Hvem gikk Blåvegen?

Ole Martin Monsen Solberg fra Mo Skilag (nr. 777) var en av rundt 1.150 deltakere som gikk Blåvegen.

Ole Martin Monsen Solberg fra Mo Skilag (nr. 777) var en av rundt 1.150 deltakere som gikk Blåvegen. Foto:

Artikkelen er over 7 år gammel

Her er listen over de 1.150 som deltok i årets begivenhet.

DEL

Litt over 1.150 deltakere var i aksjon på Blåvegen lørdag.

Her er resultatene for konkurranseklassen og trimklassene.

Det var totalt 1158 startende.

Klasse K15-16

2 påmeldt, 2 startende 1 premiert

1 Tiril Brandt Nilsen Bosmo&Yttern IL 2:41:26

2 Frida Lovise Sørmo 3:27:09 (+45:43)

Klasse M15-16

2 påmeldt, 2 startende 1 premiert

1 Nikolai Frydenlund Skonseng ul. 2:44:13

2 Ole-Kristian Kaspersen Bossmo & Ytteren 3:20:24 (+36:11)

Klasse K17-18

6 påmeldt, 6 startende 2 premiert

1 Mimi Björn IFK Arvidsjaur 2:42:15

2 Julia Nyström Hägglunds IoFK 2:48:33 (+6:18)

3 Mathilde Rundhaug Bossmo&Ytteren IL 2:49:10 (+6:55)

4 Cecilia Mårtensson Lycksele IF 2:51:54 (+9:39)

5 Julie Kristoffersen Storforshei / Polarsirkelen ski 2:55:48 (+13:33)

6 Gina Brendmo Kolstad Bossmo&Ytteren IL/Spydspiss 3:27:08 (+44:53)

Klasse M17-18

12 påmeldt, 12 startende 4 premiert

1 Sindre Fjellavli Bossmo&Ytteren IL 2:21:49

2 Simon Å Kalkenberg Polarsirkelen V.G.S 2:21:55 (+0:06)

3 Daniel Johansson Häaglunds IoFK 2:25:28 (+3:39)

4 Isak Sætermo Storforshei if/Polarsirkelen ski 2:26:14 (+4:25)

5 Rolf Martin Jensen Team Terra Forsikring 2:35:07 (+13:18)

6 Andreas Hasselström Vännäs IK 2:42:02 (+20:13)

7 Tommy Byberg Sømna il ski 2:42:23 (+20:34)

8 Ole Magnus R.berntsen Team bærrmark Nesna 2:42:33 (+20:44)

9 Mats Hågås Hansen Rolf Martin IL 2:46:17 (+24:28)

10 Erlend Myhre 2:51:08 (+29:19)

11 Espen Rostad Skonseng UL 2:54:19 (+32:30)

12 Kim Andre Pedersen Leirfjord 2:56:38 (+34:49)

Klasse K19-20

1 påmeldt, 1 startende 1 premiert

1 Marte Sørmo Bosmo&Yttern IL 2:41:18

Klasse M19-20

8 påmeldt, 6 startende 3 premiert

1 David Nordström Täfteå IK 2:16:58

2 Pierre Bryntesson Rossöns IF 2:19:12 (+2:14)

3 Emil Myrvang Sorsell Storforshei if/Polarsirkelen ski 2:21:11 (+4:13)

4 Haakon Bjerkadal Båsmo&Yttern IL 2:27:55 (+10:57)

5 Alexander Eriksson Täfteå IK 2:37:46 (+20:48)

Kenneth Lauvås Bossmo & Ytteren Brutt

Klasse K21-25

3 påmeldt, 3 startende 1 premiert

1 Maja Solli NTNUI 2:50:53

2 Agnete Høgås 3:08:04 (+17:11)

3 Iselin Pettersen Ytteren 3:37:57 (+47:04)

Klasse M21-25

12 påmeldt, 12 startende 4 premiert

1 Vegar Bergli Skonseng UL / Team Polarsirkelen 2:14:34

2 Tarjei Solli Grøa IL 2:19:12 (+4:38)

3 Jørgen Danielsen Bossmo & Ytteren IL Ski 2:21:00 (+6:26)

4 Morten Johansen Bossmo&Ytteren IL 2:25:09 (+10:35)

5 Kristoffer Rundhaug Bossmo&Ytteren IL 2:31:10 (+16:36)

6 Vegard Nerdal IL Stålkameratene 2:32:34 (+18:00)

7 Joakim Byberg Sømna il ski 2:34:13 (+19:39)

8 Patrick Solvang Utskarpen IL 2:43:40 (+29:06)

9 Thor Martin Michalsen B&Y / RBBS BIL 2:53:04 (+38:30)

10 Knut Bratland Mobekken Racing Team 2:55:44 (+41:10)

11 Håkon Skog Erlandsen Rokka 1 IL 3:08:35 (+54:01)

12 Christer Sylte 3:46:47 (+1:32:13)

Klasse K26-30

3 påmeldt, 2 startende 1 premiert

1 Mari Guin Skogn Il 2:25:29

2 Ida K. O. Flaageng 4:56:16 (+2:30:47)

Klasse M26-30

5 påmeldt, 4 startende 2 premiert

1 Ståle Sirijord Hattfjelldal il 2:22:24

2 Andreas Sorsell Storforshei if/Polarsirkelen ski 2:23:22 (+0:58)

3 Kristian Gjølstad Silkefot 2:48:33 (+26:09)

4 Raymond Solvang 3:04:49 (+42:25)

Klasse M31-35

14 påmeldt, 13 startende 5 premiert

1 Martin Rosvall Lycksele IF 2:06:32

2 Rune Sirijord Hattfjelldal il 2:21:50 (+15:18)

3 Morten Lenningsvik Helgelandskraft 2:23:31 (+16:59)

4 Tommy Hågensen Rana Brannvesen Bil 2:33:16 (+26:44)

5 Bjørn Einar Hansen Rana Brannvesen Bil 2:49:33 (+43:01)

6 Ottar Haldorsen Leirfjord IL 2:49:58 (+43:26)

7 Kristian Sivertsen Bossmo&Ytteren IL 2:50:12 (+43:40)

8 Øyvind O. Flaageng Statoil BIL 3:06:11 (+59:39)

