Samtlige resultater fra Beiarstevnet med mange deltakere fra Rana skyttersamlag

DEL

Beiarstevnet 2018

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  346, 2. Arnt Erik Aune, Beiarn  341, 3. Lars-Håkon Nohr Nystad, Bodø Østre  339, 4. Sander A.B. Ellingsen, Bodø Østre  339, 5. Tor Hansen, Lakså  338, 6. Miklas Ellingsen Brunes, Bodø Østre  337, 7. Hege Kristin Aune Jørgensen, Beiarn  336, 8. Tobias Breivik, Bodø Østre  335, 9. Simon Sørgård, Sørfjord og Omegn  333, 10. Tom Karlsen, Røvassdalen  332, 11. Grete Ernstsen, Saltdal  332, 12. Øystein Nyhagen, Bodø Østre  330, 13. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  330, 14. Bård Johan Furnes, Bodø Østre  330, 15. Raymond Eliassen, Saltdal  330, 16. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  329, 17. Siv Svartisdal, Røvassdalen  329, 18. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  237, 18. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  237, 20. Mats Jensen, Bodø Østre  234, 21. Roar Åsbakk, Røsvik  232, 22. Ørjan Larsos, Saltdal  232, 23. Rune Åsbakk, Røsvik  231, 24. Geir Torkildsen, Bodø Østre  230, 25. Asle Jensen, Bodø Østre  230, 26. Viljar Kristoffersen, Beiarn  230, 27. Rune Jørgensen, Beiarn  229, 28. Karl Gunnar Strøm, Bodø Østre  228, 29. Erling Normann, Saltdal  228, 30. Magnus Skyrud Jensen, Bodø Østre  228, 31. Knut Ole Ysland, Bodø Østre  228, 32. Ole Christian Lorentsen, Bodø Østre  227, 33. Sander Almo, Saltdal  227, 34. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  226, 35. Tonje Fredheim, Røsvik  226, 36. Jim R Aronsen, Saltdal  226, 37. Lars Fossum, Sulitjelma  226, 38. Dagfinn Strøm, Beiarn  225, 39. Geir Anders Hætta Berg, Sørfjord og Omegn  224, 40. Lill Nilsen, Lakså  223, 41. Sivert Sørgård, Sørfjord og Omegn  222, 42. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  222, 43. Vegard Bentsen, Saltdal  220, 44. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  218, 45. Jan Helge Einan, Beiarn  216, 46. Geir Asle Haraldsen, Beiarn  216, 47. Frank Roger Sørgård, Sørfjord og Omegn  216, 48. Leif Engseth, Aldersund  209, 49. Anders Heiberg Jakobsen, Bodø Østre  205, 50. Alexander Klo Hansen, Saltdal  205, 51. Hanne Aasvik, Lakså  189.

V55: 1. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen  337, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  335, 3. Bård Pedersen, Bodø Østre  331, 4. Helge Helgesen, Valnesfjord  331, 5. Aud Sundsfjord, Bodø Østre  319, 6. Jostein Fredheim, Røsvik  286, 7. Svein Andreassen, Bodø Østre  236, 8. Frank Larsos, Saltdal  221, 9. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  212, 10. Terje Wassteig, Bodø Østre  203.

Beste 55+ år: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  332, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen  329, 3. Rune Åsbakk, Røsvik  231, 4. Geir Torkildsen, Bodø Østre  230, 5. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  226, 6. Jim R Aronsen, Saltdal  226, 7. Lars Fossum, Sulitjelma  226, 8. Dagfinn Strøm, Beiarn  225, 9. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  222, 10. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  218, 11. Frank Roger Sørgård, Sørfjord og Omegn  216, 12. Leif Engseth, Aldersund  209.

Beste kvinne: 1. Hege Kristin Aune Jørgensen, Beiarn  336, 2. Grete Ernstsen, Saltdal  332, 3. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  330, 4. Siv Svartisdal, Røvassdalen  329, 5. Tonje Fredheim, Røsvik  226, 6. Lill Nilsen, Lakså  223, 7. Hanne Aasvik, Lakså  189.

