Resultater fra andre skicup på Emilmyra

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Resultater fra DNB cup 2, Emilmyra 17. januar 2017

Arr: Skonseng UL

Gutter og jenter 6 år og yngre, Liten løype:

  0001 Håkon Loftfjell- Kjelen Skonseng UL

  0003 Petrine Langfjell Skonseng UL

  0004 Jonas Strømsnes Skonseng UL

  0005 Leon W Nyjordet Skonseng UL

  0006 Sigrid Strømsnes Skonseng UL

  0007 Bendik Strandjord Skonseng UL

  0008 Ingvid Sperstad Skonseng UL

  0009 Linas Sletten Røssvoll Skonseng UL

  0012 Sindre Rufsholm Sveen Skonseng UL

  0013 Erika Sofie J Mathisen Skonseng UL

  0016 Emrik Langfjell Solvang Skonseng UL

  0017 Eva Alte Westman Skonseng UL

  0018 Sofie Loftfjell- Kjelen Skonseng UL

  0019 Lars Petter Berg- Olsen Skonseng UL

  0020 Sølve Rufsholm Sveen Skonseng UL

  0021 Casper Mathisen Skonseng UL

  0022 Sienna Rostad Henriksen Skonseng UL

  0024 Brede Seljeli- Johansen Skonseng UL

  0025 Sara Skugghei Skonseng UL

  0026 Henning Johannes Olsen Skonseng UL

  0027 Theo A Hardy Mathisen Skonseng UL

  0028 Otine Westman Skonseng UL

  0031 Angelica Løkås Skonseng UL

  0034 Johan Seljeli-Røsdal Skonseng UL

  0035 Frøydis Helland Skonseng UL

  0036 Live W Nyjordet Skonseng UL

  0038 Tyr Hedin Hansen Skonseng UL

  0039 Live Amalie Dikvold Skonseng UL

  0040 Mathias Mediå Skonseng UL

  0041 Hedda Sofie Olsen Skonseng UL

  0042 Linea Brekke Rasmussen Skonseng UL

  0043 Henrik Børsheim Skonseng UL

  0096 Live Pedersen Skonseng UL

44 påmeldte. 44 startet. 33 resultater.

Jenter og gutter 7 år 1 km:

0045 Emil Fagerdal Skonseng UL

  0046 Martin Mediå Skonseng UL

  0048 Erling M Angelsen Skonseng UL

5 påmeldte. 5 startet. 3 resultater.

Gutter og Jenter 8 år 1 km:

0050 Elias Johan Rørapet Skonseng UL

  0051 Kristian Helland Skonseng UL

  0052 Peder Røssvoll Andersen Skonseng UL

  0053 Ingrid Kjelen Skonseng UL

  0054 Ådne Seljeli-Røsdal Skonseng UL

  0055 Trym Ægir Hansen Skonseng UL

7 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.

Gutter og Jenter 9 år 2 km:

0056 Erling Johan S Haugsdal Skonseng UL

  0058 Iver- Johan Børsheim Skonseng UL

  0059 Kristine Andersen Skonseng UL

  0060 Birk Holten Skonseng UL

  0061 Ane Sollien Røssvoll Skonseng UL

  0062 Håkon Seljeli- Johansen Skonseng UL

7 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.

Gutter og Jenter 11 år 2 km:

1 0068 Sigurd Sollien Røssvoll Skonseng UL 07.21

2 0066 Synne M Berg- Olsen Skonseng UL 07.39 00.18

3 0069 Håkon Andre Andersen Skonseng UL 08.47 01.26

4 0067 Magnus Olai Børsheim Skonseng UL 09.18 01.57

5 0065 Markus Olaus Krokstrand Skonseng UL 09.57 02.36

6 0064 Selma Røssvoll Skonseng UL 14.04 06.43

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

Gutter og Jenter 10 år 2 km:

1 0063 Åsa Berg Olsen Skonseng UL 04.58

2 0071 Odin Arnesen Skonseng UL 10.32 05.34

3 0074 Marie Fordelsen Skonseng UL 15.04 10.06

4 0073 Hedda Hågensen Skonseng UL 19.41 14.43

6 påmeldte. 6 startet. 4 resultater.

Gutter og Jenter 12 år 2,7 km:

1 0077 Kasper Kalkenberg Skonseng UL 08.33

2 0079 Rikke Kalkenberg Skonseng UL 09.18 00.45

3 0076 Kristine S Ingebrigtsen Skonseng UL 09.57 01.24

4 0078 Tobias Alte Westman Skonseng UL 11.19 02.46

5 0075 Andrea Jamtli Skonseng UL 16.46 08.13

6 0097 Tuva Pedersen Skonseng UL 18.55 10.22

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

Gutter og Jenter 13 år 2,7 km:

1 0081 Emil Kroken Skonseng UL 09.55

2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater.

Fellesstart 15 år og eldre, 5 km med tidtakning:

1 0083 Espen Kalkenberg Skonseng UL 14.48

2 0088 Adrian F Trones Skonseng UL 15.31 00.43

3 0085 Andrè Kalkenberg Skonseng UL 15.41 00.53

4 0086 Bjørn Ingebrigtsen Skonseng UL 15.48 01.00

5 0087 Tommy Hågensen Skonseng UL 15.51 01.03

6 0095 Jan Sollien- Røssvoll Skonseng UL 17.02 02.14

7 0089 Toralf Alte Westman Skonseng UL 18.32 03.44

8 0090 Simon Kalkenberg Skonseng UL 18.33 03.45

9 0082 Jenny-Marie Myhre Skonseng UL 25.46 10.58

13 påmeldte. 13 startet. 9 resultater.

Artikkeltags