Godt over 200 gikk årets første cuprenn på Skillevollen. Her er navnet på alle

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra HSB Cup 1, 7. februar 2017.

Arr: Bossmo & Ytteren IL

Det var totalt 220 startende.

Gutter 6 år

Benjamin Amundsen; Sander Hugvik Andersen; Vegar Bakksjø; Sivert Børli-Mellingen; Axel Brean Gjølstad; Johannes Johansen; Sverre Lillevik Kolden; Daniel Lind; Nikolai Lindseth; Sebastian Høgseth Ranum; Alfred Ræstad; Håkon Tostrud Sandnes; Sondre Tostrud Sandnes; Marius Soleglad;

Jenter 6 år

Ronja Elise Alterås; Iris Andersen; Sofia Mellingen Hagen; Live Hansen; Mie Einmo Hermansen; Eira Jamtli-Nilsskog; Silje Lange; Pia Linder; Gabriella Olsen; Tuva Emerentze Eivik Pedersen; Matilda Ræstad; Emily Ruud Rønning; Agnes Elstad Røsvoll; Vilja Angelsen Skogseth; Ida Aasebøstøl Øie;

Gutter 5 år

Johannes Haustreis Ablesen; Sindre Hugvik Andersen; Tinus Bang-Bratland; Alexander Eldorsen; Sander Espenes; Elander Fagervik; Håkon Johan Haueng; Linus Higraff Jamtli; Matheo Emilian Johansen; Simon Bang Johansen; Jakob Jørgensen; Ask Karoliussen; Emil Fjeld Kristensen; Johan Lantz-Juløy; Olav Log; Jakob Nyhus Michaelsen; Anton Nilsen Midtstraum; Matheo Mikalsen; Sivert Mikalsen; Jacob Nikolaisen; Kasper Bratbakk Olsen; Theo Olsen; Kristoffer Paulsen; Filip Ruud Rønning; Marius Iversen Selfors; Eskil Stanghelle; Nilas Pedersen Steinmo; Elias Johan Stensland; Isak Aasebøstøl Øie; Iver Aasebøstøl Øie;

Jenter 5 år

Otelie Langnes Aag; Nina Breimo Barum; Karoline Engesbakk; Amanda Haustreis; Anna Otilie Helleberg; Leah Marie Wright Jacobsen; Martine Arneberg Jensen; Bella Magdalene Johansen; Malin Keim; Maja Kjerrvang; Oda Kristensen; Thea Kristiansen; Emma Leirbekkhei; Mali Leonhardsen; Emilie Pedersen; Ida Sørholt Pedersen; Maren Pedersen; Elisa Olsen Sarassen; Ronja Langfjell Stien; Live Andrea Storholm; Mari Svidal; Lena Vonheim; Freidis Steinmo Vonstad; Mathea Øyjord;

Gutter 7 år

Millian Bang-Bratland; Teo Emelius Bragée-Eriksen; Niklas Bang Johansen; Isak Karoliussen; Isak Kjerrvang; Emil Leirbekkhei; Fredrik Teigen Nygård; Sondre Iversen Selfors; Henrik Stanghelle; Markus Steinmo; Elvin Edvardsen Storholm; Sindre Vestvold; Adam Hamre Østvik; Theodor Øyjord;

Jenter 7 år

Mathea Oliva Aag; Hanna Bakken; Julie Engesbakk; Nathalie Celine Johansen; Johanne Jørgensen; Sofie Log; Emma Selnes; Martine Steinan; Johanna Tangen; Tonje Solhaug Åkenes;

Gutter 10 år

Peder Røsvoll Aleksandersen; Anton Børli-Mellingen; Viljar Fjellheim; Erik Leiråmo; Jakob Nygaard; Sondre Steinan; Vegar Svaleng;

Jenter 10 år

Sanna Berge; Anne Gardsjord Bratland; Selma Kristiansen; Sandrine Olsen;

