Resultater fra miniatyrstevne på Kjempheia

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Resultater fra miniatyrstevne på Kjempheia, Mo Skytterlag:

Mesterskap:

Eldre rekrutt: 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 345, 2. Jørgen Furuheim, Mo Skytterlag 338, 3. Kim Fellmann, Mo Skytterlag 290

Junior: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 341, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 336, 3. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen 331

V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 346

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 341

Klasse 1: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen 244

Klasse 2: 1. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 340, 2. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 338, 3. Elisabeth Karen Amundsen, Mo Skytterlag 335, 4. Freddy Jakobsen, Mo Skytterlag 330, 5. Harald Rødal, Bjøllånes 330

Klasse 3-5: 1. Arne Steinfjell, Alteren 341, 2. Lars Handå, Røvassdalen 341, 3. Tom Karlsen, Røvassdalen 339

V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 343, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 340, 3. Agnes Olsen, Røvassdalen 338

Hovedskyting:

Klasse NU: 1. Lina Fellmann, Mo Skytterlag 214, 2. Kristian Furuheim, Mo Skytterlag 173, 3. Tinius Kristoffersen, Alteren 227, 4. Isak Magnussen, Alteren 231

Klasse ER: 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen 246, 2. Jørgen Furuheim, Mo Skytterlag 243, 3. Kim Fellmann, Mo Skytterlag 216

Klasse J: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen 243, 2. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 238, 3. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen 237, 4. Lars Emil Røbergeng, Alteren 217, 5. Benjamin Iversen Sletten, Alteren 171

Klasse V65: 1. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 248

Klasse V73: 1. Martin Yttervik, Alteren 245

Klasse 1: 1. Roy Nordheim, Røvassdalen 244

Klasse 2: 1. Elisabeth Karen Amundsen, Mo Skytterlag 243, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 241, 3. Raymond Evensen Hagen, Mo Skytterlag 240, 4. Freddy Jakobsen, Mo Skytterlag 236, 5. Harald Rødal, Bjøllånes 236, 6. Rune Furuheim, Mo Skytterlag 233, 7. May Helen Steinfjell, Alteren 231, 8. Morten Emil Amundsen, Mo Skytterlag 231, 9. Katrine Sakrihei, Alteren 222

Klasse 3: 1. Johanne Marie Amundsen, Mo Skytterlag 236

Klasse 4: 1. Lars Handå, Røvassdalen 245, 2. Arne Steinfjell, Alteren 242, 3. Siv Svartisdal, Røvassdalen 234, 4. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 226

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen 239, 2. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen 237, 3. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 236

Klasse V55: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 244, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 243, 3. Agnes Olsen, Røvassdalen 241, 4. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes 241, 5. Ingrid Jakobsen, Hemnes og Sør-Rana 239, 6. Asmund O. Amundsen, Mo Skytterlag 238, 7. Hans Gullesen, Alteren 235

Artikkeltags