Resultater fra feltstevne der beste senior skjøt 40 treff

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Samlagstevne Felt 2017

Mesterskap

Grovfelt 42-skudd - Samlagmsk Felt Meste: 1. Ben Helland, Alteren  40/05, 2. Tom Karlsen, Røvassdalen  39/05, 3. Nils J. Johansen, Nesna  39/04, 4. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  37/04, 5. Børge Søreng, Nesna  33/02, 6. Lisa Kristina Nilsen, Dunderlandsdalen  23/00, 7. Arne Steinfjell, Alteren  22/05, 8. Siv Svartisdal, Røvassdalen  20/03.

Grovfelt 42-skudd - Mesterskap kl. V55: 1. Asmund O. Amundsen, Mo  29/03 eo, 1. Verner Yttervoll, Nesna  29/03 eo, 3. Eldor Jørgensen, Fagervika  26/03.

Finfelt 42-skudd - Mesterskap kl. J: 1. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  37/05, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  32/01, 3. Einar Kristian Johansen, Nesna  14/00.

Finfelt 42-skudd - Mesterskap kl. R: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  26/04.

Finfelt 42-skudd - Mesterskap kl. ER: 1. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  35/03, 2. Kaja Helene Remmen, Nesna  32/04, 3. Carl Konow, Nesna  26/02.

Finfelt 42-skudd - Mesterskap kl. V65: 1. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  42/10, 2. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  36/09.

Finfelt 42-skudd - Mesterskap kl. V73: 1. Tore Bjørnar Thoresen, Korgen  33/06.

Hovedskyting

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. 5: 1. Tom Karlsen, Røvassdalen  27/12, 2. Ørjan Svartisdal Karlsen, Røvassdalen  26/12.

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. 4: 1. Ben Helland, Alteren  29/13, 2. Nils J. Johansen, Nesna  29/11, 3. Lisa Kristina Nilsen, Dunderlandsdalen  23/05, 4. Arne Steinfjell, Alteren  22/05, 5. Siv Svartisdal, Røvassdalen  20/03.

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. 3: 1. Børge Søreng, Nesna  23/08.

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. 2: 1. Joakim Jørgensen, Fagervika  17/04.

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. 1: 1. Raymond Evensen Hagen, Mo  28/10.

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. V55: 1. Verner Yttervoll, Nesna  21/07, 2. Asmund O. Amundsen, Mo  20/06, 3. Eldor Jørgensen, Fagervika  19/02.

Finfelt 42-skudd - 30-skudd kl. J, 16-17: 1. Arne-Martin Høgås, Røvassdalen  27/16, 2. Odd-Anders S Nordheim, Røvassdalen  21/07, 3. Einar Kristian Johansen, Nesna  14/09.

Finfelt 42-skudd - 30-skudd kl. R, 11-13: 1. Alvin Nickolai Johansen, Nesna  18/07.

Finfelt 42-skudd - 30-skudd kl. ER, 14-1: 1. Mats Kjerrvang, Røvassdalen  26/11, 2. Kaja Helene Remmen, Nesna  22/07, 3. Carl Konow, Nesna  19/09.

Finfelt 42-skudd - 30-skudd kl. NV, 16+ : 1. Roy Nordheim, Røvassdalen .

Finfelt 42-skudd - 30-skudd kl. V65: 1. Brynjar Leif Rødahl, Bjøllånes  30/26, 2. Per Edvard Magnussen, Polarsirkelen  25/07.

Finfelt 42-skudd - 30-skudd kl. V73: 1. Tore Bjørnar Thoresen, Korgen  24/09.

Grovfelt 42-skudd - 30-skudd kl. JEG: 1. Andreas Lyssand, Polarsirkelen  18/07, 2. Robin Korsvik, Polarsirkelen  09/03, 3. Tord Jordbru, Polarsirkelen  09/02.

Artikkeltags