Samtlige resultater fra åpent stevne på Alteren

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Åpent banestevne Alteren skytterlag 29-30.05.2018

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  338, 2. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  335, 3. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  334, 4. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  334, 5. Arne Steinfjell, Alteren  332, 6. Siv Svartisdal, Røvassdalen  331, 7. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  330, 8. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  328, 9. Hilmar Johansen, Nesna  325, 10. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  311, 11. Rune Jensen, Alteren  292.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  341, 2. Frode Albertsen, Mosjøen  338, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  337, 4. Are Mareno Skar, Hattfjelldal  321, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  319.

J, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  346, 2. Noah Aanonli, Røvassdalen  344, 3. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  342, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  339, 5. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  323, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  310, 7. Benjamin Iversen Sletten, Alteren  299, 8. Lars Emil Røbergeng, Alteren  288.

ER, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  349, 2. Sondre Nordheim, Røvassdalen  348, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna  348, 4. Carl Konow, Nesna  347, 5. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  347, 6. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  346, 7. Tobias A. Huskebakk, Nesna  339, 8. Guro Halse, Røvassdalen  304, 9. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  279.

R, 11-13 år: 1. Ellen Østensen Winnem, Alteren  327, 2. Isak Magnussen, Alteren  322, 3. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  314, 4. Sverre J G Ødegård, Alteren  293, 5. Erling Halse, Røvassdalen  289, 6. Tinius Kristoffersen, Alteren  261.

V65: 1. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  347.

V73: 1. Martin Yttervik, Alteren  350, 2. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  349, 3. Gudmund Røsdal, Mosjøen  348, 4. Egil Silåmo, Dunderlandsdalen  347.

Klasse 2: 1. Ståle Indregård, Sulitjelma  340, 2. May Helen Steinfjell, Alteren  329, 3. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  322, 4. Harald Rødal, Bjøllånes  308.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  241, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen  240, 3. Tommy Opdalshei, Dunderlandsdalen  238, 4. Anders Andfjell Rakvaag, Bjøllånes  234.

Klasse 4: 1. Arne Steinfjell, Alteren  234, 2. Ørjan Hansen, Dunderlandsdalen  234, 3. Hilmar Johansen, Nesna  234, 4. Siv Svartisdal, Røvassdalen  234, 5. Geir Olav Larsen, Dunderlandsdalen  231.

Klasse 3: 1. Erik Sørhøy Bjørge, Alteren  218, 2. Rune Jensen, Alteren  202.

Klasse 2: 1. Ståle Indregård, Sulitjelma  242, 2. May Helen Steinfjell, Alteren  234, 3. Harald Rødal, Bjøllånes  229, 4. Sigbjørn Stenhaugmo, Alteren  227.

V55: 1. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen  243, 2. Frode Albertsen, Mosjøen  240, 3. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen  240, 4. Are Mareno Skar, Hattfjelldal  229, 5. Bjørn Erik Andersson, Bjøllånes  224.

J, 16-17 år: 1. Lisa Iren Husnes Larsen, Røvassdalen  248, 2. Noah Aanonli, Røvassdalen  245, 3. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  243, 4. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  242, 5. Maren Forsbakk Jensen, Alteren  233, 6. Maths Østensen Winnem, Alteren  220, 7. Benjamin Iversen Sletten, Alteren  219, 8. Lars Emil Røbergeng, Alteren  205.

ER, 14-15 år: 1. Mats Hjartland, Fagervika  250, 2. Sondre Nordheim, Røvassdalen  250, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna  249, 4. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  249, 5. Carl Konow, Nesna  248, 6. Tina Mari Husnes Larsen, Røvassdalen  248, 7. Tobias A. Huskebakk, Nesna  244, 8. Jacob Antonsen Gulla, Alteren  231, 9. Guro Halse, Røvassdalen  221.

R, 11-13 år: 1. Ellen Østensen Winnem, Alteren  236, 2. Mathilde Nordheim, Røvassdalen  231, 3. Isak Magnussen, Alteren  229, 4. Sverre J G Ødegård, Alteren  202, 5. Erling Halse, Røvassdalen  198, 6. Tinius Kristoffersen, Alteren  193.

NU, -15 år: 1. Viktor Henriksen, Røvassdalen , 1. Mathias Kalkenberg Guttormsen, Røvassdalen , 1. Mie Nedregård Thomassen, Alteren , 1. Dennis Thomassen, Alteren .

V65: 1. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  247.

V73: 1. Gunnbjørn Fagervik, Mosjøen  250, 2. Martin Yttervik, Alteren  250, 3. Gudmund Røsdal, Mosjøen  249, 4. Egil Silåmo, Dunderlandsdalen  247.

HK4: 1. Elias Gullvikmo, Hv-14 Sør-Hålogaland 230, 2. Kenny christiansen, 2. bataljon Brigade Nord 138.

*Åpent banestevne Alteren skytterlag 29-30.05.2018

Artikkeltags