Resultatene fra cuprenn på Skillevollen, Emilmyra og Finneidfjord

Kristine Lovise Andersen på startstreken på Emilmyra.

Kristine Lovise Andersen på startstreken på Emilmyra. Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Skillevollen

Resultater fra HSB Cup 2 - 2018 13. februar

Arr: Bossmo & Ytteren IL

Det var totalt 170 startende.

Gutter 7 år 0,5 km: Oliver Aasen; Isak Johan Alte; Benjamin Amundsen; Sander Hugvik Andersen; Viljar Fagerli; Daniel Lind; Nikolai Lindseth; Emil Moen; Sebastian Høgseth Ranum; 

Jenter 7 år 0,5 km: Sofia Mellingen Hagen; Live Hansen; Maja Lian Hansen; Mie Einmo Hermansen; Eira Jamtli-Nilsskog; Tuva Emerentze Eivik Pedersen; Emily Ruud-Rønning; Agnes Elstad Røsvoll; Elvira Sorsell; 

Gutter 6 år 0,5 km: Johannes Abelsen; Elander Eide Fagervik; Matheo Mikalsen; Theo Olsen; Eskil Sandhei Stanghelle; 

Jenter 6 år 0,5 km: Tiril Alida Bjellånes; Amanda Haustreis; Anna Helleberg; Malin Elvira Keim; Emma Leirbekkhei; Mali Leonhardsen; Maren Pedersen; Amanda Salamonsen; Mari Svidal; Ida Aasebøstøl Øie; Mathea Øyjord; 

Gutter 5 år 0,5 km: Sindre Hugvik Andersen; Tinus Bang-Bratland; Oscar Bergersen; Sander Derås-Brendberg; Magnus Djønne; Elliot Falstad; Greger Hansen; Herman Lian Hansen; Loke Ramstad Hillestad; Leon Pettersen Høgås; Linus Higraff Jamtli; Tian Renatesønn Johansen; Øyvind Johan Karlsen Kvitnes; Ask Karoliussen; Håkon Brekke Klaudiussen; Henry Mellingen Loftfjell; Jakob Nyhus Michaelsen; Anton Nilsen Midtstraum; Jakob Moe; Jacob Nikolaisen; Iver Riksvold; Filip Ruud-Rønning; Marius Iversen Selfors; Isak Aasebøstøl Øie; 

Jenter 5 år 0,5 km: Otelie Langnes Aag; Elise Aasen; Eldri Olsen Bjørn; Tilje Brage-Eriksen; Linea Gruben Brennesvik; Mia Dahle-Johansen; Linnea Hansen Gaup; Gelika Pettersen Høgås; Maja Kjerrvang; Oda Kristensen; Emilie Pedersen; Pernille Rygh; Emmy Elstad Røsvoll; Sanne Vestvold; 

Gutter 10 år 1,0 km: Julian Fagerli; Emrik Falstad; Sander Irgum; Isak Svarttjønneng Johansen; Eirik Kristoffersen; Albert Lantz-Juløy; Elias Selnes; Isak Leander Stensland; 

Jenter 10 år 1,0 km: Mina Andersen; Isa Bjørkmo Eliassen; Leah Elise Pettersen Høgås; Maria Irgum; Helene Arneberg Jensen; Tamara Joelsen; Nora Lindseth; Matilde Soleglad; Mie Steinmo; Ane Stormdalshei; Silje Kolås Thørnqvist;  Gutter 9 år  1,0 kmAdam Amundsen; Lucas Grønbech Bjerkadal; Isak Dahle-Johansen; Sondre Fjellheim; Magnus Kvitnes; Gabriel Mikalsen; Simon Salomonsen; 

Jenter 9 år 1,0 km: Sanne Mellingen Hagen; Aurora Robinsdatter Johansen; Maja Amalie B. Sletvik; Ingrid Lina Sorsell; 

Gutter 8 år 1,0 km: Jakob Antonsen; Millian Bang-Bratland; Teo Brage-Eriksen; Emil Djønne; Sondre Irgum; Niklas Bang Johansen; Isak Karoliussen; Sverre Lillevik Kolden; Emil Olai Leirbekkhei; Fredrik Teigen Nygård; Leander Riksvold; Sondre Iversen Selfors; Henrik Sandhei Stanghelle; Markus Steinmo; Helmer Fjelldahl Svendsen; Sindre Vestvold; 

Jenter 8 år  1,0 km: Mathea Olivia Øverheim Aag; Irene Antonsen; Vilde Brekke Klaudiussen; Mathilde Frøysa Krokstrand; Sofie Log; Martine Nerdal; Emma Selnes; Martine Steinan; Johanna Tangen; Mille Gabrielsen Trulsen; 

Gutter 11 år 2,0 km: 1) Viljar Fjellheim, 6:33; 2) Erik Leiråmo, 7:16; 3) Vegar Svaleng, 8:15; 4) Sondre Steinan, 8:17; 5) Emil Aas, 9:53; 6) Aleksander Antonsen, 10:54; 7) Peder Røsvoll Aleksandersen, 12:13; 

