Bare glade barn å se, selv om det var 15 minus i cuprennet i Klokkerhagen

Rundt hundre unger deltok i skicrosscupen i Klokkerhagen.

Rundt hundre unger deltok i skicrosscupen i Klokkerhagen.

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Stålkam og Mo skilag arrangerte det tredje rennet i Skicrossen i Klokkerhagen onsdag. Det var cirka 100 unger som deltok under det som beskrives som fantastiske vinterlige forhold. Selv om det var neste 15 minusgrader var det bare glade barn å se, rapporteres det.

Og her er navnet på alle som deltok:

Årsklasse 2015

Victoria Zachariassen Henriksen
Iver Forsmo
Arya Kaspeersen

Årsklasse 2014

Milian P. Østborg
Lotte Ruud-Eliassen
Signe Johanne Magnussen Øverheim
Jens Neshagen Hanssen
Liam Aleksander Nikolaisen

Årsklasse 2013

Emilie Myrmo Hultgren
Iver Olai Øverdal
Martine Hammer
Ole Jørgen Ildgruben
Lukas Trones
Henrik Sandnes

Årsklasse 2012

Marie Othelie Valrygg Olsen
Odin Forsmo
Linas Ruud-Eliassen
Andrine Martiniussen
Izak Kolåsæter Enga
Linnea Nybakk Gullvik
Tuva Sakariassen Hiller
Maia Moxness
Sunniva Pedersen
Thomas Nyhagen Nyborg
Simon Bergersen
Tobias Zachariassen Henriksen
Kristian Skogvoll Westblikk
Mille Sofie Hansen
Kristoffer Paulsen
Siren Fjellvang
Odin Forsmo

Årsklasse 2011

Arin Gårdvik
Sigrid Johanne Fjesme
Mie Østborg
Anna Magnussen Øverheim
Lilja Erica Johanne Gabrielsen
Axel Brean Gjølstad
Sigrid Kristiansen
Elise Hammer
Nora Granset
Live Adolfsen
Lucas Emil Nikolaisen
Dennis Hansen
Sandra Myrset
Isak Lillevik Klæboe
Heine Martiniussen

Årsklasse 2010

Tage Sakariassen
Vetle Johan Leermo Jürgensen
Peder Elias Øverdal
Ane-Mathea Skogvoll Westblikk
Agnes Nystad Vestlund
Ella Neshagen Hanssen
Mathias Våtvik
Leam Asphaug
Leah Rimer
Emil Hansen
Konrad Einvik
Ester Fjellvang
Martine Trones
Johan Sandnes

Årsklasse 2009

Julie Løkås
Nora Moxness
Emilie Nyhagen Nyborg
Sondre Bergersen
Isak Solhaug Andersen
Sondre Kristiansen
Leo Vassdal-Østvik
Øyvind Hammer
Øyvind Bratland
Jon Michalsen
Brian Tveråli
Stella Granset
Jesper Trøite Solstrand
Karoline Haukland Aune
Oda Tråslett
Ava Tråslett
Eljar Johan Gabrielsen
Lotte Aspen Ulstad
Nora Klavenes
Tobias Gåsland
Sofie Kyllingmo
Rogmor Tveråli

Årsklasse 2008

Sofie Krogli Sollund
Amund Ulstad
Fredrik F. Kristiansen
Isak Svarttjønneng Johansen
Mikkel Neshagen Hanssen
William Pedersen
Birk Leermo Jürgensen
Oliva Valrygg
Kåre Risvik
Johanes Myrset
Dina Aspahug
Ingerlina Ildgruben
Oliver Haugli
Aksel Carlsen Loe
Benjamin Hansen
Liv Nordhus Skarheim
Heine Andre Moen

Årsklasse 2007

Gia Tråslett
Anne Brsyland
Nikolai Gåsland

Årsklasse 2006

Johanes Paulsen

Artikkeltags