Resultater fra kretsrenn i skiskyting på Emilmyra

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Helga 11. og 12. februar arrangerte Skonseng UL kretsrenn i skiskyting på Emilmyra.

Rennleder: Andrè Kalkenberg

Her er reesultatene:

Sprint 11. februar:

Jenter nybegynnere 2 km

0002 Mie Steinmo Bossmo & Ytteren IL 0-0 14.17

  0003 Aurora Mjølkarlid Hattfjelldal IL 0-0 12.31

  0004 Maria Irgum Bossmo & Ytteren IL 0-1 13.28

  0005 Agnes S Rølvåg Bossmo & Ytteren IL 1-0 12.46

  0006 Tamara Joelsen Bossmo & Ytteren IL 0-0 12.48

  0007 Mina Andersen Bossmo & Ytteren IL 1-2 13.18

  0008 Ane Sollien- Røssvoll Skonseng UL 2-1 14.09

  0009 Helene Hanem Hattfjelldal IL 1-2 14.19

  0010 Emilie Sæterstad Olsen Hattfjelldal IL 1-0 12.59

  0011 Åsa- Kristin Berg- Olsen Skonseng UL 1-1 12.43

  0012 Kristine L Andersen Skonseng UL 2-0 18.06

11 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.

Gutter nybegynnere heat 1, 2 km

0013 Håkon Andersen Skonseng UL 0-0 10.37

  0014 Emil Brennbakk Hattfjelldal IL 0-2 12.56

  0015 Per- Steinar Sirijord Hattfjelldal IL 1-3 14.47

  0016 Eirik Kristoffersen Bossmo & Ytteren IL 0-0 11.27

  0017 Jørgen Brennbakk Hattfjelldal IL 1-1 13.42

  0018 Øystein Sirijord Hattfjelldal IL 0-0 10.28

  0019 Iver-August Bergli Bossmo & Ytteren IL 0-0 11.12

  0020 Leo Grønbeck Bjerkadal Bossmo & Ytteren IL 0-1 19.53

  0021 Iver- Johan Børsheim Skonseng UL 3-3 17.55

  0022 Ånund Fagerli Hattfjelldal IL 3-2 13.33

  0023 Viljar Fjellheim Bossmo & Ytteren IL 2-0 10.20

11 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.

Gutter nybegynnere heat 2, 2 km

0026 Markus Olaus Krokstrand Skonseng UL 1-1 12.28

  0027 Marius Ronesen Bossmo & Ytteren IL 0-1 12.01

  0028 Håkon Brennbakk Hattfjelldal IL 0-0 12.57

  0029 Ole-Magnus Sirijord Hattfjelldal IL 1-1 10.51

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Jenter 11-12 år 3 km

1 0030 Rikke Kalkenberg Skonseng UL 1-0 12.33

2 0032 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 1-2 13.25 00.52

3 0033 Tuva Andersen Bossmo & Ytteren IL 4-3 14.07 01.34

4 0031 Synne M Berg- Olsen Skonseng UL 3-3 16.48 04.15

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Jenter 13-14 år 3 km

1 0036 Oda Leiråmo Bossmo & Ytteren IL 0-2 12.03

2 0034 Maja Valen Tromsø skiskytterlag 3-3 16.26 04.23

3 0035 Ida- Therese Hagen Bossmo & Ytteren IL 4-4 17.21 05.18

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Gutter 11-12 år 3 km

1 0045 Kasper Å Kalkenberg Skonseng UL 0-1 11.21

2 0041 Victor Soleglad Bossmo & Ytteren IL 2-2 12.57 01.36

3 0040 Tobias Alte Westman Skonseng UL 0-1 13.28 02.07

4 0048 Ådne Vollan Hattfjelldal IL 2-2 14.12 02.51

5 0037 Magnus Hanem Hattfjelldal IL 2-5 14.18 02.57

6 0047 Lars-Andreas Sirijord Hattfjelldal IL 1-5 14.42 03.21

7 0049 Leo Melfjord Fjellheim Bossmo & Ytteren IL 3-1 14.46 03.25

8 0043 Sigurd Mjølkarlid Hattfjelldal IL 2-3 15.10 03.49

9 0038 Iver Vollan Hattfjelldal IL 1-2 15.37 04.16

10 0039 Magnus Børsheim Skonseng UL 2-1 16.49 05.28

11 0042 Sigurd Sollien-Røssvoll Skonseng UL 0-5 17.04 05.43

12 0046 Johannes Paulsen Bossmo & Ytteren IL 4-2 17.07 05.46

13 0044 Emilian Falstad Bossmo & Ytteren IL 4-4 17.49 06.28

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.

