Ysland, Bodø Østre  332, 4. Einar Kristian Johansen, Nesna  326.

Eldre rekrutt: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  350, 2. Anita Bekkevold Strand, Austerbygda  348, 3. Runar Tobiassen, Bodø Østre  348, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  344, 5. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  342, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  337, 7. Noah Aanonli, Røvassdalen  331, 8. Thea Malene Hagen, Bjøllånes  329.

Rekrutt: 1. Mats Hjartland, Fagervika  344, 2. Carina Ysland, Bodø Østre  343, 3. Carl Konow, Nesna  336, 4. Kaja Helene Remmen, Nesna  336, 5. Siri Thørnquist, Røvassdalen  336, 6. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  335, 7. Sander Haugbakken, Grane  321.

V65: 1. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  346, 2. Jan Erik Sørdal, Saltdal  344, 3. Reidar Olsen, Røvassdalen  343, 4. Svein Ivarrud, Susna  341, 5. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  339, 6. Kjell Hansen, Saltdal  334.

V73: 1. Terje Håkonsen, Beiarn  344, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen  344, 3. Trond Brennhaug, Grane  341, 4. Martin Yttervik, Alteren  338, 5. Steinar Nilsen, Grane  335, 6. Terje Dalen, Hattfjelldal  332, 7. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  330.

Klasse 2: 1. Siren Aasheim Rødahl, Bjøllånes  345, 2. May Helen Steinfjell, Alteren  338, 3. Kenneth Johansen, Nesna  337, 4. John Bernard Kvandal, Grane  336, 5. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  331, 6. Harald Rødal, Bjøllånes  325, 7. Anbjørn Brennhaug, Grane  319.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  247, 2. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  245, 3. Arnt Erik Aune, Beiarn  245, 4. Tom Karlsen, Røvassdalen  242, 5. Lars Handå, Røvassdalen  242, 6. Hjalmar Andersen, Dunderlandsdalen  241, 7. Arne Steinfjell, Alteren  241, 8. Lars Andreas Nystad, Bodø Østre  240, 9. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  238, 10. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana  238, 11. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  236, 12. Anders Rakvaag, Bjøllånes  236, 13. Hege Kristin Jørgense, Beiarn  235.

Klasse 4: 1. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  242, 2. Morten Eriksen, Mosjøen  241, 3. Siv Svartisdal, Røvassdalen  240, 4. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen  240, 5. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  239, 6. Ben Helland, Alteren  238, 7. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  233, 8. Terje Røstad, Fagervika  233, 9. Øyvind Abel, Grane  231, 10. Nils J. Johansen, Nesna  231.

Klasse 3: 1. Andre Ivar Nilsen, Dunderlandsdalen  244, 2. Ingrid Larsen, Alteren  238, 3. Harry Nilsen, Fagervika  233, 4. Arnfinn Ruderaas, Grane  232, 5. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  228, 6. Didrik Mathias Høgås, Røvassdalen  227, 7. Simen Sørhøy Bjørge, Alteren  227, 8. Tor-Einar Larsen, Valnesfjord  226, 9. Rune Jensen, Alteren  205.

Klasse 2: 1. Siren Aasheim Rødahl, Bjøllånes  246, 2. Kenneth Johansen, Nesna  242, 3. May Helen Steinfjell, Alteren  241, 4. John Bernard Kvandal, Grane  238, 5. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  234, 6. Harald Rødal, Bjøllånes  233, 7. Anbjørn Brennhaug, Grane  221.

Klasse 1: 1. Katrine Sakrihei, Alteren  246, 2. Roy Nordheim, Røvassdalen  242, 3. Raymond Hagen, Mo  234.

V55: 1. Åge Steinslett, Hattfjelldal  246, 2. Svein Andreassen, Bodø Østre  244, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  244, 4. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  243, 5. Lillian Herring, Austerbygda  242, 6. Helge Helgesen, Valnesfjord  241, 7. Verner Yttervoll, Nesna  241, 8. Frode Albertsen, Mosjøen  241, 9. Hans Gullesen, Alteren  240, 10. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  239, 11. Agnes Olsen, Røvassdalen  238, 12. Magnus Lund, Bodø Østre  238, 13. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  234.

Junior: 1. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  246, 2. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  245, 3. Vegard Ysland, Bodø Østre  234, 4. Einar Kristian Johansen, Nesna  226.

Eldre rekrutt: 1. Anita Bekkevold Strand, Austerbygda  250, 2. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  250, 3. Runar Tobiassen, Bodø Østre  248, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  245, 5. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  243, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  239, 7. Thea Malene Hagen, Bjøllånes  234, 8. Noah Aanonli, Røvassdalen  232.

Rekrutt: 1. Mats Hjartland, Fagervika  247, 2. Carina Ysland, Bodø Østre  245, 3. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  241, 4. Carl Konow, Nesna  241, 5. Kaja Helene Remmen, Nesna  241, 6. Siri Thørnquist, Røvassdalen  237, 7. Sander Haugbakken, Grane  233.

V65: 1. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  249, 2. Reidar Olsen, Røvassdalen  247, 3. Jan Erik Sørdal, Saltdal  247, 4. Svein Ivarrud, Susna  244, 5. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  241, 6. Kjell Hansen, Saltdal  238.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  246, 2. Terje Håkonsen, Beiarn  245, 3. Trond Brennhaug, Grane  243, 4. Martin Yttervik, Alteren  241, 5. Steinar Nilsen, Grane  240, 6. Terje Dalen, Hattfjelldal  236, 7. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  236.

Artikkeltags