Han kunne glede seg over seier i begge stevnene da sesongen ble innledet

Arnt Erik Aune som skjøt fantastiske 348 poeng i vinden under 1. mai-stevnet på Røssvoll 2006  *** Local Caption *** Arnt Erik Aune som skjøt fantastiske 348 poeng i vinden under 1. mai-stevnet på Røssvoll 2006

Arnt Erik Aune som skjøt fantastiske 348 poeng i vinden under 1. mai-stevnet på Røssvoll 2006 *** Local Caption *** Arnt Erik Aune som skjøt fantastiske 348 poeng i vinden under 1. mai-stevnet på Røssvoll 2006

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

115 skyttere fra Rana, Salten og Vefsn trosset snøværet og møtte opp på Røssvollheia skytebane til sesongåpningen på bane 1. mai.

I klasse 3-5 gikk seieren til Arnt Erik Aune (bildet) fra Beiarn skytterlag.

I klasse V55 gikk seiern til Arild Hjertås fra Dunderland skytterlag. Vegar Ysland fra Bodø Østre var best bland Juniorene.

Tiril Emilie Tverrå Fossdal fra Mosjøen var best i klasse Eldre Rekrutt.

Her er alle resultatene:

Arrangør: Røvassdalen skytterlag

Åpent stevne

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Arnt Erik Aune, Beiarn  347, 2. Lars Andreas Nystad, Bodø Østre  346, 3. Marius Hagfors, Austerbygda  345, 4. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  343, 5. Jim R Aronsen, Saltdal  339, 6. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  338, 7. Morten Eriksen, Mosjøen  338, 8. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  337, 9. Grete Ernstsen, Saltdal  336, 10. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  336, 11. Raymond Eliassen, Saltdal  335, 12. Siv Svartisdal, Røvassdalen  335, 13. Rudi Sellin, Hemnes og Sør-Rana  335, 14. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  335, 15. Hilmar Johansen, Nesna  333, 16. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  333, 17. Tom Karlsen, Røvassdalen  332, 18. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  330, 19. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  329, 20. Lars Handå, Røvassdalen  328, 21. Fred Hansen, Bjøllånes  325, 22. Knut Ole Ystland, Bodø Østre  323, 23. Terje Røstad, Fagervika  321, 24. Geir Torkildsen, Bodø Østre  320, 25. Arne Steinfjell, Alteren  320, 26. Tonje Fredheim, Røsvik  319, 27. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  317, 28. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  310, 29. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  230, 30. Nils J. Johansen, Nesna  227, 31. Leif Engseth, Aldersund  216, 32. Jon Arne Olsen, Nesna  206, 33. Ben Helland, Alteren  64.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  342, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  339, 3. Svein Andreassen, Bodø Østre  339, 4. Magnus Lund, Bodø Østre  338, 5. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen  337, 6. Helge Helgesen, Valnesfjord  334, 7. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  333, 8. Lillian Herring, Austerbygda  319, 9. Steinar Aufles, Mosjøen  315, 10. Are Mareno Skar, Unkervatn  290, 11. Frode Albertsen, Mosjøen  231, 12. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  225.

J, 16-17 år: 1. Vegard Ysland, Bodø Østre  347, 2. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  346, 3. Runar Tobiassen, Bodø Østre  345, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  341, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  340, 6. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  340, 7. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  338, 8. Even Stornes, Fustvatn  312.

ER, 14-15 år: 1. Tiril Emilie Tverå Fossdal, Mosjøen  349, 2. Mats Hjartland, Fagervika  348, 3. Carina Ysland, Bodø Østre  345, 4. Kaja Helene Remmen, Nesna  344, 5. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  340, 6. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  340, 7. Kim Rune Sagmo, Austerbygda  339, 8. Mathias Johan Rogne, Mosjøen  338, 9. Emil Lysøy Wika, Austerbygda  336, 10. Sondre Nordheim, Røvassdalen  336, 11. Nikolai Fagerbakk  Larsen, Valnesfjord  328, 12. Lovise Larem, Fustvatn  320.