9 Erlend Yngve Fagerjord Grønfjelldal UL 3:15:10 (+1:08:38)

10 Øystein Bruvold B&Y / RBBS BIL 3:16:12 (+1:09:40)

11 Reidar Wulfsberg 3:19:55 (+1:13:23)

12 Ole Garborg 3:46:33 (+1:40:01)

13 Einar Bratbak RBBS BIL 4:05:16 (+1:58:44)

Klasse M36-40

22 påmeldt, 20 startende 8 premiert

1 Anders Högberg IFK UMEÅ 2:05:43

2 Stian Breivik Leirfjord IL 2:16:59 (+11:16)

3 Trond Johansen Åga IL 2:21:04 (+15:21)

4 Nils Andre Reinfjord 2:21:53 (+16:10)

5 Steinar Hanem Hattfjelldal il 2:24:02 (+18:19)

6 Nicolai Heilemann Mosjøen IL Ski 2:27:40 (+21:57)

7 Mellet Tverå Korgen IL 2:35:57 (+30:14)

8 Petter Svendsen team Halvdvask 2:39:23 (+33:40)

9 Bjørn Olav Lillealter UL Daggry 2:41:16 (+35:33)

10 Kenneth Braaten 2:53:18 (+47:35)

11 Espen Røberg 3:00:26 (+54:43)

12 Frode Riise Rana Brannvesen Bil 3:03:53 (+58:10)

13 Lars Morten Bjørkot Forsvarets Høyskole 3:15:35 (+1:09:52)

14 Trond Waage Gruben 3:16:59 (+1:11:16)

15 Tor-Egil Moxness Horn 3:17:13 (+1:11:30)

16 Rune Opdahl Åga IL 3:18:45 (+1:13:02)

17 Espen Sætran Åga IL 3:20:32 (+1:14:49)

18 Terje Andre Håkonsen Bossmo & Ytteren il skigruppa 3:23:41 (+1:17:58)

19 Johnny Marken 3:28:56 (+1:23:13)

20 Peter Berg-Olsen Forsland United Bakeries 3:45:05 (+1:39:22)

Klasse K41-45

2 påmeldt, 2 startende 1 premiert

1 Elin Nilsen Team Sand 2:32:04

2 Doris Stien Kaspersen Bossmo & Ytteren 2:51:55 (+19:51)

Klasse M41-45

15 påmeldt, 15 startende 5 premiert

1 Tor Ivar Tverå Korgen IL 2:14:33

2 Sten Frode Kristoffersen Storforshei if 2:27:17 (+12:44)

3 Karstein Fjellheim Bossmo&Ytteren IL 2:35:29 (+20:56)

4 Ole-Arnfinn Reinfjord Sømna Ski 2:38:14 (+23:41)

5 Ole Leiråmo Rana Brannvesen Bil 2:39:22 (+24:49)

6 Kjell Vidar Norheim Hattfjelldal IL Ski 2:40:12 (+25:39)

7 Espen Kalkenberg Skonseng UL 2:42:33 (+28:00)

8 Falk Jurczek TSV Leuna 2:45:00 (+30:27)

9 John Erik Nygaard Bossmo&Ytteren IL 2:48:20 (+33:47)

10 Karl-Erik Grønli Mo Skytterlag 3:02:50 (+48:17)

11 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen Bil 3:11:10 (+56:37)

12 Kenneth Kristiansen 3:24:30 (+1:09:57)

13 Stig Meisfjord RBBS BIL 3:26:43 (+1:12:10)

14 Halvard Meisfjord Celsa BIL 3:26:50 (+1:12:17)

15 Raymond Johansen Stål 3:50:21 (+1:35:48)

Klasse K46-50

1 påmeldt, 1 startende 1 premiert

1 Hilde Sofie Hansen Bossmo&Ytteren IL 3:08:30

Klasse M46-50

12 påmeldt, 12 startende 4 premiert

1 Idar Andreassen Team Ludviksen Bodø 2:25:39

2 Werner Reinfjord Sømna IL 2:35:29 (+9:50)

3 Stig Alvestad Gruben IL 2:37:55 (+12:16)

4 Øivind Solli 2:39:22 (+13:43)

