Resultater fra begge skytestevnene på Nesna

DEL

Dobbeltstevne/Åpent Stevne, Nesna SKL, 07-08.09.2018:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Nils J. Johansen, Nesna (4) 336, 2. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes (5) 336, 3. Hilmar Johansen, Nesna (4) 333, 4. Adrian Hansen, Dunderlandsdalen (4) 333, 5. Morten Eriksen, Mosjøen (5) 332, 6. Tom Karlsen, Røvassdalen (5) 332

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 345, 2. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen 339, 3. Frode Albertsen, Mosjøen 338

Klasse 1: 1. Liv Kari Huskebakk, Nesna 239

Klasse 2: 1. Øyvind Langø, Øvre Velfjord 339, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 336, 3. Jon Arne Olsen, Nesna 335

Rekrutt: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 336

Eldre rekrutt: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 346, 2. Carl Konow, Nesna 343, 3. Tobias A. Huskebakk, Nesna 343

Junior: 1. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 338

Eldre Junior: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 337

V65: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 344, 2. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn 342, 3. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 335

V73: 1. Gudmund Røsdal, Mosjøen 348, 2. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen 348, 3. Torbjørn Fagervik, Fagervika 345

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Liv Kari Huskebakk, Nesna 239

Klasse 2: 1. Øyvind Langø, Øvre Velfjord 243, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 238, 3. Jon Arne Olsen, Nesna 237, 4. Tanja Aanes, Fustvatn 224

Klasse 3: 1. Georg Storvik, Øvre Velfjord 233, 2. Geir Tønder, Nesna 228, 3. Børge Søreng, Nesna 222, 4. Leif Engseth, Aldersund 220

Klasse 4: 1. Nils J. Johansen, Nesna 240, 2. Adrian Hansen, Dunderlandsdalen 237, 3. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 236, 4. Hilmar Johansen, Nesna 235, 5. Siv Svartisdal, Røvassdalen 232, 6. Bjørn Brattbakk, Mosjøen 111

Klasse 5: 1. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 239, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen 238, 3. Morten Eriksen, Mosjøen 236

Klasse V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 246, 2. Frode Albertsen, Mosjøen 245, 3. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen 244, 4. Verner Yttervoll, Nesna 237

Klasse NU: 1. Tobias Andre Lauritsen, Nesna 207, 2. Krzysztof Pyrzak, Nesna 207

Klasse R: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 244

Klasse ER: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 246, 2. Tobias A. Huskebakk, Nesna 245, 3. Carl Konow, Nesna 245

Klasse J: 1. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 240

Klasse EJ: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 239

Klasse NV: 1. Amund Øverås, Øvre Velfjord 230

Klasse V65: 1. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn 247, 2. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen 246, 2. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 246

Klasse V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen 249, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen 248, 3. Torbjørn Fagervik, Fagervika 245, 4. Olav Herring, Fustvatn 244, 5. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen 243, 6. Martin Yttervik, Alteren 237

Dobbeltstevne/Avslutningsstevne, Nesna SKL, 07-08.09.2018:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen (5) 339, 2. Nils J. Johansen, Nesna (4) 335, 3. Morten Eriksen, Mosjøen (5) 333, 4. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes (5) 329, 5. Hilmar Johansen, Nesna (4) 325

V55: 1. Frode Albertsen, Mosjøen 339, 2. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 337, 3. Verner Yttervoll, Nesna 328

Klasse 1: 1. Liv Kari Huskebakk, Nesna 216

Klasse 2: 1. Øyvind Langø, Øvre Velfjord 336, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 335, 3. Jon Arne Olsen, Nesna 329

Rekrutt: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 230

Eldre rekrutt: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 350, 2. Carl Konow, Nesna 347, 3. Tobias A. Huskebakk, Nesna 333

Junior: 1. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 341

Eldre Junior: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 341

V65: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 347, 2. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn 343

V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen 349, 2. Torbjørn Fagervik, Fagervika 346, 2. Martin Yttervik, Alteren 346

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Liv Kari Huskebakk, Nesna 216

Klasse 2: 1. Øyvind Langø, Øvre Velfjord 242, 2. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren 237, 3. Jon Arne Olsen, Nesna 233, 4. Tanja Aanes, Fustvatn 230

Klasse 3: 1. Georg Storvik, Øvre Velfjord 223, 2. Geir Tønder, Nesna 219, 3. Børge Søreng, Nesna 215

Klasse 4: 1. Nils J. Johansen, Nesna 239, 2. Hilmar Johansen, Nesna 235, 3. Siv Svartisdal, Røvassdalen 230, 4. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen 228, 5. Adrian Hansen, Dunderlandsdalen 225, 6. Bjørn Brattbakk, Mosjøen 216

Klasse 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen 242, 2. Morten Eriksen, Mosjøen 237, 3. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes 234

Klasse V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 242, 2. Frode Albertsen, Mosjøen 242, 3. Jan Erik Eriksen, Sandnessjøen 239, 4. Verner Yttervoll, Nesna 234

Klasse NU: 1. Tobias Lauritzen, Nesna 202

Klasse R: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna 230

Klasse ER: 1. Kaja Helene Remmen, Nesna 250, 2. Carl Konow, Nesna 247, 3. Tobias A. Huskebakk, Nesna 244

Klasse J: 1. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen 241

Klasse EJ: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen 241

Klasse NV: 1. Amund Øverås, Øvre Velfjord 217

Klasse V65: 1. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 2. Tor Dagfinn Aanes, Fustvatn 247

Klasse V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen 250, 2. Martin Yttervik, Alteren 248, 3. Torbjørn Fagervik, Fagervika 247, 4. Gudmund Røsdal, Mosjøen 246, 5. Olav Herring, Fustvatn 244, 6. Edmund Petter Eriksen, Mosjøen 240

Artikkeltags