Tre stevner ble arrangert i helga. Her er samtlige resultater

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Det har vært arrangert tre skytterstevner denne helga. Alteren skytterlag har arrangert to stevner, som begge ble arrangert over tre dager. I tillegg har Mo skytterlag arrangert et stevne på lørdag.

Her er alle resultatene:

Miniatyrstevne 1 18.01-20.01

Arr: Alteren skytterlag

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  346, 2. Lars Handå, Røvassdalen  343, 3. Nils J. Johansen, Nesna  342, 4. Ben Helland, Alteren  341, 5. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana  339, 6. Siv Svartisdal, Røvassdalen  337, 7. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  337, 8. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  332, 9. Geir Tønder, Nesna  331, 10. Hilmar Johansen, Nesna  330, 11. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  330, 12. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  327, 13. Arne Steinfjell, Alteren  327, 14. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  316.

V55: 1. Frode Albertsen, Mosjøen  347, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  346, 3. Terje Røstad, Fagervika  342, 4. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  341, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  340, 6. Hans Gullesen, Alteren  337, 7. Agnes Olsen, Røvassdalen  332.

Junior, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  342, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  341, 3. Maths Østensen Winnem, Alteren  341, 4. Noah Aanonli, Røvassdalen  340, 5. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  340, 6. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  327, 7. Lars Emil Røbergeng, Alteren  281.

Eldre rekrutt, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  350, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  348, 3. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  341, 4. Tobias A. Huskebakk, Nesna  339, 5. Sondre nordheim, Røvassdalen  333, 6. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  296.

Rekrutt, 11-13 år: 1. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  331.

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  344.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  345, 2. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  332, 3. Martin Yttervik, Alteren  243.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  341, 2. Katrine Sakrihei, Alteren  318.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  247, 2. Ben Helland, Alteren  242, 3. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  239, 4. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  237.

Klasse 4: 1. Lars Handå, Røvassdalen  246, 2. Nils J. Johansen, Nesna  243, 3. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana  240, 4. Arne Steinfjell, Alteren  239, 5. Siv Svartisdal, Røvassdalen  237, 6. Hilmar Johansen, Nesna  236, 7. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  233, 8. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  233.

Klasse 3: 1. Geir Tønder, Nesna  236, 2. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  227.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  243, 2. Katrine Sakrihei, Alteren  225.

Klasse 1: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen  240.

V55: 1. Frode Albertsen, Mosjøen  248, 2. Terje Røstad, Fagervika  248, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  246, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  244, 5. Hans Gullesen, Alteren  242, 6. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  241, 7. Agnes Olsen, Røvassdalen  236.

Junior, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  245, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  244, 3. Maths Østensen Winnem, Alteren  242, 4. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  242, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  240, 6. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  233, 7. Lars Emil Røbergeng, Alteren  187.

Eldre rekrutt, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  250, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  248, 3. Tobias A. Huskebakk, Nesna  246, 4. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  245, 5. Sondre nordheim, Røvassdalen  242, 6. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  210.

Rekrutt, 11-13 år: 1. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  235.

Nybegynner ungdom, 11-15 år: 1. Tinius Kristoffersen, Alteren , 1. Isak Magnussen, Alteren , 1. Kjersti Sofie Kråkstad Norø, Hemnes og Sør-Rana , 1. Mathias Nygård, Hemnes og Sør-Rana , 1. Nikolai Sande, Hemnes og Sør-Rana , 1. Eirik Skjærvik, Alteren , 1. Sivert Kosmo Svenning, Hemnes og Sør-Rana , 1. Dennis Thomassen, Alteren , 1. Ellen Østensen Winnem, Alteren , 1. Sverre J G Ødegård, Alteren .

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  246.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  247, 2. Martin Yttervik, Alteren  243, 3. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  237.

Miniatyrstevne 2 18.01-20.01.2018

Arr: Alteren skytterlag

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Arne Steinfjell, Alteren  344, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen  343, 3. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  343, 4. Lars Handå, Røvassdalen  341, 5. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana  341, 6. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  340, 7. Nils J. Johansen, Nesna  340, 8. Siv Svartisdal, Røvassdalen  337, 9. Ben Helland, Alteren  333, 10. Geir Tønder, Nesna  332, 11. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  327, 12. Hilmar Johansen, Nesna  327, 13. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  324, 14. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  322, 15. Rune Jensen, Alteren  306.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  344, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  344, 3. Frode Albertsen, Mosjøen  343, 4. Terje Røstad, Fagervika  342, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  338, 6. Hans Gullesen, Alteren  338, 7. Agnes Olsen, Røvassdalen  336.

J, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  340, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  339, 3. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  333, 4. Maths Østensen Winnem, Alteren  332, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  331, 6. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  317, 7. Lars Emil Røbergeng, Alteren  296.

ER, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  349, 2. Sondre Nordheim, Røvassdalen  347, 3. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  342, 4. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  341, 5. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  312.

R, 11-13 år: 1. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  321.

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  342.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  348, 2. Martin Yttervik, Alteren  345, 3. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  340, 4. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  338.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  345, 2. Katrine Sakrihei, Alteren  325.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  244, 2. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  244, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  241, 4. Ben Helland, Alteren  233.

Klasse 4: 1. Arne Steinfjell, Alteren  244, 2. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana  243, 3. Nils J. Johansen, Nesna  242, 4. Lars Handå, Røvassdalen  241, 5. Siv Svartisdal, Røvassdalen  240, 6. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  231, 7. Hilmar Johansen, Nesna  230, 8. Bjørn Brattbakk, Mosjøen  230.

Klasse 3: 1. Geir Tønder, Nesna  237, 2. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  231, 3. Rune Jensen, Alteren  214.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  246, 2. Katrine Sakrihei, Alteren  231.

Klasse 1: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen  244, 2. Arne Greger Fjellbekkmo, Mosjøen  231.

V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  246, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  245, 3. Frode Albertsen, Mosjøen  244, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  242, 5. Terje Røstad, Fagervika  242, 6. Hans Gullesen, Alteren  241, 7. Agnes Olsen, Røvassdalen  240.

J, 16-17 år: 1. Maths Østensen Winnem, Alteren  245, 2. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  242, 3. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  242, 4. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  236, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  236, 6. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  227, 7. Lars Emil Røbergeng, Alteren  222.

ER, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  249, 2. Sondre Nordheim, Røvassdalen  247, 3. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  245, 4. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  245, 5. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  224.

R, 11-13 år: 1. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  239.

NU, -15 år: 1. Tinius Kristoffersen, Alteren , 1. Isak Magnussen, Alteren , 1. Kjersti Sofie Kråkstad Norø, Hemnes og Sør-Rana , 1. Mathias Nygård, Hemnes og Sør-Rana , 1. Nikolai Sande, Hemnes og Sør-Rana , 1. Eirik Skjærvik, Alteren , 1. Sivert Kosmo Svenning, Hemnes og Sør-Rana , 1. Ellen Østensen Winnem, Alteren , 1. Sverre J G Ødegård, Alteren .

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  246.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  249, 2. Martin Yttervik, Alteren  247, 3. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  245, 4. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  244.

Miniatyrstevne, Mo SKL, 20.01.2018:

Arr: Mo skytterlag

Mesterskap:

Eldre rekrutt: 1. Sondre Nordheim, Røvassdalen 250, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 248, 3. Mats Hjartland, Fagervika 247

Junior: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 243

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 245

V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen 250, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen 246

Klasse 1: 1. Arne Greger Fjellbekkmo, Mosjøen 223

Klasse 2: 1. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 239, 2. Elisabeth Karen Amundsen, Mo Skytterlag 238

Klasse 3-5: 1. Lars Handå, Røvassdalen 243, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen 242, 3. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 242

V55: 1. Terje Røstad, Fagervika 246, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 4. Frode Albertsen, Mosjøen 244

Hovedskyting:

Klasse NU: 1. Martin Almli, Mo Skytterlag 197, 2. Lina Fellmann, Mo Skytterlag 220

Klasse ER: 1. Sondre Nordheim, Røvassdalen 250, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 248, 3. Mats Hjartland, Fagervika 247, 4. Jørgen Furuheim, Mo Skytterlag 237, 5. Kim Fellmann, Mo Skytterlag 227

Klasse J: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 243

Klasse V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 245

Klasse V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen 250, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen 246

Klasse 1: 1. Arne Greger Fjellbekkmo, Mosjøen 223

Klasse 2: 1. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 239, 2. Elisabeth Karen Amundsen, Mo Skytterlag 238

Klasse 3: 1. Johanne Amundsen, Mo Skytterlag 235

Klasse 4: 1. Lars Handå, Røvassdalen 243, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen 239, 3. Bjørn Brattbakk, Mosjøen 236, 4. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 229, 5. Hilmar Johansen, Nesna 229

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen 242, 2. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 242, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen 239

Klasse V55: 1. Terje Røstad, Fagervika 246, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 4. Frode Albertsen, Mosjøen 244, 5. Agnes Olsen, Røvassdalen 242, 6. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 239, 7. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 237

Artikkeltags