5 Per-Egil Pedersen Åga IL 2:44:23 (+18:44)

6 Tor Eirik Dahle Sømna IL 2:48:11 (+22:32)

7 Bjørn Rønning Mosjøen IL Ski 2:51:33 (+25:54)

8 Stig Roger Sagli Rana Sykkelklubb 2:52:47 (+27:08)

9 Yngve Mikalsen Team Terra Forsikring 2:57:41 (+32:02)

10 Kåre Jørgensen Skonseng UL 3:04:38 (+38:59)

11 Ben Pedersen 3:08:31 (+42:52)

12 Lars-Petter Kalkenberg NRK 3:47:40 (+1:22:01)

Klasse K51-55

3 påmeldt, 3 startende 1 premiert

1 Eli Ringdalen Mo O-klubb 4:01:03

2 Sigrun Hol 4:03:04 (+2:01)

3 Anita Merete Micalsen Rana Turn 5:37:34 (+1:36:31)

Klasse M51-55

14 påmeldt, 14 startende 5 premiert

1 Thor Inge Kristensen Mo Skilag 2:33:20

2 Webjørn Solli Drevja IL 2:33:37 (+0:17)

3 Alv-Arne Vilhemsen Mosjøen IL 2:40:08 (+6:48)

4 Ronny Solli Grøa IL 2:41:54 (+8:34)

5 Frank Kenneth Olsen Bjerka il 2:42:13 (+8:53)

6 Jostein Bakken U.L.Daggry 2:44:59 (+11:39)

7 Tor Helge Nordvang B&Y / RBBS BIL 2:45:45 (+12:25)

8 John Gjølstad Celsa BIL 2:48:50 (+15:30)

9 Pål Homnes Mo i Rana Bydrift BIL 2:49:19 (+15:59)

10 Rune Brennbakk Hattfjelldal il 2:56:58 (+23:38)

11 Terje Karoliussen hopen 3:06:00 (+32:40)

12 Alf Dahle Sømna IL 3:09:26 (+36:06)

13 Tore Kristensen Ytteren 3:17:02 (+43:42)

14 Gjert Monsen Toraneset ski og sykkel 3:17:14 (+43:54)

Klasse M56-60

12 påmeldt, 12 startende 4 premiert

1 Rune Karlsen Stormfjell 2:44:18

2 Nils-Konrad Enge Bossmo&Ytteren IL 2:50:05 (+5:47)

3 Rolf-Arne Solli Helgeland sparebank 2:51:11 (+6:53)

4 Knut Berntsen Team bærrmark Nesna 2:52:49 (+8:31)

5 Jon Nersund Forsland United Bakeries 2:57:33 (+13:15)

6 Kurt-Arne Kristensen Fageråsen 3:06:41 (+22:23)

7 Richard Kristoffersson IK Fjellvinden 3:12:15 (+27:57)

8 Roy Hansen 3:27:36 (+43:18)

9 Nils Erik Sundsbø Team Tronrud 3:28:26 (+44:08)

10 Ole Monsen Toraneset ski og sykkel 3:35:58 (+51:40)

11 Jonny Mulstad IL Stålkameratene 3:45:25 (+1:01:07)

12 Jan-Rune Olsen Singel 4:17:32 (+1:33:14)

Klasse M61-65

6 påmeldt, 6 startende 2 premiert

1 Ingvar Tverå Korgen IL 2:35:39

2 Hermann Lande Hattfjelldal il 2:50:02 (+14:23)

3 Leif Røli Utskarpen IL 2:53:32 (+17:53)

4 Roar Blom Fylkeshiset BIL 2:57:55 (+22:16)

5 Allan Johansen Åga IL 3:05:06 (+29:27)

6 Terje Nilsen Nesna.IL 3:05:39 (+30:00)

Klasse Trim Umbukta

147 påmeldt, 119 startende

Erlend Ditlefsen Aag

Lill Wenche Ditlefsen Aag Åga IL

Torbjørn Aag Åga IL

Kristian Aas Siemens

Morten Emil Amundsen Mo Skytterlag

Tom Einar Andreassen Leirfjord IL

Kirsti Bakke Gruben

Ørjan Bech

Beate J. Berge Evry

Ørjan Bjørnådal Båsmo & Ytteren

Ernst Bordevik Celsa

Vigdis Borkvik Evry

Freddy Bakken Braseth FK Silkefot

Magnus Beyer Brattli Mo OK

Ole Bruvold

Tor Budalbakk

Jau Danielsen Båsmo&Yttern IL

Terje Ditlefsen Selfors UL

Andre Moen Eide Team avdanka

Gunnar Eilertsen

Svein Morten Eilertsen

Jonas Einhaug Bossmo&Ytteren IL

Jørgen Einhaug Bossmo&Ytteren IL

Andre Fischer

Lisbeth Fjellheim Bossmo&Ytteren IL

Ruben Forsland Dalselv IL

Lene Frøysa

Eskil Furuheim snekkersverre

Martin Gaustad

Vibeke Gjelstenli Skonseng UL

Karl-Petter Grønli Mo Skytterlag

Sivert Austvik Gullesen Nesna IL

Ingrid M Hansen

Kristian Ramstad Hansen Bossmo&Ytteren

Odd Einar Hansen

Tor Vidar Myrnes Hansen

Trine Haugen Bossmo Ytteren

Rune Heggedal

Jan-Roald Henriksen Manchester United

Sondre Valle Hestvik 8622 Mo i Rana

Beate Kristin Holst

Kåre Martin Håkonsen

Gunnar Jakobsen Selfors U.L.

Geir S. Jenssen Båsmo&Yttern IL

Kjell-Harald Johansen

Martin R. Johansen Dalselv IL

Skogøy John Norsk Luftfart Museum Bodø

Ida Gløsen Josefsen

Morten Gløsen Josefsen

Jan-Ove Almli Karlberg Bossmo&Ytteren IL

Rolf Karoliussen I L Stålkameratene

Tore Kildegård Stak & Slit

Karin Kjensli KJÆRSTAD IL

Bjørg Rodahl Kristensen Evry

Jim Kristensen

Tor-Einar Kristensen Ytteren

Tom Kristiansen Bossmo & Ytteren

Tommy Kristiansen 8610

Rune Kristoffersen

Martin Kvandal

Frode Kvernemo Silkefot

Espen Langeland

Ida-Sofie Langstrand

Ann Lisbeth Larsen Åga IL

Frode Larsen Evry

Arne Lauvås Båsmo&Yttern IL

Arne Leiråmo Stålkam

Andrê Lenningsvik Korgen IL

Elena Therese Lifjell Båsmo & Yttern

Børge Liland MIP BIL

Terje Lillebjerka Korgen IL

Kolbjørn Mehus Ytteren

Ragnhild Monsen Mo Skilag

Andreas Morberg

Tor Arne Morken Mo i Rana Bydrift IL

Morten Nerdal

Lars Erik Z Nilsen FK Silkefot

Sturla Zetterlund Nilsen

Sondre Strøm Nordnes

Jørgen Nordvang RBBS

Rolf Olafsen

Kristin Olufsen

Ingrid Oxaas Mo OK

Eivind Parelius

Christoffer Irgum Pedersen Bossmo & Ytteren

Willy Harald Pedersen Selfors UL

Arnfinn Pettersen Ytteren

Hans-Petter Pettersen Åga IL

Aud Rabliås Evry

Sindre Rødahl UL Dølaklunken

Andreas Zosa Rønning Mosjøen IL Ski

Silje Røsvassbukt

Michael Schisabe

Nancy Stien Schreiner Bossmo&Ytteren IL

Leon Selnes Rana Sykkelklubb

Knut Sjøvoll Evry

Kurt Skogholt

Sverre Stray Slørdahl snekkersverre

Andreas A Solhaug Team Solhaug

Asbjørn Solhaug Team Solhaug

Terje Steinmo Celsa

Julie Stenhaugmo Utskarpen IL

Tove Stormdalshei Skonseng UL

Hege Storteig

Wenche Sørmo

Maria Bech Urland KorgenIL

Sigrid Mathilde Bech Urland Korgen IL

Martin Utland Utskarpen IL

Terje Utland Utskarpen IL

Geir Vatne Aldersund il.

