Resultater fra fire julestevner i skyting

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Granmoen Juletreffen Stevne 2 2016

Klasse 3-5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  245, 2. Kine Bekkevold, Austerbygda  245, 3. Raymond Eliassen, Saltdal  242, 4. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  242, 5. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  241, 6. Arne Steinfjell, Alteren  241, 7. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  241, 8. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  240, 9. Morten Eriksen, Mosjøen  240, 10. Birger Nordås, Austerbygda  239, 11. Ben Helland, Alteren  237, 12. Martin Mjåvatn, Ømmervatn  237, 13. Terje Røstad, Fagervika  237, 14. Alexander Albertsen, Mosjøen  235, 15. Bjørnar Herring, Fustvatn  235, 16. Siv Svartisdal, Røvassdalen  235, 17. Morten Mjåvatn, Ømmervatn  233

Klasse 5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  245, 2. Raymond Eliassen, Saltdal  242, 3. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  242, 4. Arne Steinfjell, Alteren  241, 5. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  241

Klasse 4: 1. Kine Bekkevold, Austerbygda  245, 2. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  241, 3. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  240, 4. Morten Eriksen, Mosjøen  240, 5. Ben Helland, Alteren  237, 6. Martin Mjåvatn, Ømmervatn  237, 7. Terje Røstad, Fagervika  237, 8. Alexander Albertsen, Mosjøen  235, 9. Siv Svartisdal, Røvassdalen  235, 10. Morten Mjåvatn, Ømmervatn  233

Klasse 3: 1. Birger Nordås, Austerbygda  239, 2. Bjørnar Herring, Fustvatn  235.

Klasse 2: 1. Marius Mastervik, Drevja  246, 2. Joakim Jørgensen, Fagervika  244, 3. Ole Martin Sten, Drevja  244, 4. Thomas Andsjøen, Drevja  243, 5. Per Magne Fellingfors, Grane  241, 6. Harald Rødal, Bjøllånes  235, 7. Günther Haas, Austerbygda  235, 8. Magnus Vilhelmsen, Mosjøen  234, 9. Tanja Aanes, Fustvatn  233

Klasse 1: 1. Jon Lee Aanes, Drevja  244, 2. Torunn Bakken, Austerbygda  244, 3. Thor Arne Lysfjord, Drevja  228.

Junior: 1. Marius Fellingfors, Grane  247, 2. Vegard Ysland, Bodø Østre  247, 3. Noah Aanonli, Røvassdalen  241, 4. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  240

Eldre rekrutt: 1. Mats Hjartland, Fagervika  245, 2. Kim Rune Sagmo, Austerbygda  244, 3. Even Stornes, Fustvatn  243, 4. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  238, 5. Nikolai Fagerbakk, Valnesfjord  236, 6. Thomas Sommerseth, Drevja  236, 7. Lovise Larem, Fustvatn  226, 8. Dina Hines, Fustvatn  222, 9. Benjamin Johansen, Drevja  222.

Rekrutt: 1. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  247, 1. Carina Ysland, Bodø Østre  247, 3. Sander Aanes, Drevja  233, 4. Morten Bekkevold Strand, Austerbygda  232, 5. Trygve Hines, Fustvatn  229.

Aspirant: 1. Tony Aanes, Drevja, Hågen Fellingfors, Grane, Vetle Jensen, Fustvatn, Mia L. Mastervik, Drevja, William Nordheim, Drevja, Torbjørn Hagfors Røsdal, Mosjøen , Martin Bekkevold Strand, Austerbygda

V55: 1. Frode Albertsen, Mosjøen  246, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  244, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  242, 4. Åge Steinslett, Hattfjelldal  242, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  239, 6. Yngve Straum, Ømmervatn  232

V65: 1. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn  244, 2. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  243, 3. Svein Arne Ivarrud, Susna  242

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  245, 2. Steinar Nilsen, Grane  244, 3. Alfred Andreas Kummernes, Mosjøen  242, 4. Trond Brennhaug, Grane  241, 5. Leif Emil Ingebrigtsen, Mosjøen  241, 6. Olav Herring, Fustvatn  240, 7. Torbjørn Fagervik, Fagervika  240, 8. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  236

