Resultater fra konkurransen på Bjøllånes med 93 skyttere i aksjon i Kanonhelga

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Kanonhelga Bjøllånes 2018

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  348, 2. Arnt Erik Aune, Beiarn  345, 3. Hege Kristin Aune Jørgensen, Beiarn  343, 4. Raymond Eliassen, Saltdal  343, 5. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  342, 6. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  340, 7. Nils Johan Johansen, Nesna  340, 8. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  339, 9. Øyvind Abel, Grane  338, 10. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  337, 11. Grete Ernstsen, Saltdal  337, 12. Sander Almo, Saltdal  335, 13. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  335, 14. Marius Fellingfors, Grane  334, 15. Rolf Eldstad, Overhalla  333, 16. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  333, 17. Siv Svartisdal, Røvassdalen  333, 18. Tor Hansen, Lakså  331, 19. Inge Korsmo, Bodø Østre  330, 20. Lill Nilsen, Lakså  329, 21. Ben Helland, Alteren  328, 22. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  328, 23. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  327, 24. Hilmar Johansen, Nesna  327, 25. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  326, 26. Knut Ole Ysland, Bodø Østre  326, 27. Hanne Aasvik, Lakså  325, 28. Geir Torkildsen, Bodø Østre  325, 29. Tom Karlsen, Røvassdalen  323, 30. Arne Steinfjell, Alteren  322, 31. Dagfinn Strøm, Beiarn  318, 32. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  317, 33. Eirik Tangstad, Grane  315, 34. Georg Storvik, Øvre Velfjord  314, 35. Erling Normann, Saltdal  314, 36. Nils Kristian Johansen, Nesna  227, 37. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  226.

V55: 1. Terje Røstad, Fagervika  346, 2. Svein Andreassen, Bodø Østre  343, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  342, 4. Bård Pedersen, Bodø Østre  340, 5. Magnus Lund, Bodø Østre  338, 6. Helge Helgesen, Valnesfjord  333, 7. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  328, 8.John Bernhard Kvandal, Grane  327, 9. Are Mareno Skar, Hattfjelldal  323, 10. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  230.

J, 16-17 år: 1. Runar Tobiassen, Bodø Østre  350, 2. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  350, 3. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  333.

ER, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  350, 1. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  350, 3. Nikolai Fagerbakk  Larsen, Valnesfjord  350, 4. Carina Ysland, Bodø Østre  349, 5. Carl Konow, Nesna  348, 6. Tuva Hugås, Sulitjelma  347, 7. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  343, 8. Tobias A. Huskebakk, Nesna  342, 9. Vetle Kosmo, Sulitjelma  342.

R, 11-13 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  342, 2. Magnus Ramstad Ysland, Bodø Østre  342.

V65: 1. Aksel Skoglund, Beiarn  348, 2. Lillian Herring, Austerbygda  348, 3. Svein Arne Ivarrud, Susna  348, 4. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  347, 5. Brynjar Rødahl, Bjøllånes  344, 6. Kjell Hansen, Saltdal  340, 7. Jan Erik Sørdal, Saltdal  240.

V73: 1. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  350, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen  349, 3. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  348, 4. Trond Brennhaug, Grane  344, 5. Steinar Nilsen, Grane  342, 6. Martin Yttervik, Alteren  339.

Klasse 2: 1. Ståle Indregård, Sulitjelma  340, 2. Anne Grethe Lund, Sulitjelma  337, 3. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  336, 4. Jon Arne Olsen, Nesna  332, 5. Inger Johanne Haabet, Bodø Østre  331, 6. Erik Hugås, Sulitjelma  329, 7. Per Magne Fellingfors, Grane  328, 8. Oddbjørn Kjellbakk, Lakså  328, 9. Simon Røvassmo, Bjøllånes  316.

EJ, 18 år: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  335.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Gøran Helgesen, Valnesfjord  248, 2. Arnt Erik Aune, Beiarn  246, 3. Raymond Eliassen, Saltdal  245, 4. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika  245, 5. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  241, 6. Kine Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  240, 7. Ingvill Tobiassen, Bodø Østre  237, 8. Jan Erik Aasheim, Bodø Østre  237, 9. Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  237, 10. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  233, 11. Ben Helland, Alteren  231, 12. Tom Karlsen, Røvassdalen  227.

