Her er alle resultatene fra Polarsirkelrittet

Foto:

Artikkelen er over 3 år gammel
DEL

Semska-Mo 95km

Semska K20-29:1 Rikke Aakre NOR  3:09:54, 2 Inger-Lovise Knoph NOR Fauske IL / Saltdal Kommune 3:15:25, 3 Christina Vaag NOR  3:34:33, 4 Irene Hølmo NOR Momek 4:01:47, 5 Ida Kristine Martinsen NOR Helseparken 4:13:22

Semska K30-39:1 Ann-Torild Andersen Larsen NOR Sandnessjøen OCK 3:13:07, 2 Elisabeth Solum NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb 3:19:39, 3 Camilla Hagen NOR Rana SK 3:55:10, DNS Carina Kjellbakk NOR Fauske IL / Rognan Revisjon AS

Semska K40-49:1 Rita Graneng Jakobsen NOR Rana SK 3:00:05, 2 Kathrin Dale NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb 3:04:03, 3 Ina Smith Myrmell NOR  3:17:23, 4 Solrunn Lian NOR First Scandinavia 3:37:05, 5 Gerd Sonja Silvik NOR Sandnessjøen OCK 3:37:09, 6 Ingvill Berg NOR First Scandinavia 3:37:40, 7 Hilde Vollan NOR Team Vollan 4:27:52, DNF Linda Thynes NOR Glencore Manganese Norway , DNS Kristin Vollan NOR Team Vollan

Semska K50-59:1 Bjørg Evjenth NOR Bodø CK / Racerlaget 2:55:32, 2 Trude Edvardsen NOR Sandnessjøen OCK 3:04:53, 3 Bente Sørhøy NOR Rana SK / Polarsirkelen Vgs BIL 3:20:48

Semska M17-19:1 Kristian Selnes NOR  2:57:51

Semska M20-29:1 Patrick Solvang NOR Haaland AS 2:54:25, 2 Sverre Johan Skruvnagel Åseng NOR Rana SK / Nordland Lås & Sikkerhet 3:36:42, 3 Kevin Krokå NOR Mesta Elektro 3:39:25, 4 Marius Fagernes NOR LFP 4:03:50, 4 Stian Aleksander Pedersen NOR  4:03:50, 6 Kristian Meek Corneliussen NOR LFP 4:03:51, 7 Torstein Halsen NOR Rana SK / Halsen AS 5:04:18, DNS Markus Bergersen NOR Evry

Semska M30-39:1 Jan Erik Hansen NOR Rana SK 2:34:25, 2 Johan Lindseth NOR Mosjøen og Omegn CK 2:47:02, 3 Victor Sortland NOR Rana SK 2:47:13, 4 Torstein Iversen NOR Bodø CK / Racerlaget 2:53:53, 5 Cato Johannessen NOR Rana SK 2:54:52, 6 Jimmy Torstensen NOR Bodø CK / Racerlaget 2:55:22, 7 Øystein Bruvold NOR Statkraft Energi AS 3:00:34, 8 Roy Johansen NOR NCC Construction AS BIL 3:01:09, 9 Lars Tore Olsen NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb 3:03:49, 10 Arvo Björk NOR Rana SK / Glencore BIL 3:04:23, 11 Gøran Evjen NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb 3:05:31, 12 Håvard Røilid NOR  3:05:35, 13 Jacob Palmer Meland NOR  3:09:54, 14 Petter Søreng NOR  3:14:01, 15 Kjetil Jensen NOR Dalselv IL 3:23:36, 16 Børge Albrigtsen NOR  3:32:36, 17 Andreas Langfjell NOR SK Langfjell/Haneseth Bodø 3:41:31, 18 Andreas Johansen NOR LFP 4:03:38, DNF Ole-Marius Norheim NOR Bodø CK / Racerlaget , DNF Mikael Sletteng NOR Balla Jazzhus , DNF Andreas Haukland NOR NAV Mellomvika Bedriftsidrettslag , DNS Bjørn Ivar Pedersen NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb

Semska M40-49:1 Yngvar Alexander Hansen NOR Mosjøen og Omegn CK 2:33:58, 2 Trond Nilssen NOR Sandnessjøen OCK 2:35:20, 3 Frode Thomassen NOR Rana SK / Brann Og Redning Rana 2:35:28, 4 Geir Nikolaisen NOR Mosjøen og Omegn CK 2:42:00, 5 Gisle Kallestad NOR  2:48:02, 6 Mats Steensen NOR Racerlaget 2:55:22, 7 Jan Håkon Kristiansen NOR Sandnessjøen OCK 2:57:50, 8 Ronny Holthe NOR Rana SK 3:00:34, 9 Kenneth Eilertsen NOR Rana SK 3:01:51, 10 Anders Wilmann NOR NAV Mellomvika Bedriftsidrettslag 3:04:14, 11 Per Thomas Rygh NOR NAV Mellomvika Bedriftsidrettslag 3:04:16, 12 Pål Martin Arntzen NOR DNB Eiendom 3:04:23, 13 Frode Stifjell NOR Mosjøen og Omegn CK 3:04:54, 14 Frode Johansen NOR Rana SK / Ahlsell Norge AS 3:15:00, 15 Ørjan Jakobsen NOR  3:17:19, 16 Bjørn Østerberg NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb / Amedia 3:18:28, 17 Ørjan Wårheim NOR Fauske IL / Caverion 3:19:41, 18 Knut Jørgen Larsen NOR Sandnessjøen OCK 3:22:03, 19 Stig Larsen NOR Harstad CK 3:23:59, 20 Frode Skogmo NOR NAV Mellomvika Bedriftsidrettslag 3:24:22, 21 Frode Solbakken NOR  3:30:11, 22 Roy Kenneth Røreng NOR Glencore 4:04:33, 23 Kjell Øystein Braseth NOR Mo Industritransport AS 4:59:20, DNF Terje Edelsteen Moen NOR Sparebank 1 Nord-Norge , DNS Trond Johansen NOR  , DNS Geir-Ove Kjellbakk NOR Fauske IL / Posten Norge AS , DNS Runar Valåmo NOR 

Semska M50-59:1 Stig Roger Sagli NOR Rana SK / Aeo-Nordland AS 2:34:50, 2 Tore Nilsskog NOR Rana SK / Celsa Armeringsstål 2:35:10, 3 Frank Willy Hatling NOR Rana SK / Celsa Armeringsstål 2:35:36, 4 Sture Ånes NOR Mosjøen og Omegn CK 2:46:54, 5 Tommy Andrè Eide NOR Narvik CK 2:47:13, 6 Rune Røbekk NOR Bodø CK / Racerlaget 2:55:22, 6 Frank Steensen NOR Bodø CK / Racerlaget 2:55:22, 8 Halvard Hanssen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 2:58:33, 9 Leon Selnes NOR Rana SK 2:59:28, 10 Ola Arnfinn Loe NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 3:07:05, 11 Geir Dalheim NOR Bodø CK 3:10:18, 12 Arill Hines NOR Namdal SK 3:11:12, 13 Jean Westman NOR Ahlsell Norge AS 3:14:01, 14 Verner Jan Johansen NOR Evry 3:14:32, 15 Gunnar Jakobsen NOR Polarsirkelen Vgs BIL 3:15:53, 16 Geir Morten Arntsen NOR Rana Gruber AS 3:23:48, 17 Bernt Kibsgaard NOR Rana SK 3:30:09, 18 Rolf Karoliussen NOR Uni-Profil 3:31:49, 19 Rune Lian NOR Statnett 3:36:02, 20 Andreas Wagner NOR  3:47:42, DNS Frank Robert Beiermann NOR Rognan Revisjon AS , DNS Stein J Aas NOR Polarsirkelsen Vgs BIL

Semska M60-69:1 Dag Trygve Tollaksen NOR Sandnessjøen OCK 2:53:57, 2 Alex Finvåg NOR Sandnessjøen OCK 2:54:18, 3 Jonny Mulstad NOR Rana SK / Mulstad & Co 2:54:27, 4 Odd Jakobsen NOR Telenor 3:04:02, 5 Terje Jørgensen NOR Mo Industritransport AS 3:04:33, 6 Jan Erik Albrigtsen NOR Rana SK / Celsa Armeringsstål 3:09:41, 7 Trond Kristensen NOR Noteam 3:14:25, 8 Finn Arne Thomassen NOR Rana Gruber 3:33:20, 9 Rolf Johansen NOR Stamina Trening 4:03:50