R, 11-13 år: 1. Magnus Ysland, Bodø Østre  339, 2. Torbjørn Hagfors Røsdal, Mosjøen  331, 3. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  323.

V65: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  349, 2. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  348, 3. Kjell Hansen, Saltdal  346, 4. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn  345, 5. Jan Erik Sørdal, Saltdal  344, 6. Svein Arne Ivarrud, Susna  333.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  350, 2. Martin Yttervik, Alteren  346, 3. Trond Brennhaug, Grane  345, 4. Olav Herring, Fustvatn  345, 5. Terje Dalen, Hattfjelldal  342, 6. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  338, 7. Hans Kristian Øvermark, Bodø Østre  329, 8. Terje Håkonsen, Beiarn  243, 9. Steinar Nilsen, Grane  237, 10. Leif Emil Ingebrigtsen, Mosjøen  235, 11. Tore Bjørnar Thoresen, Korgen  234.

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  340, 2. Marius Mastervik, Drevja  339, 3. Ole Henrik Ørnes Hansen, Sørfjord og Omegn  332, 4. Ole Martin Sten, Drevja  330, 5. Bjørn Skoglund, Sulitjelma  310, 6. Sølvi Ågnes, Saltdal  296, 7. Tanja Aanes, Fustvatn  212.

Sjekk de siste sportsresultatene her

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Arnt Erik Aune, Beiarn  247, 2. Lars Andreas Nystad, Bodø Østre  246, 3. Marius Hagfors, Austerbygda  245, 4. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  243, 5. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  242, 6. Raymond Eliassen, Saltdal  240, 7. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  239, 8. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  238, 9. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  238, 10. Tom Karlsen, Røvassdalen  235, 11. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  233.

Klasse 4: 1. Morten Eriksen, Mosjøen  241, 2. Jim R Aronsen, Saltdal  240, 3. Hilmar Johansen, Nesna  239, 4. Rudi Sellin, Hemnes og Sør-Rana  238, 5. Siv Svartisdal, Røvassdalen  237, 6. Grete Ernstsen, Saltdal  236, 7. Lars Handå, Røvassdalen  236, 8. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  236, 9. Arne Steinfjell, Alteren  235, 10. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  231, 11. Fred Hansen, Bjøllånes  231, 12. Nils J. Johansen, Nesna  227, 13. Terje Røstad, Fagervika  225, 14. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  224, 15. Geir Torkildsen, Bodø Østre  223, 16. Ben Helland, Alteren  64.

Klasse 3: 1. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  230, 2. Knut Ole Ystland, Bodø Østre  225, 3. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  222, 4. Tonje Fredheim, Røsvik  222, 5. Leif Engseth, Aldersund  216, 6. Jon Arne Olsen, Nesna  206.

Klasse 2: 1. Marius Mastervik, Drevja  244, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  241, 3. Ole Henrik Ørnes Hansen, Sørfjord og Omegn  238, 4. Ole Martin Sten, Drevja  233, 5. Sølvi Ågnes, Saltdal  215, 6. Bjørn Skoglund, Sulitjelma  214, 7. Tanja Aanes, Fustvatn  212.

Klasse 1: 1. Raymond Evensen Hagen, Mo  241, 2. Kent Arne Jakobsen, Nesna  235, 3. Mathias Vatnan, Unkervatn  219.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  244, 2. Svein Andreassen, Bodø Østre  243, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  241, 4. Helge Helgesen, Valnesfjord  239, 5. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen  239, 6. Steinar Aufles, Mosjøen  238, 7. Magnus Lund, Bodø Østre  238, 8. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  236, 9. Frode Albertsen, Mosjøen  231, 10. Lillian Herring, Austerbygda  228, 11. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  225, 12. Are Mareno Skar, Unkervatn  212.

AG3: 1. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 223.

J, 16-17 år: 1. Vegard Ysland, Bodø Østre  247, 2. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  246, 3. Runar Tobiassen, Bodø Østre  246, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  243, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  242, 6. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  242, 7. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  239, 8. Even Stornes, Fustvatn  218.