Anette Vetvik Færder Skilag

Jean A. Westman Skonseng UL

Johan Alte Westman Skonseng UL

Ingvild Oxaas Wie Mo OK

Ole Morten Wie Mo OK

Sigurd Oxaas Wie Mo OK

Stig Yttervik Evry

Kim-Andre Åsheim

Edgar Åsland Bossmo&Ytteren IL

Klasse Trim Raudvatnet

861 påmeldt, 805 startende

Håvard Aarthun Åga i.l

Lotte Aarthun Åga IL

Sigurd Aarthun Åga i.l

Trond Aarthun Åga i.l

Tor-Erik Aasebøstøl

Monica Aasen

Dina Emily Aasen-Grigoryan

Grete Aaseng NAV Regnskap

John Morten Abelsen Storforshei if

Laila Abelsen Storforshei if

Sara Abelsen Storforshei if

Kristoffer Arnesen Akjeth

Gunn-Beate Almli Bossmo&Ytteren IL

Arne Johan Alte Skonseng UL

Kirsten Alte Skonseng UL

Hanne Lisbeth Alterskjær mta rana

Oskar Johannes Soløy Alterskjær

Anneli Alvestad Gruben IL

Lina Kristin Alvestad Gruben IL

Finn Hugo Amundsen

Ole Johan Amundsen Mo Skytterlag

Ine Marie Ravn Andersen Gruben

Jesper Andersen Båsmo&Yttern IL

Mina Andersen Båsmo&Yttern IL

Robin Andersen

Tuva Andersen Båsmo&Yttern IL

Leif Andreassen Leirfjord IL

Vegar Andreassen Leirfjord IL

Håkon Ankervold Selfors

Jan Ankervold Selfors

Ragnhild Ankervold Selfors

Benedicte Schybaj Antonsen Bergheim Ski

Jan Robert Antonsen Nasjonalbiblioteket IL

Nils Arnesen

Dag Vidar Arntsen Friskhuset

Mathias Faltin Arntsen Åga IL

Elisabeth Arntzen

Ole Arntzen

Frode Aronsen Selfors

Lars Aronsen Selfors

Anders Arras Stålkam

Ronny Arras Stålkam

Joakim Aslaksen Bossmo Ytteren

Nikolai Aslaksen Bossmo Ytteren

Øystein Aslaksen Bossmo Ytteren

Hanne Aune

Ronja Axelsson

Thomas Axelsson

Heidi Bakke NAV Mellomvika BIL

Helene Bakken Utskarpen IL

Marianne Bakken Utskarpen IL

Marit Karin Bakken

Celia Bakkland Namsen IL

Kenneth Bakksjø

Maja Dalheim Bakksjø

Simon Dalheim Bakksjø

Steinar Bech-Hanssen

Monica Jacobsen Beiermann

Ståle Benden Mo Skilag

Alice Benjaminsen Hemnes IL

Linda Benjaminsen Hemnes IL

Elin Bergan

Magnus Berge Bossmo og Ytteren

Ådne Berge Bossmo og Ytteren

Åsmund Berge Bossmo Miners

Emil K. Bergli Skonseng UL

Espen Bergli Skonseng UL

Silje Bergsnev

Anne Julie Berntsen Nesna

Bjørn Tore Berntsen

Siw Heidi Berntzen Rana Sykkelklubb

Axel Birkeland

Markus I. Birkeland

Martine I. Birkeland

Bjørn Idar Bjørhusdal Polarsirkelen golf

Heidi Bjørhusdal Polarsirkelen golf

Geir Bjørkheim

Sindre Bjørnbak Bjerka il

Marius Bjørnmyr

Willy Bjørnådal

Jorunn Jaunsen Bjørstad

Allan Bjørsvik UIL

Borgny Nystad Bjørsvik UIL

Ann-Evy Bohlin

Marianne Bohlin Teambohlin

Kristian Braaten Båsmo&Yttern IL

Maria Braaten Båsmo&Yttern IL

Camilla Braseth

Kjell Øystein Braseth

Amy-Rebekka Bredesen

Marion Jaunsen Breen

Ole-Jørgen Breen

Reidun Breirem

Beate Brendmo Åga

Helene Brendmo Åga IL

Kristin Brodtkorb

Sanna Neeraas Brodtkorb

Bastian Brumoen Åga IL

Kai Arne Brumoen Åga IL

Brede Bruvold Bossmo&Ytteren IL

Rebekka Bruvold Bossmo&Ytteren IL

Mikal Bruvoll 8610

Ine Sofie Brynjulfsen

Mia Brynjulfsen

Ben Brynlund

Emilie Nilsen Brynlund

Kristian Osmo Bugge Mo IL

Ulrich Bugge Mo IL

Amalie Rabliås Bustnes Bossmo&Ytteren IL

Per Arne Bustnes Bustnes IL

Elin Bøe

Hilde Bøe

Lisa Bøe

Solveig Bøe

Jørn Christensen

Tuva Daae

Joel Y. Dahle

Silje Y Dahle

Thomas N. Dahle

Vanja Dalmo Team MOMEK

Wiggo Dalmo Team MOMEK

Ivan Skaar Davidsen

Anne Deinboll Båsmo&Yttern IL

Synnøve Edvardsen

Sebastian Hovind Eide

Ørjan Eide

Anja Eilertsen

Christel Eilertsen

Jorid Eliassen

Siv Eliassen

Line Ellingsen

Oddvar Johan Ellingsen

Nora Elvebakk

Solgunn Krutå Enge

Emil Henrik Engen

Camilla Råde Engstrøm Åga I.L.