Semska M70+:1 Finn Vollan NOR Team Vollan 4:27:53

Trim Umbukta:

Utflukten fra Umbukta 42km

Trim Umbukta: Mona Forsbakk NOR Polarsirkelsen Vgs BIL ,  Hanne Valrygg NOR  ,  Silje Killi NOR  ,  Martin Skauge Vilhelmsen NOR  ,  Lesley Ann Smith NOR,  May-Helen Steinfjell NOR,  Jorunn Svaleng NOR  ,  Rita Pedersen NOR  ,  Veronica Krokå NOR  ,  Dag Johannessen NOR  ,  Harry Egil Hansen NOR,  Hege Hundnes NOR,  Kelly Smith NOR , DNS Roy Åge Korsnes NOR Evry,  Torstein Maurstad NOR Evry ,  Daniel Vekseth NOR Evry,  Marina Ommundsen NOR Evry,  Kjell-Rune Vilhelmsen NOR Evry, Tommy Solvoll NOR Evry , DNS Ruth Hessner NOR Evry ,  Sture Strandheim NOR Forestia ,  Frank Idar Evensen NOR Forestia ,  Skule Stormdalshei NOR Kråkdalen SK , DNS Sondre Stormdalshei NOR Kråkdalen SK , DNS Ronny Vassvik NOR Kvernkroken SK, DNS Andreas Vassvik NOR,  Geir Killi NOR Miras ,  Gøril M Ovesen NOR Polarsirkelen Vgs BIL,  Edel Brennberg NOR Polarsirkelen Vgs BIL , DNS Hilde Grønnerød Høgset NOR Polarsirkelen Videregående Skole ,  Solrun Søfting NOR Polarsirkelen Bil,  Marit K Nyheim NOR Polarsirkelsen Vgs BIL ,  Kåre Jakobsen NOR Polarsirkelsen Vgs BIL ,  Maria S. Rausandaksel NOR Polarsirklen B.I.L ,  Geir Skog Olsen NOR Rokka United ,  Randi Irene Erlandsen NOR Rokka United ,  Laila Øvermo NOR Momek Group ,  Petra Øvermo NOR Momek Group ,  Roger Nysether NOR Miras ,  Line Husnes NOR  ,  Bror Jakobsen NOR  ,  Ivar Lund NOR Celsa Armeringsstål , DNS Melanie HAUAHEI NOR Bossmo&Ytterenil ,  Elisabeth Sundsvåg NOR  ,  Ole Arntzen NOR  ,  Roy Morten Almo NOR Statsbygg ,  Ben Brynlund NOR Rana SK / Statens Innkrevingssentral ,  Emilie Brynlund NOR  ,  Eskil Sagli Haldorsen NOR  ,  Tor Jøran Hansen NOR  ,  Elin NILSEN NOR  ,  May Britt Tangen NOR,  Kenneth Kvammen NOR  ,  Håkon Skog NOR  ,  Maria Stjernen NOR  ,  Aril Jakobsen NOR  ,  Marion Rosal NOR  ,  Laila Eliassen NOR,  Susanne Larsen NOR  ,  Ina Trælnæs NOR  ,  Tiril Nilsen NOR  ,  Frida Bjørnbakk NOR  ,  June Antonsen NOR  ,  Kai Ove Adolfsen NOR,  Jonar Adolfsen NOR  ,  Jakob Adolfsen NOR  ,  Bodil Tamnes NOR  ,  Rolf Nyjordet NOR Forestia ,  Anders Hågensen NOR 

Aktivritt M/K 10 5km

K10: Marthe Elena Stenhaug NOR Mosjøen og Omegn CK 22:21.00, DNS Marthe Reppen Olsen NOR Brønnøy SK , DNS Julie Vonheim NOR Brønnøy SK

M10:DNS Thorstein Johan Larsen NOR Sandnessjøen OCK ,  Henrik Nikolaisen NOR Mosjøen og Omegn CK 20:00.00

Aktivritt M/K 11-12 10km

M11-12:1 Mathias Jægtvik NOR Sandnessjøen OCK 23:42.00, 2 Martin Andreas Larsen NOR Sandnessjøen OCK 24:18.00, 3 Stener Johansen NOR Mosjøen og Omegn CK 27:40.00, 4 Karl Emil Kjeldsand NOR Sandnessjøen OCK 30:00.00, 5 Mathias Johan Fagerdal NOR Sandnessjøen OCK 32:00.00, DNF Mathias Aleksander Mortensen NOR Sandnessjøen OCK