Gutter 9 år

Niklas Alterås; Adam Amundsen; Iver August Bergli; Leo Grønbech Bjerkadal; Julian Fagerli; Emrik Falstad; Kevin Grigoryan; Sander Irgum; Isak Svarttjønneng Johansen; Jesper Johansen; Ivar Lillevik Kolden; Fredrik Fjeld Kristensen; Eirik Kristoffersen; Albert Lantz-Juløy; Marius Ronesen; Elias Selnes; Lukas Sjøset; Isak Leander Stensland; Emil Svidal;

Jenter 9 år

Mina Andersen; Elise Bakksjø; Emma Eilertsen; Leah Elise Høgås; Maria Irgum; Helene Arneberg Jensen; Tamara Joelsen; Nora Lindseth; Matilde Soleglad; Mie Steinmo; Ane Stormdalshei;

Gutter 8 år

Alfred Røsvoll Aleksandersen; Timian Berg-Andreassen; Lucas Grønbech Bjerkadal; Øyvind Gardsjord Bratland; Isak Dahle-Johansen; Wilhelm Eldorsen; Lucas Espenes; Sondre Fjellheim; Sivert Flakstad Fridtjofsen; Anton Haustreis; Sondre Irgum; Markus Johan Wright Jacobsen; Magnus Kvitnes; Gabriel Mikalsen; Petter Neshagen; Isak Olsen; Oliver Bratbakk Olsen; Erik Sørholt Pedersen; Matheo Robertsen; Edwin Sivertsen Rølvåg; Simon Salomonsen; Emrik Pedersen Steinmo;

Jenter 8 år

Sanne Mellingen Hagen; Sandra Lange; Synne Mikalsen; Julianne Angelsen Skogseth; Emilie Slydal; Helle Slydal;

Gutter 11 år

1) Lars Krane, 6:45; 2) Leo Fjellheim, 6:56; 3) Emilian Falstad, 7:21; 4) Victor Soleglad, 7:55; 5) Johannes Paulsen, 7:56; 6) Sebastien Jørgensen, 8:00;

Jenter 11 år

1) Frida Jonassen, 15:10; 2) Dorthea Jonassen, 15:16;

Gutter 12 år

1) Iver Leiråmo, 6:37; 2) Sander Fjellheim Klausen, 7:09; 3) Martin Alterås, 8:03;

Jenter 12 år

1) Tuva Andersen, 6:31; 2) Benedikte Kristine Sjonbotn, 6:45; 3) Sigrid Lind, 7:45;

Gutter 13 år

1) Emil Kristoffer Bergli, 8:17; 2) Oliver Larsen, 9:12; 3) Stein Deinboll Markås, 9:36;

Jenter 13 år

1) Maria Krane, 8:59;

Gutter 14 år

1) Noah Kolåsæter, 7:38; 2) Sigurd Nilsen, 7:42; 3) Birk Fjellheim, 7:59; 4) Eirik Hagen, 8:28; 5) Johan Snefjellå, 8:46; 6) Eirik Snefjellå, 10:05;

Jenter 14 år

1) Oda Leiråmo, 8:18;

Åpen klasse menn 5km

1) Egil Fjellheim, 13:43; 2) Jostein Bakken, 14:46; 3) Petter Søreng, 15:15; 4) Bjørn Krane, 15:33; 5) Lars Solli, 15:34; 6) Ole-Kristian Kaspersen, 16:09; 7) Tor Helge Nordvang, 16:23; 8) Aaro Raja-Ahde, 17:02; 9) Ole Asbjørn Solli, 18:49;

Menn Åpen klasse 10 km

1) Even-Johan Kaspersen, 26:34; 2) Vegard Nerdal, 27:25; 3) Reidar Fjorden, 27:41; 4) Lars Aronsen, 27:55; 5) Jonas Hiller, 27:57; 6) Thomas Michaelsen, 28:10; 7) Patrick Solvang, 29:15; 8) Trond Kenneth Larsen Kalås, 33:39;

Åpen klasse kvinner 5km

1) Doris Stien Kaspersen, 17:51;

Artikkeltags