Beste -20 år: 1. Sander A.B. Ellingsen, Bodø Østre  339, 2. Tobias Breivik, Bodø Østre  335, 3. Viljar Kristoffersen, Beiarn  230.

J, 16-17 år: 1. Runar Tobiassen, Bodø Østre  350, 2. Eline Johanne Kristiansen, Røsvik  346, 3. Julian Brunes Ellingsen, Bodø Østre  343, 4. Emil Diset, Saltdal  316.

ER, 14-15 år: 1. Carina Ysland, Bodø Østre  349, 2. Nikolai Fagerbakk Larsen, Valnesfjord  349, 3. Tuva Hugås, Sulitjelma  348, 4. Vetle Kosmo, Sulitjelma  345, 5. Ørjan Solberg Hansen, Lakså  342, 6. Emma Lovise Molid, Saltdal  336, 7. Maria Hasselberg, Saltstraumen  237.

Rekrutt, 11-13 år: 1. Helene Sofie Diset, Saltdal  332, 2. Magnus Ramstad Ysland, Bodø Østre  327, 3. Benedikte Amalie Brandtzæg, Ørnes  323, 4. Eir Linnea Didriksen, Gildeskål  321, 5. Pål Simon Strøm, Saltdal  242, 6. Isak Pettersen, Røsvik  227, 7. Jakob Angel Nybostad, Nesna  181.

V65: 1. Jan Erik Sørdal, Saltdal  349, 2. Arne Skoglund, Beiarn  348, 3. Kristian Hansen, Lakså  347, 4. Aksel Skoglund, Beiarn  347, 5. Terje Thorstad, Saltstraumen  345, 6. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  249, 7. Kjell Hansen, Saltdal  245, 8. Gunnar Tiurdal, Beiarn  214.

V73: 1. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  347, 2. Alf Storjord, Saltdal  338, 3. Alf Tobiassen, Bodø Østre  249, 4. Gudmund Røsdal, Mosjøen  248, 5. Per Ernstsen, Saltdal  243, 5. Jarl Kristensen, Røsvik  243, 7. Terje Håkonsen, Beiarn  242, 8. Magne Drægni, Bodø Østre  241, 9. Ingvald Storjord, Saltdal  169.

Klasse 2: 1. Jan Ivar Brunes, Lakså  332, 2. Truls Hansen, Lakså  330, 3. Erik Hugås, Sulitjelma  328, 4. Marit Anita Westgård, Røsvik  327, 5. Robert Fredheim, Røsvik  325, 6. Oddbjørn Kjellbakk, Lakså  324, 7. Merethe Brunes, Bodø Østre  319, 8. Pål Kenneth Strøm, Saltdal  240, 9. Inger Johanne Haabet, Bodø Østre  236, 10. Ståle Indregård, Sulitjelma  235, 11. Jan Peter Ysland, Bodø Østre  227, 12. Anne Grethe Lund, Sulitjelma  224, 13. Espen Setså, Sulitjelma  221, 14. Bjørn-Ronny Madsen, Gildeskål  220, 15. Arnfinn Johansen, Saltdal  210, 16. Jon Arne Olsen, Nesna  0.

EJ, 18 år: 1. Jesper Mohaug, Røsvik  320.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  246, 2. Arnt Erik Aune, Beiarn  243, 3. Miklas Ellingsen Brunes, Bodø Østre  239, 4. Simon Sørgård, Sørfjord og Omegn  237, 5. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  237, 6. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  237, 7. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  233, 8. Raymond Eliassen, Saltdal  233, 9. Tom Karlsen, Røvassdalen  233, 10. Bård Johan Furnes, Bodø Østre  232, 11. Karl Gunnar Strøm, Bodø Østre  228, 12. Magnus Skyrud Jensen, Bodø Østre  228.