Gutter 15-16 år 6 km

1 0053 Nikolai Aslaksen Bossmo & Ytteren IL 0-0 18.42

2 0052 Vegard Steinbakken Hattfjelldal IL 1-3 19.30 00.48

3 0054 Sondre Gjesbakk Bossmo & Ytteren IL 2-2 19.53 01.11

4 0055 Olve Solvoll Bossmo & Ytteren IL 2-3 20.38 01.56

5 0051 Ludvik Pruglhei Skonseng UL 4-2 22.01 03.19

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

Gutter 13 -14 år 3 km

1 0058 Noah Kolåsæter Bossmo & Ytteren IL 2-2 11.48

2 0061 Eirik Fjelddahl Hagen Bossmo & Ytteren IL 2-2 12.56 01.08

3 0056 Eirik Irgum Bossmo & Ytteren IL 2-2 13.02 01.14

4 0050 Johan Snefjellå Bossmo & Ytteren IL 3-2 13.29 01.41

5 0059 Stein D Markås Bossmo & Ytteren IL 2-2 13.37 01.49

6 0060 Oliver Larsen Bossmo & Ytteren IL 4-2 14.00 02.12

7 0025 Eirik Snefjellå Bossmo & Ytteren IL 1-2 14.12 02.24

8 0057 Emil Kroken Skonseng UL 2-4 15.36 03.48

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.

Kvinner 18-19 år 6 km

1 0062 Marte K Johansen Bossmo & Ytteren IL 0-1 20.23

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn 17 år 7,5 km

1 0063 Axel Rundhaug Skonseng UL 0-2 25.59

2 0064 Martin Fjellavli Bossmo & Ytteren IL 1-3 26.43 00.44

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Kvinner 17 år 6 km

1 0066 Benedicte S Schreiner Bossmo & Ytteren IL 1-3 23.19

2 0067 Alexandra Valen Tromsø skiskytterlag 1-1 27.05 03.46

3 0068 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 2-0 34.41 11.22

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Menn 20-21 år 7,5 km

1 0069 Nikolai Frydenlund Skonseng UL 0-1 27.43

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn senior 7,5 km

1 0071 Anders Brekke Nilsen IL Beveren 0-1 23.48

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Kvinner 20-21 6 km

1 0073 Emilie Å Kalkenberg Skonseng UL 2-2 21.18

2 0072 Frida Sørmo Bossmo & Ytteren IL 2-2 29.26 08.08

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Miljø 4,5 km

1 0074 Hallvar S Korsvik Skonseng UL 1-2 24.10

Fellesstart 12. februar:

Jenter Nybegynner 2 km

0004 Mina Andersen Bossmo & Ytteren IL 0-0 12.28

  0005 Mie Steinmo Bossmo & Ytteren IL 0-0 14.38

  0006 Kristine L Andersen Skonseng UL 0-0 16.52

  0007 Maria Irgum Bossmo & Ytteren IL 0-1 14.06

  0008 Tamara Joelsen Bossmo & Ytteren IL 1-0 14.11

  0009 Ane Sollien- Røssvoll Skonseng UL 1-2 14.17

  0010 Agnes Sivertsen Rølvåg Bossmo & Ytteren IL 2-0 14.18

  0011 Åsa K Berg- Olsen Skonseng UL 0-0 12.18

  0012 Aurora Mjølkarlid Hattfjelldal IL 0-0 12.52

9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.

Gutter Nybegynner 2 km

  0013 Viljar Fjellheim Bossmo & Ytteren IL 0-0 10.16

  0014 Ole Magnus Sirijord Hattfjelldal IL 1-1 11.12

  0015 Jørgen Brennbakk Hattfjelldal IL 2-2 15.29

  0016 Håkon Brennakk Hattfjelldal IL 2-1 15.16

  0017 Leo Grønbeck Bjerkadal Bossmo & Ytteren IL 2-0 19.02

  0018 Ånund Fagerli Hattfjelldal IL 1-1 13.34

  0019 Marius Ronesen Bossmo & Ytteren IL 0-1 13.00

  0020 Emil Brennbakk Hattfjelldal IL 0-0 12.58

  0021 Per Steinar Sirijord Hattfjelldal IL 0-1 14.18

  0022 Øystein Sirijord Hattfjelldal IL 2-1 11.12

  0023 Håkon Andersen Skonseng UL 0-0 10.44

  0024 Iver August Bergli Bossmo & Ytteren IL 0-2 11.31

  0025 Eirik Kristoffersen Bossmo & Ytteren IL 0-0 12.28

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.

