Gå til sidens hovedinnhold

To ranaryttere tatt ut til Nordisk Baltisk mesterskap i Finland

To ranaryttere er blant de utvalgte til Nordisk Baltisk mesterskap i Finland

Norges Rytterforbund skriver i en pressemelding tirsdag kveld at de har tatt ut lagene til aldersbestemte klasser. Mesterskapet arrangeres i Ypäjä, Finland, 30. juni til 4. juli.

Vilja Lyngseth Gruben og Kantje’s Wilson er tatt ut i ponni kat 2 og Ingrid Sandhei Bjørklund på Arie Z er tatt ut på juniorlaget.

Begge ekvipasjene rir for Polarsirkelen hestesportklubb.

Children

Amalie Marie Litland /Lux my way /Bergen Rideklubb

Marthe Stokka Øya /Paola Ladies Choice /Arendal og Grimstad Rideklubb

Mia Søraas /Pepsi Light – Hjemmereserve – Isabella /Fana Hestesportsklubb

Emma Tallulah Behn/Fetoucha / Drammen Og Omegn Rideklubb

Marie Lensebråten Walstad /Clarkes Ferro – Hjemmereserve- Sandagergård's Coriano / Sarpsborg Og Omegn Rideklubb

Første hjemmereserve: Sebastian Oddsen /Felotche vd Rhamidiehoeve / Sandnes og Jæren Rideklubb

Andre hjemmereserve: Valentina Overå / Care for Love / Hønefoss og Ringerike Rideklubb

Ponni kat 2

Emmeline Pedersen / Master Bob /Hønefoss og Ringerike Rideklubb

Vilja Lyngseth Gruben/Kantje’s Wilson /Polarsirkelen Hestesportklubb

Olivia Borge Malmo / Obama Søblink /Borge Rideklubb

Landslagsleder: Solveig Fotland Newermann Tlf 920 65 997 (Tom Vidar Leren Gjeldnes)

Ponni Kat 1

Rasmus Aasland /Poetics Floura – hjemmereserve- Gaoth Mhara Lad /Tønsberg og Omegn Rideklubb

Thea Gunleksen /Parc Cookie /Grenland Ryttersportsklubb

Oda Therese Oddsen /Javas Alun /Sandnes og Jæren Rideklubb

Pernille Lunde /SL Safo IV /Arendal og Grimstad rideklubb

Dina Nicolaysen /Electra /Borge Rideklubb

Hjemmereserve: Julie Askim Petersen /Sparkling mr Boomtastic /Drammen og Omegn Rideklubb

Junior

Ingrid Sandhei Bjørklund /Arie Z / Polarsirkelen Hestesportklubb

Victoria Celine Dalen / Catoo Bi Du / Arendal og Grimstad Rideklubb

Sindre Svepstad / Genetic-Loma II SB / Trondheim Rideklubb

Madeleine Alexandra Lien /EH Quick Nina / Drammen og Omegn Rideklubb

Rikke Budsberg /Gezel / Sandnes og Jæren Rideklubb

Første hjemmereserve: Emilie Kvevik /My Lady 177 /Rogaland Rideklubb

Andre hjemmereserve: Sandra Roarsen Haugen /Contiki /Trøndelag Hestesportsklubb

Landslagsleder: Tony André Hansen Tlf: 917 90 483

Unge ryttere

Lea Fondevik Syversen / Ambra Hjemmereserve: Kito Epleaser van de Tarweschoof, Hendriek /Follo Hestesportsklubb

Patrick Anders Sande / General van de Nachtegaele / Tønsberg og Omegn Rideklubb

Mikkel Hagland Flam / Conthasox / Arendal og Grimstad Rideklubb

Sebastian Langeland /Huckleberry Blue /Ålesund Rideklubb

Vetle Solenes /Damiano B / Drøbak Rideklubb

Første hjemmereserve: Sofie Rød /Cacido L / Soma Ryttersportsklubb

Kommentarer til denne saken