ER, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  250, 2. Tiril Emilie Tverå Fossdal, Mosjøen  250, 3. Carina Ysland, Bodø Østre  247, 4. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  246, 5. Kaja Helene Remmen, Nesna  246, 6. Mathias Johan Rogne, Mosjøen  242, 7. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  242, 8. Kim Rune Sagmo, Austerbygda  241, 9. Emil Lysøy Wika, Austerbygda  240, 10. Sondre Nordheim, Røvassdalen  240, 11. Nikolai Fagerbakk  Larsen, Valnesfjord  231, 12. Lovise Larem, Fustvatn  227.

R, 11-13 år: 1. Magnus Ysland, Bodø Østre  240, 2. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  237, 3. Torbjørn Hagfors Røsdal, Mosjøen  235.

NU, -15 år: 1. Theodor Alexander Tverå Fossdal, Mosjøen .

V65: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  250, 2. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  249, 3. Kjell Hansen, Saltdal  248, 4. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn  246, 5. Svein Arne Ivarrud, Susna  246, 6. Jan Erik Sørdal, Saltdal  245.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  250, 2. Martin Yttervik, Alteren  248, 3. Terje Dalen, Hattfjelldal  246, 4. Olav Herring, Fustvatn  246, 5. Trond Brennhaug, Grane  245, 6. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  245, 7. Terje Håkonsen, Beiarn  243, 8. Hans Kristian Øvermark, Bodø Østre  241, 9. Steinar Nilsen, Grane  237, 10. Leif Emil Ingebrigtsen, Mosjøen  235, 11. Tore Bjørnar Thoresen, Korgen  234.

NV, 16+ år: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen  239.

Åpningsstevnet i Rana

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Arnt Erik Aune, Beiarn  346, 2. Lars Andreas Nystad, Bodø Østre  341, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  341, 4. Raymond Eliassen, Saltdal  339, 5. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  339, 6. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  338, 7. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  337, 8. Hilmar Johansen, Nesna  337, 9. Marius Hagfors, Austerbygda  337, 10. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  336, 11. Grete Ernstsen, Saltdal  336, 12. Adrian Hansen, Dunderlandsdalen  336, 13. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  335, 14. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen  335, 15. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  333, 16. Arne Steinfjell, Alteren  332, 17. Nils J. Johansen, Nesna  332, 18. Tom Karlsen, Røvassdalen  331, 19. Jim R Aronsen, Saltdal  330, 20. Rudi Sellin, Hemnes og Sør-Rana  330, 21. Geir Torkildsen, Bodø Østre  328, 22. Lars Handå, Røvassdalen  328, 23. Morten Eriksen, Mosjøen  327, 24. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  325, 25. Siv Svartisdal, Røvassdalen  325, 26. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  314, 27. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  312, 28. Tonje Fredheim, Røsvik  309, 29. Knut Ole Ysland, Bodø Østre  305, 30. Leif Engseth, Aldersund  235, 31. Terje Røstad, Fagervika  234, 32. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  223, 33. Jon Arne Olsen, Nesna  218.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  344, 2. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen  342, 3. Frode Albertsen, Mosjøen  341, 4. Magnus Lund, Bodø Østre  335, 5. Svein Andreassen, Bodø Østre  335, 6. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  334, 7. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  333, 8. Steinar Aufles, Mosjøen  333, 9. Helge Helgesen, Valnesfjord  333, 10. Agnes Olsen, Røvassdalen  326, 11. Lillian Herring, Austerbygda  325, 12. Hans Gullesen, Alteren  323, 13. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  309, 14. Jostein Fredheim, Røsvik  297, 15. Are Mareno Skar, Unkervatn  284, 16. Geir Åge Remmen, Nesna  226, 17. Per Roger Rydland, Røvassdalen  0.

J, 16-17 år: 1. Vegard Ysland, Bodø Østre  349, 2. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  347, 3. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  346, 4. Runar Tobiassen, Bodø Østre  345, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  344, 6. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  339, 7. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  336, 8. Even Stornes, Fustvatn  334, 9. Lars Emil Røbergeng, Alteren  295.