Klasse 4: 1. Hege Kristin Aune Jørgensen, Beiarn  243, 2. Nils Johan Johansen, Nesna  243, 3. Øyvind Abel, Grane  241, 4. Grete Ernstsen, Saltdal  238, 5. Siv Svartisdal, Røvassdalen  237, 6. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  236, 7. Rolf Eldstad, Overhalla  234, 8. Inge Korsmo, Bodø Østre  232, 9. Geir Torkildsen, Bodø Østre  232, 10. Hilmar Johansen, Nesna  231, 11. Tor Hansen, Lakså  231, 12. Arne Steinfjell, Alteren  230, 13. Fred Jarl Hansen, Bjøllånes  227, 14. Nils Kristian Johansen, Nesna  227, 15. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  226, 16. Erling Normann, Saltdal  224, 17. Eirik Tangstad, Grane  215.

Klasse 3: 1. Sander Almo, Saltdal  241, 2. Marius Fellingfors, Grane  235, 3. Lill Nilsen, Lakså  232, 4. Hanne Aasvik, Lakså  228, 5. Knut Ole Ysland, Bodø Østre  227, 6. Dagfinn Strøm, Beiarn  226, 7. Ingvar Thomas Sørfjord, Sørfjord og Omegn  224, 8. Georg Storvik, Øvre Velfjord  220.

Klasse 2: 1. Ståle Indregård, Sulitjelma  243, 2. Anne Grethe Lund, Sulitjelma  239, 3. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  238, 4. Jon Arne Olsen, Nesna  236, 5. Oddbjørn Kjellbakk, Lakså  235, 6. Inger Johanne Haabet, Bodø Østre  234, 7. Per Magne Fellingfors, Grane  233, 8. Erik Hugås, Sulitjelma  233, 9. Simon Røvassmo, Bjøllånes  229.

Klasse 1: 1. Berit Pauline Pedersen, Bodø Østre  239.

V55: 1. Terje Røstad, Fagervika  246, 2. Svein Andreassen, Bodø Østre  245, 3. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  244, 4. Bård Pedersen, Bodø Østre  243, 5. Magnus Lund, Bodø Østre  240, 6. Helge Helgesen, Valnesfjord  236, 7. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 234,  8. John Bernhard Kvandal, Grane  230, 9. Are Mareno Skar, Hattfjelldal  230, 10. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  230.

J, 16-17 år: 1. Runar Tobiassen, Bodø Østre  250, 2. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  250, 3. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  236.

ER, 14-15 år: 1. Carina Ysland, Bodø Østre  250, 2. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  250, 3. Nikolai Fagerbakk  Larsen, Valnesfjord  250, 3. Mats Hjartland, Fagervika  250, 5. Tuva Hugås, Sulitjelma  249, 6. Carl Konow, Nesna  248, 7. Vetle Kosmo, Sulitjelma  247, 8. Tobias A. Huskebakk, Nesna  245, 9. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  244.

R, 11-13 år: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  244, 2. Magnus Ramstad Ysland, Bodø Østre  244.

NU, -15 år: 1. Vilde Berntsen, Sulitjelma .

V65: 1. Lillian Herring, Austerbygda  249, 2. Svein Arne Ivarrud, Susna  249, 3. Aksel Skoglund, Beiarn  248, 4. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  248, 5. Brynjar Rødahl, Bjøllånes  247, 6. Kjell Hansen, Saltdal  242, 7. Jan Erik Sørdal, Saltdal  240.

V73: 1. Tor Robert Johansen, Saltstraumen  250, 2. Gudmund Røsdal, Mosjøen  249, 3. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  248, 4. Trond Brennhaug, Grane  245, 4. Martin Yttervik, Alteren  245, 6. Steinar Nilsen, Grane  244.

HK4: 1. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 237, 2. Jan-Peter Ysland, Hv-14 Sør-Hålogaland 220, 3. Ørjan  S. Karlsen, Hv-14 Sør-Hålogaland 220.

EJ, 18 år: 1. Ingvild Tømmervik, Røvassdalen  235.

NV, 16+ år: 1. Kristin Haldorsen, Sulitjelma  237, 2. Pia Kosmo, Sulitjelma  233.

*Det deltok i alt 93 skyttere på stevnet

Artikkeltags