Dag-Erik Engø

Maja Erichsen

Marianne Erichsen

Eirik Eriksen KJÆRSTAD IL

Ivar Erlandsen Evry

Lena Erlandsen

Maja Erlandsen

Markus Erlandsen

Ranveig Ersdal Dalselv IL

Anita Estensen

Johan Evensen Utskarpen

Emilie Skjolden Fagereng Skonseng UL

Lisa Mari Fagerheim

Alfred Fagerjord Grønfjelldal UL

Emil Fagerjord

Per Andreas Fagerjord

Gøran Fagerli B&Y / RBBS BIL

Åse Fagerli

Mette Fallhei Skonseng UL

Ann-Hege Fjelddahl B&Y IL / polarsirkelen ski

Trude Fjelddahl NAV Mellomvika BIL

Martin Fjellavli

Marte Nyquist Fjelldal

Rune Fjelldal

Birk Fjellheim

Egil Fjellheim

Randi Fjellheim Bossmo&Ytteren IL

Lars Fredrik Kjelen Flater

Per Ronny Flater NAV Mellomvika BIL

Tom Flønes Bossmo & Ytteren

Vegar Høgaas Flønes Bossmo & Ytteren

Arne Forbord

Andreas Fordelsen

Kent Fordelsen Rana Brannvesen Bil

Magnus Forsland Selfors UL

Odd-Arne Forsland Selfors UL

Andreas Ersdal Fossmo Dalselv IL

Kirstoffer Ersdal Fossmo Dalselv IL

Pål Furnes Nordlandsbanken

Even Skansen Furuheim Dalselv IL

Joar Furuheim Gruben

Johannes Skansen Furuheim Dalselv IL

Marte Furuheim

Rune Furuheim

Øyvind Furuheim Dalselv IL

Marius Furumo Selfors UL

Eirik Wie Furunes NoB

Brit Færøykavlen

Stian Færøykavlen Åga IL

Anne Birgitte Gjesbakk

Gabriel Gjesbakk

Daniel Monsen Gløsen Selfors

Edvard J Gløsen Selfors

Fredrik Meyer Gløsen Selfors

Ida Johanne Monsen Gløsen

Ranja Olsen Granaas Rana Sykkelklubb

Ann Helen Grande Båsmo&Yttern IL

Marthe Granset snekkersverre

Ann-Brith Greva Nordlandsbanken

Jon-Erik Aasen Grigoryan

Laila Eliassen Gruben

Kristine Grønli Gruben IL

Marit Grønli Friskhuset

Ørjan Grønning Norconsult

Aron Egeberg Gullfjell Mo IL

Frank-Robert Gullfjell Mo IL

Jonas Egeberg Gullfjell Mo IL

Karianne Egeberg Gullfjell Mo IL

Eivind Gullvik

Emilie Gullvik

Karen Gullvik

Camilla Gåskjønli Skonseng UL

Kari Elisabeth Gåskjønli Skonseng UL

Anders Magne Hagen

Carl Hagen Gruben IL

Eirik Hagen Bossmo&Ytteren IL

Ida-Therese Hagen

Ingrid Hagen Gruben IL

John Ivar Hagen

Susanne Hagen

Thea-Malene Hagen

Una Martine Hagen

Espen Hagh

Renate Helen Hagh

Sanna Sofie Hagh

Carina Haldorsen

Eskild Haldorsen

Trond Haldorsen

Morten Meløysund Hammer

Kristine Ormseth Hamre Gruben IL

Dag-Tore Hansen

Erik August Hansen

Kjell Hansen B&Y IL

Merethe Eliassen Hansen

Per Arne Hansen

Pia-Kristine Eliassen Hansen

Rigmor Nygård Hansen

Sabi Hansen skonseng

Signe Maria Hansen

Vidar Hansen

Ann Kristin Kjærnli Hanssen

Harald Bakke Hanssen Evry

Geir Harsvik

Markus Harsvik

Kjell-Gunnar Hartviksen

Martine Myhre Hartviksen

Oliver Myrhe Hartviksen

Martin Sellin Hatling Selfors Ungdomslag

Torill Haugen Helgeland sparebank

Karen Anna Hauknes

Edna Helen Heggedal Korgen IL

Bente Heitmann

Charlotte Helland

Finn Ola Helleberg

Andreas Jørnsønn Hellesvik Selfors

Kristine Hellesvik

Sondre Jørnsønn Hellesvik Selfors

Grete Henriksen MO I RANA

Johanne Henriksen Skonseng UL

Rolf Henriksen

Tom Gøran Henriksen

Ørjan Henriksen

Anne Birgitte Herstad BjerkaIL

Karl Edvin Herstad BjerkaIL

Martin Herstad BjerkaIL

Wenche Hilstad

Hans Olav Hind