ER, 14-15 år: 1. Tiril Emilie Tverå Fossdal, Mosjøen  347, 2. Kaja Helene Remmen, Nesna  345, 3. Kim Rune Sagmo, Austerbygda  344, 4. Mats Hjartland, Fagervika  344, 5. Carina Ysland, Bodø Østre  342, 6. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  340, 7. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  337, 8. Mathias Johan Rogne, Mosjøen  333, 9. Nikolai Fagerbakk  Larsen, Valnesfjord  330, 10. Lovise Larem, Fustvatn  330, 11. Emil Lysøy Wika, Austerbygda  328, 12. Maths Østensen Winnem, Alteren  327, 13. Sondre Nordheim, Røvassdalen  286, 14. Benjamin Iversen Sletten, Alteren  220.

R, 11-13 år: 1. Magnus Ysland, Bodø Østre  341, 2. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  334, 3. Torbjørn Hagfors Røsdal, Mosjøen  324.

V65: 1. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn  349, 2. Svein Arne Ivarrud, Susna  347, 3. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  347, 4. Kjell Hansen, Saltdal  346, 5. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  345, 6. Jan Erik Sørdal, Saltdal  344.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  350, 2. Trond Brennhaug, Grane  344, 3. Martin Yttervik, Alteren  343, 4. Leif Emil Ingebrigtsen, Mosjøen  340, 5. Terje Dalen, Hattfjelldal  339, 6. Olav Herring, Fustvatn  339, 7. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  338, 8. Hans Kristian Øvermark, Bodø Østre  334, 9. Tore Bjørnar Thoresen, Korgen  235, 10. Steinar Nilsen, Grane  229, 11. Terje Håkonsen, Beiarn  145.

Klasse 2: 1. Marius Mastervik, Drevja  341, 2. Ole Martin Sten, Drevja  332, 3. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  324, 4. Bjørn Skoglund, Sulitjelma  324, 5. Ole Henrik Ørnes Hansen, Sørfjord og Omegn  321, 6. Tanja Aanes, Fustvatn  321, 7. Sølvi Ågnes, Saltdal  315.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Arnt Erik Aune, Beiarn  248, 2. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  244, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  243, 4. Raymond Eliassen, Saltdal  241, 5. Lars Andreas Nystad, Bodø Østre  241, 6. Marius Hagfors, Austerbygda  240, 7. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  239, 8. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  238, 9. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  238, 10. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  236, 11. Jim Henrik Olsen, Røvassdalen  236, 12. Tom Karlsen, Røvassdalen  233.

Klasse 4: 1. Hilmar Johansen, Nesna  239, 2. Adrian Hansen, Dunderlandsdalen  239, 3. Grete Ernstsen, Saltdal  238, 4. Nils J. Johansen, Nesna  237, 5. Geir Torkildsen, Bodø Østre  236, 6. Lars Handå, Røvassdalen  236, 7. Arne Steinfjell, Alteren  236, 8. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  235, 9. Elisabeth Nystad, Bodø Østre  234, 10. Jim R Aronsen, Saltdal  234, 11. Terje Røstad, Fagervika  234, 12. Siv Svartisdal, Røvassdalen  233, 13. Rudi Sellin, Hemnes og Sør-Rana  232, 14. Morten Eriksen, Mosjøen  230, 15. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  225.

Klasse 3: 1. Leif Engseth, Aldersund  235, 2. Rune Olsen, Dunderlandsdalen  223, 3. Jon Arne Olsen, Nesna  218, 4. Tonje Fredheim, Røsvik  217, 5. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  217, 6. Knut Ole Ysland, Bodø Østre  214.

Klasse 2: 1. Marius Mastervik, Drevja  243, 2. Ole Martin Sten, Drevja  239, 3. Ole Henrik Ørnes Hansen, Sørfjord og Omegn  233, 4. Tanja Aanes, Fustvatn  230, 5. Sølvi Ågnes, Saltdal  228, 6. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  227, 7. Bjørn Skoglund, Sulitjelma  227.