Gutter 11-12 år 3 km

1 0038 Kasper Ågheim Kalkenberg Skonseng UL 0-3 12.43

2 0035 Magnus Hanem Hattfjelldal IL 1-3 14.13 01.30

3 0027 Sigurd Mjølkarlid Hattfjelldal IL 1-1 14.58 02.15

4 0032 Lars-Andreas Sirirjord Hattfjelldal IL 0-2 15.28 02.45

4 0037 Sigurd Sollien- Røssvoll Skonseng UL 2-3 15.28 02.45

6 0026 Leo Melfjord Fjellheim Bossmo & Ytteren IL 1-2 15.43 03.00

7 0036 Tobias A Westman Skonseng UL 3-0 15.48 03.05

8 0034 Iver Vollan Hattfjelldal IL 1-3 17.05 04.22

9 0028 Victor Soleglad Bossmo & Ytteren IL 1-2 17.13 04.30

10 0031 Ådne Vollan Hattfjelldal IL 2-4 17.22 04.39

11 0030 Emiian Falstad Bossmo & Ytteren IL 3-3 19.58 07.15

12 0029 Johannes Paulsen Bossmo & Ytteren IL 2-2 23.49 11.06

13 påmeldte. 13 startet. 12 resultater.

Jenter 11-12 år 3 km

1 0042 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 1-5 15.34

2 0044 Tuva Andersen Bossmo & Ytteren IL 3-4 16.20 00.46

3 0045 Synne M Berg- Olsen Skonseng UL 4-5 20.31 04.57

4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Jenter 13-14 år 3 km

1 0046 Oda Leiråmo Bossmo & Ytteren IL 3-3 14.39

2 0047 Ida Therese Hagen Bossmo & Ytteren IL 3-3 18.11 03.32

3 0048 Maja Valen Tromsø skiskytterlag 3-4 18.39 04.00

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

Jenter 15-16 år 4,5 km

1 0049 Hanne K Johansen Bossmo & Ytteren IL 1-0 17.56

2 0050 Anette Stien Screiner Bossmo & Ytteren IL 2-5 22.05 04.09

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Gutter 13-14 år 3 km

1 0054 Noah Kolåsæter Bossmo & Ytteren IL 1-4 13.10

2 0057 Eirik Irgum Bossmo & Ytteren IL 3-3 13.58 00.48

3 0056 Stein Markås Bossmo & Ytteren IL 1-2 14.12 01.02

4 0053 Eirik Fjelddahl Hagen Bossmo & Ytteren IL 4-1 14.40 01.30

5 0058 Oliver Larsen Bossmo & Ytteren IL 3-4 15.53 02.43

6 0051 Eirik Snefjellå Bossmo & Ytteren IL 2-1 16.19 03.09

7 0055 Johan Snefjellå Bossmo & Ytteren IL 2-4 16.55 03.45

8 0052 Emil Kroken Skonseng UL 3-4 17.37 04.27

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.

Gutter 15-16 år 6 km

1 0060 Sondre Gjesbakk Bossmo & Ytteren IL 1-1 21.54

2 0062 Vegard Steinbakken Hattfjelldal IL 1-1 22.25 00.31

3 0059 Nikolai Aslaksen Bossmo & Ytteren IL 2-2 24.03 02.09

4 0061 Ludvik Pruglhei Skonseng UL 1-0 25.54 04.00

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Menn 17 år 11 km

1 0063 Axel Rundhaug Skonseng UL 1-2-2-3 55.34

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Jenter 18-19 år 7,5  km

1 0065 Marte K Johansen Bossmo & Ytteren IL 0-1-0-1 30.50

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn 20-21 år 11 km

1 0066 Nikolai Frydenlund Skonseng UL 1-0-1-3 48.44

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Kvinner 20-21 år 7,5 km

1 0068 Emilie Kalkenberg Skonseng UL 0-1-1-2 33.41

2 0067 Frida Sørmo Bossmo & Ytteren IL 0-1-2-2 37.04 03.23

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Miljøklasse 5 km

1 0069 Hallvar Sakrihei Korsvik Skonseng UL 3-2-2-3 35.41

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn senior 11 km

1 0070 Anders Bekke Nilsen IL Beveren 2-2-0-1 48.15

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Jenter 17 år 7,5 km

1 0075 Benedicte Stien Screiner Bossmo & Ytteren IL 2-1-2-2 36.30

2 0074 Alexandra Valen Tromsø skiskytterlag 1-1-3-0 46.14 09.44

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

Artikkeltags