Ståle Hines

Thomas Gullvik Hines

Aksel Hirsti

Isak Hirsti

Brigt Aslak Hjelle Gruben IL

Eirik Hjelle Gruben IL

Lars Hjelle Gruben IL

Ellen Hjelmdal

Lise Hjelmdal

Alexander Hjertås

Arve Hjertås

Anita Holmstrand Bossmo & Ytteren IL Ski

Brede Holthe Gruben IL

Sigbjørn Holthe Gruben IL

Majken Venes Horn Evry

Oskar Hultgren

Markus Hågensen Gruben

Stine Bakke Hågensen Gruben

Borghild Håland

Bjørn-Einar Langfjell Høgli

John-Eirik Langfjell Høgli Båsmo&Yttern IL

Svein-Einar Høgli Mo IL

Hilde Grønnerød Høgset

Miriam Høgseth Hemnes IL

Turid P. Høgseth Hemnes IL

Kolbjørn Høgås

Wenche Høgås

Siljra Ildgruben

Ellen Pettersen Irgum

Frida Pettersen Irgum

Heidi Irgum

Petter Irgum

Harald J. Isaksen

Elisabeth Iversen

Nicolai Andre Iversen Åga IL

Rita Iversen www.flyDrama.com

Alexander Karlsson Jakobsen Sandnessjøen IL

Britt Ane Jakobsen Hammeren UL

Ingrid Jakobsen Hammeren UL

Jenny Jakobsen Hammeren UL

Kent-Arne Jakobsen

Kjell Rune Jakobsen Hammeren UL

Merete Jakobsen Hammeren UL

Rita Jakobsen Hammeren UL

Tairon Karlsson Jakobsen Sandnessjøen IL

Tone Jakobsen Båsmo & Yttern

Torhild Jakobsen Åga IL

Bodil Jensen Båsmo&Yttern IL

Cathrin Jensen

Christine Jensen Rana svømmeklubb

Henrik Matheus Jensen

Thea Jensen

Vegard Jensen Båsmo&Yttern IL

Agnete Fagerli Jenssen

Dag Jodaa

Karna Jodaa

Viljar Jodaa

Jeanette Johannessen

Alexander Johansen Team MOMEK

Edith Johansen

Håvard Jostin Johansen Team Johansen

Julie Johansen Åga IL

Kari Brodtkorb Johansen Statskog

Kenneth Johansen

Kent-Rune Jæger Johansen

Marie Solem Johansen Bossmo&Ytteren IL

Marit Johansen Team Johansen

Martine Johansen

Monica Johansen NAV Mellomvika BIL

Ola Bakkejord Johansen

Petter Johan Kirkreit Johansen Åga IL

Silje Johansen Åga IL

Tove Helen Johansen Team Johansen

Yngve Johansen

Ørjan Johansen Evry

Gro Johnsen

Johanne Johnsen Båsmo&Yttern IL

Jonas Nermark Johnsen Bangsund IL

Kirsti Johnsen Utskarpen

Lars Erik Johnsen IL TEMPO

Petter Marius E Johnsen IL TEMPO

Simen Nermark Johnsen Bangsund IL

Tine Nermark Johnsen Bangsund IL

Yngve Johnsen Celsa

Anna Skrede Jonassen Åga IL

Erlend Skrede Jonassen Mo IL

Mari Skrede Jonassen

Oddbjørn Jonassen Mo IL

Inga Kristine Tetmo Juliussen

Tonje Tetmo Juliussen

Andre Juvik Hemnes IL

Antony Juvik Hemnes IL

Anita Elise Jørgensen

Malin Jøsevold

Markus Jøsevold

Robin Jøsevold

Susanne Jøsevold

Henning Almli Karlberg Bossmo&Ytteren IL

Knut Karlberg Bossmo&Ytteren IL

Sindre Almli Karlberg Bossmo&Ytteren IL

Andreas Svan Karlsen Hammeren UL

Margaretha Karlsson Novika Vel

Even-Johan Kaspersen Bossmo & Ytteren

Martin Kaspersen Mo O-klubb

Marte Veronica Kilhavn

Ronny Klausen

Sander Fjellheim Klausen Bossmo&Ytteren IL

Ørjan Klausen FK Silkefot

Emilie Klaveness

Julie Klingenberg Bossmo&Ytteren IL

Karina Klingenberg NAV Mellomvika BIL

Ellen-Karin Kolle Aldersund il.

Birgitte Konow Nesna IL

Carl Konow Nesna IL

Kasper Konow Nesna IL

Maria Konow Nesna IL

Hallvar Sakrihei Korsvik Skonseng UL

Simon Sakrihei Korsvik Skonseng UL

Frode Kristensen Evry

Frode Kristensen Team Viin(n)