Aktivritt M/K 13-14 20km

K13-14:1 Solveig Irene Fagerdal NOR Sandnessjøen OCK 51:36.00, DNS Emilie Vonheim NOR Brønnøy SK

M13-14:1 Martin Solhaug Hansen NOR Mosjøen og Omegn CK 36:23.00, 2 Sverre Einrem NOR Mosjøen og Omegn CK 38:14.00, 3 Edin Johansen NOR Mosjøen og Omegn CK 39:03.00, 4 Kristian André Sivertsen Nystad NOR Sandnessjøen OCK 49:34.00, 5 Simen Jægtvik Aas NOR Sandnessjøen OCK 50:23.00, DNS Sebastian Andre Edvardsen NOR Sandnessjøen OCK

Aktivritt M/K 15-16 42km

Bodø-Mo 240km

Bodø K50-59:1 Siv Tove Engmo NOR Bodø CK 8:30:52, 2 Gunhild Westergaard NOR Fauske IL / Fauske Kommune 8:39:33, 3 Bjørg Rodahl Kristensen NOR Evry 9:24:58

Bodø M17-19:1 Edvard Arnsberg NOR Rana Brann Og Rednigstjeneste BIL 9:37:56, 2 Martin Riise NOR Rana Brann Og Rednigstjeneste BIL 9:38:01

Bodø M20-29:1 Ole Marius Berg NOR Bodø CK 8:24:59, 2 Anders Arras NOR Momek 9:24:58, DNF Karl Jonas Johnsen NOR Follebu Skiklubb

Bodø M30-39:1 Knut Skovereng NOR CK NOR - Melhus 6:54:44, 2 Hallvard Stensland NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb 6:55:17, 3 Wissam Kasmi NOR Bodø CK 8:15:38, 4 Tommy Hågensen NOR Rana Brann Og Rednigstjeneste BIL 9:38:10, 5 Bjørn Inge Berg NOR Lofoten SK 9:56:35, 6 Kristian Søreng NOR Evry 10:37:09, DNF Andreas Mikkelsen NOR Bodø Sykkel & Triatlonklubb , DNS Trond Millerjord NOR  , DNS Thomas Opdal NOR Stamina

Bodø M40-49:1 Bjørn Einar Nesengmo NOR Rana SK 6:55:03, 2 Knut-Ståle Arntsen NOR Harstad CK 6:57:56, 3 Trond Ove Olsen NOR Bodø CK 7:17:38, 4 Thomas Normann NOR Bodø CK 8:00:45, 4 Reidar Sivertsen NOR Stiftstaden SK Trondheim 8:00:45, 6 Even Svee NOR  8:15:39, 7 Bjørn Kristiansen NOR Rana SK / Evry 9:24:15, 8 Erik Schreiner NOR Evry 9:24:58, 9 Karl-Erik Grønli NOR Rana SK / KAR AS Skadesenter 9:37:46, 10 Frode Riise NOR Rana Brann Og Rednigstjeneste BIL 9:37:56, 11 Tore Grongstad NOR Rana Brann Og Rednigstjeneste BIL 9:38:06, 12 Ole Asbjørn Solli NOR Rana Brann Og Rednigstjeneste BIL 10:48:52, DNF Sture Pettersen NOR Bodø CK / Team Østbø , DNF Steinar Reinkind NOR CK Victoria , DNS Thor Eirik Lund NOR Polarsirkelen Vgs BIL , DNS Jan Erik Bastesen NOR Bodø CK , DNS Cato Joar Moan NOR Bodø Terrengsykkelklubb

Bodø M50-59:1 Rolf Johannes Maubach NOR Bodø CK 8:31:08, 2 Knut Mostervik NOR Nidaros SK 8:44:40, 3 Bjarthe Vedvik NOR Bodø CK / Innovasjon Norge 8:56:08, 4 Jan Arild Bergh NOR Fauske IL 9:32:28, 5 Knut Pedersen NOR Lofoten SK 9:47:14, 6 Olav Hoff NOR  10:26:04, 6 Knut Magne Karlsen NOR  10:26:04, 6 Rune Krogh NOR Bodø Ck/Elektro 10:26:04, DNF Børre Midtgard NOR Evry , DNS Jonny Pedersen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb , DNS Ole Wiggo Nerva NOR Bodø CK / Team SUL , DNS Geir Eliassen NOR Bodø CK