Klasse 4: 1. Tor Hansen, Lakså  243, 2. Sander A.B. Ellingsen, Bodø Østre  242, 3. Lars-Håkon Nohr Nystad, Bodø Østre  239, 4. Hege Kristin Aune Jørgensen, Beiarn  237, 5. Tobias Breivik, Bodø Østre  237, 6. Siv Svartisdal, Røvassdalen  236, 7. Grete Ernstsen, Saltdal  234, 8. Mats Jensen, Bodø Østre  234, 9. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  233, 10. Øystein Nyhagen, Bodø Østre  232, 11. Roar Åsbakk, Røsvik  232, 12. Rune Åsbakk, Røsvik  231, 13. Viljar Kristoffersen, Beiarn  230, 14. Geir Torkildsen, Bodø Østre  230, 15. Erling Normann, Saltdal  228, 16. Ole Christian Lorentsen, Bodø Østre  227, 17. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  226, 18. Jim R Aronsen, Saltdal  226, 19. Lars Fossum, Sulitjelma  226, 20. Alexander Klo Hansen, Saltdal  205.

Klasse 3: 1. Ørjan Larsos, Saltdal  232, 2. Asle Jensen, Bodø Østre  230, 3. Rune Jørgensen, Beiarn  229, 4. Knut Ole Ysland, Bodø Østre  228, 5. Sander Almo, Saltdal  227, 6. Tonje Fredheim, Røsvik  226, 7. Dagfinn Strøm, Beiarn  225, 8. Geir Anders Hætta Berg, Sørfjord og Omegn  224, 9. Lill Nilsen, Lakså  223, 10. Sivert Sørgård, Sørfjord og Omegn  222, 11. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  222, 12. Vegard Bentsen, Saltdal  220, 13. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  218, 14. Geir Asle Haraldsen, Beiarn  216, 15. Frank Roger Sørgård, Sørfjord og Omegn  216, 16. Jan Helge Einan, Beiarn  216, 17. Leif Engseth, Aldersund  209, 18. Anders Heiberg Jakobsen, Bodø Østre  205, 19. Hanne Aasvik, Lakså  189.

Klasse 2: 1. Pål Kenneth Strøm, Saltdal  240, 2. Erik Hugås, Sulitjelma  239, 3. Jan Ivar Brunes, Lakså  237, 4. Inger Johanne Haabet, Bodø Østre  236, 5. Marit Anita Westgård, Røsvik  236, 6. Ståle Indregård, Sulitjelma  235, 7. Merethe Brunes, Bodø Østre  234, 8. Oddbjørn Kjellbakk, Lakså  234, 9. Robert Fredheim, Røsvik  233, 10. Truls Hansen, Lakså  232, 11. Jan Peter Ysland, Bodø Østre  227, 12. Anne Grethe Lund, Sulitjelma  224, 13. Espen Setså, Sulitjelma  221, 14. Bjørn-Ronny Madsen, Gildeskål  220, 15. Arnfinn Johansen, Saltdal  210, 16. Jon Arne Olsen, Nesna  0.

Klasse 1: 1. Stian Simonsen, Lakså  248, 2. Einar Spillum, Bodø Østre  245, 3. Bjørn Skoglund, Sulitjelma  239, 4. Ingrid Hansen, Lakså  237, 5. Berit Pauline Pedersen, Bodø Østre  235, 6. Sissel Setså, Sulitjelma  232, 7. Thea Solberg Hansen, Lakså  229, 8. Inger Normann, Saltdal  228, 9. Tiril Sørfjord, Sørfjord og Omegn  225, 10. Hege Mari Lunde, Sørfjord og Omegn  221, 11. Andre Kristoffersen, Beiarn  219, 12. Bjørnar Brunes, Lakså  216, 13. Tina Sørfjord, Sørfjord og Omegn  0.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  242, 2. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen  242, 3. Svein Andreassen, Bodø Østre  236, 4. Helge Helgesen, Valnesfjord  235, 5. Aud Sundsfjord, Bodø Østre  235, 6. Bård Pedersen, Bodø Østre  234, 7. Jostein Fredheim, Røsvik  215, 8. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  212, 9. Frank Larsos, Saltdal  211, 10. Terje Wassteig, Bodø Østre  203.

J, 16-17 år: 1. Runar Tobiassen, Bodø Østre  250, 2. Eline Johanne Kristiansen, Røsvik  247, 3. Julian Brunes Ellingsen, Bodø Østre  244, 4. Emil Diset, Saltdal  222.

