Det utsatte rennet samlet 124 deltakere denne uka, her er resultatene

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra HSB-cup 2, utsatt renn, arrangert tirsdag 28. mars 2017.

Arr: Bossmo & Ytteren IL

Det var totalt 124 startende.

Gutter 6 år
Viljar Fagerli; Axel Brean Gjølstad; Sverre Lillevik Kolden; Daniel Lind; Nikolai Lindseth; Sebastian Høgseth Ranum; Sondre Tostrud Sandnes; Marius Soleglad;

Jenter 6 år
Ronja Elise Alterås; Mie Einmo Hermansen; Pia Linder; Tuva Emerentze Eivik Pedersen; Emily Ruud Rønning;

Gutter 5 år
Alexander Eldorsen; Ulrik Kallestad; Ask Karoliussen; Emil Fjeld Kristensen; Johan Lantz-Juløy; Olav Log; Jakob Nyhus Michaelsen; Sivert Mikalsen; Theo Olsen; Magnus M Rundhaugen; Filip Ruud Rønning; Eskil Stanghelle; Elias Johan Stensland;

Jenter 5 år
Tilje Sofia Bragee Eriksen; Malin Keim; Oda Kristensen; Thea Kristiansen; Emilie Pedersen; Ida Sørholt Pedersen; Maren Pedersen; Ninni Breimo Ranum; Mari Svidal; Lena Vonheim; Freidis Steinmo Vonstad; Mathea Øyjord;

Gutter 7 år
Millian Bang-Bratland; Teo Emelius Bragée-Eriksen; Niklas Bang Johansen; Isak Karoliussen; Isak Kjerrvang; Theo Bjerkli Kristiansen; Sondre Iversen Selfors; Henrik Stanghelle; Markus Steinmo; Sindre Vestvold; Theodor Øyjord;

Jenter 7 år
Johanne Jørgensen; Mathilde F. Krokstrand; Sofie Log; Emma Selnes; Martine Steinan;

Gutter 10 år
Viljar Fjellheim; Erik Leiråmo; Jakob Nygaard; Sondre Steinan; Vegar Svaleng;

Jenter 10 år
Sanna Berge; Anne Gardsjord Bratland; Selma Kristiansen;

Gutter 9 år
Niklas Alterås; Iver August Bergli; Leo Grønbech Bjerkadal; Julian Fagerli; Emrik Falstad; Kevin Grigoryan; Sander Irgum; Jesper Johansen; Fredrik Fjeld Kristensen; Eirik Kristoffersen; Albert Lantz-Juløy; Elias Selnes; Isak Leander Stensland;

Jenter 9 år
Mina Andersen; Leah Elise Høgås; Maria Irgum; Tamara Joelsen; Nora Lindseth; Matilde Soleglad; Mie Steinmo; Ane Stormdalshei;

Gutter 8 år
Lucas Grønbech Bjerkadal; Isak Dahle-Johansen; Sondre Fjellheim; Magnus Kvitnes; Petter Neshagen; Isak Olsen; Erik Sørholt Pedersen; Simon Salomonsen;

Jenter 8 år
Sanne Mellingen Hagen; Synne Mikalsen;

Gutter 11 år
1) Emilian Falstad, 8:04; 2) Leo Fjellheim, 8:21; 3) Victor Soleglad, 9:00; 4) Sebastien Jørgensen, 9:06;

Jenter 11 år
1) Frida Jonassen, 13:02;

Gutter 12 år
1) Iver Leiråmo, 7:48; 2) Martin Alterås, 8:29;

Jenter 12 år
1) Benedikte Kristine Sjonbotn, 7:32; 2) Tuva Andersen, 7:40; 3) Sigrid Lind, 10:11;

Gutter 13 år
1) Emil Kristoffer Bergli, 10:04; 2) Stein Deinboll Markås, 11:02; 3) Oliver Larsen, 11:50;


Gutter 14 år
1) Sigurd Nilsen, 9:03; 2) Noah Kolåsæter, 9:14; 3) Eirik Irgum, 9:36; 4) Eirik Hagen, 10:15; 5) Johan Snefjellå, 11:27; 6) Eirik Snefjellå, 12:26;

Jenter 14 år
1) Oda Leiråmo, 9:37;


Åpen klasse menn 5km
1) Jostein Bakken, 14:51; 2) Ole-Kristian Kaspersen, 15:45; 3) Trond Kenneth Larsen Kalås, 15:46; 4) Martin Gaustad, 17:03;

Menn Åpen klasse 10 km
1) Even-Johan Kaspersen, 26:24; 2) Trygve Deinboll Markås, 26:29; 3) Lars Aronsen, 26:51; 4) Martin Fjellavli, 27:20; 5) Kristoffer Rundhaug, 27:59;

Åpen klasse kvinner 5km
1) Doris Stien Kaspersen, 15:50; 2) Hilde Sofie Hansen, 16:20;

Artikkeltags