Klasse 1: 1. Kent Arne Jakobsen, Nesna  235, 2. Raymond Evensen Hagen, Mo  222, 3. Mathias Vatnan, Unkervatn  219.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  245, 2. Frode Albertsen, Mosjøen  243, 3. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen  243, 4. Agnes Olsen, Røvassdalen  241, 5. Svein Andreassen, Bodø Østre  241, 6. Magnus Lund, Bodø Østre  239, 7. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  237, 8. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  237, 9. Helge Helgesen, Valnesfjord  234, 10. Lillian Herring, Austerbygda  233, 11. Steinar Aufles, Mosjøen  233, 12. Hans Gullesen, Alteren  229, 13. Geir Åge Remmen, Nesna  226, 14. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  225, 15. Jostein Fredheim, Røsvik  208, 16. Are Mareno Skar, Unkervatn  193, 17. Per Roger Rydland, Røvassdalen  0.

AG3: 1. Svein Richard Rogne, Hv-14 Sør-Hålogaland 221.

J, 16-17 år: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  249, 2. Vegard Ysland, Bodø Østre  249, 3. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  246, 4. Runar Tobiassen, Bodø Østre  245, 5. Noah Aanonli, Røvassdalen  245, 6. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  240, 7. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  240, 8. Even Stornes, Fustvatn  236, 9. Lars Emil Røbergeng, Alteren  211.

ER, 14-15 år: 1. Tiril Emilie Tverå Fossdal, Mosjøen  248, 2. Kim Rune Sagmo, Austerbygda  246, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna  246, 4. Carina Ysland, Bodø Østre  244, 5. Mats Hjartland, Fagervika  244, 6. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  243, 7. Andrè Dalsvåg Søraa, Mosjøen  240, 8. Mathias Johan Rogne, Mosjøen  239, 9. Maths Østensen Winnem, Alteren  239, 10. Emil Lysøy Wika, Austerbygda  238, 11. Nikolai Fagerbakk  Larsen, Valnesfjord  237, 12. Sondre Nordheim, Røvassdalen  237, 13. Lovise Larem, Fustvatn  236, 14. Benjamin Iversen Sletten, Alteren  220.

R, 11-13 år: 1. Magnus Ysland, Bodø Østre  241, 2. Torbjørn Hagfors Røsdal, Mosjøen  237, 3. Rina Årevik Sellin, Hemnes og Sør-Rana  236.

NU, -15 år: 1. Theodor Alexander Tverå Fossdal, Mosjøen , 1. Roja Hagfors, Austerbygda , 1. Isak Magnussen, Alteren , 1. Mathilde Nordheim, Røvassdalen .

V65: 1. Svein Arne Ivarrud, Susna  249, 2. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn  249, 3. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  248, 4. Jan Erik Sørdal, Saltdal  248, 5. Kjell Hansen, Saltdal  246, 6. Torfinn Hoff, Hattfjelldal  245.

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen  250, 2. Martin Yttervik, Alteren  246, 3. Terje Dalen, Hattfjelldal  245, 4. Trond Brennhaug, Grane  244, 5. Olav Herring, Fustvatn  242, 6. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen  242, 7. Leif Emil Ingebrigtsen, Mosjøen  241, 8. Hans Kristian Øvermark, Bodø Østre  237, 9. Tore Bjørnar Thoresen, Korgen  235, 10. Steinar Nilsen, Grane  229, 11. Terje Håkonsen, Beiarn  145.

HK4: 1. Elias Anfinn Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 212.

JEG: 1. Hans Artur Heggli, Polarsirkelen  238, 2. Andreas Lyssand, Polarsirkelen  235, 3. Stian Korsvik, Røvassdalen  234, 4. Robin Korsvik, Polarsirkelen  192, 5. Simon S. Korsvik, Røvassdalen  150.

NV, 16+ år: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen  245.

Artikkeltags