Granmoen Juletreffen Stevne 1 2016

Hovedskyting

Klasse 3-5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  247, 2. Raymond Eliassen, Saltdal  246, 3. Arne Steinfjell, Alteren  246, 4. Ben Helland, Alteren  243, 5. Kine Bekkevold, Austerbygda  242, 6. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  241, 7. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  241, 8. Morten Eriksen, Mosjøen  240, 9. Alexander Albertsen, Mosjøen  239, 10. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  239, 11. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  238, 12. Morten Mjåvatn, Ømmervatn  237, 13. Terje Røstad, Fagervika  235, 14. Birger Nordås, Austerbygda  235, 15. Martin Mjåvatn, Ømmervatn  234, 16. Bjørnar Herring, Fustvatn  230, 17. Siv Svartisdal, Røvassdalen  227

Klasse 5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  247, 2. Raymond Eliassen, Saltdal  246, 3. Arne Steinfjell, Alteren  246, 4. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  239, 5. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  238

Klasse 4: 1. Ben Helland, Alteren  243, 2. Kine Bekkevold, Austerbygda  242, 3. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  241, 4. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  241, 5. Morten Eriksen, Mosjøen  240, 6. Alexander Albertsen, Mosjøen  239, 7. Morten Mjåvatn, Ømmervatn  237, 8. Terje Røstad, Fagervika  235, 9. Martin Mjåvatn, Ømmervatn  234, 10. Siv Svartisdal, Røvassdalen  227

Klasse 3: 1. Birger Nordås, Austerbygda  235, 2. Bjørnar Herring, Fustvatn  230

Klasse 2: 1. Marius Mastervik, Drevja  247, 2. Joakim Jørgensen, Fagervika  245, 3. Ole Martin Sten, Drevja  242, 4. Magnus Vilhelmsen, Mosjøen  241, 5. Thomas Andsjøen, Drevja  241, 6. Per Magne Fellingfors, Grane  237, 7. May Helen Steinfjell, Alteren  237, 8. Harald Rødal, Bjøllånes  236, 9. Günther Haas, Austerbygda  235, 10. Tanja Aanes, Fustvatn  229

Klasse 1: 1. Torunn Bakken, Austerbygda  246, 2. Jon Lee Aanes, Drevja  246, 3. Thor Arne Lysfjord, Drevja  222

Junior: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  246, 2. Vegard Ysland, Bodø Østre  245, 3. Noah Aanonli, Røvassdalen  239, 4. Marius Fellingfors, Grane  238

Eldre rekrutt: 1. Mats Hjartland, Fagervika  248, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  247, 3. Kim Rune Sagmo, Austerbygda  245, 4. Thomas Sommerseth, Drevja  240, 5. Nikolai Fagerbakk, Valnesfjord  239, 6. Even Stornes, Fustvatn  237, 7. Dina Hines, Fustvatn  225, 8. Lovise Larem, Fustvatn  221, 9. Benjamin Johansen, Drevja  218

Rekrutt: 1. Carina Ysland, Bodø Østre  248, 2. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  245, 3. Sander Aanes, Drevja  232, 4. Morten Bekkevold Strand, Austerbygda  228, 5. Trygve Hines, Fustvatn  222

Aspirant: Tony Aanes, Drevja, Hågen Fellingfors, Grane, Vetle Jensen, Fustvatn, Mia L. Mastervik, Drevja, William Nordheim, Drevja, Torbjørn Hagfors Røsdal, Mosjøen, Martin Bekkevold Strand, Austerbygda

V55: 1. Frode Albertsen, Mosjøen  246, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  245, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  242, 4. Åge Steinslett, Hattfjelldal  238, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  234, 6. Yngve Straum, Ømmervatn  216

V65: 1. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn  249, 2. Svein Arne Ivarrud, Susna  246, 3. Magne Mjåvatn, Ømmervatn  240, 4. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  238

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  247, 2. Leif Emil Ingebrigtsen, Mosjøen  243, 3. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  242, 4. Torbjørn Fagervik, Fagervika  241, 5. Trond Brennhaug, Grane  240, 6. Alfred Andreas Kummernes, Mosjøen  240, 7. Steinar Nilsen, Grane  239, 8. Olav Herring, Fustvatn  236

Juletreffen Dobbeltstevne, Fagervika SKL, 29.12.2016:

Mesterskap stevne 1 :

Rekrutt stevne 1: 1. Nikolai N. Fagerbak, Valnesfjord 240, 2. Morten Bekkevold Strand, Austerbygda 236

