Mesterskap arrangert på ny arena - og her er alle resultatene

På den nye skytterbanen til Mo skytterlag var det ifine forhold for samlagsmesterskap.

På den nye skytterbanen til Mo skytterlag var det ifine forhold for samlagsmesterskap. Foto:

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Samlagsmesterskap 15m, Mo skytterlag, 18.02.2017:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Tobias A. Huskebakk, Nesna 335, 2. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 331, 3. Jacob Antonsen Gulla, Alteren 312

Eldre rekrutt: 1. Carl Konow, Nesna 346, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 346, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna 346

Junior: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 344, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 338, 3. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 337

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 346, 2. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes 342

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 336

Klasse 1: 1. Kent Arne Jakobsen, Nesna 246, 2. Ole-Herman Bergem, Hemnes og Sør-Rana 245, 3. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 241

Klasse 2: 1. Kenneth J. Nygaard, Nesna 339, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 338, 3. Ingrid Jakobsen, Hemnes og Sør-Rana 337

Klasse 3-5: 1. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 344, 2. Lars Handå, Røvassdalen 344, 3. Ben Helland, Alteren 343

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 342, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 341, 3. Agnes Olsen, Røvassdalen 337, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 337

Hovedskyting:

Klasse NU: 1. Leon Bond, Alteren 191, 2. Patrick Haueng, Alteren 214, 3. Isak Magnussen, Alteren 225, 4. Nikolai Sande, Hemnes og Sør-Rana 228, 5. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana 239

Klasse R: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 240, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna 239, 3. Jacob Antonsen Gulla, Alteren 225

Klasse ER: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 248, 3. Mats Hjartland, Fagervika 247, 4. Carl Konow, Nesna 247, 5. Siri Thørnquist, Røvassdalen 247, 6. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 244, 7. Vinjar Lyng Ulriksen, Nesna 239, 8. Sondre Nordheim, Røvassdalen 238, 9. Camilla Albrigtsen, Mo Skytterlag 237, 10. Jørgen Furuheim, Mo Skytterlag 233, 11. Benjamin Iversen Sletten, Alteren 219, 12. Martin Albrigtsen, Mo Skytterlag 216

Klasse J: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 245, 2. Noah Aanonli, Røvassdalen 241, 3. Johanne Mari Larsen, Bjøllånes 241, 4. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen 239, 5. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 239, 6. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 239, 7. Maren Forsbakk Jensen, Alteren 236, 8. Einar Kristian Johansen, Nesna 235

Klasse NV: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen 238, 2. Ståle Benden, Mo Skytterlag 213

Klasse V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 248, 2. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes 247

Klasse V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 243

Klasse 1: 1. Kent Arne Jakobsen, Nesna 246, 2. Ole-Herman Bergem, Hemnes og Sør-Rana 245, 3. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 241, 4. Tommy Albrigtsen, Mo Skytterlag 237, 5. Marianne Knutsen, Nesna 237

Klasse 2: 1. Kenneth J. Nygaard, Nesna 244, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 241, 3. May Helen Steinfjell, Alteren 239, 4. Ingrid Jakobsen, Hemnes og Sør-Rana 237, 5. Harald Rødal, Bjøllånes 232, 6. Katrine Sakrihei, Alteren 227, 7. Freddy Jakobsen, Mo Skytterlag 224, 8. Morten Emil Amundsen, Mo Skytterlag 224, 9. Simon Andre Bohlin Røvassmo, Bjøllånes 219

Klasse 3: 1. Larsen Ingrid, Alteren 235, 2. Johanne Marie Amundsen, Mo Skytterlag 234, 3. Børge Søreng, Nesna 232, 4. Geir Tønder, Nesna 232, 5. Ludvig Fagervik, Nesna 224, 6. Rune Olsen, Dunderlandsdalen 223, 7. Marianne Tønder, Nesna 212

Klasse 4: 1. Lars Handå, Røvassdalen 247, 2. Ben Helland, Alteren 243, 3. Arne Steinfjell, Alteren 242, 4. Nils J. Johansen, Nesna 241, 5. Stian Edvardsen, Fagervika 239, 6. Adrian Hansen, Dunderlandsdalen 239, 7. Siv Svartisdal, Røvassdalen 238, 8. Hilmar Johansen, Nesna 237, 9. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes 237, 10. Nils Kristian Johansen, Nesna 236, 11. Terje Røstad, Fagervika 235, 12. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 230, 13. Rudi Sellin, Hemnes og Sør-Rana 229, 14. Marion Aanes Larsen, Bjøllånes 228, 15. Didrik Mathias Høgås, Røvassdalen 223

Klasse 5: 1. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 244, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen 242, 3. Ida Kristine Fagerjord, Røvassdalen 242, 4. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen 240, 5. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen 238, 6. Espen Leirvik, Hemnes og Sør-Rana 237, 7. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen 235

Klasse V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 243, 3. Agnes Olsen, Røvassdalen 239, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 238, 5. Hans Gullesen, Alteren 237, 6. Geir Åge Remmen, Nesna 229, 7. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 229

Artikkeltags