ER, 14-15 år: 1. Carina Ysland, Bodø Østre  250, 2. Nikolai Fagerbakk Larsen, Valnesfjord  250, 3. Tuva Hugås, Sulitjelma  249, 4. Vetle Kosmo, Sulitjelma  248, 5. Ørjan Solberg Hansen, Lakså  244, 6. Emma Lovise Molid, Saltdal  238, 7. Maria Hasselberg, Saltstraumen  237.

R, 11-13 år: 1. Benedikte Amalie Brandtzæg, Ørnes  243, 2. Pål Simon Strøm, Saltdal  242, 3. Helene Sofie Diset, Saltdal  238, 4. Eir Linnea Didriksen, Gildeskål  235, 5. Magnus Ramstad Ysland, Bodø Østre  229, 6. Isak Pettersen, Røsvik  227, 7. Jakob Angel Nybostad, Nesna  181.

NU, -15 år: 1. Vilde Berntsen, Sulitjelma , 1. Yvonne Bjørnmyr, Sulitjelma , 1. Martine Bringsli Elofsson, Sulitjelma , 1. Oliver Didriksen, Beiarn , 1. Aurora Pauline Fredheim Karlsen, Røsvik , 1. Marcus Gjelseth, Gildeskål , 1. Heika B Horndal, Sørfjord og Omegn , 1. Mikael Nordland Eggesvik Husmo, Beiarn , 1. Marcus Johan Jakobsen, Bodø Østre , 1. Lars- Halvor Johannessen, Beiarn , 1. Theodor Kjærnes Christensen, Gildeskål , 1. Vilma Kjærnes Christensen, Gildeskål , 1. Henning Svartrapmo Pettersen, Beiarn , 1. Tobias Sørfjord, Sørfjord og Omegn , 1. Mathias Eggesvik Vilhelmsen, Beiarn , 1. Alva Åsbakk, Røsvik .

V65: 1. Jan Erik Sørdal, Saltdal  250, 2. Arne Skoglund, Beiarn  249, 3. Terje Thorstad, Saltstraumen  249, 4. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  249, 5. Aksel Skoglund, Beiarn  248, 6. Kristian Hansen, Lakså  248, 7. Kjell Hansen, Saltdal  245, 8. Gunnar Tiurdal, Beiarn  214.

V73: 1. Alf Tobiassen, Bodø Østre  249, 2. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  249, 3. Gudmund Røsdal, Mosjøen  248, 4. Per Ernstsen, Saltdal  243, 5. Jarl Kristensen, Røsvik  243, 6. Alf Storjord, Saltdal  242, 7. Terje Håkonsen, Beiarn  242, 8. Magne Drægni, Bodø Østre  241, 9. Ingvald Storjord, Saltdal  169.

HK4: 1. Jan P Ysland, Bodø Østre  228, 2. Bjørn Ronny Madsen, Hv-14 Sør-Hålogaland 224, 3. Ørjan Larsos, Hv-14 Sør-Hålogaland 222, 4. Ørjan Leifseth, Hv-14 Sør-Hålogaland 35.

EJ, 18 år: 1. Jesper Mohaug, Røsvik  220.

NV, 16+ år: 1. Kristin Haldorsen, Sulitjelma  247, 2. Pia Kosmo, Sulitjelma  243, 3. Roy Larsen, Valnesfjord  239, 4. Marte Jensen, Sørfjord og Omegn  238.

Lagskyting

Senior individuell: 1. Arnt Erik Aune, Beiarn  98, 2. Hege Kristin Aune Jørgensen, Beiarn  97, 3. Miklas Ellingsen Brunes, Bodø Østre  97.

Ungdom individuell: 1. Ørjan Solberg Hansen, Lakså  99, 2. Vetle Kosmo, Sulitjelma  99, 2. Eline  J Kristiansen, Valnesfjord  99.

Veteran individuell: 1. Terje Thorstad, Saltstraumen  100, 2. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  98.

Artikkeltags