Sjekk alle resultatene fra samlags-mesterskapet i skyting

DEL

Samlagsmesterskap bane 2019

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  342, 2. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  339, 3. Hilmar Johansen, Nesna  338, 4. Lars Handå, Røvassdalen  335, 5. Adrian Hansen, Nesna  335, 6. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  334, 7. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  331, 8. Arne Steinfjell, Alteren  329, 9. Siv Svartisdal, Røvassdalen  328, 10. Tom Karlsen, Røvassdalen  236, 11. Nils J. Johansen, Nesna  234, 11. Nora Johansen, Nesna  234, 13. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  233, 14. Nils Kristian Johansen, Nesna  231, 15. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  230, 16. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  227, 17. Knut Åstrøm, Dunderlandsdalen  226, 18. Børge Søreng, Nesna  214, 19. Svein Abelsen, Dunderlandsdalen  189.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  335, 2. Verner Yttervoll, Nesna  330, 3. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  325, 4. Terje Røstad, Fagervika  235, 5. Asmund O. Amundsen, Mo  230.

Beste 55+ år: 1. Arne Steinfjell, Alteren  329, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen  328, 3. Tom Karlsen, Røvassdalen  236, 4. Nils J. Johansen, Nesna  234, 5. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  230, 6. Børge Søreng, Nesna  214, 7. Svein Abelsen, Dunderlandsdalen  189.

Beste kvinne: 1. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  342, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen  328, 3. Nora Johansen, Nesna  234, 4. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  227.

Beste -20 år: 1. Nora Johansen, Nesna  234, 2. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  227.

J, 16-17 år: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna  350, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  348, 3. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  336, 4. Sondre Nordheim, Røvassdalen  335, 5. Mats Hjartland, Fagervika  241, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  216.

ER, 14-15 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  349, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna  347, 3. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  326.

Rekrutt, 11-13 år: 1. Sverre J G Ødegård, Alteren  339, 2. Ellen Østensen Winnem, Alteren  338, 3. Isak Magnussen, Alteren  335, 4. Mathilde Sandstad, Alteren  323.

V65: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  349.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren  349, 2. Torbjørn Fagervik, Fagervika  344, 3. Egil Silåmo, Dunderlandsdalen  131.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  336, 2. May Helen Steinfjell, Alteren  329.

EJ, 18 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  339.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Hilmar Johansen, Nesna  241, 2. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  240, 3. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  236, 4. Tom Karlsen, Røvassdalen  236, 5. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  233.

Klasse 4: 1. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  242, 2. Arne Steinfjell, Alteren  239, 3. Adrian Hansen, Nesna  237, 4. Lars Handå, Røvassdalen  236, 5. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  235, 6. Siv Svartisdal, Røvassdalen  235, 7. Nora Johansen, Nesna  234, 8. Nils J. Johansen, Nesna  234, 9. Nils Kristian Johansen, Nesna  231, 10. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  230, 11. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  227.

Klasse 3: 1. Knut Åstrøm, Dunderlandsdalen  226, 2. Børge Søreng, Nesna  214, 3. Svein Abelsen, Dunderlandsdalen  189.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  243, 2. May Helen Steinfjell, Alteren  236.

Klasse 1: 1. Isak Brynjulfsen, Alteren  201, 2. Inge Brynjulfsen, Alteren  181.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  245, 2. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  238, 3. Verner Yttervoll, Nesna  238, 4. Terje Røstad, Fagervika  235, 5. Asmund O. Amundsen, Mo  230.

J, 16-17 år: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna  250, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  248, 3. Mats Hjartland, Fagervika  241, 4. Sondre Nordheim, Røvassdalen  237, 5. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  237, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  216.

ER, 14-15 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  250, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna  247, 3. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  234.

R, 11-13 år: 1. Ellen Østensen Winnem, Alteren  243, 2. Sverre J G Ødegård, Alteren  241, 3. Isak Magnussen, Alteren  238, 4. Mathilde Sandstad, Alteren  231.

NU, -15 år: 1. Maja Sletvik, Alteren .

V65: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  250.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren  250, 2. Torbjørn Fagervik, Fagervika  246, 3. Egil Silåmo, Dunderlandsdalen  131.

HK4: 1. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 225, 2. Jørn Ove Sandstad, Hv-14 Sør-Hålogaland 223, 3. Ørjan Karlsen, Hv-14 Sør-Hålogaland 219, 4. Kenny Christiansen, Hv-14 Sør-Hålogaland 208.

EJ, 18 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  239.

Lagskyting

Senior individuell: 1. Hilmar Johansen, Nesna  99, 2. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  97, 3. Nils Kristian Johansen, Nesna  97.

Ungdom individuell: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna  100, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna  98, 3. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  97.

Veteran individuell: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  100, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  99, 3. Torbjørn Fagervik, Fagervika  98.

Stang

Felthurtig

Samlagsskyting

*Rana skyttersamlag - arr. Røvassdalen skytterlag

Artikkeltags