Ingrid Bakke Kristensen Gruben

Nikolas Kristensen Åga IL

Ole Morten Bakke Kristensen Gruben

Sebastian Kristensen Åga IL

June Kristiansen

Maria Kristin Kristiansen

Olav Kjærnli Kristiansen

Torgeir Kristiansen

Trond Kristiansen

Geir Kristoffersen Stålkameratene IL

Sivert Abaron Krokstrand IL Stålkameratene

Ståle Krokstrand IL Stålkameratene

Lilli-Ann Krutå

Sissel Kråkstad

Willy Kvandal Mo IL

Audun Nystad Kvitvær ILBro

Kai Laberg ØkonomiBistand

Torvald Lamo Mo Skilag

John Land Evry

Merete Land Gullkroken

Sanne Land Gullkroken

Rita Langseth Gruben IL

Laila Kristin Langvann

Joakim Wist Larsen

Oliver Larsen

Stian Lauvdahl

Torbjørn Lauvdahl

Jørgen Skogseth Leirvik

Iver Leiråmo B&Y IL Polarsirkelen ski

Oda Leiråmo B&Y IL / polarsirkelen ski

Christian Lian Mo IL

Roger Lian Mo IL

Halvard Liasjø

Viggo Liasjø

Robert Lie MO I RANA

John Anders Lifjell

Thea Lifjell

Liv Liland NRK BIL

Unni Anita Lillealter

Kari Mette Lindmark

Emilie Loe

Ella Loftfjell

Hannah Loftfjell

Heidi Lorentzen Utskarpen IL

Lise Lorentzen

Viggo Lorentzen

Astri Brodtkorb Lund

Ole Lundbakk NAV Mellomvika BIL

Linda Lysfjord

Mia Løkberg

Adrianne Mathea Løkås Grønfjelldal UL

Lisbeth Helen Lønnberg IL Stålkameratene

Kirsti Magnussen Evry

Vibeke Malin

Jorunn D. Markås Båsmo&Yttern IL

Lars L. Markås Båsmo&Yttern IL

Stein Deinboll Markås Båsmo&Yttern IL

Tygve D Markås Båsmo&Yttern IL

Maren Martiniusen

Simon Mastermo Bergheim Ski

Randi Mathisen Evry

Roger Mathisen Bossmo&Ytteren IL

Sofie Mathisen Bossmo&Ytteren IL

Ingrid Falch Meidel

Jacob Meidell

Elisabeth Sofie Meisfjord Bossmo&Ytteren IL

Katherine Meisfjord Bossmo&Ytteren IL

Lars Morten Meland Orkanger IF

Silje Mellingen

Maria T. Meløysund

Sonja C. Meløysund

Børre Michaelsen Bossmo & Ytteren IL Ski

Espen Michaelsen

Eveline Michaelsen Bossmo & Ytteren IL Ski

Gunn Mari Michaelsen

Per Henrik Michaelsen

Silje Michaelsen

Andreas Michalsen

Jan Kåre Michalsen

Tove Michalsen

Anders Mikalsen Selfors UL

Asbjørn Mikalsen

Erlend Mikalsen

Maren Mikalsen Selfors UL

Svein Ottar Mikalsen Bossmo&Ytteren IL

Sverre Mikalsen

Jonas Milne Selfors Ungdomslag

Simon Milne Sefors ungdomslag

Jens-Reidar Mjånes

Eirin Helen Moe

Espen Moen

Liv Moen Utskarpen

Mathias Moen

Jorid Meyer Monsen Selfors

Therese Morken

Elin Mourn

Hild Østerberg Myhre

Jenny Marie Myhre

Mona Myhre

Steinar Myhre

Tommy Myhre Evry

Torstein Myhre

Vegar Myhre

Gunhild Myrbakk Åga IL

Andreas Myrmo Gruben

Bertil Myrvang

Tom-Ivar Myrvang

Helene Klæbo Møllersen

Mia Haugnes Møllersen

Kari Nagelhus Båsmo & Yttern

Jon Neeraas

Lasse Moe Neeraas

Gøran Nerdal Team MOMEK

Håkon Nerdal Åga IL

Julie Nerdal Åga IL

Kjell-Harald Nesengmo www.flyDrama.com

Petter-Simon Nesengmo www.flyDrama.com

Frode Nicolaisen Evry

Ida Nicolaysen

Geir Nikolaisen

Anette Nilsen

Caroline Nilsen Gruben IL

Elise Nilsen

Emilie Nilsen

Hroar K. Nilsen Evry

Hugo Nilsen RBBS BIL

Kaja Tovås Nilsen

Kjell Magne Nilsen

Vilde Tovås Nilsen

Josef Noll Høybråten og Stovner IL

Geir Nordeng Evry

Stian Nordeng Evry

Trine Nordeng Selfors

Elin Nordhagen

Ola Nordhagen

Anne Mari Nordheim Bossmo&Ytteren IL

Martine Victoria Nordheim

Roy Nordheim

Frid Nordhus-Skarheim

Håkon Strøm Nordnes

Kenneth Nyberg

Anne Karin Lillealter Nygård

Arnold Nygård

Mathias Nygård

Mia Elisabet Nygård

Thomas Nygård

Anders Nystad Mosjøen IL

Inger-Lise Nystad Mosjøen IL

Lars-Jøran Nystad

Stian Nystad Mosjøen IL

Dagbjørn Næss RBBS BIL

Bjørn Oddvang Polarsirkelen V.G.S

Gunnar Olaussen Kanonfart Skilag

Mathilde Olbrekk

Joar Oldernes Høybråten og Stovner IL

Trine Oldernes Høybråten og Stovner IL

Trond Oldernes Høybråten og Stovner IL

Andrea Martine Olsen Bossmo&Ytteren IL

Annfrid Olsen

Børge Falch Olsen

Dag-Ove Olsen Rana Sykkelklubb

Eva Lisbet Olsen SIF

Hege Christine Olsen NAV Mellomvika BIL

Håkon Stensland Olsen Åga IL

Kristin Olsen

Laurits Ødegård Olsen

Sebastian Engen. Olsen

Siw Engen Olsen

Helge Opsjøn

Marit Ormseth Gruben IL

Kristin Osmo Mo IL

Jenny Ostad Båsmo & Ytteren

Vegard Ostad Båsmo & Ytteren

Jorid Ottermo

Odd Jomar Ottermo

Kari Paulsen

Monica Paulsen Team Hydrah

Thomas Paulsen Team Hydrah

Bente Pedersen

Bjørn Pedersen Polarsirkelen golf

Brage Pedersen

Espen Johan Pedersen

Helge Andre Pedersen Team Viin(n)

Jan Olav Pedersen Østbergh

John Pedersen

Leander Pedersen

Maja Pedersen

Marie Pedersen

Morten Pedersen

Morten A Pedersen Gruben IL

Otto Margido Pedersen

Ronny Pedersen

Sonja Kristine Pedersen Team Viin(n)

Svein Pettersen

Tone-Lise Pettersen

Andreas Mjånes Post IL Knubben

Kitt Anne Ramseng MO I RANA

Thomas Lie Ramseng MO I RANA

Rolf Inge Rasmussen Evry

Emil Ravnåmo Bossmo&Ytteren IL

Oskar Ravnåmo Bossmo&Ytteren IL

Ørjan Ravnåmo Bossmo&Ytteren IL

Arnold Renfjord

Johanne M. Ressem

Ørjan M. Ressem

Inger Richardsen Nesna

Martin Riise Åga IL

Christian Riksvold

Ine Kristin Risvik

Ingerid Risvik

Knut Magne Risvik

Andreas Roghell Åga IL

Marthe Roghell Åga IL

Sissel Anita Roghell NAV Mellomvika BIL

Atle Rokkan Mook

Håvard Rokkan Mook

Turid Rolfsen

Ane Rosendal Åga IL

Jakob Rosendal Åga IL

Anita Iren Rostad Skonseng UL

May Helen Ruud

Linda Råde Åga I.L.

