NMK Rana tok en seier på seks forsøk. Sjekk resultatene fra 5. og 6. runde i nordlanscupen

Nathalie Jacobsen (t.h.) vant juniorklassen i søndagens løp i Grane. Familien Jacobsen er en motorsportsfamilie, her er Nathalie sammen med faren Håkon og søsteren Benedicte.

Nathalie Jacobsen (t.h.) vant juniorklassen i søndagens løp i Grane. Familien Jacobsen er en motorsportsfamilie, her er Nathalie sammen med faren Håkon og søsteren Benedicte.

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra 5. og 6. runde i Nordlandscupen i bilcross, arrangert i Grane 17. og 18. juni.

Lørdag

5. runde Nordlandscupen

Junior

1. John Isak Sørensen, NMK Grane

2. Nathalie Jacobsen, NMK Rana

3. Jens Petter Holand, NMK Ytre Namdal

4. Sofie Skundberg, NMK Grane

5. Eivind Forsmo, NMK Grane

6. Petter Romstad, NMK Namdal

7. Kristine Lien, NMK Rana

8. Ellen Lien, NMK Rana

9. Kim Nilsen, NMK Ytre Namdal

10. Håvard Leer Leksås, NMK Namdal

11. Lasse Hansen, NMK Brønnøy

12. Celine Stensland, NMK Grane

13. Lars Håkon Lysheim, NMK Rana

Damer

1. Signe Bråten, NMK Grane

2. Marianne Asphaug, NMK Rana

3. Katrine Lien, NMK Rana

4. Marie Skundberg, NMK Grane

5. Christine Høvring, NMK Rana

6. Agnes Beate Hamland, NMK Ytre Namdal

6. Thea Finsaas, NMK Grane

8. Hege Moheim, NMK Grane

Trening

Niklas Finsaas, NMK Grane, Martin Lien, NMK Rana, Odin Markussen, NMK Rana

Åpen

1. Jim Håkon Skundberg, NMK Grane

2. Kristoffer Abelsen, NMK Grane

3. Tore skundberg, NMK Grane

4. Bent Inge Sørsenen, NMK Grane

5. Kenneth Lyngås, NMK Rana

6. Asger Hangås, NMK Rana

7. Agnes Beate Hamland, NMK Ytre Namdal

8. Lars Erik Bråten, NMK Grane

9. Terje Holm Nubdal, NMK Namdal

10. Kurt Haugen, NMK Rana

11. Joar Hamland, NMK Ytre Namdal

12. John Arve Svendsen, NMK Ytre Namdal

13. Thor Bråten, NMK Grane

14. Karsten Havdal, NMK Grane

15. Martin Wikran, NMK Rana

16. Daniel Albersten Lia, NMK Rana

17. Leif Havdal, NMK Grane

18. Henrik Wikran, NMK Rana

19. Rakel Kongsmo, NMK Ytre Namdal

20. Gaute Oppdal, NMK Namdal

21. Thomas Finnanger Lande, NMK Namdal

Søndag

6. runde Nordlandscupen

Trening

Odin Markussen, NMK Rana, Niklas Finsaas, NMK Grane, Martin Lien, NMK Rana

Junior

1. Natalie Jacobsen, NMK Rana

2. Jens Petter Holand, NMK Ytre Namdal

3. Kristine Lien, NMK Rana

4. Eivind Forsmo, NMK Grane

5. John Isak Sørensen, NMK Grane

6. Kim Nilsen, NMK Ytre Namdal

7. Lars-Håkon Lysheim, NMK Rana

8. Lasse Hansen, NMK Brønnøy

9. Ellen Lien, NMK Rana

10. Celine Stensland, NMK Rana

Åpen

1. Bent Inge Sørensen, NMK Grane

2. Tore Skundberg, NMK Grane

3. Kenneth Lyngås, NMK Rana

4. Kristoffer Abelsen, NMK Grane

5. Jon Arve Svendsen, NMK Ytre Namdal

6. Lars Erik B Bråten, NMK Grane

7. Martin Wikran, NMK Rana

8. Agnes Beate Hamland, NMK Ytre Namdal

9. Asgeir Hangås, NMK Rana

10. Thomas Finnager, Namsos

10. Rune Sørensen, NMK Grane

12. Jim Håkon Skundberg, NMK Grane

13. Kurt Haugen, NMK Rana

14. Terje Holm Nubdal, NMK Namdal

15. Daniel Lian, NMK Rana

16. Rakel Kongsmo, NMK Ytre Namdal

17. Gaute Opdal NMK Grane

18. Henrik Wikran, NMK Rana

19. Kåre Jakob Arvola, NMK Rana

20. Joar Hamland, NMK Ytre Namdal

Damer

1. Agnes Beate Hamland, NMK Ytre Namdal

2. Kathrine Lien, NMK Rana

3. Christine Høvring, NMK Rana

4. Marie Skundberg, NMK Grane

5. Thea Finsaas, NMK Grane

6. Signe Bråten, NMK Grane

7. Marianne Asphaug, NMK Rana

8. Heidi Martinsen, NMK Rana

9. Christel Benjaminsen, NMK Brønnøy

Artikkeltags