Resultater fra HSB-cup på Skillevollen

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra HSB Cup 3, 21. februar

Det var totalt 190 startende.

Gutter 6 år

Benjamin Amundsen; Sander Hugvik Andersen; Vegar Bakksjø; Sivert Børli-Mellingen; Viljar Fagerli; Axel Brean Gjølstad; Sverre Lillevik Kolden; Nikolai Lindseth; Sebastian Høgseth Ranum; Alfred Ræstad; Håkon Tostrud Sandnes; Sondre Tostrud Sandnes;

Jenter 6 år

Ronja Elise Alterås; Iris Andersen; Live Hansen; Maja Lian Hansen; Mie Einmo Hermansen; Eira Jamtli-Nilsskog; Pia Linder; Gabriella Olsen; Matilda Ræstad; Emily Ruud Rønning; Ida Aasebøstøl Øie;

Gutter 5 år

Johannes Haustreis Ablesen; Sindre Hugvik Andersen; Tinus Bang-Bratland; Sander Espenes; Elander Fagervik; Greger Hansen; Håkon Johan Haueng; Linus Higraff Jamtli; Matheo Emilian Johansen; Simon Bang Johansen; Jakob Jørgensen; Ulrik Kallestad; Emil Fjeld Kristensen; Jakob Nyhus Michaelsen; Anton Nilsen Midtstraum; Matheo Mikalsen; Sivert Mikalsen; Jacob Nikolaisen; Kasper Bratbakk Olsen; Theo Olsen; Magnus M Rundhaugen; Filip Ruud Rønning; Marius Iversen Selfors; Eskil Stanghelle; Elias Johan Stensland; Isak Aasebøstøl Øie; Iver Aasebøstøl Øie;

Jenter 5 år

Otelie Langnes Aag; Amanda Haustreis; Anna Otilie Helleberg; Leah Marie Wright Jacobsen; Martine Arneberg Jensen; Maja Kjerrvang; Anna Frøysa Krokstrand; Emma Leirbekkhei; Mali Leonhardsen; Emilie Pedersen; Maren Pedersen; Ninni Breimo Ranum; Ronja Langfjell Stien; Live Andrea Storholm; Mari Svidal; Marie Tangen; Sanne Vestvold; Lena Vonheim; Freidis Steinmo Vonstad; Mathea Øyjord;

Gutter 7 år

Teo Emelius Bragée-Eriksen; Niklas Bang Johansen; Isak Kjerrvang; Mathias Johan Kolberg; Theo Bjerkli Kristiansen; Emil Leirbekkhei; Fredrik Teigen Nygård; Sondre Iversen Selfors; Henrik Stanghelle; Elvin Edvardsen Storholm; Theodor Øyjord;

Jenter 7 år

Mathea Oliva Aag; Hanna Bakken; Julie Engesbakk; Nathalie Celine Johansen; Johanne Jørgensen; Mathilde F. Krokstrand; Sofie Log; Emma Selnes; Martine Steinan; Johanna Tangen; Tonje Solhaug Åkenes;

Gutter 10 år

Peder Røsvoll Aleksandersen; Anton Børli-Mellingen; Viljar Fjellheim; Jakob Nygaard; Sondre Steinan; Vegar Svaleng;

Jenter 10 år

Sanna Berge; Anne Gardsjord Bratland; Selma Kristiansen; Sandrine Olsen;

Gutter 9 år

Niklas Alterås; Adam Amundsen; Iver August Bergli; Leo Grønbech Bjerkadal; Julian Fagerli; Kevin Grigoryan; Sander Irgum; Isak Svarttjønneng Johansen; Jesper Johansen; Ivar Lillevik Kolden; Fredrik Fjeld Kristensen; Eirik Kristoffersen; Albert Lantz-Juløy; Marius Ronesen; Elias Selnes; Lukas Sjøset; Isak Leander Stensland; Emil Svidal;

Jenter 9 år

Mina Andersen; Elise Bakksjø; Emma Eilertsen; Leah Elise Høgås; Maria Irgum; Helene Arneberg Jensen; Tamara Joelsen; Nora Lindseth; Matilde Soleglad; Mie Steinmo; Ane Stormdalshei; Leonie Wiltsch;

Gutter 8 år

Alfred Røsvoll Aleksandersen; Timian Berg-Andreassen; Lucas Grønbech Bjerkadal; Isak Dahle-Johansen; Lucas Espenes; Sondre Fjellheim; Sivert Flakstad Fridtjofsen; Anton Haustreis; Sondre Irgum; Markus Johan Wright Jacobsen; Magnus Kvitnes; Gabriel Mikalsen; Petter Neshagen; Isak Olsen; Oliver Bratbakk Olsen; Matheo Robertsen; Edwin Sivertsen Rølvåg;

Jenter 8 år

Sanne Mellingen Hagen; Synne Mikalsen; Emilie Slydal; Helle Slydal;

Gutter 11 år

1) Lars Krane, 6:05; 2) Leo Fjellheim, 6:25; 3) Emilian Falstad, 7:00; 4) Victor Soleglad, 7:11; 5) Sebastien Jørgensen, 7:50; 6) Johannes Paulsen, 8:30;

Jenter 11 år

1) Frida Jonassen, 14:18; 2) Dorthea Jonassen, 14:55;

Gutter 12 år

1) Sander Fjellheim Klausen, 6:20;

Jenter 12 år

1) Tuva Andersen, 6:04; 2) Benedikte Kristine Sjonbotn, 6:17; 3) Sigrid Lind, 7:27;

Gutter 13 år

1) Emil Kristoffer Bergli, 8:11; 2) Oliver Larsen, 8:40; 3) Stein Deinboll Markås, 8:49;

Jenter 13 år

1) Maria Krane, 8:27;

Gutter 14 år

1) Noah Kolåsæter, 7:14; 2) Sigurd Nilsen, 7:28; 3) Eirik Irgum, 8:10; 4) Eirik Hagen, 8:19; 5) Johan Snefjellå, 8:36;

Jenter 14 år

1) Oda Leiråmo, 8:11;

Åpen klasse menn 5km

1) Egil Fjellheim, 14:55; 2) Kristian Søreng, 15:11; 3) Lars Solli, 15:46; 4) Aaro Raja-Ahde, 16:23; 5) Trygve Deinboll Markås, 16:24; 6) Ole-Kristian Kaspersen, 16:39; 7) Ole Asbjørn Solli, 17:39;

Menn Åpen klasse 10 km

1) Even-Johan Kaspersen, 27:34; 2) Reidar Fjorden, 27:44; 3) Lars Aronsen, 28:08; 4) Vegard Nerdal, 28:20; 5) Kristoffer Rundhaug, 29:00; 6) Patrick Solvang, 29:02;

Åpen klasse kvinner 5km

1) Hilde Sofie Hansen, 16:45; 2) Doris Stien Kaspersen, 17:34;

Artikkeltags