Erekrutt stevne 1: 1. Mats Hjartland, Fagervika 249, 2. Peder Nikolaisen, Fagervika 247, 3. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 243

Junior stevne 1: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 246, 2. Marius Fellingfors, Grane 243, 3. Nora Johansen, Nesna 242, 4. Marianne Tønder, Nesna 239, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen 238, 6. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 236

V65 stevne1: 1. Svein Arne Ivarrud, Susna 247

V73 stevne1: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen 247, 2. Steinar Nilsen, Grane 245, 3. Torbjørn Fagervik, Fagervika 241, 4. Trond Brennhaug, Grane 240, 5. Martin Yttervik, Alteren 239

Klasse 2 stevne 1: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 244, 2. Joakim Jørgensen, Fagervika 244, 3. Marius Mastervik, Drevja 241, 4. Harald Rødal, Bjøllånes 237, 5. May Helen Steinfjell, Alteren 236, 6. Günther Haas, Austerbygda 235, 7. Per Magne Fellingfors, Grane 234

Klasse 3-5 stevne 1: 1. Ben Helland, Alteren 245, 2. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 243, 3. Gøran Helgesen, Valnesfjord 243, 4. Siv Svartisdal, Røvassdalen 242, 5. Bjørn Brattbakk, Mosjøen 241, 6. Arne Steinfjell, Alteren 241, 7. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen 240, 8. Kine Bekkevold, Austerbygda 239, 9. Raymond Eliassen, Saltdal 237, 10. Terje Røstad, Fagervika 237, 11. Geir Tønder, Nesna 236, 12. Morten Eriksen, Mosjøen 235, 13. Nils J. Johansen, Nesna 233, 14. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 232, 15. Didrik Mathias Høgås, Røvassdalen 222, 16. Børge Søreng, Nesna 221

V55 stevne 1: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 249, 2. Frode Albertsen, Mosjøen 246, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 246, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 239, 5. Sture Lien, Grane 239

Mesterskap stevne 2:

Rekrutt stevne 2: 1. Nikolai N. Fagerbak, Valnesfjord 240

Eldre rekrutt stevne 2: 1. Mats Hjartland, Fagervika 250, 2. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 3. Maren Forsbakk Jensen, Alteren 245, 4. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 238, 5. Peder Nikolaisen, Fagervika 237

Junior stevne2: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 245, 2. Marius Fellingfors, Grane 242, 3. Nora Johansen, Nesna 241, 4. Marianne Tønder, Nesna 239, 5. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 239, 6. Noah Aanonli, Røvassdalen 238

V65 stevne 2: 1. Svein Arne Ivarrud, Susna 245

V73 stevne 2: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen 247, 2. Torbjørn Fagervik, Fagervika 245, 3. Trond Brennhaug, Grane 245, 4. Steinar Nilsen, Grane 240, 5. Martin Yttervik, Alteren 240

Klasse 1 stevne 2: 1. Torunn Bakken, Austerbygda 243

Klasse 2 stevne 2: 1. Marius Mastervik, Drevja 243, 2. Joakim Jørgensen, Fagervika 242, 3. Harald Rødal, Bjøllånes 239, 4. May Helen Steinfjell, Alteren 236, 5. Per Magne Fellingfors, Grane 234, 6. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 231

Klasse 3-5 stevne 2: 1. Kine Bekkevold, Austerbygda 246, 2. Ben Helland, Alteren 244, 3. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 243, 4. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen 243, 5. Gøran Helgesen, Valnesfjord 242, 6. Morten Eriksen, Mosjøen 240, 7. Raymond Eliassen, Saltdal 239, 8. Terje Røstad, Fagervika 239, 9. Siv Svartisdal, Røvassdalen 238, 10. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 238, 11. Arne Steinfjell, Alteren 237, 12. Nils J. Johansen, Nesna 237, 13. Ingrid Larsen, Alteren 236, 14. Geir Tønder, Nesna 236, 15. Bjørn Brattbakk, Mosjøen 234, 16. Endre Danielsen, Fagervika 230, 17. Børge Søreng, Nesna 224, 18. Didrik Mathias Høgås, Røvassdalen 218, 19. Rune Jensen, Alteren 213

V55 stevne 2: 1. Frode Albertsen, Mosjøen 249, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 249, 3. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 244, 4. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 242, 5. Sture Lien, Grane 240, 6. Geir Åge Remmen, Nesna 234

Artikkeltags