Her er alle resultatene fra Faillærennet

YNGST: Her er Markus Steinmo på vei til mål. Han gikk i rekruttklassen i Faillærennet.

YNGST: Her er Markus Steinmo på vei til mål. Han gikk i rekruttklassen i Faillærennet. Foto:

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultatliste Faillærennet 2017,18.02.2017

Arrangør: Utskarpen IL

Rekruttklasse 1 km

 Marthine Steinan, Bossmo & Ytteren IL ,

 Teo Eriksen, Bossmo & Ytteren IL ,

 Tobias Vassvik Snefjell, Bossmo & Ytteren IL ,

 Sindre Vestvold, Bossmo & Ytteren IL ,

 Markus Steinmo, Bossmo & Ytteren IL ,

Gutter 8 år 1 km

 Sondre Melfjord Fjellheim, Bossmo & Ytteren IL ,

Jenter 9 år 1 km

 Matilde Soleglad, Bossmo & Ytteren IL , 05:16,

 Leah Elise Høgås, Bossmo & Ytteren IL , 04:47,

 Helene Arneberg Jensen, Bossmo & Ytteren IL , 04:50,

 Mina Andersen, Bossmo & Ytteren IL , 04:21,

 Ane Stormdalshei, Bossmo & Ytteren IL , 06:07,

 Michelle Andersen, Utskarpen IL, 05:53,

 Mie Steinmo, Bossmo & Ytteren IL , 04:38,

Gutter 9 år 1 km

 Albert Lantz-Juløy, Bossmo & Ytteren IL , 04:37,

 Niklas Alterås, Bossmo & Ytteren IL , 04:59,

Jenter 10 år 1 km

 Dina Brendberg, Utskarpen IL, 05:45,

Gutter 10 år 1 km

 Vegar Svaleng, Bossmo & Ytteren IL , 03:52,

 Sondre Steinan, Bossmo & Ytteren IL , 03:49,

Gutter 11 år 2 km

1,Leo Melfjord Fjellheim, Bossmo & Ytteren IL , 09:12,

2,Victor Soleglad, Bossmo & Ytteren IL , 10:27,

Jenter 12 år 2 km

1,Benedikte Kristine Sjonbotn, Bossmo & Ytteren IL , 08:14,

2,Tuva Andersen, Bossmo & Ytteren IL , 08:26,

Gutter 12 år 2 km

1,Sander Fjellheim Klausen, Bossmo & Ytteren IL , 08:36,

2,Martin Alterås, Bossmo & Ytteren IL , 09:30,

3,Daniel Andre Andersen, Utskarpen IL, 14:17,

Jenter 13 år 3 km

1,Ida-Threse Hagen, Bossmo & Ytteren IL , 10:12,

Gutter 13 år 3 km

1,Marcus Wenås, Åga IL, 09:59,

Jenter 14 år 3 km

DNS,Ida Amundsen, Leirfjord IL, ,

Gutter 14 år 3 km

1,Eirik Hagen, Bossmo & Ytteren IL , 09:40,

Kvinner 19/20 5 km

1,Marte Liengen Sørslett, Ballangen Ski, 18:18,

Kvinner senior 5 km

1,Julie Kristoffersen, Storforshei IF, 17:11,

2,Doris Stien Kaspersen, Bossmo & Ytteren IL , 18:41,

3,Susanne Hagen, Bossmo & Ytteren IL , 19:46,

DNS,Tina Svaleng, Bossmo & Ytteren IL , ,

Jenter 15 år 5 km

1,Oda Øhrbom, Åga IL, 17:51,

2,Julie Petrine Lenningsvik, Korgen IL, 19:52,

3,Thea-Malene Hagen, Bossmo & Ytteren IL , 25:44,

Gutter 15 år 5 km

1,Petter Lenningsvik, Korgen IL, 16:08,

Gutter 16 år 5 km

1,Sondre Gjesbakk, Utskarpen IL, 15:23,

Menn 19/20 år 10 km

1,Martin Utland, Utskarpen IL, 33:34,

DNS,Paul Andre Kristoffersen, Storforshei IF, ,

Menn 17 år 10 km

DNS,Lars Aronsen, Bossmo & Ytteren IL , ,

Menn 18 år 10 km

1,Even-Johan Kaspersen, Bossmo & Ytteren IL , 29:35,

Menn Senior 10 km

1,Espen Sundsvik, Frol IL, 26:46,

2,Sten Frode Kristoffersen, Storforshei IF, 29:38,

3,Kristoffer Rundhaug, Bossmo & Ytteren IL , 33:07,

4,Kristian Reinfjord, Sømna IL, 33:39,

5,Trond Hågensen, Utskarpen IL, 35:02,

6,Kurt Arne Kristensen, Utskarpen IL, 36:13,

DNS,Petter Søreng, Utskarpen IL, ,

Menn åpen klasse 5 km

1,Martin Steinmo, Bossmo & Ytteren IL , 15:57,

2,Viktor Fjellheim, Bossmo & Ytteren IL , 16:10,

3,Kristian Søreng, Utskarpen IL, 16:22,

4,Trond Kenneth L Kalås, Bossmo & Ytteren IL , 17:17,

5,Bjørn Soleglad, Bossmo & Ytteren IL , 19:32,

6,Arne-Martin Lantz-Juløy, Bossmo & Ytteren IL , 19:57,

7,Andreas Eriksen, Bossmo & Ytteren IL , 20:20,

Artikkeltags