Lag Bodø:1 Kjell Sæterhaug NOR Fauske IL 7:24:08, 1 Jon-Remi Knoph NOR Fauske IL 7:24:08, 1 Rainer Korneliussen NOR Fauske IL 7:24:08, 1 Bjørn Steinar Karlsen NOR Fauske IL 7:24:08, 1 Andrè Kristoffersen NOR Fauske IL 7:24:08, 1 Frank Zahl NOR Fauske IL / Fauske Kommune 7:24:08, 7 Frode Martinussen NOR Fauske IL / Acustus 7:24:09, 7 Stig Brunes NOR Fauske IL 7:24:09, 9 Berit Hanne Bakkan NOR Rana SK 8:26:02, 9 Anne Ekroll NOR Rana SK / Helgeland Sparebank 8:26:02, 9 Johnny Fagerås NOR Rana SK / Arne Sjule/Rsk 8:26:02, 9 Martin Johansen NOR Rana SK 8:26:02, 9 Gard Marius Guldhav NOR Rana SK / Rana Gruber AS 8:26:02, 9 Roger Nilsen NOR Rana SK 8:26:02, 9 Jan Magne Hansen NOR Rana SK 8:26:02, 9 Stein-Tore Nilsen NOR Rana SK / Celsa BIL 8:26:02, 9 Rune Mikalsen NOR Rana SK / Helgeland Marinasystemer 8:26:02, 9 Dag Ove Olsen NOR Rana SK 8:26:02, 9 Tor Helge Nordvang NOR Rana SK 8:26:02, 9 Ingebjørn Nygård NOR Rana SK / Statkraft Energi AS 8:26:02, 9 Vegard Strand NOR Rana SK / Celsa Armeringsstål 8:26:02, 9 Ketil Olav Hauknes NOR Rana SK / Celsa Armeringsstål 8:26:02, 23 Jon Roger Pedersen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 8:26:49, 23 Erling Holmolsen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 8:26:49, 23 Stig-André Hansen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 8:26:49, 23 Bjørn Martinussen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 8:26:49, 23 Trude Ness Kristensen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 8:26:49, 23 Ronny Andre Andersen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb 8:26:49, 23 Tor Christian Kristiansen NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb / Invis 8:26:49, 30 Berit Helen Selnes NOR  10:19:49, 30 Jannicke Margrete Brevik NOR CK Victoria 10:19:49, 30 Hanne Lock Nilsen NOR CK Victoria 10:19:49, 30 Kristin Beseth NOR CK Victoria 10:19:49, 30 Eli Hangerhagen Stenstad NOR CK Victoria 10:19:49, 30 Heidi Jørgensen Krokdal NOR CK Victoria 10:19:49, 30 Bente Lisbet Berge NOR Fosen SK 10:19:49, 30 Mona Lisa Volnes NOR Mosjøen og Omegn CK 10:19:49, 30 Ann Katrin Pedersen NOR Rana SK 10:19:49, 30 Linda Stenhaug NOR Stiftstaden SK Trondheim 10:19:49, 30 Jannike Lund NOR Stiftstaden SK Trondheim 10:19:49, 30 Heidi Nysæter NOR Stiftstaden SK Trondheim 10:19:49, 30 Ellinor Heggset NOR Stiftstaden SK Trondheim 10:19:49, 30 Elin Grønvik NOR Stiftstaden SK Trondheim 10:19:49, 30 Lindis Norheim NOR Stiftstaden SK Trondheim 10:19:49, 30 Kristin Stokke NOR Team Smartfish Fuji 10:19:49, DNF Jan Erik Fagerli NOR Meløy Ski- og Sykkelklubb , DNF Stein Tørresvold NOR Rana SK , DNF Geir-Ove Kristensen NOR Fauske IL , DNS Randi Hardmoen Børstad NOR  , DNS Idar Andre` Eriksen NOR Fauske IL , DNS Torgeir Mikalsen NOR Rana SK

Artikkeltags