I denne bygda er det 105 som deltar på cuprenn, 46 under skolepliktig alder

Emrik Langfjell Solvang

Emrik Langfjell Solvang Foto:

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

På Skonseng er 105 påmeldt til cuprennene som arrangeres av Skonseng UL. Det synes ungdomslaget er fantastisk.

46 av disse er også under skolepliktig alder.

Her er resultatene fra den fjerde runden i DNB cup på Emilmyra, 31. januar.

Resultat

Gutter og jenter 6 år og yngre, liten løype

  0001 Johan Seljeli-Røsdal Skonseng UL

  0003 Linas Sletten Røssvoll Skonseng UL

  0004 Eva Alte Westman Skonseng UL

  0006 Henrik Børsheim Skonseng UL

  0007 Casper Mathisen Skonseng UL

  0008 Håkon Loftfjell- Kjelen Skonseng UL

  0009 Andreas Bonsaksen Skonseng UL

  0010 Lotte R Langfjell Solum Skonseng UL

  0011 Johanna A Langvann Skonseng UL

  0012 Live W Nyjordet Skonseng UL

  0013 Brage Andrè Lie Hermansen Skonseng UL

  0014 Linea Brekke Rasmussen Skonseng UL

  0015 Hedda Sofie Olsen Skonseng UL

  0016 Emrik Langfjell Solvang Skonseng UL

  0017 Ingvid Sperstad Skonseng UL

  0018 Celine Mathisen Skonseng UL

  0020 Sienna Rostad Henriksen Skonseng UL

  0021 Bendik Strandjord Skonseng UL

  0023 Erika Sofie J Mathisen Skonseng UL

  0024 Sindre Rufsholm Sveen Skonseng UL

  0026 Tyr Hedin Hansen Skonseng UL

  0027 Sofie Loftfjell- Kjelen Skonseng UL

  0028 Theo A Hardy Mathisen Skonseng UL

  0029 Tor Mikkel Norum Skonseng UL

  0030 Odin Johan L Hermansen Skonseng UL

  0031 Henning Johannes Olsen Skonseng UL

  0032 Frøydis Helland Skonseng UL

  0033 Brede Seljeli- Johansen Skonseng UL

  0034 Otine Westman Skonseng UL

  0035 Martin Røssvoll Andersen Skonseng UL

  0036 Kristoffer Emil Jamtli Skonseng UL

  0038 Live Amalie Dikvold Skonseng UL

  0039 Sara Skugghei Skonseng UL

  0040 Mathias Mediå Skonseng UL

  0041 Kristianne E Langvann Skonseng UL

  0043 Petrine Langfjell Skonseng UL

  0046 Angelica Løkås Skonseng UL

46 påmeldte. 46 startet. 37 resultater.

Jenter og gutter 7 år 1 km

  0047 Robert Hunstad Skonseng UL

  0048 Erling M Angelsen Skonseng UL

  0049 Hilmar Sætermo Skonseng UL

  0050 Markus Monsen Utsi Skonseng UL

  0051 Martin Mediå Skonseng UL

  0052 Emil Fagerdal Skonseng UL

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

Gutter og Jenter 8 år 1 km

  0053 Ådne Seljeli-Røsdal Skonseng UL

  0054 Ingrid Kjelen Skonseng UL

  0055 Elias Johan Rørapet Skonseng UL

  0056 Kristian Helland Skonseng UL

  0057 Peder Røssvoll Andersen Skonseng UL

8 påmeldte. 8 startet. 5 resultater.

Gutter og Jenter 9 år 2 km

  0061 Ane Sollien Røssvoll Skonseng UL

  0062 Erling Johan S Haugsdal Skonseng UL

  0064 Håkon Seljeli- Johansen Skonseng UL

  0065 Iver- Johan Børsheim Skonseng UL

  0066 Johanne Loftfjell-Kjelen Skonseng UL

6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.

Gutter og Jenter 11 år 2 km

1 0072 Sigurd Sollien Røssvoll Skonseng UL 07.37

2 0068 Magnus Olai Børsheim Skonseng UL 09.07 01.30

3 0069 Håkon Andre Andersen Skonseng UL 09.23 01.46

4 0071 Markus Olaus Krokstrand Skonseng UL 11.08 03.31

5 0067 Selma Røssvoll Skonseng UL 12.32 04.55

6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.

Gutter og Jenter 10 år 2 km

1 0080 Åsa Berg Olsen Skonseng UL 09.06

2 0077 Odin Arnesen Skonseng UL 11.17 02.11

3 0075 Birk Holten Skonseng UL 11.45 02.39

4 0079 Sebastian Gjelstenli Skonseng UL 12.32 03.26

5 0078 Marie Fordelsen Skonseng UL 14.50 05.44

6 0073 Hedda Hågensen Skonseng UL 17.16 08.10

8 påmeldte. 8 startet. 6 resultater.

Gutter og Jenter 12 år 2,7 km

1 0083 Kasper Kalkenberg Skonseng UL 08.42

2 0085 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 10.08 01.26

3 0084 Synne Berg Olsen Skonseng UL 11.42 03.00

4 0082 Tobias Alte Westman Skonseng UL 12.04 03.22

7 påmeldte. 7 startet. 4 resultater.

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km

1 0089 Emil Kroken Skonseng UL 10.21

2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater.

Fellesstart 15 år og el.. 5 km  med tidtakning

1 0096 Ludvik Pruglhei Skonseng UL 15.51

2 0099 Simon Kalkenberg Skonseng UL 16.03 00.12

3 0092 Tommy Hågensen Skonseng UL 16.05 00.14

4 0102 Andrè Kalkenberg Skonseng UL 17.00 01.09

5 0103 Jan Sollien- Røssvoll Skonseng UL 17.05 01.14

6 0107 Vegar Bergli Skonseng UL 20.05 04.14

7 0097 Emilie Kalkenberg Skonseng UL 21.23 05.32

8 0094 Gaute Gjelstenli Skonseng UL 23.08 07.17

9 0100 Johan Alte Westman Skonseng UL 24.37 08.46

10 0091 Axel Rundhaug Skonseng UL 30.38 14.47

10 0093 Adrian F Trones Skonseng UL 30.38 14.47

15 påmeldte. 15 startet. 11 resultater.

Uten tidtakning 5 km

  0104 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL

Flere sportsresultater her.

Artikkeltags