Årets først utendørsstevne - her er resultatene

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Åpent feltstevne, arrangert av Mo Skytterlag, 11.03.2017:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Ben Helland, Alteren (4) 41/24, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen (5) 41/23, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen (5) 39/22, 4. Siv Svartisdal, Røvassdalen (4) 38/25, 5. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren (3) 37/17

Klasse 1: 1. Tommy Albrigtsen, Mo Skytterlag 28/14, 2. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 20/8

Klasse 2: 1. Joakim Jørgensen, Fagervika 41/23, 2. Per Magne Fellingfors, Grane 24/11, 3. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 24/7

V55: 1. Eldor Jørgensen, Fagervika 30/12, 2. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 23/3

Eldre rekrutt: 1. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 27/12, 2. Jørgen Furuheim, Mo Skytterlag 20/4

Junior: 1. Marius Fellingfors, Grane 26/10

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 27/6

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 27/15

Felthurtig: 1. Freddy Jakobsen, Mo Skytterlag (2) 10.45, 2. Morten Emil Amundsen, Mo Skytterlag (2) 11.85, 3. Ben Helland, Alteren (4) 14.59, 4. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag (V55) 15.65, 5. Per Magne Fellingfors, Grane (2) 15.71, 6. Arne Steinfjell, Alteren (4) 17.81, 7. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag (1) 17.98, 8. Tommy Albrigtsen, Mo Skytterlag (1) 24.91, 9. Marius Fellingfors, Grane (J) 99.99, 9. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren (3) 99.99

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Tommy Albrigtsen, Mo Skytterlag 28/14, 2. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 20/8

Klasse 2: 1. Joakim Jørgensen, Fagervika 29/17, 2. Morten Emil Amundsen, Mo Skytterlag 19/8, 3. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 17/6, 4. Per Magne Fellingfors, Grane 14/6

Klasse 3: 1. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren 26/14

Klasse 4: 1. Ben Helland, Alteren 29/16, 2. Siv Svartisdal, Røvassdalen 26/18, 3. Arne Steinfjell, Alteren 17/6

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen 29/17, 2. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen 28/15

Klasse V55: 1. Eldor Jørgensen, Fagervika 23/9, 2. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 16/3

Klasse JEG: 1. Andreas Lyssand, Polarsirkelen 25/11

Klasse NU: 1. Hågen Fellingfors, Grane 17/8

Klasse ER: 1. Mats Kjerrvang, Røvassdalen 27/12, 2. Jørgen Furuheim, Mo Skytterlag 20/4

Klasse J: 1. Marius Fellingfors, Grane 26/10

Klasse V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 27/6

Klasse V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 27/15

Artikkeltags