Jenter 11 år 2,0 km: 1) Selma Kristiansen, 15:57; 2) Mia Jenssen, 15:59;  Gutter 12 år  2,0 km1) Lars Krane, 6:24; 2) Emilian Falstad, 6:32; 3) Victor Soleglad, 7:23; 

Gutter 13 år 3,0 km: 1) Iver Leiråmo, 8:53; 

Gutter 14 år  3,0 km: 1) Emil Kristoffer Bergli, 8:31; 

Gutter 16 år  5,0 km: 1) Preben Horven, 23:24; 

Gutter 15 år  5,0 km: 1) Johan Olav Snefjellå, 16:32; 2) Birk Fjellheim, 23:25; 

Jenter 15 år  5,0 km: 1) Oda Leiråmo, 15:16; 

Åpen klasse menn 5 km: 1) Jesper Andersen, 13:42; 2) Lars Solli, 15:02; 3) Jostein Bakken, 15:03; 4) Ole Leiråmo, 15:12; 5) Egil Fjellheim, 15:15; 6) Bjørn Einar Hansen, 16:13; 7) Martin Steinmo, 16:50; 8) Arne-Martin Lantz-Juløy, 17:03; 9) Espen Bergli, 17:18; 10) Morten Lind, 17:29; 11) Jørgen Solli, 17:31; 12) Trond Snefjellå, 17:33; 13) Bjørn Soleglad, 17:34; 14) Bjørn Dalskjær Krstiansen, 20:11;  Åpen klasse kvinner 5km  5,0 km1) Doris Stien Kaspersen, 18:05; 

Menn 10 km: 1) Rolf Einar Jensen, 23:24; 2) Stian Lamo, 28:24; 3) Vegard Nerdal, 28:33; 4) Sten Frode Kristoffersen, 28:34; 5) Eivind Hansen, 28:42; 6) Haakon Bjerkadal, 29:43; 7) Vegard Åsland Sørensen, 31:07; 8) Per Martin Hall, 32:03; Kristoffer Rundhaug, Brutt;

Skonseng

Cup 5 Emilmyra 13. februar

Arrangør: Skonseng UL

Gutter og jenter 6 år og yngre Liten løype
 

Plass Start       Tid
  0002 Kristoffer Emil Jamtli Skonseng UL    
  0003 Andreas Bonsaksen Skonseng UL    
  0004 Ingvild Sperstad Skonseng UL    
  0005 Johan Seljeli Røsdal Skonseng UL    
  0007 Celine Mathisen Skonseng UL    
  0008 Lars-Petter Berg- Olsen Skonseng UL    
  0009 Othelie Langfjell Solvang Skonseng UL    
  0010 Emrik A Langfjell Solvang Skonseng UL    
  0011 Johanne Langvann Skonseng UL    
  0012 Mathias Mediå Skonseng UL    
  0013 Milde Sletten Røssvoll Skonseng UL    
  0014 Sienna Rostad Henriksen Skonseng UL    
  0015 Sindre Rufsholm Sveen Skonseng UL    
  0016 Sara Skugghei Skonseng UL    
  0017 Live W Nyjordet Skonseng UL    
  0018 Beate Sofie Nygård Skonseng UL    
  0020 Ane Othelia Sletteng Skonseng UL    
  0021 Andreas Nikolai Jamtli Skonseng UL    
  0023 Matheo Z Krokstrand Skonseng UL    
  0024 Casper Mathisen Skonseng UL    
  0028 Mailin Grongstad Skonseng UL    
  0030 Håkon Loftfjell-Kjelen Skonseng UL    
  0032 Linas Sletten Røssvoll Skonseng UL    
  0033 Vilde Hermin Wedvik Skonseng UL    
  0034 Petrine Langfjell Skonseng UL    
  0036 Jonas Strømsnes Skonseng UL    
  0037 Oskar Strandjord Skonseng UL    
  0039 Eva Westman Skonseng UL    

39 påmeldte. 39 startet. 28 resultater.
 

Jenter og gutter 7 år 1 km
 

Plass Start       Tid
  0040 Lotte R Langfjell Solum Skonseng UL    
  0041 Martin Røssvoll Andersen Skonseng UL    
  0042 Sofie Loftfjell-Kjelen Skonseng UL    
  0044 Theo Alxander Mathisen Skonseng UL    
  0046 Henning Johansen Olsen Skonseng UL    
  0047 Tyr Hedin Hansen Skonseng UL    
  0048 Tor Mikkel Gipling Norum Skonseng UL    
  0049 Elise Kristensen Skonseng UL    
  0050 Kristianne Langvann Skonseng UL    
  0051 Bendik Strandjord Skonseng UL    
  0052 Hedda Sofie Olsen Skonseng UL    
  0053 Millian A Krokstrand Skonseng UL    
  0054 Linea Brekke Rasmussen Skonseng UL    
  0056 Frøydis Helland Skonseng UL    

17 påmeldte. 17 startet. 14 resultater.
 