Leammuid Biret Råvdna

Torill Rødsjø Selfors UL

Trond Rødsjø Selfors UL

Emma Sivertsen Rølvåg

Laila Rønning Utskarpen IL

Jørn Røssvoll

Ann-Jorid Sakrihei Skonseng UL

Thomas Sakshaug

Benedikte Marie Monsen Sandberg Mo Skilag

Ole Martin Monsen Sandberg Mo Skilag

Anette Stien Schreiner Bossmo&Ytteren IL

Benedicte Stien Schreiner Bossmo&Ytteren IL

Erik Schreiner Evry

Leah Jodaa Setså Stålkam

Richard Andre Setså Stålkam

Tore Setså NB BIL

Eirik Sivertsen Bossmo&Ytteren IL

Gunnbjørg Sivertsen

Svein Sivertsen

Benedikte Kristine Sjonbotn Utskarpen IL

Heidi Sjonbotn Utskarpen IL

Steinar Sjonbotn RBBS BIL

Kristoffer Sjøvoll

Marit Sjøvoll

Mathias Sjøvoll

Greta Skaland

Tommy Skarheim

Hedda Skjerve Leirfjord IL

Henrik Skjerve Leirfjord IL

Magnhild Skjerve

Marit Skjolden Skonseng UL

Wenche Skog Bjerka il

Marita Skoglund

Nadia Taki Skoglund Bossmo & Ytteren

Ørjan Skogmo Skonseng UL

Amanda Skogseth

Helene Skogseth

Linda Skogseth

Torunn Skotnes

Tove Hilstad Skotnes

Ole Kristian Skrebergene

Olav Smalsundmo Bleikvassli il

Justin Smith Bossmo&Ytteren IL

Anne Kari Snefjellå

Kristine Henriette Snefjellå

Ole Martin Snefjellå

Øyvind Snefjellå U.L.Daggry

Unni Solberg

Ida Solem Team Terra Forsikring

Ingvild Malin Solfjell

Anja Solhaug

Karina Solhaug Bustnes IL

Nadja Regine Solhaug

Ida Solli

Lars Solli

Marthe Strøm Solli

Siv Eli Solli

Tina Solstrand

Tuva Solstrand

Terje Solvi

Kaja Steffensen

Sandra Steffensen

Kristian Steinli Båsmo & Yttern

Vegard Steinli Båsmo & Yttern

Idunn Steiro

Jo Viljar Steiro

Sunniva Steiro

Tare Steiro Statskog

Vida Maria Steiro

Therese Stensland Åga IL

Andrine Strand Åga IL

Audun Strand NRK BIL

Ellinor Strand

Sindre Strand

Vegard Strand

Vilde Alterskjær Strand

Asle Straum Leirfjord

Kenneth Vennelvall Straum

Lene Straum

Lene Straum

Erlend Grønning Stålem Åga IL

Kristin Stålem Åga IL

Mats Grønning Stålem Åga IL

Sverre Stålem

Synnøve Sund

Vebjørn Sund

Veronica Julie Sund

Viggo Sund

Jorunn Sund-Olsen

Karoline Sundsvold UIT

Elisabeth Sundsvåg Evry

Linn Svartkjønneng Gruben IL

Mia Svartkjønneng Gruben IL

Eva-Maria Svartvatn

Kaia Orø Svartvatn

Veronika Helen Svartvatn Gruben IL

Emil Alte Svendsen Selfors Ungdomslag

Jan Svendsen Selfors Ungdomslag

Magnus Alte Svendsen Selfors Ungdomslag

Trude E Svukkestad

Eirik Andreas Sønvisen-Snefjellå U.L.Daggry

Johan Olav Sønvisen-Snefjellå U.L.Daggry

Frida Søreng Utskarpen

Edith Vanja Sørensen

Vegard Åsland Sørensen Bossmo&Ytteren IL

Vigdis Sørensen Bossmo&Ytteren IL

Maja Sørmo Utskarpen IL

Trond Tande

Øyvind Tangstad

Adrian Olsen Teigen Åga IL

Daniel Olsen Teigen Åga IL

Ketil Olsen Teigen Åga IL

Sandra Olsen Teigen Åga IL

Johanne Tetmo

Jørgen Olav Tetmo

Ørjan Tetmo

Karina W. Thomassen Båsmo & Ytteren

Mats Thomassen Båsmo & Ytteren

Sarah Thomassen

Andreas Thunes

Susanne Thunes

Johnny Thørnquist

Tom Thørnquist

Marte Tostrup Ytteren

Mia Tostrup Ytteren

Adrian Fallhei Trones Skonseng UL

Morten Trones Skonseng UL

Ole Kristian F. Trones Skonseng UL

Katrine K. Trønsdal

Andrea Tuven

Jon Einar Tuven

Kaja Tuven

Maria Katrin Tuven Korgen IL

Tina-Mari Tuven Korgen IL

Tone-Lise Tuven

Ivar Tverå Korgen IL

Nina Kristin Tverå

Camilla Tysnes Båsmo & Yttern

Christine Johansen Tysnes Båsmo & Yttern

Per Gunnar Tysnes Stålkam

Tobias Tysnes Båsmo & Yttern

Bjørnar Tønder Evry

Anna-Marie Urland Korgen IL

Inger Anne Gullvik Utland Utskarpen IL

Ragnhild Utland Utskarpen IL

Sissel Utland

Siri Valberg Åga IL

Frigg Helen Valla

Svein Erik Valla

Bjørn Einar Valle

Vivian Valle

Ådne Valle

Einar Varem Båsmo

Haakon Vargdal Normal SK

Josefine Sønvisen Vargdal Normal SK

Sigurd Vargdal Normal SK

Mette Vassdal

Bodil Vatne

Gustav Vatne Aldersund il.

Torbjørn Vatne Aldersund il.

Hilde Venes

Hilde Vist NAV Mellomvika BIL

Martin Vist Båsmo&Yttern IL

Bjørn Vold Evry

Geir Vold Evry

Karoline Waage Gruben

Marthe Waage Gruben

Nora Waage Gruben

Kim Andreas Hansen Wassmo Åga IL

Vidar Westgård Evry

Ingrid Alte Westman Skonseng UL

Eli Wetjen Åga IL

Magnus Wetjen Åga IL

Gerrit Jan Van Der Wiel

Kjell-Rune Wilhelmsen Evry

Minika Eliassen Woldmo NAV

Gunn Wærnes Gruben

Anita Yttervik Utskarpen IL

Colin Elias Ågheim Grønfjelldal U.L

Johanne Ågheim NAV Mellomvika BIL

Morten Ågheim

Rita Linder Ågheim

Ruben Nikolai Ågheim Grønfjelldal U.L

Alvind Åsheim Utskarpen

Nikolai Oliver Jentoft Åsheim Utskarpen idrettslag

Vigdis Åsheim Utskarpen

Annette Åsland Utskarpen IL

Ann-Christin Øhrbom Åga IL

Irina Øhrbom Åga IL

Oda Øhrbom Åga IL

Erica Ørskou Gruben IL

Kirsti Aune Østbergh Østbergh

Max Østbergh Østbergh

Anne Heidi Østvann Bosmo&Yttern IL

Frida Østvann Bosmo&Yttern IL

Jonas Østvann Båsmo&Yttern IL

Laila Helen Øvermo Båsmo&Yttern IL

Morten Øvermo Båsmo&Yttern IL

Petra Øvermo Båsmo&Yttern IL

Tora Øvermo Båsmo&Yttern IL

Du kan også se bildeserie og video fra Blåvegen.

Fyldig dekning fra Blåvegen kommer i mandagens papir- og eavisutgave av Rana Blad.

Artikkeltags