Gutter og Jenter 8 år 1 km
 

Plass Start       Tid
  0059 Erling Malmhaug Angelsen Skonseng UL    
  0060 Hilmar Sætermo Skonseng UL    
  0063 Martin Mediå Skonseng UL    
  0064 Elvin Edvardsen Storholm Skonseng UL    
  0065 Emil Fagerdal Skonseng UL    

9 påmeldte. 9 startet. 5 resultater.
 

Gutter og Jenter 9 år 2 km
 

Plass Start       Tid
  0066 Malin Elvebakk Skonseng UL    
  0067 Kristian Helland Skonseng UL    
  0068 Ingrid Kjelen Skonseng UL    
  0069 Peder Røssvoll Andersen Skonseng UL    
  0070 Ådne Seljeli Røsdal Skonseng UL    

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
 

Gutter og Jenter 11 år 2 km
 

Plass Start       Tid
1 0076 Åsa-Kristin Berg Olsen Skonseng UL 08.38  
2 0075 Odin Arnesen Skonseng UL 08.41 00.03
3 0072 Aron Kjelen Skonseng UL 12.24 03.46
4 0074 Hedda Hågensen Skonseng UL 17.54 09.16

6 påmeldte. 6 startet. 4 resultater.
 

Gutter og Jenter 10 år 2 km
 

Plass Start       Tid
1 0080 Ane E Sollien-Røssvoll Skonseng UL 08.46  
2 0082 Iver Johan Børsheim Skonseng UL 09.16 00.30
3 0078 Kristine Lovise Andersen Skonseng UL 11.07 02.21
4 0079 Erling Johan S Haugsdal Skonseng UL 11.14 02.28
5 0081 Trym Ægir Hansen Skonseng UL 20.49 12.03

7 påmeldte. 7 startet. 5 resultater.
 

Gutter og Jenter 12 år 2,7 km
 

Plass Start       Tid
1 0086 Sigurd Sollien-Røssvoll Skonseng UL 10.06  
2 0084 Håkon Andre Andersen Skonseng UL 13.30 03.24

3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.
 

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km
 

Plass Start       Tid
1 0089 Rikke Kalkenberg Skonseng UL 09.04  
2 0091 Tobias Westman Skonseng UL 10.09 01.05

5 påmeldte. 5 startet. 2 resultater.
 

Fellesstart 15 år og el.. 5 km  med tidtakning
 

Plass Start       Tid
1 0097 Adrian Fallhei Trones Skonseng UL 15.35  
2 0098 Espen Kalkenberg Skonseng UL 15.50 00.15
3 0095 Tommy Hågensen Skonseng UL 15.51 00.16
4 0096 Ludvik Pruglhei Skonseng UL 15.57 00.22
5 0093 Jan Sollien-Røssvoll Skonseng UL 17.32 01.57
6 0101 Torstein Myhre Skonseng UL 18.23 02.48
7 0103 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 20.43 05.08
8 0102 Hallvard S Korsvik Skonseng UL 20.54 05.19
9 0100 Simon S Korsvik Skonseng UL 23.01 07.26

11 påmeldte. 11 startet. 9 resultater.
 

Fra starten på cuprennet i Finneidfjord.

Fra starten på cuprennet i Finneidfjord. Foto:

Finneidfjord

Resultatliste for cuprenn Finneidfjord IL 12. februar

2016              

Olaf-Martin Brusveen Hanssen

2015

Rikke Herstad Fineide

2013

Benjamin Almli Eide                                                     

2012

Emil Edvartsen

2011 (1,4 Km)                                                         

Paul Andre Kildal Opstad

2010 (1,4 Km)

Rikke Edvardsen

Tilje Linnea Skarsbø  

Heine Cornelius Roghell       

Madeleine Kristensen            

2009 (1,4Km)

Linnea Edvardsen

Vinjar Kristiansen

Nickoline Vatne

Amalie Beate Brusveen Juvik

Ine Helmine Lyngås                                                                                                                    

2008 (1,4Km)

Tim Reinfjell 11:11

Matilde Fagereng Kristoffersen 14:40

Linas Emilian Skarsbø 17:07                                                                                                                      

2007 (2,7 Km)

Marcus Almli Bjørnli  20:37  

Marlene Vatne

Hedda Kristine Roghell

2006 (2,7 Km)

Susanne Emilie Antonsen 14:44                                

Elias Henriksen Strandvoll 16:10

Nora Helen Pettersen Brusveen 16:36                                 

William Valla  21:41                                                                                                                   

2004 (4 Km)

Jonas Henriksen Strandvoll   24:04

Markus Andre Karlsen   35:36

Artikkeltags